Piatok, 15. január, 2021 | Meniny má DobroslavKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 13. 8. do 19. 8. 2007

Baran Baranom sa konečne podarí nájsť si čas na svoje súkromie. Aj keď nemáte pocit, že ste niečo zanedbali, pravda je taká, že ste si už dávno mali vybaviť niekoľko záležitostí, a nie sa im stále vyhýbať. Teraz sa dočkáte iba problémov, ale ak sa odhodl

Baran
Baranom sa konečne podarí nájsť si čas na svoje súkromie. Aj keď nemáte pocit, že ste niečo zanedbali, pravda je taká, že ste si už dávno mali vybaviť niekoľko záležitostí, a nie sa im stále vyhýbať. Teraz sa dočkáte iba problémov, ale ak sa odhodláte, uvidíte, že vyriešite všetko a nakoniec aj víťazne ukončíte svoje rozrobené aktivity. Slobodní Barani by si mali uvedomiť, že ak majú nejaké nesplnené túžby, práve teraz je čas na ich splnenie. Slnko je v silnom postavení a má na vás priaznivý vplyv. Nevenujte sa však ekonomike, obchodom alebo finančným operáciám, iba láske a svojim citom.
Býk
Tento týždeň je pre vás výhodný, ak nebudete sami seba oslabovať váhaním a pochybnosťami, pokojne sa môžete pustiť do akýchkoľvek plánov alebo činností. Nemusíte sa v ničom obmedzovať, ani uvažovať o odsúvaní zmien, napríklad pri cestovaní alebo pri finančných investíciách. Vaše sny, priania, aktivity - všetko sa vyplní a vy sa ukážete ako nezraniteľní a neodolateľní. Snažte sa ale hrať fér, vyhýbajte sa svojím obvyklým praktikám, ktoré veru málokedy bývajú prehľadné. Ak budete postupovať spravodlivo a bez „skratiek“, tak si napravíte aj svoju povesť. Nezabudnite však aj na svoje zdravie, nemalo by byť ani náhodou na poslednom mieste.
Blíženci
Blíženci by sa mohli viac snažiť a dbať o svoju budúcnosť. Vaše kolísavé správanie sa vôbec nepomáha vašim plánom a ťažko dosiahnete nejaké zlepšenie. Vyhýbate sa novým podujatiam, aj ľuďom, ktorí by vám mohli pomôcť, niekedy až zámerne konáte sami proti sebe. Prečo sa nesnažíte viac bojovať a najmä premýšľať o vašom mieste vo svete? Nehľaďte na svoj život ako na niečo krátke, čo nestojí za plánovanie alebo priveľké výkony. Ak nebudete na sebe viac pracovať, naozaj sa vám nič nepodarí dosiahnuť a nakoniec skončíte ako závistliví a neprajní ľudia. Každého budete ohovárať a kritizovať, no sami sa nedokážete presadiť. Zamyslite sa nad sebou a využite postavenie Slnka, na váš živel má predsa vyslovene podporujúci vplyv.
Rak
Raci sa pod vplyvom ohnivého Slnka nedokážu rýchlo rozhodovať, a teda kvôli vlastnej pomalosti prídu o množstvo skvelých šancí. Cítite síce prílev energie, ale neviete kam s ňou. Spoliehate sa na svoje skúsenosti a je pravda, že ich máte dostatok, no raz za čas sa aj vy môžete dopustiť omylu. Preto - zamyslite sa na chvíľu a preskúmajte znovu svoje terajšie postavenie a prijmite hoci aj úplne šokujúce spôsoby ako dosiahnuť úspech. Nemôžete sa stále držať vychodených cestičiek, spoľahnite sa na intuíciu a na podporu vašich známych, pusťte sa do riskovania a potom sa už len budete viezť na tom správnom vlaku.
Lev
Levy majú jasno vo všetkých dôležitých bodoch svojho života. Iba na zdravie a starostlivosť oň ste zabudli. Prečo sa neviete zamerať aj na túto oblasť a radšej všetky varovné príznaky ignorujete? Potom, keď je už neskoro, hľadáte pomoc všade, aj u lekárov, aj u liečiteľov - ale to nie je správne. Prevencia by bola oveľa lepšia. Tento týždeň by ste mali využiť práve na prevenciu a zabezpečiť si dostatok času na zlepšenie svojho zdravotného stavu. Pokiaľ ide o lásku, ak ste slobodní alebo slobodná, práve ste stretli toho pravého či pravú. Hoci to ešte tak nevyzerá, osoba, s ktorou ste sa zhovárali, je veľmi citlivá, jemná a úprimná. Nemali by ste sa teda nechať zmanipulovať svojimi známymi, ktorí by vás mohli od prípadných ďalších schôdzok odhovárať. Viazaným Levom tento týždeň prinesie zopár hádok, ale každá z nich posunie ich vzťah k lepšej vzájomnej komunikácii.
Panna
Panny sa môžu pokojne realizovať v akomkoľvek smere. Pre vašu činorodú povahu je vplyv Slnka celkom dobrý, lebo podporí aj vašu intuíciu a konečne sa budete aktívne zaoberať tým, čo vám bude naozaj prospešné. Nie nejakými zbytočnosťami alebo záležitosťami iných ľudí. Zamerajte sa aj na lásku a snažte sa o zlepšenie vašich vzťahov, aby ste nakoniec neostali sami a bez možnosti niečo napraviť. Bývate až príliš úprimní, nedokážete sa pozrieť na svoje konanie tak, ako ho vidí vaše okolie, preto si neuvedomujete, že často iným ublížite. Váš chlad a rezervované správanie nie je vôbec ľahko chápať a ani prijímať. Toto by ste na sebe mali postupne meniť, vaši blízki si predsa zaslúžia viac cítiť, že ich máte radi a záleží vám na tom, aby s vami boli šťastní.
Váhy
Vaša povaha je ľahko ovplyvniteľná, najmä v zlom zmysle. Často veríte o tom druhom to najhoršie, nesnažíte sa overiť svoje informácie. Svet delíte na ľudí, ktorí sú s vami, proti vám, alebo nestranní, snažíte sa získať čím viac s čo najmenšou námahou a obrniť sa proti stratám. To je vlastne teraz tá najlepšia cesta k úspechu, no vy ste brzdení svojimi citmi, vášňami a túžbami. Práve kvôli láske a túžbe po harmónii, sa stávate bezmocnými, vzdávate sa mnohého a necháte sa využívať. Pod vplyvom svojich citov strácate hlavu a konáte aj sami proti sebe. Nemali by ste sa však vzdávať, nakoniec nájdete rovnováhu a podarí sa vám dosiahnuť spokojnosť v láske, aj pokiaľ ide o prácu či podnikanie.
Škorpión
Nezamestnaní Škorpióni by si mali uvedomiť, že bez dobrých známostí sa nikam nedostanú, a aj keď sú presvedčení o vlastnej dokonalosti, ostatní ich môžu vidieť v celkom inom svetle. Mali by si v pokoji prejsť všetkých ľudí, ktorí sú im nejako zaviazaní a usúdiť, kto by im najskôr mal podať pomocnú ruku. Nesnažte sa priveľmi, ale aspoň sa stretnite so svojimi známymi a rozhoďte siete. V láske ste na tom zle, znovu vás čakajú smutné dni, kým sa nevyrovnáte s novým sklamaním, nebudete mať dobrú náladu - je to síce pochopiteľné, ale nesmúťte sami, veď máte mnoho priateľov. Popremýšľajte nad sebou a zvážte, či už nie je čas na zmenu vašich dobyvateľských spôsobov, akosi strácajú na účinnosti.
Strelec
Strelci sa vedia presadiť aj v extrémnych podmienkach – ak sú nútení a niet inej možnosti. Tento týždeň veru nebude - budete sa musieť rýchlo zorientovať v nových podmienkach, a ak zlyháte, už nebudete mať druhú možnosť. Nesmiete teda o sebe zapochybovať, pretože by ste iba sami sebe uškodili. Čaká vás zaujímavý týždeň, ale musíte konať veľmi opatrne, jeden chybný krok a vaše doterajšie snahy budú celkom zbytočné. Teda naozaj napnite svoju pozornosť a nedajte najavo svoje slabé stránky. Ste ideálni vodcovia – nemusí byť stále len po vašom a dokážete svojich ľudí viesť k vyššej motivácii - mohli by ste sa práve teraz dostať na vedúce posty či k zodpovedným úlohám. Je iba na vás, ako sa s tým všetkým vyrovnáte a ako sa dokážete presadiť. Hviezdy sú vám naklonené a mohli by ste sa ukázať v tom najlepšom svetle.
Kozorožec
Kozorožci by konečne mali dopriať svojmu telu oddych a dostatočný prísun všetkého potrebného. Máte veľa dlhov voči svojmu zdraviu, čím skôr ich začnete plniť, tým skôr sa vám podarí dosiahnuť zlepšenie. Stojíte na okraji zdravotných problémov a mali by ste si uvedomiť, že bez dobrého zdravia sa nič nedá zrealizovať. Napriek vášmu hrdinstvu a odmietaniu drobných bolestí, mali by ste sa začať o seba starať. Muži o chrbticu, kosti, žalúdok a črevá, ženy o žlčník, tlak, pľúca a ženské veci. Mladší z vás sa nemusia obávať, im nič vážneho nehrozí, no trochu oddychu by sa iste zišlo aj im. Potrebujete sa na chvíľočku zastaviť a zvážiť svoje budúce šance. V láske ste na tom celkom dobre, ale mohli by ste byť viac úprimnejší a priznať si aj sami to, čo vás trápi a nad čím premýšľate. Pokiaľ ide o pracovnú kariéru, snažíte sa nadarmo, pretože jeden váš známy sa úspešne stavia proti vám.
Vodnár
Tento týždeň budete sami seba a aj ostatných prekvapovať. Hoci viete, že by ste sa mali snažiť o zlepšenie vašej situácie, robíte pravý opak. Všetko doteraz podstatné je vám zrazu jedno, neviete sa sústrediť na nič tak vytrvalo, aby sa to riešilo. Naraz sa až príliš zaujímate o svoj výzor, svoje myšlienky vyjadrujete jemnejšie, ustupujete, hoci to nikto nechce. Ste celkom iní, či už muži alebo ženy. Pre Vodnárov všeobecne je tento týždeň veľkou a náhlou zmenou a ich okolie im prestane celkom rozumieť. Prevrátené hodnoty a zásady, ktoré boli doteraz sväté a nemenné sa ukážu ako zbytočné, Vodnári sa vzdávajú svojich právd a stále hovoria o porozumení a prispôsobovaní – oni, ktorým je sloboda priam nevyhnutnosťou. Nie je zlé meniť sa, ale s mierou – to by ste si mali uvedomiť.
Ryby
Aj keď nie ste práve v najlepšej nálade, môžete raz-dva vyriešiť všetky svoje starosti. Niekedy nie je potrebná sila, ale vytrvalosť a ľstivosť, tak ju použite. V láske sa snažte konať miernejšie, pretože len ak dáte možnosť svojmu partnerovi či partnerke, aby sa vyjadrili, dozviete sa, kde sa problémy skrývajú. Mohli by ste sa aj dostať k lepšej pracovnej ponuke, lenže to si vyžaduje väčšiu odvahu a rýchlejšie reakcie - no mohli by ste to dosiahnuť, ak by ste naozaj chceli. Mladším Rybám osud privedie do cesty niekoľko výhodných možností na cestovanie, mali by sa nechať zlákať, aj keď výdavky by im narušili ich rozpočet. Pozorne by ste mali sledovať svojich známych, pretože vás čaká aj jeden podraz a možno prídete o niekoľko priateľov, lenže tí aj tak neboli skutoční.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť
 2. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
 5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
 6. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
 7. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
 8. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
 9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
 10. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
 1. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
 2. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
 3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 5. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
 6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
 7. Ohlúpli sme počas Covid roka?
 8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
 9. TOMRA víta kľúčový krok k spusteniu systému zálohovania
 10. Slovaktual umožní všetkým zamestnancom bezplatné testovanie
 1. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur 18 646
 2. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká? 15 074
 3. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 13 149
 4. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 8 575
 5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 8 358
 6. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 8 003
 7. Riaditeľ VÚB: Udržateľnosť chceme vsadiť do DNA nášho podnikania 7 010
 8. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 862
 9. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 762
 10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 4 581
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Jantar team v cieli Dakaru 2021

Posledná, krátka, 202 kilometrov dlhá etapa uzavrela kruh po Saudskej Arábii a priviedla jazdcov späť do Jeddahu. Obaja jazdci Jantar teamu úspešne absolvovali cez 8000 kilometrov trati a dorazili do cieľa Rely Dakar 2021.

Na pokračovanie Vážskej cyklomagistrály chce krajská samospráva využiť eurofondy

Trenčiansky samosprávny kraj plánuje v tomto roku vybudovať štvrtý z ôsmich úsekov Vážskej cyklomagistrály.

M. Kulkovský: Očkovanie je účinná a bezpečná zbraň

Pripomenul, že nový koronavírus za rok usmrtil viac ako dva milióny ľudí vo svete a viac ako 91 miliónov ľudí bolo nakazených, a to aj napriek prijatým opatreniam.

Pribudlo vyše sto úmrtí

Vo štvrtok potvrdili 2 729 pozitívne testovaných osôb na koronavírus, v Trenčianskom kraji 275.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia sa k sankciám za porušenie lockdownu v Nitre nevyjadruje

Kto nemá potrebné doklady, otočia ho a nevpustia do mesta.

Vráble zintenzívnia boj s pandémiou, majú veľa hospitalizovaných v Nitre

Radnica požiadala dobrovoľných hasičov, aby vydezinfikovali autobusové zastávky.

Kotleba v Trenčíne: Prvý incident Lučanského nebol pokusom o samovraždu (+FOTO)

Previerka v trenčianskej väzenskej nemocnici trvala viac ako päť hodín.

Majiteľ pohrebníctva: Nárast úmrtí je taký veľký, aký si za 20 rokov praxe nepamätám

Ivan Fontáni, majiteľ pohrebných služieb Silencia v Martine potvrdil, že úmrtnosť za november a december vzrástla oproti minulému roku o 70%. Nie všetci sú však „covidoví zosnulí“. Chladiace boxy si musia prenajímať v okolitých obciach.

Už ste čítali?