Štvrtok, 1. jún, 2023 | Meniny má Žaneta

Horoskop na týždeň od 20. 8. do 26. 8. 2007

Baran Barani nie sú ani so sebou, ani s inými ľuďmi, neustále majú pocit krivdy a hádajú sa aj pre maličkosti. Akoby zabudli, že nie sú o nič lepší ako ľudia okolo nich, že nie je všetko vytvorené len pre nich, ale musia za každý svoj čin, plán, úspech a

Baran
Barani nie sú ani so sebou, ani s inými ľuďmi, neustále majú pocit krivdy a hádajú sa aj pre maličkosti. Akoby zabudli, že nie sú o nič lepší ako ľudia okolo nich, že nie je všetko vytvorené len pre nich, ale musia za každý svoj čin, plán, úspech aj niečo zaplatiť. Prečo si myslíte, že vám budú pečené holuby padať do úst len tak? Zabúdate na to, že každý – aj vy – musí niečo obetovať, aby mohol niečo dosiahnuť a čím skôr sa s týmto zmierite, tým lepšie. Vyhľadajte vhodnú spoločnosť vašich známych, najmä Strelcov, Váhy a Levov - oni vás vedia pochopiť, a potom sa nechajte nimi riadiť. Aj vy predsa môžete mať pocit, že si sami neviete rady, nie je na tom nič zlé.
Býk
Býkom tento týždeň prinesie niekoľko závažných stretnutí. Spočiatku ani jedno nebude vyzerať dôležito, no nakoniec sa ukáže, že každé takým bude. Práve preto, že neviete vopred odhadnúť dosah vášho správania, mali by ste sa správať čo najlepšie v každej situácii. Vyhnete sa tak oneskorenej ľútosti. Najmä si dajte pozor na témy, ktoré môžu byť konfliktné – politika, ekonomická situácia. Dajte si pozor aj na to, ako sa správate voči svojim blízkym, ľahko môžete narušiť vašu domácu pohodu a vzbudiť vo vašich príbuzných zmiešané pocity. Skúste byť celý týždeň príjemní, potom nič nepokazíte. Mladším Býkom hrozí jedno ochorenie, pôjde o problémy s trávením, pozor najmä na rýchlokaziace sa potraviny.
Blíženci
Blíženci sa nevedia ovládať. Výbušnosť im síce pomáha v presadzovaní ich nápadov, no ani jedna ich aktivita nemá pevné základy. Preto by mali spomaliť a snažiť sa radšej stiahnuť do úzadia. Mladší Blíženci by nemali strácať čas na nesprávnom mieste a plytvať svojou energiou, ak majú pocit, že to nie je schodné. Prečo by ste mali za každú cenu prerážať hlavou múr, ak je naozaj neprekonateľný? Radšej ho obíďte alebo si nájdite slabší. Máte predsa toľko záujmov, že jeden neúspech vás nemôže zlomiť, ani znechutiť. V láske sa bude dariť viac ženám ako mužom, najmä starším. Pozor však na rýchle vzplanutia a očarenie, mohli by ste naletieť nesprávnemu človeku a zničiť si tak povesť na dlhý čas. Tento týždeň bude týždňom omylov a chybných krokov, ak nebudete opatrnejší.
Rak
Aj keď nemáte pri sebe tie správne hviezdy, dokážete sa sústrediť a konať veľmi premyslene. Preto sa vaše aktivity skončia úspešne a posilníte si svoju sebadôveru. Snažte sa však upevniť si svoje rodinné zázemie a venovať sa aj svojim blízkym. Máte predpoklady na náhle ochorenie a mohli by ste kvôli svojmu zdraviu prísť o nové úlohy, ktoré by vás znovu mohli posunúť vpred. Najmä starší by si mali dať pozor na svoje zdravie, u nich by sa nedoliečenie mohlo stať pôvodcom vážnejšieho ochorenia. V láske, najmä u čerstvo sklamaných či opustených, tento týždeň prinesie výrazné zmeny, ba možné sú aj návraty k bývalým partnerom.
Lev
Pre vás začína útlmové obdobie, keď nič nebude jednoduché a každá prekážka bude od vás vyžadovať viac a viac energie. Máte ju ale z čoho čerpať? Keby ste si dopriali oddych, iste by sa vám to vyplatilo viac, ako neustále prepínanie vašich síl. Ak sa budete trochu šetriť, vyhnete sa rôznym komplikáciám. Od utorka sa na vás budú sypať rôzne nepríjemnosti, ale ak budete mať zdravie OK, zvládnete ich. No pozor na jednu návštevu niekoho z vašich vedúcich, mohlo by to pre vás dopadnúť zle. Ak sami podnikáte, tiež sa snažte mať všetko pod kontrolou, koniec týždňa by vám mohol priniesť zopár nepríjemností s úradmi!
Panna
Tento týždeň sa vaša vládnuca planéta dostáva do silného postavenia a vy sa môžete vďaka nej pustiť do akýchkoľvek plánov alebo činností. Nemusíte sa v ničom obmedzovať, ani uvažovať o zmenách hoci pri cestovaní alebo pri finančných investíciách. Vaše sny, plány, aktivity - všetko sa vydarí. Môžete sa smelo pustiť aj do riskovania, hoci vy si všetko dôkladne premyslíte a nekonáte bezhlavo. Ale bolo by lepšie, keby ste menej kombinovali svoje plány s inými ľuďmi, ostatní nie sú vôbec naladení pracovne. Spoliehajte sa preto radšej sami na seba.
Váhy
Váhy by mali byť opatrnejšie, najmä ak sa znovu púšťajú do už ukončených vzťahov. Ak naozaj cítite, že iba s tým človekom môžete byť šťastní, konajte tak, aby ste sa vyvarovali minulých omylov. Nové lásky čakajú staršie Váhy, no aj u nich platí, že je potrebná väčšia opatrnosť. Vašou slabou stránkou je otvorenosť a úprimnosť, preto vás každý ľahko dokáže zmanipulovať. V láske by ste mali postupovať naozaj s chladnou hlavou, inak sa nikdy nedočkáte harmonického vzťahu a vždy to budete vy, kto bude ťahať za kratší koniec. V práci sa bude dariť všetkým Váham bez výnimky, nemusia sa obávať ani inovatívnych zmien.
Škorpión
Škorpióni by sa nemali tento týždeň púšťať do žiadnych riskantných operácií. Keď si totiž nedajú pozor, ľahko sa stanú obeťami klamstva a rôznych podrazov. Prichádzajúci vplyv Merkúra im v ničom nepomôže. Sú vodné znamenie, táto planéta podporuje vzdušné znamenia a ich iba privádza do zlých a nepríjemných situácií. Bolo by určite lepšie, ak by ste si dopriali oddych, venovali sa svojej rodine a snažili sa stretávať iba s dobrými priateľmi. Vyhli by ste sa tak problémom a sklamaniam. A čo tak zamerať sa aj na zdravie? Nemáte čo dobiehať?
Strelec
Tento týždeň s vami nebude reč. Budete dosť uzavretí a neschopní zveriť sa niekomu s tým, čo vás trápi. Máte všade problémy, či už ide o lásku, spoločenský život, prácu či podnikanie. Každá oblasť, ktorá by vám mohla niečo pozitívne priniesť, je pre vás nedostupnejšia ako inokedy a ťažko zdolávate aj tie najbežnejšie prekážky. Hľadajte pre seba pokojné miesto, popremýšľajte nad sebou a venujte sa svojim problémom viac ako inokedy. Čo keby ste sa na ne pozreli komplexnejšie, zhodnotili svoje pozície a začali napravovať, čo sa dá? Máte svoju budúcnosť vo svojich rukách, naozaj sa nemusíte vzdávať, iba treba zvoliť iný spôsob boja. Šťastie je tiež na vašej strane, ale kým vy sami neviete, čo vlastne chcete, tak vám ťažko môže podať pomocnú ruku.
Kozorožec
Vaše vedomosti zrazu nie sú celkom na dostatočnej úrovni – zisťujete to každý deň. Potrebujete sa preto ešte ďalej rozvíjať, ale to vôbec nie je zlé. Vaše okolie je zvyknuté, že na všetko máte svoj názor, a keď sa neviete k niečomu vyjadriť jednoznačne - je to pre nich čudné. Vy sami však zo seba nemáte zlý pocit. Viete dobre, že ak chcete, naučíte sa všetko. Jediné, čo k tomu potrebujete, je motivácia. Mladším hlavu zamotá aj nová láska, nielen nové príležitosti na vzdelávanie. Nuž, využite, čo sa dá, aby ste boli s vaším novým objavom, pretože len ak ju či jeho dostatočne zaujmete, bude to mať pre vás prínos. Starším Kozorožcom bude mnoho vecí vychádzať, len by si mali dať pozor na svoje zdravie, najmä na chrbticu, aby sa vyhli nepríjemným bolestiam.
Vodnár
Vám sa tento týždeň bude dariť hlavne v jednoduchých aktivitách, ktoré si nevyžiadajú prílišnú vytrvalosť, ani zdĺhavé postupy. Darmo, nie ste príliš trpezliví a neviete čakať na svoje šťastie. Vy by ste sa radšej všetkého zmocnili hneď a využili všetky prostriedky. Aj keď neradi pracujete, či venujete svoj čas rutinným prácam, mali by ste sa snažiť a tento týždeň vykonávať práve niečo pokojné, nudné a najmä čo najmenej zodpovedné. Hlavne starší Vodnári budú teraz pôsobiť zmätky, a ak by mali na práci niečo podstatné, ľahko by mohli zničiť výsledky všetkých okolo.
Ryby
Ryby môžu pre seba nájsť nové uplatnenie. Aj keď je pravda, že vy zmeny príliš nevítate a najradšej by ste boli, keby všetko bolo rovnaké, zabehané. Nuž, ale ak sa nedá inak, potom sa s tým zmierite a vyťažíte aj z takej situácie maximum. Vaše plány na voľné dni sa vám podarí realizovať a aj jedna oslava, ktorú máte vo svojej réžii, bude úspešná, takže sami so sebou budete spokojní. Len pozor, aby ste sa nedali oklamať jedným človekom, ktorý na vás má už dávno ťažké srdce. Vyhnite sa aj jednej ceste mimo mesta, mohli by ste doplatiť na svoju rozlietanosť a stratiť niečo cenné. Radšej sa pohybujte na miestach, ktoré poznáte.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Najčítanejšie na My Považská

Inzercia - Tlačové správy

 1. Plánujete toto leto dovolenku v Chorvátsku?
 2. Obsluha, ktorá vám poradí s autom aj zachráni život
 3. Staršie domy zatepľujú druhýkrát. Majitelia urobili chybu
 4. Palubná jednotka Shell EETS otvára európske hranice
 5. Kúpa investičného bytu je aktuálne výhodnejšia aj vďaka bonusom
 6. Zuzana Vačková: Verím, že lásku ešte stretnem
 7. Dovolenkový raj kúsok za hranicami
 8. Krásna a zdravá pokožka už za 10 dní
 1. Kúpa investičného bytu je aktuálne výhodnejšia aj vďaka bonusom
 2. Zuzana Vačková: Verím, že lásku ešte stretnem
 3. Orange hokejové talenty priniesli množstvo detskej radosti
 4. Treťou najčastejšou „chorobou“ u detí je zubný kaz
 5. Dovolenkový raj kúsok za hranicami
 6. Študujte v Ostrave odbory s budúcnosťou
 7. Trápi vás únava alebo bolesti hlavy? Máme pre vás riešenie!
 8. Kolektívne vyjednávania v skupine Chemosvit
 1. Staršie domy zatepľujú druhýkrát. Majitelia urobili chybu 12 786
 2. Nevídaný záujem o grécke ostrovy. Mnohé hotely sú už nedostupné 8 981
 3. Plánujete toto leto dovolenku v Chorvátsku? 6 397
 4. O koľko drahšia bude tento rok dovolenka pri mori? 2 813
 5. Odvážte sa vystúpiť z komfortnej zóny. Zažijete iné Chorvátsko 2 212
 6. Moravák, ktorý ukázal svetu, ako sa robí „nové umenie“ 2 142
 7. Aká má byť hrúbka izolácie pri rekonštrukcii domu? 1 766
 8. Zasadíte strom, postavíte (hmyzí) dom: A uvidíte aj hviezdy 909

Blogy SME

 1. Irena Šimuneková: Leto je za rohom...
 2. Adriana Boysová: Ako sa z paláca volá, tak sa z Ameriky ozýva
 3. Tina Gažovičová: Angela Merkelová - ako zvýhodnili mladú ženu z východu
 4. Věra Tepličková: Keď sa stretnú dve najväčšie hybridné hrozby na jednej obrazovke
 5. Jozef Javurek: Mesto sĺz
 6. Irena Šimuneková: Bralce a Kečka
 7. Michal Muránsky: Škrtflácia
 8. Ján Šubák: Tunel Soroška je na stole roky, dočká sa Gemer riešenia?
 1. Ľudmila Križanovská: Známy spevák šlágrov zneuctil pamiatku Daniela Heribana 124 239
 2. Ján Šeďo: Americkí vojaci zaútočili na predajňu Billa vo Zvolene. 77 767
 3. Jozef Varga: Prečo nemám rád Rusko 24 908
 4. Ján Šeďo: Kto vie, kde sa hrabal predtým a potom deťom rozdával zmrzlinu... 23 736
 5. Ján Šeďo: V Jasenovaci omdlievali aj vrahovia z SS, tromfli ich bývalí mnísi. 22 759
 6. Miroslav Kocúr: Fico mení hru. Karty má opäť falošné. 10 413
 7. Marek Strapko: Investigatívec Fico našiel novú paru 6 512
 8. Peter Remeselník: Ako hodnotíte tento dôkaz v prípade vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice Vy ? 6 498
 1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 62. - Arktída - Špicbergy alebo Svalbard?
 2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 61. - Arktída - Jan Mayen, nenápadný ostrov s pútavou minulosťou
 3. Monika Nagyova: Každá rodina má svojho gamblera
 4. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 60. - Kapitán Henry Hudson a jeho štyri expedície v rokoch 1607 - 1611
 5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 59. - Po kom bol pomenovaný Drakeov prieliv?
 6. Monika Nagyova: Afganka Slovákom: Neviete, čo máte
 7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 58. - Reinhold Messner: Antarktída - nebo aj peklo zároveň, 2/2 (1990)
 8. Monika Nagyova: Moje blogovanie dosiahlo plnoletosť. Čitatelia mi občas dajú zabrať.
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Výstavba cyklomosta medzi obcami Lednické Rovne a Beluša cez rieku Váh.

Stavbu cyklomostu museli prerušiť.


8 h

Žene hrozí až rok väzenia.


(pb) 12 h
Ilustračná foto

Pes zomrel na devastačné poranenia hlavy.


TASR 12 h

Dňa 29. mája, krátko po pol tretej hodine popoludní bola ohlásená dopravná nehoda kamióna a osobného motorového vozidla, ktorá sa stala za obcou Streženice, v smere na obec Lednické Rovne, v okrese Púchov.


(red) 15 h

Blogy SME

 1. Irena Šimuneková: Leto je za rohom...
 2. Adriana Boysová: Ako sa z paláca volá, tak sa z Ameriky ozýva
 3. Tina Gažovičová: Angela Merkelová - ako zvýhodnili mladú ženu z východu
 4. Věra Tepličková: Keď sa stretnú dve najväčšie hybridné hrozby na jednej obrazovke
 5. Jozef Javurek: Mesto sĺz
 6. Irena Šimuneková: Bralce a Kečka
 7. Michal Muránsky: Škrtflácia
 8. Ján Šubák: Tunel Soroška je na stole roky, dočká sa Gemer riešenia?
 1. Ľudmila Križanovská: Známy spevák šlágrov zneuctil pamiatku Daniela Heribana 124 239
 2. Ján Šeďo: Americkí vojaci zaútočili na predajňu Billa vo Zvolene. 77 767
 3. Jozef Varga: Prečo nemám rád Rusko 24 908
 4. Ján Šeďo: Kto vie, kde sa hrabal predtým a potom deťom rozdával zmrzlinu... 23 736
 5. Ján Šeďo: V Jasenovaci omdlievali aj vrahovia z SS, tromfli ich bývalí mnísi. 22 759
 6. Miroslav Kocúr: Fico mení hru. Karty má opäť falošné. 10 413
 7. Marek Strapko: Investigatívec Fico našiel novú paru 6 512
 8. Peter Remeselník: Ako hodnotíte tento dôkaz v prípade vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice Vy ? 6 498
 1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 62. - Arktída - Špicbergy alebo Svalbard?
 2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 61. - Arktída - Jan Mayen, nenápadný ostrov s pútavou minulosťou
 3. Monika Nagyova: Každá rodina má svojho gamblera
 4. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 60. - Kapitán Henry Hudson a jeho štyri expedície v rokoch 1607 - 1611
 5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 59. - Po kom bol pomenovaný Drakeov prieliv?
 6. Monika Nagyova: Afganka Slovákom: Neviete, čo máte
 7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 58. - Reinhold Messner: Antarktída - nebo aj peklo zároveň, 2/2 (1990)
 8. Monika Nagyova: Moje blogovanie dosiahlo plnoletosť. Čitatelia mi občas dajú zabrať.

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu