Streda, 31. máj, 2023 | Meniny má Petronela, Petrana

Horoskop na týždeň od 6. 8. do 12. 8. 2007

Baran Barani a Baranky sa ukazujú v tom najlepšom svetle, akoby sa v nich prebudilo ich lepšie ja. Snažia sa viac ustupovať a zamýšľajú sa aj nad vecami dávno minulými. Ale pozor - práve kvôli minulosti sa menia na nepríjemných a uplakaných ľudí, s ktorý

Baran
Barani a Baranky sa ukazujú v tom najlepšom svetle, akoby sa v nich prebudilo ich lepšie ja. Snažia sa viac ustupovať a zamýšľajú sa aj nad vecami dávno minulými. Ale pozor - práve kvôli minulosti sa menia na nepríjemných a uplakaných ľudí, s ktorými nie je žiadna zábava. Mali by ste si priznať, že neviete zvládnuť svoje omyly a chyby a snažiť sa vyhľadať podporu a názor u niekoho staršieho. Verte svojej rodine, ak budete úprimní, dosiahnete celkové zlepšenie vzťahov aj vo vzdialenejšom príbuzenstve. Nemali by ste o sebe pochybovať, najmä ženy majú pred sebou dostatok možností, aby presvedčili nielen seba, ale aj iných o svojich schopnostiach. Aj keď nemáte úspech v láske, nech vás aspoň teší, že okolo vás je mnoho príbuzných, ktorí majú k vám kladný vzťah.
Býk
Býci si tento týždeň nebudú môcť ani vydýchnuť. Všetko sa im nakopí a ich plány budú musieť byť naozaj pružné. Pre vašu pomalšiu povahu to bude ťažké, no ak sa raz rozhýbete, už sa nezastavíte. Viete, že aj tak sa ku všetkému musíte nejako postaviť – tak dlho nepremýšľajte a rozhodujte sa okamžite. Ak by ste sa nechali osudu napospas, určite vám nebude priaznivo naklonený, práve naopak. Bojujte a hľadajte tie správne cesty nahor, pretože aj keď nie ste priam najaktívnejšie zo znamení zvieratníka, viete, kedy sa máte pustiť do zabezpečovania svojej budúcnosti. Teraz je na to ten najlepší čas a máte všetky potrebné náležitosti - šťastie, možnosti, šarm, optimizmus a vieru v seba.
Blíženci
Blížencom bude vplyv Slnka naďalej pomáhať. No aj tak pozor - meníte teraz svoje rozhodnutia a plány skoro hneď, ako ich vyslovíte. Vaša nestálosť bude na vine aj neúspechom v súkromnom živote. Snažte sa venovať jednej činnosti, nerozptyľujte svoje sily na viac strán. Tak sa vyhnete problémom, naopak, využijete svoju intuíciu naplno. V láske sa bude dariť najmä osamelým, nesmelým a trpezlivým. Muži by si mali dožičiť nejakú lahôdku, ich stravovanie je dosť jednotvárne. Ženy by mali zvážiť dve návštevy, ktoré si plánujú, nemuselo by to vôbec dopadnúť tak, ako si to predstavujete. Pokiaľ ide o zdravie, tu je všetko v poriadku, iba u detí sa môže prejaviť silné prechladnutie.
Rak
Raci by si mali dávať zvýšený pozor na svoje zdravie. Už dávnejšie sa u nich prejavovali príznaky vyčerpanosti, ale ak sa nespamätajú teraz, už sa veru nič nebude dať zachrániť a dlhší čas budú mimo diania. Niežeby im to neprospelo, ale najmä samostatne podnikajúci by mohli svojou neprítomnosťou narušiť veľa zo svojich plánov a zničiť aj dobre rozbehnuté projekty. Preto by ste sa mali na chvíľku zastaviť a započúvať sa do vibrácií vášho tela, aby ste zistili, kde sa dá čakať prvé zlyhanie. Môžete predísť ochoreniu, ale musíte sa snažiť. V láske vás čakajú len samé príjemné prekvapenia, niekoľko nezáväzných stretnutí sa môže ukázať ako nádejné vzťahy a dokonca môžete prebrať niekomu inému partnera či partnerku.
Lev
Levy vedú a darí sa im priam zázračne. Nikto sa im nevyrovná, majú super nápady a skoro nemôžu ani zaspať, lebo majú pocit, že im niečo dôležité ujde. Nemusíte sa až tak hnať, pomalšie sa dostanete ďalej ako rýchlym postupom. Neunáhlite sa, ak ste samostatne podnikajúci a máte pred sebou dôležitú služobnú cestu. Vaše plány sa vám vydaria, ale musíte byť opatrní a dávať si pozor na svoje slová. Tiež sa menej chváľte a viac počúvajte, čo má vaše okolie na srdci. Možno zistíte, že ste na niečo dôležité zabudli a kvôli maličkosti by všetka vaša námaha mohla vyjsť nadarmo. V súkromí čaká na Levov úspech, zlepší sa aj manželské spolužitie, aj partnerské vzťahy, slobodní a voľní si doprajú zaujímavý výlet do spoločnosti a spoznajú dve osoby opačného pohlavia.
Panna
Panny sa síce málokedy nechajú vyviesť z miery, ale teraz nedokážu svoje pocity nijako regulovať. Čakajú ich samé hádky, výpady a problémy so spolupracovníkmi. Hoci máte skôr melancholickú povahu, neradi sa hádate, teraz sa ukážete ako bojovníci. Pod vplyvom Slnka nebudete vyjednávať, ale konať razantne a ostro vyslovíte svoje požiadavky. Aj nezamestnaným konečne dôjde trpezlivosť a pustia sa do hľadania práce s väčšou agresivitou. V súkromí však budete umiernení a prístupní aj kompromisom. Najmä mladších čakajú zmeny k lepšiemu, nájdu si nové lásky, alebo upevnia staré. Viazaní by si mali uznať svoje chyby a napraviť, čo sa dá. Ženy môžu skúšať šťastie v hre, majú nádej na menšiu finančnú výhru.
Váhy
Váham sa tento týždeň vydarí priam ukážkovo. Stihnete všetko, ba aj niečo navyše, splníte si aj jeden váš tajný sen. Leniví muži sa konečne prebudia a začnú pracovať aj v domácnosti, na tom, čo ich blízki už dávno potrebujú a čo im už dávno sľúbili. Ženy sa dajú do upratovania a nielen doma, ale aj v práci sa bude koncom týždňa všetko lesknúť. Celkovo sa teda Váhy preberú zo svojho melancholického rozpoloženia a začnú konať. Ich snahy budú ocenené a dočkajú sa aj dvoch zaujímavých pozvaní mimo domov. Po zdravotnej stránke sa Váhy nebudú mať na čo sťažovať, aj tu bude citeľné zlepšenie, takže dobrej nálade a pohode nebude ani u starších nič stáť v ceste.
Škorpión
Škorpiónov čaká problémový a konfliktný týždeň, plný bojov a hádok o maličkosti, ale aj podstatné záležitosti, ba aj o postup v zamestnaní. Budete mať problémy hlavne s inými Škorpiónmi, s Býkmi a Blížencami. Na vašej strane zase bude stáť Rak a Panna. Snažte sa o rázne presadenie svojho názoru, za každú cenu musíte postúpiť vpred. Aj v súkromí budete musieť bojovať, takisto ako v práci. Takže, čaká vás pestrý a nepokojný týždeň, no pri vašej schopnosti rýchlo reagovať sa vám podarí presadiť všetko dôležité, na čom vám záležalo. Len sa nedajte zatiahnuť do ničoho príliš časovo náročného, nové projekty radšej odložte na jeseň.
Strelec
Strelcom sa naskytne ponuka na cestu do zahraničia. Mali by ste to celkom určite prijať, je to pre vás ocenenie a veľká šanca na úspešné presadenie sa v práci. Vari ste už dávno netúžili po tom, aby ste si preverili svoje jazykové znalosti? Je na to teraz ten najlepší čas a konečne sa uplatníte v tom, čo vás baví. Zdravotne budete na tom dobre a žiadne komplikácie, ani náhle ťažkosti sa u vás nevyskytnú. Nezamestnaní Strelci by sa mali obrátiť na svojho známeho v znamení Panny so žiadosťou o pomoc, práve teraz sa dozvedel o nejakom voľnom mieste, čo by vám vyhovovalo. Nebojte sa hovoriť o tom, čo chcete a čo vyžadujete, len vy sami predsa viete, čo vás uspokojí.
Kozorožec
Kozorožci majú smutnú, ba až depresívnu náladu. Nevedia presne povedať prečo, alebo čo je príčinou ich beznádeje, zdá sa však, že ide o ťažkosti vo vašom vnútri. Nie je žiadny vonkajší dôvod, pretože vo väčšine vašich plánov sa vám darí, aj ľudia vám prejavujú dostatočnú pozornosť a podporu. Ale vy sa nedokážete tešiť, prijímate všetko len tak, bez nejakého vzrušenia. Ak sa darí, tak je to OK, ak nie, tak sa zase prejavuje vaša smola. Skúste si nájsť čas na vlastné koníčky, na to, čo vás napĺňa pokojom a optimizmom, inak sa dostanete do úplnej izolácie, keďže ostatným ľuďom sa zdá, že celý svet je plný skvelých možností. Len vy žiadne nevidíte – bude lepšie, ak sa budete ovládať a nedáte najavo všetko, čo sa vo vás deje.
Vodnár
Tento týždeň bude pre Vodnárov dosť zaťažkávajúci. Dostanú sa síce vpred, ale veľmi pomaly a za vysokú cenu. Najmä v práci to s vami nebude ružové. Čakajú vás rôzne konflikty a problémy, aj oprávnená kritika, no akoby ani to nestačilo, budete musieť konať aj proti svojim priateľom. Prídete teda o ich náklonnosť, no nebude to definitívne. V láske sa vám bude dariť o čosi viac, ale ani tu by ste nemali konať bez uváženia. Zvyčajne ste impulzívni a neviete odolávať svojim náladám, no teraz by ste sa mali držať viac bokom a všetko nechať prebiehať akoby povedľa vás. Spoliehajte sa na svoje príslovečné šťastie a získate oveľa viac, ako keby ste sa sami snažili bojovať za svoje záujmy.
Ryby
Rybám tentoraz Slnko bude vo všetkom prekážať. Majú snahu sa dostať vyššie, ale akoby sa proti nim všetko stavalo. Nikto sa s nimi nechce zhovárať o inom ako o dovolenke, nových diétach alebo autách, nikde nič o investíciách a ziskoch, ani jeden rozhovor sa nebude vyvíjať podľa ich želania. Hoci sa dosť ponáhľate a všetko chcete urobiť raz dva, teraz by ste sa mali upokojiť a naladiť sa na podobnú vlnu ako vaše okolie. Ak sa nebudete zapájať do bezvýznamných rozhovorov, nedostanete sa k takým ľuďom, ktorí môžu rozhodnúť o tom, na čom vám záleží. Takže pretrpte to, nie je to zbytočná strata času.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Najčítanejšie na My Považská

Inzercia - Tlačové správy

 1. Plánujete toto leto dovolenku v Chorvátsku?
 2. Martin Cígler zo Seyforu: Rast IT sektora predbieha počet odborn
 3. Odvážte sa vystúpiť z komfortnej zóny. Zažijete iné Chorvátsko
 4. Trápi vás únava alebo bolesti hlavy? Máme pre vás riešenie!
 5. Krásna a zdravá pokožka už za 10 dní
 6. Staršie domy zatepľujú druhýkrát. Majitelia urobili chybu
 7. V Bratislave sa koná Globsec
 8. Zasadíte strom, postavíte (hmyzí) dom: A uvidíte aj hviezdy
 1. Trápi vás únava alebo bolesti hlavy? Máme pre vás riešenie!
 2. Kolektívne vyjednávania v skupine Chemosvit
 3. Aká má byť hrúbka izolácie pri rekonštrukcii domu?
 4. Palubná jednotka Shell EETS otvára európske hranice
 5. Pacientom so sklerózou multiplex dokážu skvalitniť život
 6. Slováci radi investujú s bankami
 7. Content agency mení svoje meno na Contedy
 8. Ako správne napúšťať bazén
 1. Odvážte sa vystúpiť z komfortnej zóny. Zažijete iné Chorvátsko 10 131
 2. Nevídaný záujem o grécke ostrovy. Mnohé hotely sú už nedostupné 8 940
 3. Staršie domy zatepľujú druhýkrát. Majitelia urobili chybu 8 010
 4. Plánujete toto leto dovolenku v Chorvátsku? 6 281
 5. Byty v Rakyte s dotovanou hypotékou a zvýhodnenými cenami 5 003
 6. O koľko drahšia bude tento rok dovolenka pri mori? 2 650
 7. Tipy na výlety po letnom Rakúsku 2 484
 8. Moravák, ktorý ukázal svetu, ako sa robí „nové umenie“ 2 034

Blogy SME

 1. Radko Mačuha: Háveď
 2. Elena Antalová: Dano...Počul tajomný akord ako Cohen, a jeho srdce už nevládalo zaspievať Aleluja
 3. Irena Šimuneková: Veľký vrch
 4. Organizácia muskulárnych dystrofikov v SR: Dospelí pacienti s SMA sa dočkali liečby
 5. Julius Kravjar: Porovnanie umelej a ľudskej inteligencie z „pera“ ChatGPT
 6. Jozef Sýkora: My na to máme! Tak za to poďme bojovať.
 7. Martina Paulenová: Považský hrad - ako vychovať malého turistu
 8. Ján Šeďo: Čo tak raz valorizáciu dôchodkov urobiť obrátenou lineárnou závislosťou ?
 1. Ján Šeďo: Americkí vojaci zaútočili na predajňu Billa vo Zvolene. 108 795
 2. Ľudmila Križanovská: Známy spevák šlágrov zneuctil pamiatku Daniela Heribana 91 817
 3. Ján Šeďo: V Jasenovaci omdlievali aj vrahovia z SS, tromfli ich bývalí mnísi. 35 662
 4. Jozef Varga: Prečo nemám rád Rusko 30 490
 5. Ján Šeďo: Kto vie, kde sa hrabal predtým a potom deťom rozdával zmrzlinu... 23 433
 6. Miroslav Kocúr: Fico mení hru. Karty má opäť falošné. 8 539
 7. Marek Strapko: Investigatívec Fico našiel novú paru 6 490
 8. Ján Šeďo: Nové ruské zbrane sú desiatky rokov pred zahraničnou konkurenciou... 6 440
 1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 62. - Arktída - Špicbergy alebo Svalbard?
 2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 61. - Arktída - Jan Mayen, nenápadný ostrov s pútavou minulosťou
 3. Monika Nagyova: Každá rodina má svojho gamblera
 4. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 60. - Kapitán Henry Hudson a jeho štyri expedície v rokoch 1607 - 1611
 5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 59. - Po kom bol pomenovaný Drakeov prieliv?
 6. Monika Nagyova: Afganka Slovákom: Neviete, čo máte
 7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 58. - Reinhold Messner: Antarktída - nebo aj peklo zároveň, 2/2 (1990)
 8. Monika Nagyova: Moje blogovanie dosiahlo plnoletosť. Čitatelia mi občas dajú zabrať.
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Anna Miniarová.

Jazdkyňa Haviar teamu Anna Miniarová (16) patrí v disciplíne country cross v dorasteneckej kategórii medzi to najlepšie na Slovensku.


9 h
Ostrov Mljet.

Chorvátsko má 1244 ostrovov, z toho len necelých päťdesiat obývaných.


13 h

Areál SPA & AQUAPARK leží na okraji krásneho kúpeľného parku v Turčianskych Tepliciach. Mesto sa nachádza v Turčianskej kotline medzi Malou a Veľkou Fatrou, v srdci Slovenska.


30. máj
Profesionálni i dobrovoľní hasiči nacvičovali protipovodňové zásahy.

Zamerali sa na problematické lokality.


TASR 29. máj

Blogy SME

 1. Radko Mačuha: Háveď
 2. Elena Antalová: Dano...Počul tajomný akord ako Cohen, a jeho srdce už nevládalo zaspievať Aleluja
 3. Irena Šimuneková: Veľký vrch
 4. Organizácia muskulárnych dystrofikov v SR: Dospelí pacienti s SMA sa dočkali liečby
 5. Julius Kravjar: Porovnanie umelej a ľudskej inteligencie z „pera“ ChatGPT
 6. Jozef Sýkora: My na to máme! Tak za to poďme bojovať.
 7. Martina Paulenová: Považský hrad - ako vychovať malého turistu
 8. Ján Šeďo: Čo tak raz valorizáciu dôchodkov urobiť obrátenou lineárnou závislosťou ?
 1. Ján Šeďo: Americkí vojaci zaútočili na predajňu Billa vo Zvolene. 108 795
 2. Ľudmila Križanovská: Známy spevák šlágrov zneuctil pamiatku Daniela Heribana 91 817
 3. Ján Šeďo: V Jasenovaci omdlievali aj vrahovia z SS, tromfli ich bývalí mnísi. 35 662
 4. Jozef Varga: Prečo nemám rád Rusko 30 490
 5. Ján Šeďo: Kto vie, kde sa hrabal predtým a potom deťom rozdával zmrzlinu... 23 433
 6. Miroslav Kocúr: Fico mení hru. Karty má opäť falošné. 8 539
 7. Marek Strapko: Investigatívec Fico našiel novú paru 6 490
 8. Ján Šeďo: Nové ruské zbrane sú desiatky rokov pred zahraničnou konkurenciou... 6 440
 1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 62. - Arktída - Špicbergy alebo Svalbard?
 2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 61. - Arktída - Jan Mayen, nenápadný ostrov s pútavou minulosťou
 3. Monika Nagyova: Každá rodina má svojho gamblera
 4. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 60. - Kapitán Henry Hudson a jeho štyri expedície v rokoch 1607 - 1611
 5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 59. - Po kom bol pomenovaný Drakeov prieliv?
 6. Monika Nagyova: Afganka Slovákom: Neviete, čo máte
 7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 58. - Reinhold Messner: Antarktída - nebo aj peklo zároveň, 2/2 (1990)
 8. Monika Nagyova: Moje blogovanie dosiahlo plnoletosť. Čitatelia mi občas dajú zabrať.

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu