Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky
FUTBAL MLÁDEŽ

Mladší žiaci FK Raven zdolali Artmediu

1. liga starší dorast 4. kolo: Artmedia - Dubnica 0:2 (0:1), Straka, Gorelka, Slovan - Stropkov 3:1 (2:0), Košice - B. Bystrica 4:0 (3:0), Trnava - Ružomberok 2:1 (1:1), Nitra - Michalovce 3:1 (1:0), Trenčín - Zl. Moravce 3:1 (2:1), Žilina - Podbrezová 1

1. liga starší dorast
4. kolo: Artmedia - Dubnica 0:2 (0:1), Straka, Gorelka, Slovan - Stropkov 3:1 (2:0), Košice - B. Bystrica 4:0 (3:0), Trnava - Ružomberok 2:1 (1:1), Nitra - Michalovce 3:1 (1:0), Trenčín - Zl. Moravce 3:1 (2:1), Žilina - Podbrezová 1:0 (1:0), Inter - Prešov 2:1 (0:0).
1. Inter 4 3 1 0 9:6 10
2. Trnava 4 3 0 1 9:3 9
3. Dubnica 4 3 0 1 10:6 9
4. Nitra 4 3 0 1 10:7 9
5. Košice 4 2 1 1 8:2 7
6. Trenčín 4 2 1 1 11:8 7
7. Žilina 3 2 1 0 5:2 7
8. Slovan 4 2 1 1 6:4 7
9. Ružomberok 4 2 0 2 7:5 6
10. B. Bystrica 4 2 0 2 7:9 6
11. Prešov 3 1 1 1 8:7 4
12. Michalovce 4 1 1 2 5:9 4
13. Artmedia 4 1 0 3 6:8 3
14. Z. Moravce 4 0 1 3 3:11 1
15. Podbrezová 4 0 0 4 2:8 0
16. Stropkov 4 0 0 4 5:16 0
1. liga mladší dorast
4. kolo: Artmedia - Dubnica 1:1 (0:0), Köpencej – Rariga, Slovan - Stropkov 6:0 (1:0), Košice - B. Bystrica 3:1 (1:0), Trnava - Ružomberok 1:1 (1:1), Nitra - Michalovce 5:1 (4:0), Trenčín - Zl. Moravce 4:0 (4:0), Žilina - Podbrezová 1:2 (1:1), Inter - Prešov 2:0 (2:0).
1. Nitra 4 3 1 0 18:2 10
2. Košice 4 3 0 1 15:7 9
3. Inter 4 3 0 1 7:5 9
4. Trnava 4 2 2 0 8:2 8
5. Dubnica 4 2 2 0 7:2 8
6. Trenčín 4 2 1 1 11:3 7
7. Slovan 4 2 1 1 11:6 7
8. Žilina 3 2 0 1 6:2 6
9. B. Bystrica 4 1 2 1 11:6 5
10. Ružomberok 4 1 1 2 8:10 4
11. Michalovce 4 1 1 2 5:8 4
12. Podbrezová 4 1 1 2 2:11 4
13. Artmedia 4 0 2 2 2:6 2
14. Prešov 3 0 1 2 1:8 1
15. Stropkov 4 0 1 3 0:15 1
16. Z. Moravce 4 0 0 4 0:19 0
II. liga starší dorast
4. kolo: Púchov - Pov. Bystrica 0:1, Dubnica B - Inter B 5:0, SFM Senec - Nitra B 0:0, Levice - Artmedia B 4:0, AAC Trenčín - Šaľa 6:1, Prievidza - Nové Zámky 3:0, PVFA - Myjava 0:0, ŠKP Dúbravka - FC Senec 1:3.
1. Levice 4 4 0 0 15:1 12
2. Dubnica B 4 3 0 1 12:1 9
3. FC Senec 4 3 0 1 8:2 9
4. SFM Senec 4 2 1 1 6:3 7
5. AAC Trenčín 4 2 0 2 10:6 6
6. PVFA 4 1 3 0 6:3 6
7. Prievidza 4 2 0 2 7:7 6
8. Šaľa 4 2 0 2 5:10 6
9. Nitra B 4 1 1 2 3:4 4
10. Púchov 4 1 1 2 4:6 4
11. Myjava 4 1 1 2 4:7 4
12. Artmedia B 4 1 1 2 4:8 4
13. Pov. Bystrica 4 1 1 2 4:10 4
14. Inter B 4 1 1 2 4:13 4
15. Nové Zámky 4 1 0 3 2:7 3
16. ŠKP Dúbravka 4 1 0 3 4:10 3
II. liga mladší dorast
4. kolo: Púchov - P. Bystrica 0:0, Dubnica B - Inter B 3:2, SFM Senec - Nitra B 1:1, Levice - Artmedia B 2:0, AAC Trenčín - Šaľa 8:1, Prievidza - Nové Zámky 3:1, PVFA - Myjava 3:0, Dúbravka - FC Senec 3:1.
1. PVFA 4 4 0 0 15:1 12
2. Levice 4 4 0 0 12:3 12
3. AAC Trenčín 4 3 1 0 15:4 10
4. Púchov 4 2 2 0 8:2 8
5. Prievidza 4 2 1 1 8:5 7
6. Dúbravka 4 2 1 1 9:7 7
7. Nové Zámky 4 2 0 2 11:8 6
8. Dubnica B 4 2 0 2 6:8 6
9. Nitra B 4 1 2 1 5:9 5
10. FC Senec 4 1 1 2 4:6 4
11. P. Bystrica 4 1 1 2 2:10 4
12. Artmedia B 4 1 0 3 4:7 3
13. Inter B 4 1 0 3 6:10 3
14. SFM Senec 4 0 1 3 3:7 1
15. Myjava 4 0 1 3 2:8 1
16. Šaľa 4 0 1 3 2:17 1
III. Liga starší dorast
3. kolo: Dun. Streda - ČFK Nitra 4:0, Komárno - Bánovce 2:0, Brezová - Galanta 4:0, Nové Mesto - Chrenová 4:1, Vráble - Topoľčany 1:2, Partizánske - AS Trenčín B 3:3, Senica - Nemšová 2:0, Trnava B - Lok. Trnava predohrali (3:1).
1. Senica 3 3 0 0 14:2 9
2. Trnava B 3 3 0 0 10:1 9
3. Topoľčany 3 2 1 0 4:1 7
4. Lok. Trnava 3 2 0 1 11:6 6
5. Dun. Streda 3 2 0 1 6:5 6
6. AS Trenčín B 3 1 2 0 9:5 5
7. Brezová 3 1 1 1 5:3 4
8. Partizánske 3 1 1 1 7:5 4
9. Komárno 3 1 1 1 5:5 4
10. Nové Mesto 3 1 1 1 7:10 4
11. Chrenová 3 1 0 2 6:9 3
12. Bánovce 3 1 0 2 3:8 3
13. Vráble 3 0 1 2 3:9 1
14. Galanta 3 0 1 2 3:10 1
15. ČFK Nitra 3 0 1 2 0:7 1
16. Nemšová 3 0 0 3 0:7 0
III. liga mladší dorast
3. kolo: Dun. Streda - ČFK Nitra 2:4, Komárno - Bánovce 2:4, Brezová - Galanta 3:1, Nové Mesto - Chrenová 1:0, Vráble - Topoľčany 0:2, Partizánske - AS Trenčín 0:1, Senica - Nemšová 7:0, Trnava B - Lok. Trnava predohrali (1:3).
1. Senica 3 3 0 0 14:1 9
2. Topoľčany 3 3 0 0 8:0 9
3. AS Trenčín 3 3 0 0 8:0 9
4. Lok. Trnava 3 2 0 1 8:4 6
5. Trnava B 3 2 0 1 7:5 6
6. Brezová 3 2 0 1 5:6 6
7. Partizánske 3 1 1 1 4:4 4
8. Bánovce 3 1 1 1 5:6 4
9. Galanta 3 1 0 2 11:7 3
10. Vráble 3 1 0 2 6:8 3
11. Chrenová 3 1 0 2 3:5 3
12. ČFK Nitra 3 1 0 2 7:10 3
13. Dun. Streda 3 1 0 2 4:8 3
14. Nové Mesto 3 1 0 2 2:7 3
15. Nemšová 3 0 0 3 2:12 0
16. Komárno 3 0 0 3 3:14 0
4. liga severozápad
4. kolo: Led. Rovne - Radošovce 4:1 (1:1), Prekop, Košík, R. Kováč, M. Kováč, Ilava - Jaslovské Bohunice 0:3 (0:2), Holíč - Vrbové 2:1 (0:1), Piešťany - Dol. Vestenice 3:1 (2:1), Skalica - Leopoldov 1:1 (1:0), Tr. Stankovce - Handlová 3:0 (2:0), Hrnčiarovce - Nováky 1:1 (0:0), Hlohovec - Moravany 2:1 (2:1).
1. Piešťany 3 3 0 0 10:4 9
2. Hlohovec 3 2 0 1 9:4 6
3. L.Rovne 3 2 0 1 10:5 6
4. Ilava 3 2 0 1 7:3 6
5. J. Bohunice 3 2 0 1 7:5 6
6. Holíč 3 2 0 1 8:7 6
7. Leopoldov 3 1 1 1 4:3 4
8. Nováky 3 1 1 1 6:6 4
9. Hrnčiarovce 3 1 1 1 3:5 4
10. Tr. Stankovce 2 1 0 1 5:4 3
11. Handlová 3 1 0 2 7:8 3
12. D.Vestenice 3 1 0 2 6:8 3
13. Vrbové 3 1 0 2 5:8 3
14. Moravany 3 1 0 2 4:8 3
15. Skalica 3 0 1 2 3:9 1
16. Radošovce 2 0 0 2 1:9 0
5. liga dorast SEVER
4. kolo: Zem. Kostoľany – Košeca 3:2, Ladce – Pov. Teplá 5:1 (2:0), Miroslav Mikuška 2, Podmaninec, Ďurica, Janco – Bratina, Streženice - Horné Ozorovce 1:0 (1:0), Šprta, Nová Dubnica - Nitrianske Pravno 3:1 (3:1), Beluša - Dolné Kočkovce 2:0 (2:0), M. Šedík 2, Drietoma – Stará Turá 5:2, Sebedražie – Chynorany 1:2, Kanianka - Horné Sŕnie 4:0.
1. N. Dubnica 3 3 0 0 8:2 9
2. Chynorany 3 2 1 0 9:6 7
3. D. Kočkovce 3 2 0 1 8:4 6
4. Drietoma 3 2 0 1 8:5 6
5. Streženice 3 2 0 1 5:2 6
6. N. Pravno 3 2 0 1 9:7 6
7. Kanianka 3 2 0 1 6:5 6
8. Beluša 3 2 0 1 4:3 6
9. Ladce 3 1 1 1 11:8 4
10. H. Ozorovce 3 1 0 2 3:3 3
11. St. Turá 3 1 0 2 4:6 3
12. Pov. Teplá 3 1 0 2 6:9 3
13. Košeca 3 1 0 2 4:7 3
14. Z. Kostoľany 3 1 0 2 7:11 3
15. Sebedražie 3 0 0 3 2:8 0
16. H. Sŕnie 3 0 0 3 1:9 0
I. liga starší žiaci
3. kolo: Dubnica - Púchov 3:0, Pov. Bystrica - Artmedia 0:5, SFM Senec - Nitra 0:2, Levice - Inter 2:1, Senica - PVFA 0:1, Myjava - Slovan 1:3, Trnava - AS Trenčín 2:1.
1. Trnava 3 3 0 0 6:1 9
2. Dubnica 3 2 1 0 6:1 7
3. Artmedia 3 2 0 1 6:2 6
4. AS Trenčín 3 2 0 1 6:2 6
5. Slovan 3 2 0 1 7:3 6
6. Inter 3 1 1 1 5:3 4
7. Nitra 3 1 1 1 2:1 4
8. Levice 3 1 1 1 4:5 4
9. PVFA 3 1 1 1 3:4 4
10. Púchov 3 1 1 1 2:4 4
11. Senica 3 1 0 2 2:5 3
12. Myjava 3 0 1 2 2:5 1
13. SFM Senec 3 0 1 2 2:8 1
14. Pov. Bystrica 3 0 0 3 0:9 0
I. liga mladší žiaci
3. kolo: Dubnica - Púchov 1:1, Pov. Bystrica - Artmedia 1:0.
SFM Senec - Nitra 1:1, Levice - Inter 0:6, Senica - PVFA 1:1, Myjava - Slovan 0:3, Trnava - AS Trenčín 2:1.
1. Senica 3 2 1 0 15:3 7
2. Dubnica 3 2 1 0 11:1 7
3. Inter 3 2 1 0 12:2 7
4. P. Bystrica 3 2 0 1 6:6 6
5. Slovan 3 1 1 1 5:3 4
6. Nitra 3 1 1 1 4:3 4
7. Myjava 3 1 1 1 5:4 4
8. Trnava 3 1 1 1 2:2 4
9. PVFA 3 1 1 1 2:2 4
10. SFM Senec 3 1 1 1 2:5 4
11. AS Trenčín 3 1 0 2 5:5 3
12. Levice 3 1 0 2 2:15 3
13. Púchov 3 0 1 2 3:7 1
14. Artmedia 3 0 0 3 0:16 0
Futbal II. Liga starší žiaci
4. kolo: Nové Zámky - Dubnica B 1:1, Nitra B - Komárno 2:1, Štúrovo - Dun. Streda 0:6, AS Trenčín B - FC ViOn 0:0, Šaľa - Levice B 2:0, Topoľčany - Vráble 2:0, Prievidza - Trnava B 8:1, Lok. Trnava - Piešťany 1:2. Predohrávka: Trnava B – Nitra B 2:4.
1. Prievidza 4 4 0 0 22:2 12
2. Dun. Streda 4 3 1 0 12:2 10
3. Šaľa 4 3 0 1 14:2 9
4. Lok. Trnava 4 3 0 1 12:3 9
5. Nitra B 4 3 0 1 12:5 9
6. Piešťany 4 3 0 1 10:6 9
7. Nové Zámky 4 2 1 1 9:5 7
8. Topoľčany 4 2 0 2 10:12 6
9. AS Trenčín B 4 1 1 2 5:6 4
10. FC ViOn 4 1 1 2 5:8 4
11. Dubnica B 4 1 1 2 8:16 4
12. Komárno 4 1 0 3 4:10 3
13. Vráble 4 1 0 3 3:9 3
14. Trnava B 5 1 0 4 8:25 3
15. Levice B 4 0 1 3 2:11 1
16. Štúrovo 3 0 0 3 2:16 0
II. Liga mladší žiaci
4. kolo: N. Zámky - Dubnica B 5:2, Nitra B - Komárno 5:1, Štúrovo - Dun. Streda 2:5, AS Trenčín B - FC ViOn 0:0, Šaľa - Levice B 1:3, Topoľčany - Vráble 2:0, Prievidza - Trnava B 3:1, Lok. Trnava - Piešťany 4:0. Predohrávka: Trnava B - Nitra B 1:2.
1. Lok. Trnava 4 4 0 0 12:0 12
2. Nitra B 4 4 0 0 17:5 12
3. Prievidza 4 3 0 1 12:6 9
4. Topoľčany 4 3 0 1 7:3 9
5. Nové Zámky 4 3 0 1 12:8 9
6. FC ViOn 4 2 2 0 8:1 8
7. Piešťany 4 2 1 1 11:8 7
8. Dun. Streda 4 2 0 2 9:8 6
9. Šaľa 4 2 0 2 11:10 6
10. AS Trenčín B 4 1 1 2 8:16 4
11. Vráble 4 1 0 3 8:9 3
12. Komárno 4 1 0 3 8:14 3
13. Dubnica B 4 1 0 3 7:14 3
14. Levice B 4 1 0 3 6:14 3
15. Trnava B 5 0 0 5 3:12 0
16. Štúrovo 3 0 0 3 2:13 0
III. liga starší žiaci severozápad
1. kolo: Prievidza – Šimonovany 3:0. 2. kolo: Šimonovany – Púchov B 0:5, Handlová – N. Dubnica 1:1, Partizánske – Pov. Bystrica B 6:0, L. Rovne – TTS Trenčín B odložené na 5. 9., Beluša – Prievidza B 7:4 (3:1), Košík 3, Tomáš, Kujaník, Urban, vlastný, Myjava B – Bánovce 2:5, Nemšová – N. Mesto 4:4.
1. Partizánske 2 2 0 0 8:0 6
2. Bánovce 2 2 0 0 9:2 6
3. Púchov B 2 2 0 0 7:1 6
4. N. Mesto 2 1 1 0 10:4 4
5. Trenčín B 1 1 0 0 3:1 3
6. Beluša 2 1 0 1 8:7 3
7. Prievidza B 2 1 0 1 7:7 3
8. Pov. Bystrica B 2 1 0 1 3:7 3
9. Nemšová 2 0 1 1 5:7 1
10. Handlová 2 0 1 1 1:3 1
11. N. Dubnica 2 0 1 1 1:7 1
12. Myjava B 2 0 0 2 3:7 0
13. L. Rovne 1 0 0 1 0:4 0
14. Šimonovany 2 0 0 2 0:8 0
III. Liga
mladší žiaci severozápad
2. kolo: Šimonovany – Púchov B 3:1, Handlová – N. Dubnica 3:1, Partizánske – Pov. Bystrica B 9:0, L. Rovne – Trenčín B odložené na 5. 9., Beluša – Prievidza B 0:9 (0:5), Myjava B – Bánovce 0:11, Nemšová – N. Mesto 1:4.
1. Bánovce 2 2 0 0 18:0 6
2. Partizánske 2 2 0 0 15:0 6
3. Prievidza B 2 2 0 0 13:1 6
4. N. Mesto 2 2 0 0 8:3 6
5. Púchov B 2 1 0 1 7:3 3
6. Trenčín B 1 1 0 0 2:0 3
7. Šimonovany 2 1 0 1 4:5 3
8. Handlová 2 1 0 1 3:7 3
9. Beluša 2 1 0 1 3:9 3
10. N. Dubnica 2 0 0 2 3:7 0
11. Nemšová 2 0 0 2 1:6 0
12. L. Rovne 1 0 0 1 0:7 0
13. Pov. Bystrica B 2 0 0 2 0:12 0
14. Myjava B 2 0 0 2 0:17 0
krajská súťaž
starší žiaci Sever
2. kolo: N. Mesto B – Domaniža 1:1, Ladce – Ilava 0:2 (0:0), Sondor, Egly, Plevník - Horné Sŕnie 3:2 (1:0), Michálek 2, Ďurkech, Bošany - Tr. Stankovce 3:2, Podolie - Stará Turá 0:0, AS Trenčín C a D. Vestenice mali voľno..
1. Ilava 2 2 0 0 5:0 6
2. Plevník 2 2 0 0 6:2 6
3. D. Vestenice 1 1 0 0 5:1 3
4. Bošany 1 1 0 0 3:2 3
5. AS Trenčín C 1 1 0 0 1:0 3
6. Tr. Stankovce 2 1 0 1 3:3 3
7. Podolie 1 0 1 0 0:0 1
8. Domaniža 2 0 1 1 1:4 1
9. N. Mesto B 2 0 1 1 1:4 1
10. St. Turá 2 0 1 1 0:1 1
11. Ladce 2 0 0 2 0:3 0
12. H. Sŕnie 2 0 0 2 3:8 0

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Výpredaj zásob. Bezpečný nákup s garanciou dodania až k vám
  2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  3. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  4. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  5. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  7. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  9. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  10. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  1. Neprekonaný VAM systém, ktorý zabráni krádeži vášho auta
  2. Výpredaj zásob. Bezpečný nákup s garanciou dodania až k vám
  3. Garmin predstavuje Lily, svoje najmenšie inteligentné hodinky
  4. Babylon Berlín: Najdrahší nemecký seriál
  5. Potravinové intolerancie bude KRAJ riešiť aj tento rok
  6. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  7. Závod zamestnáva 500 ľudí. Tatravagónka v Trebišove má 50 rokov
  8. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí, ako sa stravovovať zdravo
  9. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  10. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 20 056
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 18 709
  3. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí 18 241
  4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 18 077
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 8 013
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 7 694
  7. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci 7 325
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 7 247
  9. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 232
  10. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 081
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Ilustračné foto

Pokiaľ ste nezvestné deti videli, kontaktujte políciu.

14 h
ilustračné foto

Deväť dní testovania máme za sebou. Od stredy platia sprísnené pravidlá pre zákaz vychádzania. Máme pre vás aktuálny zoznam obmedzení ale aj výnimiek, ktoré bude polícia intenzívne kontrolovať.

17 h
ilustračné foto

Pozitívnych bolo 30 556 ľudí.

26. jan
Ilustračné foto

V súvislosti s pandémiou nového koronavírusu vykonali hasiči v Trenčianskom kraji v roku 2020 celkovo 581 výjazdov.

26. jan

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zvolen patrí medzi lepšie okresy.

26. jan

Pokiaľ ste nezvestné deti videli, kontaktujte políciu.

14 h

Mnohí vodiči odbočujú na Nedožerskej ceste v Prievidzi doľava, smerom do mestskej časti Necpaly. Podľa dopravnej značky to však robiť nemôžu, čo si mnohí doteraz neuvedomovali.

20 h

Poradia sa od včera zmenili.

8 h

Už ste čítali?