Sobota, 18. september, 2021 | Meniny má EugéniaKrížovkyKrížovky

Futbal mládež

I. liga starší dorast 3. kolo: Stropkov - Dubnica 0:3 (0:0), Straka, Lupták, Gorelka, Inter - Artmedia 2:1 (0:0), Podbrezová - Trenčín 1:3 (1:1), Zl. Moravce - Nitra 1:2 (0:1), Michalovce - Trnava 2:1 (1:1), Ružomberok - Košice 1:0 (0:0), B. Bystrica -

I. liga starší dorast
3. kolo: Stropkov - Dubnica 0:3 (0:0), Straka, Lupták, Gorelka, Inter - Artmedia 2:1 (0:0), Podbrezová - Trenčín 1:3 (1:1), Zl. Moravce - Nitra 1:2 (0:1), Michalovce - Trnava 2:1 (1:1), Ružomberok - Košice 1:0 (0:0), B. Bystrica - Slovan 1:0 (0:0), Prešov - Žilina sa hrá 15. 9.
1. Inter 3 2 1 0 7:5 7
2. Trnava 3 2 0 1 7:2 6
3. Ružomberok 3 2 0 1 6:3 6
4. Dubnica 3 2 0 1 8:6 6
5. B. Bystrica 3 2 0 1 7:5 6
6. Nitra 3 2 0 1 7:6 6
7. Prešov 2 1 1 0 7:5 4
8. Žilina 2 1 1 0 4:2 4
9. Košice 3 1 1 1 4:2 4
10. Trenčín 3 1 1 1 8:7 4
11. Slovan 3 1 1 1 3:3 4
12. Michalovce 3 1 1 1 4:6 4
13. Artmedia 3 1 0 2 6:6 3
14. FC ViOn 3 0 1 2 2:8 1
15. Podbrezová 3 0 0 3 2:7 0
16. Stropkov 3 0 0 3 4:13 0
I. liga mladší dorast
3. kolo: Stropkov - Dubnica 0:2 (0:1), Klabnik, Behanec, Inter - Artmedia 2:1 (0:1), Podbrezová - Trenčín 0:0, Zl. Moravce - Nitra 0:4 (0:2), Michalovce - Trnava 1:1 (1:0), Ružomberok - Košice 6:3 (2:1), B. Bystrica - Slovan 2:2 (0:0), Prešov - Žilina sa hrá 15. 9.
1. Nitra 3 2 1 0 13:1 7
2. Trnava 3 2 1 0 7:1 7
3. Dubnica 3 2 1 0 6:1 7
4. Košice 3 2 0 1 12:6 6
5. Žilina 2 2 0 0 5:0 6
6. Inter 3 2 0 1 5:5 6
7. B. Bystrica 3 1 2 0 10:3 5
8. Trenčín 3 1 1 1 7:3 4
9. Michalovce 3 1 1 1 4:3 4
10. Slovan 3 1 1 1 5:6 4
11. Ružomberok 3 1 0 2 7:9 3
12. Artmedia 3 0 1 2 1:5 1
13. Prešov 2 0 1 1 1:6 1
14. Stropkov 3 0 1 2 0:9 1
15. Podbrezová 3 0 1 2 0:10 1
16. FC ViOn 3 0 0 3 0:15 0
II. liga starší dorast
3. kolo: Pov. Bystrica - Levice 1:4, Inter B - Púchov 2:2, Dubnica B - ŠKP Dúbravka 4:0, Nitra B - PVFA 0:3, Šaľa - Prievidza 3:1, Nové Zámky - FC Senec 1:0, Myjava - AAC Trenčín 3:2, Artmedia B - SFM Senec 1:2.
1. Levice 3 3 0 0 11:1 9
2. Dubnica B 3 2 0 1 7:1 6
3. FC Senec 3 2 0 1 5:1 6
4. SFM Senec 3 2 0 1 6:3 6
5. Šaľa 3 2 0 1 4:4 6
6. PVFA 3 1 2 0 6:3 5
7. Artmedia B 3 1 1 1 4:4 4
8. Púchov 3 1 1 1 4:5 4
9. Inter B 3 1 1 1 4:8 4
10. AAC Trenčín 3 1 0 2 4:5 3
11. Nitra B 3 1 0 2 3:4 3
12. Nové Zámky 3 1 0 2 2:4 3
13. Prievidza 3 1 0 2 4:7 3
14. Myjava 3 1 0 2 4:7 3
15. ŠKP Dúbravka 3 1 0 2 3:7 3
16. P. Bystrica 3 0 1 2 3:10 1
II. liga mladší dorast
3. kolo: Pov. Bystrica - Levice 0:4, Dubnica B - ŠKP Dúbravka 2:0, Inter B - Púchov 0:3, Nitra B - PVFA 0:5, Nové Zámky - FC Senec 2:1, Šaľa - Prievidza 0:2, Myjava - AAC Trenčín 0:2, Artmedia B - SFM Senec 2:0.
1. PVFA 3 3 0 0 12:1 9
2. Levice 3 3 0 0 10:3 9
3. Púchov 3 2 1 0 8:2 7
4. AAC Trenčín 3 2 1 0 7:3 7
5. Nové Zámky 3 2 0 1 10:5 6
6. Prievidza 3 1 1 1 5:4 4
7. ŠKP Dúbravka 3 1 1 1 6:6 4
8. FC Senec 3 1 1 1 3:3 4
9. Nitra B 3 1 1 1 4:8 4
10. Artmedia B 3 1 0 2 4:5 3
11. Inter B 3 1 0 2 4:7 3
12. Dubnica B 3 1 0 2 3:6 3
13. P. Bystrica 3 1 0 2 2:10 3
14. Myjava 3 0 1 2 2:5 1
15. Šaľa 3 0 1 2 1:9 1
16. SFM Senec 3 0 0 3 2:6 0
III. liga starší dorast
2. kolo: Lok. Trnava - Vráble 7:2, Galanta - Komárno 3:3, ČFK Nitra - Trnava B 0:3, Topoľčany - Brezová 0:0, Nemšová - Dun. Streda 0:1, AS Trenčín B - Chrenová 4:0, Bánovce - Partizánske 2:1, Senica - Nové Mesto 7:1.
1. Trnava B 3 3 0 0 10:1 9
2. Senica 2 2 0 0 12:2 6
3. Lok. Trnava 3 2 0 1 11:6 6
4. AS Trenčín B 2 1 1 0 6:2 4
5. Topoľčany 2 1 1 0 2:0 4
6. Partizánske 2 1 0 1 4:2 3
7. Chrenová 2 1 0 1 5:5 3
8. Bánovce 2 1 0 1 3:6 3
9. Dun. Streda 2 1 0 1 2:5 3
10. Komárno 2 0 1 1 3:5 1
11. Brezová 2 0 1 1 1:3 1
12. Galanta 2 0 1 1 3:6 1
13. ČFK Nitra 2 0 1 1 0:3 1
14. Vráble 2 0 1 1 2:7 1
15. Nové Mesto 2 0 1 1 3:9 1
16. Nemšová 2 0 0 2 0:5 0
III. liga mladší dorast
2. kolo: ČFK Nitra - Trnava B 1:3, Lok. Trnava - Vráble 4:1, Galanta - Komárno 8:1, Topoľčany - Brezová 4:0, Nemšová - Dun. Streda 1:2, AS Trenčín B - Chrenová 4:0, Bánovce - Partizánske 1:1, Senica - N. Mesto 4:1. Predohrávka: Trnava B - Lok. Trnava 1:3.
1. AS Trenčín 2 2 0 0 7:0 6
2. Senica 2 2 0 0 7:1 6
3. Topoľčany 2 2 0 0 6:0 6
4. Lok. Trnava 3 2 0 1 8:4 6
5. Trnava B 3 2 0 1 7:5 6
6. Partizánske 2 1 1 0 4:3 4
7. Galanta 2 1 0 1 10:4 3
8. Vráble 2 1 0 1 6:6 3
9. Chrenová 2 1 0 1 3:4 3
10. Dun. Streda 2 1 0 1 2:4 3
11. Brezová 2 1 0 1 2:5 3
12. Bánovce 2 0 1 1 1:4 1
13. Nemšová 2 0 0 2 2:5 0
14. ČFK Nitra 2 0 0 2 3:8 0
15. Nové Mesto 2 0 0 2 1:7 0
16. Komárno 2 0 0 2 1:10 0
4. liga dorast severozápad
3. kolo: Leopoldov - Led. Rovne 3:0 (2:0), Radošovce - Ilava 0:5 (0:4), Handlová - Holíč 6:3 (3:2), Jasl. Bohunice - Tr.Stankovce 4:2 (1:0), Vrbové - Hrnčiarovce 3:0 (1:0), Nováky - Hlohovec 2:1 (2:0), Skalica - Piešťany 1:2 (1:0), Moravany - Dolné Vestenice 2:1 (2:0).
1. Ilava 2 2 0 0 7:0 6
2. Piešťany 2 2 0 0 7:3 6
3. Hlohovec 2 1 0 1 7:3 3
4. Handlová 2 1 0 1 7:5 3
5. L.Rovne 2 1 0 1 6:4 3
6. Leopoldov 2 1 0 1 3:2 3
7. Holíč 2 1 0 1 6:6 3
8. D.Vestenice 2 1 0 1 5:5 3
9. Nováky 2 1 0 1 5:5 3
10. J.Bohunice 2 1 0 1 4:5 3
11. Vrbové 2 1 0 1 4:6 3
12. Hrnčiarovce 2 1 0 1 2:4 3
13. Moravany 2 1 0 1 3:6 3
14. Tr.Stankovce 1 0 0 1 2:4 0
15. Radošovce 1 0 0 1 0:5 0
16. Skalica 2 0 0 2 2:8 0
5. liga dorast SEVER
2. kolo: Z. Kostoľany – Chynorany 2:4. 3. kolo: St. Turá – N. Dubnica 0:1, Chynorany – Ladce 3:3, Beluša - Streženice 2:1 (2:1), Kodaj 2 – Lacko, D. Kočkovce – Kanianka 5:0 (3:0), Hanták 3, Kvocera 2, Pov. Teplá - Zem. Kostoľany 5:2 (3:0), Mrišo 2, Gulač, Ondrašík, Ondreička, Košeca – H. Ozorovce 2:1 (2:1), Gajdoš, T. Vicen, H. Sŕnie – Drietoma 0:1, N. Pravno – Sebedražie 4:1.
1. D. Kočkovce 2 2 0 0 8:2 6
2. N. Pravno 2 2 0 0 8:4 6
3. N. Dubnica 2 2 0 0 5:1 6
4. Chynorany 2 1 1 0 7:5 4
5. Streženice 2 1 0 1 4:2 3
6. Pov. Teplá 2 1 0 1 5:4 3
7. H. Ozorovce 2 1 0 1 3:2 3
8. St. Turá 2 1 0 1 2:1 3
9. Drietoma 2 1 0 1 3:3 3
10. Beluša 2 1 0 1 2:3 3
11. Košeca 2 1 0 1 2:4 3
12. Kanianka 2 1 0 1 2:5 3
13. Ladce 2 0 1 1 6:7 1
14. H. Sŕnie 2 0 0 2 1:5 0
15. Z. Kostoľany 2 0 0 2 4:9 0
16. Sebedražie 2 0 0 2 1:6 0
I. liga starší žiaci
2. kolo: Nitra - Dubnica 0:0, Púchov - Levice 1:1, Inter - Pov. Bystrica 3:0, Slovan - Senica 4:0, PVFA - Trnava 0:2, Artmedia - Myjava 1:0, AS Trenčín - SFM Senec 4:0.
1. AS Trenčín 2 2 0 0 5:0 6
2. Trnava 2 2 0 0 4:0 6
3. Inter 2 1 1 0 4:1 4
4. Dubnica 2 1 1 0 3:1 4
5. Púchov 2 1 1 0 2:1 4
6. Slovan 2 1 0 1 4:2 3
7. Artmedia 2 1 0 1 1:2 3
8. Senica 2 1 0 1 2:4 3
9. Myjava 2 0 1 1 1:2 1
10. Nitra 2 0 1 1 0:1 1
11. Levice 2 0 1 1 2:4 1
12. PVFA 2 0 1 1 2:4 1
13. SFM Senec 2 0 1 1 2:6 1
14. P. Bystrica 2 0 0 2 0:4 0
I. liga mladší žiaci
2. kolo: Nitra - Dubnica 0:2, Púchov - Levice 1:2, Inter - Pov. Bystrica 5:1, Slovan - Senica 2:3, PVFA - Trnava 1:0, Artmedia - Myjava 0:4, AS Trenčín - SFM Senec 4:0.
1. Senica 2 2 0 0 14:2 6
2. Dubnica 2 2 0 0 10:0 6
3. Inter 2 1 1 0 6:2 4
4. Myjava 2 1 1 0 5:1 4
5. AS Trenčín 2 1 0 1 4:3 3
6. Nitra 2 1 0 1 3:2 3
7. PVFA 2 1 0 1 1:1 3
8. P. Bystrica 2 1 0 1 5:6 3
9. SFM Senec 2 1 0 1 1:4 3
10. Levice 2 1 0 1 2:9 3
11. Slovan 2 0 1 1 2:3 1
12. Trnava 2 0 1 1 0:1 1
13. Púchov 2 0 0 2 2:6 0
14. Artmedia 2 0 0 2 0:15 0
II. liga starší žiaci
3. kolo: Dubnica B - Nitra B 0:5, FC ViOn - Dun. Streda 0:3, Nové Zámky - Štúrovo 6:1, Vráble - Šaľa 0:4, Komárno - Prievidza 0:4, Levice B - Lok. Trnava 1:5, Trnava B - Topoľčany 5:3, Piešťany - AS Trenčín B 3:2.
1. Prievidza 3 3 0 0 14:1 9
2. Lok. Trnava 3 3 0 0 11:1 9
3. Dun. Streda 3 2 1 0 6:2 7
4. Šaľa 3 2 0 1 12:2 6
5. Nové Zámky 3 2 0 1 8:4 6
6. Piešťany 3 2 0 1 8:5 6
7. Nitra B 2 1 0 1 6:2 3
8. AS Trenčín B 3 1 0 2 5:6 3
9. FC ViOn 3 1 0 2 5:8 3
10. Topoľčany 3 1 0 2 8:12 3
11. Vráble 3 1 0 2 3:7 3
12. Komárno 3 1 0 2 3:8 3
13. Dubnica B 3 1 0 2 7:15 3
14. Trnava B 3 1 0 2 5:13 3
15. Levice B 3 0 1 2 2:9 1
16. Štúrovo 2 0 0 2 2:10 0
II. Liga mladší žiaci
3. kolo: Dubnica B - Nitra B 1:5, FC ViOn - Dun. Streda 2:0, Nové Zámky - Štúrovo 3:0, Vráble - Šaľa 1:5, Komárno - Prievidza 1:4, Levice B - Lok. Trnava 0:4, Trnava B - Topoľčany 0:3, Piešťany - AS Trenčín B 8:2.
1. Lok. Trnava 3 3 0 0 8:0 9
2. Piešťany 3 2 1 0 11:4 7
3. FC ViOn 3 2 1 0 8:1 7
4. Nitra B 2 2 0 0 10:3 6
5. Prievidza 3 2 0 1 9:5 6
6. Šaľa 3 2 0 1 10:7 6
7. Topoľčany 3 2 0 1 5:3 6
8. Nové Zámky 3 2 0 1 7:6 6
9. Vráble 3 1 0 2 8:7 3
10. Komárno 3 1 0 2 7:9 3
11. Dun. Streda 3 1 0 2 4:6 3
12. Dubnica B 3 1 0 2 5:9 3
13. AS Trenčín B 3 1 0 2 8:16 3
14. Trnava B 3 0 0 3 1:7 0
15. Štúrovo 2 0 0 2 0:8 0
16. Levice B 3 0 0 3 3:13 0
III. liga
starší žiaci severozápad
1. kolo: Bánovce – Led. Rovne 4:0 (1:0), Púchov B - Myjava B 2:1, N. Mesto – N. Dubnica 6:0, Pov. Bystrica B – Beluša 3:1, Košík, Prievidza B - Šimonovany 3:0 nedohrané (v 60. min inzultovali hráča hostí a Šimonovany na protest odišli z ihriska), Partizánske - Handlová 2:0 (1:0), AAC Trenčín - Nemšová 3:1.
Futbal III. Liga mladší žiaci
1. kolo: Bánovce – Led. Rovne 7:0 (4:0), Púchov B - Myjava B 6:0, N. Mesto – N. Dubnica 4:2, Pov. Bystrica B - Beluša 0:3, Bulejčík 2, F. Bajza, Prievidza B - Šimonovany 4:1 (2:1), Partizánske - Handlová 6:0 (4:0), AAC Trenčín – Nemšová 2:0.
krajská súťaž starší žiaci Sever
1. kolo: Ilava - Domaniža 3:0 (3:0), Riečičiar, David, Vacho, Plevník – N. Mesto B 3:0 (2:0), Michálek 2, Červenec, Tr. Stankovce – Ladce 1:0 (0:0), H. Sŕnie – D. Vestenice 1:5, St. Turá - AS Trenčín C 0:1, Bošany a Podolie mali voľno.

Najčítanejšie na My Považská

Inzercia - Tlačové správy

  1. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí
  2. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  3. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  4. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
  5. Slovenský orloj – svetová atrakcia
  6. Kanceláriám ešte neodzvonilo
  7. Predplaťte si SME.sk s garanciou vrátenia peňazí
  8. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér
  9. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých?
  10. Tam, kde sa ľahko verí na zázraky
  1. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  2. Vystúpte z radu, postavte si moderný dom podľa seba
  3. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im?
  4. Poznáme slovenské cesty s najkrajším výhľadom!
  5. Schodolez pre imobilných - Viete ako sa testuje?
  6. Mototechna tento rok predala už vyše 8 tisíc zánovných áut
  7. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  8. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  9. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  10. Profesionáli vedia, o čo ide. Ako si vybrať OZV a nepopáliť sa?
  1. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 6 904
  2. Slovenský orloj – svetová atrakcia 5 655
  3. Maldivy, Maurícius či Mexiko sú na dosah jediným letom 4 983
  4. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 4 247
  5. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 3 086
  6. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 2 336
  7. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí 2 167
  8. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 1 976
  9. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi 1 912
  10. Uznávané štúdio oživilo zanedbané štvrte. Prišlo do Bratislavy 1 813
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Súčasťou jarmoku je aj Dobročinný bazár.

Napriek daždivému počasiu je Považskobystrický jarmok úspešný. Po ročnej pauze si ho prišli užiť stovky návštevníkov.


12 h
ilustračná foto

Počet pozitívnych opäť stúpa. Hygiena musela zatvoriť už niekoľko školských trieda a celú materskú školu.


15 h

Dubnická radnica chystá rozsiahlu rekonštrukciu a modernizáciu verejného osvetlenia.


SITA 15 h

Na povinnosť jeho využívania budú majiteľov vozidiel kategórie N1 upozorňovať informačné tabule pri vstupoch do mesta.


SITA 16 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Do akcie sa zapojili stovky ľudí.


16. sep

Z hospitalizovaných pacientov má potvrdené ochorenie 275 ľudí.


SITA 16 h

Paradoxom je, že Poltár, ktorý patrí medzi okresy s najnižšou zaočkovanosťou, zostáva v najlepšom štvorlístku.


SITA 16. sep

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahy pred dažďom.


16. sep

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu