Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Futbal 4. liga 3. kolo

Piešťany – Borčice 2:4 (1:0) Góly: 19. Sýkora, 75. Blahunka – 53. a 65. Staňo, 63. a 68. Berde. Hostia sa predstavili ako kvalitný tím. Napriek tomu, že sa Piešťany ujali vedenia v 19. min, dokázali svojou technickou hrou trestať chyby domácich.

Piešťany – Borčice
2:4 (1:0)
Góly: 19. Sýkora, 75. Blahunka – 53. a 65. Staňo, 63. a 68. Berde.
Hostia sa predstavili ako kvalitný tím. Napriek tomu, že sa Piešťany ujali vedenia v 19. min, dokázali svojou technickou hrou trestať chyby domácich. V závere polčasu im rozhodca navyše vylúčil hráča, ale po prestávke gólovo ovládli hru, pričom domáci v závere už korigovali konečný výsledok. R Čulák, ČK: Decký (Borčice). PIEŠŤANY: Bulák, Šustek, Javorka, Pekar, Mišenčík, Žamba, Krajčovič, Greguš, Kukuč, Sýkora. BORČICE: Kopčan – Pisár, Berde, Staňo, Humai, Kopačka, Turza, Ilás, Decký, Švikruha, Kozík. Ján Orviský
N. Dubnica
– Častkovce 1:2 (0:0)
Góly: 69. Maník – 53. Maras, 58. Madro.
Domáci po dvoch prehrách v pohári a lige začali aktívne. V 18. min strieľal spoza šestnástky Maník vedľa. O štyri minúty po osi P. Ďuriš, Ruman, Hacviar skončila lopta znova vedľa brány Častkoviec. Hostia vyrovnali hru a mali viac loptu na kopačkách. V 41. min Ruman z 20 metrov vystrelil a brankár loptu vyrazil pred Dohála, ktorý z päťky prestrelil. Do druhého polčasu vstúpili hostia aktívnejšie a v 53. min Maras dal ich vedúci gól. Novodubničanov gól zaskočil a v 58. min Madro zvýšil na 0:2. Od tejto chvíle domáci zvýšili útočnú aktivitu a v 69. min Maník z uhla znížil na 1:2. Tlak N. Dubnice silnel, ale Minárik podržl Ropspol a hostia udržali výhru.
N. DUBNICA: Múčka – Burdej, Gramblička, Štiffel, Dohál (T. Ďuriš), Beňo (Bakai), Batla (Ďatko), Haviar, Ruman, P. Ďuriš, Maník.
ČASTKOVCE: Minárik – Hevier, Havrlent, Maras (Burza), Korytina, Gažo, Osuský, Rusnák (Čechvala), Kostelan (Šagát), Madro, Ostrovský. (duš)
Ďalšie výsledky: Trenč. Stankovce – Hrnčiarovce 3:0 (1:0), 12., 52. Kowalik, 90. Navrátil, Senica - Solčany 2:3 (1:1), Starych, Joniak - Košarišťan, Kuna, Bulák, Bošany - Chynorany 1:3 (0:2), 54. Lacena- 6. Vrábel, 39. a 51. Candrák, N. Pravno – Ludanice 0:6 (0:4), 31. Goga, 34. Dobiáš, 41. Rybárik, 49. Koprda, 67. Olvecký, 83. Dobiáš, Kanianka – Šimonovany 4:2 (1:2), 12. Kurbel (z 11 m), 48. Drozd, 70. Mar. Petráš, 76. Hvolka – 3. Bezák, 30. Zima, Skalica – Bánovce 3:0 (1:0).
1. Ludanice 2 2 0 0 10:1 6
2. Skalica 2 2 0 0 7:0 6
3. Častkovce 2 2 0 0 4:1 6
4. T.Stankovce 2 1 1 0 5:2 4
5. Kanianka 2 1 1 0 5:3 4
6. Borčice 2 1 1 0 6:4 4
7. Solčany 2 1 1 0 4:3 4
8. Senica 2 1 0 1 6:4 3