Futbal 5. liga 3. kolo

Podolie – Prečín 8:1 (3:1), Góly: 10. Marián Ivana, 33. Huštík, 42. Červeňanský, 47. Huštík, 50. Mizerák, 51. Ivana, 87. Augustín, 90. Huštík – 3. Záhradník.

Podolie – Prečín
8:1 (3:1),
Mužstvo Podolia inkasovalo v úvode gól, na ktorý domáci odpovedali aktívnou hrou a podarilo sa im otočiť skóre už do polčasu. V druhom polčase domáci hráči pokračovali v dobrej hre, čoho výsledkom bolo narastajúce skóre v domáci prospech.
ŽK: Rosina (Prečín), 150 divákov, rozhodoval Blažek. (r)
Púchov B
– Z. Kostoľany 1:2 (1:0)
Góly: 42. Jánoško – 66. T. Makoš, 90. Baláž.
Púchovčania boli v prvom polčase lepší, ale po prestávke odpadli. Už v 4. min Škorvánek vo vyloženej šanci netrafil bránu a v 18. min mal tutovku Samko, ale obrancovia ho zablokovali. Potom sa v 24. min pri strele A. Oršulu vyznamenal Jankovič. V 30. min Rosina mieril nepresne a z protiútoku strelu T. Mokoša kryl domáci brankár. Únik v 42. min zakončil vedúcim domáci Jánoško. Chovanec nezvýšil v 50. min, keď prestrelil bránu. Hostia pohrozili v 64. min Pavkejem, no o dve minúty už bolo vyrovnané po strele T. Makoša. Strelec vyrovnávajúceho gólu stroskotal v 74. min na Jankovičovi a domáci brankár vychytal v 85. min J. Oršulu. V nadstavenom čase urobili domáci chybu a striedajúci Baláž dal víťazný gól hostí. Púchov B: Jankovič – Veng, Poljak, Hrišo, Samko, Hološko, Chovanec (Mihálik), Škorvánek, Hrnčiarik, Rosina, Jánoško.
Z. Kostoľany: Marek Zvalo – Hulényi, Výškrabka, A. Zvalo, Hancko, Duda (Adamec), T. Mokoš (Michal Zvalo), J. Oršula, V. Makoš, A. Oršula (Baláž), Pavkeje. J. Gašpárek
Ladce – Kočovce
1:2 (0:0)
Góly: 88. Zábojník (11 m) – 54. a 87. Halko.
V súboji nováčikov sa hral vyrovnaný zápas, ktorému by viac svedčila remíza. Hostia mali viac šťastia a využili dve zaváhania domácej obrany. V prvom polčase mal Doboš dve dobré príležitosti, z Ladčanov sa nepresadil po chybe obrany Martinka a potom neuspel ani Sviečka. V 54. min sa hostia ujali vedenia Halkom, keď si obhodil domáceho obrancu. Ten istý hráč zvýšil v 87. min na 0:2 po zaváhaní obrany. Ladce sa snažili a v 88. min z jedenástky za faul Zábojníkom znížili. Vyrovnanie mal na kopačke v 90. min Martinka, no v rozhodujúcej chvíli mu lopta skĺzla z klopačky.
Ladce: Janke – Šedík, Koštialik, K. Mražík (Michal Habánek), Zábojník, J. Váň, Jamrich, Martinka, Hromka, Sviečka (Markovič), Mikuška (Hudec).
Kočovce: Lančarič – Moravčík, Lintner (Hanáček), Sciranka, Šorec, Šmatrala, Drgo, Doboš, Michalovič, Halko, Minarojech (Briška). F. Gach
H. Poruba – Brezová
0:2 (0:0)
Góly: 57. Pavlovič, 72. Beňo.
V prvom polčase sa hral obojstranne vyrovnaný futbal medzi šestnástkami. Prvá strela na bránu hostí smerovala v 14. min z kopačky Jozefoviča a potom vystrelil až v 31. min A. Staňo, Brezovania sa osmelili v 33. min, ale Michalička a Kavecký tesne minuli bránu. V 45. min M. Živčic neprekonal Fišana. Hostia začali svižnejšie druhý polčas. V 57. min Harasníkovu strelu Porubčan bravúrne vyrazil na roh a po jeho rozohraní hlavičkoval do siete Pavlovič - 0:1. Porubania sa snažili a v 64. min lopta poskakovala pred bránou Brezovej, lenže nik z domácich ju do nej neposlal. V 72. min Beňo prudkou strelou zvýšil na 0:2. Trestné kopy Buchtu Fišan v závere zlikvidoval a domáci vyšli bodovo i strelecky naprázdno.
H. Poruba: Porubčan – J. Živčic (Papp), Michal Staňo, Prostinák, Barkáč, A. Staňo (R. Staňo), M. Živčic, Buchta, Majerík, T. Staňo, Jozefovič (Martin Staňo).
Brezová: Fišan – Dobrovodský, Šido, Miča, Pavlovič, Šarudi, Pavlík, Šebo, Kavecký, Michalička (Harasník), Beňo (Duška).
M. Staňo
Ďalšie výsledky: Selec – Kamenec 2:3 (2:3), 2. Dušák, 43. Horňák (11 m) – 20. Mojžiš, 23. T. Nechala, 30. M. Nechala, Nová Ves – V. Bielice 3:0 (1:0), 13. Petruš, 50. a 71. Jozef Korytina, Nováky – V. Uherce 1:0 (1:0), 45. Roháč, Oslany – Tr. Jastrabie 4:0 (1:0), 22. Ľ. Černák, 47. a 78. Š. Barta, 50. J. Néč, 120, Šálek.

1. Oslany 2 2 0 0 6:0 6
2. Kočovce 2 2 0 0 7:2 6
3. Brezová. 2 2 0 0 4:1 6
4. Z. Kostoľany 2 2 0 0 5:2 6
5. Podolie 2 1 0 1 9:6 3
6. Nová Ves 2 1 0 1 4:2 3
7. Tr. Jastrabie 2 1 0 1 5:5 3
8. Ladce 2 1 0 1 3:3 3