Utorok, 21. september, 2021 | Meniny má MatúšKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 13. 8. do 19. 8. 2007

Baran Baranom sa konečne podarí nájsť si čas na svoje súkromie. Aj keď nemáte pocit, že ste niečo zanedbali, pravda je taká, že ste si už dávno mali vybaviť niekoľko záležitostí, a nie sa im stále vyhýbať. Teraz sa dočkáte iba problémov, ale ak sa odhodl

Baran
Baranom sa konečne podarí nájsť si čas na svoje súkromie. Aj keď nemáte pocit, že ste niečo zanedbali, pravda je taká, že ste si už dávno mali vybaviť niekoľko záležitostí, a nie sa im stále vyhýbať. Teraz sa dočkáte iba problémov, ale ak sa odhodláte, uvidíte, že vyriešite všetko a nakoniec aj víťazne ukončíte svoje rozrobené aktivity. Slobodní Barani by si mali uvedomiť, že ak majú nejaké nesplnené túžby, práve teraz je čas na ich splnenie. Slnko je v silnom postavení a má na vás priaznivý vplyv. Nevenujte sa však ekonomike, obchodom alebo finančným operáciám, iba láske a svojim citom.
Býk
Tento týždeň je pre vás výhodný, ak nebudete sami seba oslabovať váhaním a pochybnosťami, pokojne sa môžete pustiť do akýchkoľvek plánov alebo činností. Nemusíte sa v ničom obmedzovať, ani uvažovať o odsúvaní zmien, napríklad pri cestovaní alebo pri finančných investíciách. Vaše sny, priania, aktivity - všetko sa vyplní a vy sa ukážete ako nezraniteľní a neodolateľní. Snažte sa ale hrať fér, vyhýbajte sa svojím obvyklým praktikám, ktoré veru málokedy bývajú prehľadné. Ak budete postupovať spravodlivo a bez „skratiek“, tak si napravíte aj svoju povesť. Nezabudnite však aj na svoje zdravie, nemalo by byť ani náhodou na poslednom mieste.
Blíženci
Blíženci by sa mohli viac snažiť a dbať o svoju budúcnosť. Vaše kolísavé správanie sa vôbec nepomáha vašim plánom a ťažko dosiahnete nejaké zlepšenie. Vyhýbate sa novým podujatiam, aj ľuďom, ktorí by vám mohli pomôcť, niekedy až zámerne konáte sami proti sebe. Prečo sa nesnažíte viac bojovať a najmä premýšľať o vašom mieste vo svete? Nehľaďte na svoj život ako na niečo krátke, čo nestojí za plánovanie alebo priveľké výkony. Ak nebudete na sebe viac pracovať, naozaj sa vám nič nepodarí dosiahnuť a nakoniec skončíte ako závistliví a neprajní ľudia. Každého budete ohovárať a kritizovať, no sami sa nedokážete presadiť. Zamyslite sa nad sebou a využite postavenie Slnka, na váš živel má predsa vyslovene podporujúci vplyv.
Rak
Raci sa pod vplyvom ohnivého Slnka nedokážu rýchlo rozhodovať, a teda kvôli vlastnej pomalosti prídu o množstvo skvelých šancí. Cítite síce prílev energie, ale neviete kam s ňou. Spoliehate sa na svoje skúsenosti a je pravda, že ich máte dostatok, no raz za čas sa aj vy môžete dopustiť omylu. Preto - zamyslite sa na chvíľu a preskúmajte znovu svoje terajšie postavenie a prijmite hoci aj úplne šokujúce spôsoby ako dosiahnuť úspech. Nemôžete sa stále držať vychodených cestičiek, spoľahnite sa na intuíciu a na podporu vašich známych, pusťte sa do riskovania a potom sa už len budete viezť na tom správnom vlaku.
Lev
Levy majú jasno vo všetkých dôležitých bodoch svojho života. Iba na zdravie a starostlivosť oň ste zabudli. Prečo sa neviete zamerať aj na túto oblasť a radšej všetky varovné príznaky ignorujete? Potom, keď je už neskoro, hľadáte pomoc všade, aj u lekárov, aj u liečiteľov - ale to nie je správne. Prevencia by bola oveľa lepšia. Tento týždeň by ste mali využiť práve na prevenciu a zabezpečiť si dostatok času na zlepšenie svojho zdravotného stavu. Pokiaľ ide o lásku, ak ste slobodní alebo slobodná, práve ste stretli toho pravého či pravú. Hoci to ešte tak nevyzerá, osoba, s ktorou ste sa zhovárali, je veľmi citlivá, jemná a úprimná. Nemali by ste sa teda nechať zmanipulovať svojimi známymi, ktorí by vás mohli od prípadných ďalších schôdzok odhovárať. Viazaným Levom tento týždeň prinesie zopár hádok, ale každá z nich posunie ich vzťah k lepšej vzájomnej komunikácii.
Panna
Panny sa môžu pokojne realizovať v akomkoľvek smere. Pre vašu činorodú povahu je vplyv Slnka celkom dobrý, lebo podporí aj vašu intuíciu a konečne sa budete aktívne zaoberať tým, čo vám bude naozaj prospešné. Nie nejakými zbytočnosťami alebo záležitosťami iných ľudí. Zamerajte sa aj na lásku a snažte sa o zlepšenie vašich vzťahov, aby ste nakoniec neostali sami a bez možnosti niečo napraviť. Bývate až príliš úprimní, nedokážete sa pozrieť na svoje konanie tak, ako ho vidí vaše okolie, preto si neuvedomujete, že často iným ublížite. Váš chlad a rezervované správanie nie je vôbec ľahko chápať a ani prijímať. Toto by ste na sebe mali postupne meniť, vaši blízki si predsa zaslúžia viac cítiť, že ich máte radi a záleží vám na tom, aby s vami boli šťastní.
Váhy
Vaša povaha je ľahko ovplyvniteľná, najmä v zlom zmysle. Často veríte o tom druhom to najhoršie, nesnažíte sa overiť svoje informácie. Svet delíte na ľudí, ktorí sú s vami, proti vám, alebo nestranní, snažíte sa získať čím viac s čo najmenšou námahou a obrniť sa proti stratám. To je vlastne teraz tá najlepšia cesta k úspechu, no vy ste brzdení svojimi citmi, vášňami a túžbami. Práve kvôli láske a túžbe po harmónii, sa stávate bezmocnými, vzdávate sa mnohého a necháte sa využívať. Pod vplyvom svojich citov strácate hlavu a konáte aj sami proti sebe. Nemali by ste sa však vzdávať, nakoniec nájdete rovnováhu a podarí sa vám dosiahnuť spokojnosť v láske, aj pokiaľ ide o prácu či podnikanie.
Škorpión
Nezamestnaní Škorpióni by si mali uvedomiť, že bez dobrých známostí sa nikam nedostanú, a aj keď sú presvedčení o vlastnej dokonalosti, ostatní ich môžu vidieť v celkom inom svetle. Mali by si v pokoji prejsť všetkých ľudí, ktorí sú im nejako zaviazaní a usúdiť, kto by im najskôr mal podať pomocnú ruku. Nesnažte sa priveľmi, ale aspoň sa stretnite so svojimi známymi a rozhoďte siete. V láske ste na tom zle, znovu vás čakajú smutné dni, kým sa nevyrovnáte s novým sklamaním, nebudete mať dobrú náladu - je to síce pochopiteľné, ale nesmúťte sami, veď máte mnoho priateľov. Popremýšľajte nad sebou a zvážte, či už nie je čas na zmenu vašich dobyvateľských spôsobov, akosi strácajú na účinnosti.
Strelec
Strelci sa vedia presadiť aj v extrémnych podmienkach – ak sú nútení a niet inej možnosti. Tento týždeň veru nebude - budete sa musieť rýchlo zorientovať v nových podmienkach, a ak zlyháte, už nebudete mať druhú možnosť. Nesmiete teda o sebe zapochybovať, pretože by ste iba sami sebe uškodili. Čaká vás zaujímavý týždeň, ale musíte konať veľmi opatrne, jeden chybný krok a vaše doterajšie snahy budú celkom zbytočné. Teda naozaj napnite svoju pozornosť a nedajte najavo svoje slabé stránky. Ste ideálni vodcovia – nemusí byť stále len po vašom a dokážete svojich ľudí viesť k vyššej motivácii - mohli by ste sa práve teraz dostať na vedúce posty či k zodpovedným úlohám. Je iba na vás, ako sa s tým všetkým vyrovnáte a ako sa dokážete presadiť. Hviezdy sú vám naklonené a mohli by ste sa ukázať v tom najlepšom svetle.
Kozorožec
Kozorožci by konečne mali dopriať svojmu telu oddych a dostatočný prísun všetkého potrebného. Máte veľa dlhov voči svojmu zdraviu, čím skôr ich začnete plniť, tým skôr sa vám podarí dosiahnuť zlepšenie. Stojíte na okraji zdravotných problémov a mali by ste si uvedomiť, že bez dobrého zdravia sa nič nedá zrealizovať. Napriek vášmu hrdinstvu a odmietaniu drobných bolestí, mali by ste sa začať o seba starať. Muži o chrbticu, kosti, žalúdok a črevá, ženy o žlčník, tlak, pľúca a ženské veci. Mladší z vás sa nemusia obávať, im nič vážneho nehrozí, no trochu oddychu by sa iste zišlo aj im. Potrebujete sa na chvíľočku zastaviť a zvážiť svoje budúce šance. V láske ste na tom celkom dobre, ale mohli by ste byť viac úprimnejší a priznať si aj sami to, čo vás trápi a nad čím premýšľate. Pokiaľ ide o pracovnú kariéru, snažíte sa nadarmo, pretože jeden váš známy sa úspešne stavia proti vám.
Vodnár
Tento týždeň budete sami seba a aj ostatných prekvapovať. Hoci viete, že by ste sa mali snažiť o zlepšenie vašej situácie, robíte pravý opak. Všetko doteraz podstatné je vám zrazu jedno, neviete sa sústrediť na nič tak vytrvalo, aby sa to riešilo. Naraz sa až príliš zaujímate o svoj výzor, svoje myšlienky vyjadrujete jemnejšie, ustupujete, hoci to nikto nechce. Ste celkom iní, či už muži alebo ženy. Pre Vodnárov všeobecne je tento týždeň veľkou a náhlou zmenou a ich okolie im prestane celkom rozumieť. Prevrátené hodnoty a zásady, ktoré boli doteraz sväté a nemenné sa ukážu ako zbytočné, Vodnári sa vzdávajú svojich právd a stále hovoria o porozumení a prispôsobovaní – oni, ktorým je sloboda priam nevyhnutnosťou. Nie je zlé meniť sa, ale s mierou – to by ste si mali uvedomiť.
Ryby
Aj keď nie ste práve v najlepšej nálade, môžete raz-dva vyriešiť všetky svoje starosti. Niekedy nie je potrebná sila, ale vytrvalosť a ľstivosť, tak ju použite. V láske sa snažte konať miernejšie, pretože len ak dáte možnosť svojmu partnerovi či partnerke, aby sa vyjadrili, dozviete sa, kde sa problémy skrývajú. Mohli by ste sa aj dostať k lepšej pracovnej ponuke, lenže to si vyžaduje väčšiu odvahu a rýchlejšie reakcie - no mohli by ste to dosiahnuť, ak by ste naozaj chceli. Mladším Rybám osud privedie do cesty niekoľko výhodných možností na cestovanie, mali by sa nechať zlákať, aj keď výdavky by im narušili ich rozpočet. Pozorne by ste mali sledovať svojich známych, pretože vás čaká aj jeden podraz a možno prídete o niekoľko priateľov, lenže tí aj tak neboli skutoční.

Najčítanejšie na My Považská

Inzercia - Tlačové správy

 1. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im?
 2. BLoKK: Z nevyužitých kancelárií v centre štýlové bývanie
 3. "Je to dravec!" Priznáva šéfkuchár Michal Konrád
 4. Profesionáli vedia, o čo ide. Ako si vybrať OZV a nepopáliť sa?
 5. Lekárne sa stanú miestom prevencie a edukácie pacientov
 6. Poznáte všetkých TOP 10 Bratislavy?
 7. Naša klimatická zmena: Návod ako pomôcť pri záchrane planéty
 8. Školy sa znova môžu zapojiť do zberu starých mobilov
 9. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
 10. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
 1. Lekárne sa stanú miestom prevencie a edukácie pacientov
 2. Projekt KRAJa na podporu včelárov priniesol svoju úrodu
 3. Prečo čakať, keď teraz je najvyšší čas vykurovať eko-vedome?
 4. Schodolez pre imobilných - Viete ako sa testuje?
 5. Škola ich učí pracovať v tíme a pod tlakom
 6. Zateplenie strechy PUR penou či minerálnou vlnou?
 7. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
 8. Poznáte všetkých TOP 10 Bratislavy?
 9. Naša klimatická zmena: Návod ako pomôcť pri záchrane planéty
 10. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
 1. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 9 985
 2. Slovenský orloj – svetová atrakcia 7 638
 3. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 3 608
 4. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 3 377
 5. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 3 194
 6. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 3 153
 7. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí 3 065
 8. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu 2 599
 9. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im? 2 429
 10. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte 1 933

Blogy SME

 1. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 2. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 3. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 4. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
 5. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal
 6. Adam Valček: Neexistujúca kancelária aj termín. Výpovede proti Výbohovi nesedia
 7. Karolína Farská: Dva rozdielne protesty za slobodu
 8. Pavol Koprda: Očkovacia lotéria: Čo môže priniesť a kde sú jej úskalia? Pohľad cez dáta, teóriu hier a hazardné hry
 1. Anton Kaiser: Poznávanie histórie Zlatých Moraviec
 2. Lucie Meisnerová: Svadba v polovici života
 3. Marian Baran: Bol som na hubách
 4. Lucia Žárska: Technologická skupina FAANG silno rastie. Na pozíciu lídra má našliapnuté Apple
 5. Alžbeta Szomolaiová: Cez Prielom Hornádu na Letanovský mlyn
 6. Eva Gallova: Lúčne kvety, hmyz a rosa
 7. Ľubomír Belák: Na Novej scéne sa hrali na Jánošíka
 8. Jozef Ivan: Nová Bermudská záhada? Tentoraz - obdĺžnik...
 1. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič. 15 955
 2. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí 12 682
 3. Dušan Koniar: Ostávajú možno dva mesiace 8 785
 4. Tomáš Mihalík: Ľuboš Blaha nechcene priznal, že vakcíny chránia pred covidom 7 581
 5. Peter Chudý: Vyšetrovateľov NAKA treba umlčať a naordinovať im leopoldovskú diétu alebo ako nevinný človek môže skončiť za mrežami 6 530
 6. Stanislav Martinčko: Zatýkanie za spevu pápežskej hymny !! 5 982
 7. Peter Chudý: Budú obvinení všetci policajní vyšetrovatelia na Slovensku? Alebo pokrivené uznesenie o vznesení obvinenia vyšetrovateľom NAKA. 4 866
 8. Martin Dorčák: DPH podľa Remišovej 4 671
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Novozrekonštruovaná plaváreň v Trebišove už otvorila svoje brány.

Na mieste bývalej práčovne v Dubnici nad Váhom chce radnica postaviť novú plaváreň s celoročnou prevádzkou.


TASR 6 h
Višňovský potok za Hriadkami. Znečistenie je zrejmé aj voľným okom.

Trenčianski a dubnickí hasiči zasahovali obci Košecké Podhradie.


SITA 8 h

Hokejisti Považskej Bystrice vstupujú do nového ročníka Slovenskej hokejovej ligy. Mohli by ísť hore, verí tréner Július Pénzeš, ktorý zostáva na lavičke panterov.


8 h

Tréner hokejovej Nitry nám povedal viac o sľubnom kádri a pozrieme sa aj na začiatok druhej hokejovej ligy.


13 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Priniesť má aj pracovné miesta. Pôjde o jedno z troch moderných stredísk, aké zatiaľ na Slovensku nie sú.


20. sep

Z miesta činu unikalo biele auto.


20. sep

Majiteľ súkromného dopravcu sa odmietol vyjadriť.


Lenka Drahňáková 7 h

Obnova mosta cez Váh v Hlohovci sa už onedlho rozbehne.


20. sep

Blogy SME

 1. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 2. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 3. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 4. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
 5. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal
 6. Adam Valček: Neexistujúca kancelária aj termín. Výpovede proti Výbohovi nesedia
 7. Karolína Farská: Dva rozdielne protesty za slobodu
 8. Pavol Koprda: Očkovacia lotéria: Čo môže priniesť a kde sú jej úskalia? Pohľad cez dáta, teóriu hier a hazardné hry
 1. Anton Kaiser: Poznávanie histórie Zlatých Moraviec
 2. Lucie Meisnerová: Svadba v polovici života
 3. Marian Baran: Bol som na hubách
 4. Lucia Žárska: Technologická skupina FAANG silno rastie. Na pozíciu lídra má našliapnuté Apple
 5. Alžbeta Szomolaiová: Cez Prielom Hornádu na Letanovský mlyn
 6. Eva Gallova: Lúčne kvety, hmyz a rosa
 7. Ľubomír Belák: Na Novej scéne sa hrali na Jánošíka
 8. Jozef Ivan: Nová Bermudská záhada? Tentoraz - obdĺžnik...
 1. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič. 15 955
 2. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí 12 682
 3. Dušan Koniar: Ostávajú možno dva mesiace 8 785
 4. Tomáš Mihalík: Ľuboš Blaha nechcene priznal, že vakcíny chránia pred covidom 7 581
 5. Peter Chudý: Vyšetrovateľov NAKA treba umlčať a naordinovať im leopoldovskú diétu alebo ako nevinný človek môže skončiť za mrežami 6 530
 6. Stanislav Martinčko: Zatýkanie za spevu pápežskej hymny !! 5 982
 7. Peter Chudý: Budú obvinení všetci policajní vyšetrovatelia na Slovensku? Alebo pokrivené uznesenie o vznesení obvinenia vyšetrovateľom NAKA. 4 866
 8. Martin Dorčák: DPH podľa Remišovej 4 671

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu