Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky
FUTBAL MLÁDEŽ

Mladší žiaci FK Raven zdolali Artmediu

1. liga starší dorast 4. kolo: Artmedia - Dubnica 0:2 (0:1), Straka, Gorelka, Slovan - Stropkov 3:1 (2:0), Košice - B. Bystrica 4:0 (3:0), Trnava - Ružomberok 2:1 (1:1), Nitra - Michalovce 3:1 (1:0), Trenčín - Zl. Moravce 3:1 (2:1), Žilina - Podbrezová 1

1. liga starší dorast
4. kolo: Artmedia - Dubnica 0:2 (0:1), Straka, Gorelka, Slovan - Stropkov 3:1 (2:0), Košice - B. Bystrica 4:0 (3:0), Trnava - Ružomberok 2:1 (1:1), Nitra - Michalovce 3:1 (1:0), Trenčín - Zl. Moravce 3:1 (2:1), Žilina - Podbrezová 1:0 (1:0), Inter - Prešov 2:1 (0:0).
1. Inter 4 3 1 0 9:6 10
2. Trnava 4 3 0 1 9:3 9
3. Dubnica 4 3 0 1 10:6 9
4. Nitra 4 3 0 1 10:7 9
5. Košice 4 2 1 1 8:2 7
6. Trenčín 4 2 1 1 11:8 7
7. Žilina 3 2 1 0 5:2 7
8. Slovan 4 2 1 1 6:4 7
9. Ružomberok 4 2 0 2 7:5 6
10. B. Bystrica 4 2 0 2 7:9 6
11. Prešov 3 1 1 1 8:7 4
12. Michalovce 4 1 1 2 5:9 4
13. Artmedia 4 1 0 3 6:8 3
14. Z. Moravce 4 0 1 3 3:11 1
15. Podbrezová 4 0 0 4 2:8 0
16. Stropkov 4 0 0 4 5:16 0
1. liga mladší dorast
4. kolo: Artmedia - Dubnica 1:1 (0:0), Köpencej – Rariga, Slovan - Stropkov 6:0 (1:0), Košice - B. Bystrica 3:1 (1:0), Trnava - Ružomberok 1:1 (1:1), Nitra - Michalovce 5:1 (4:0), Trenčín - Zl. Moravce 4:0 (4:0), Žilina - Podbrezová 1:2 (1:1), Inter - Prešov 2:0 (2:0).
1. Nitra 4 3 1 0 18:2 10
2. Košice 4 3 0 1 15:7 9
3. Inter 4 3 0 1 7:5 9
4. Trnava 4 2 2 0 8:2 8
5. Dubnica 4 2 2 0 7:2 8
6. Trenčín 4 2 1 1 11:3 7
7. Slovan 4 2 1 1 11:6 7
8. Žilina 3 2 0 1 6:2 6
9. B. Bystrica 4 1 2 1 11:6 5
10. Ružomberok 4 1 1 2 8:10 4
11. Michalovce 4 1 1 2 5:8 4
12. Podbrezová 4 1 1 2 2:11 4
13. Artmedia 4 0 2 2 2:6 2
14. Prešov 3 0 1 2 1:8 1
15. Stropkov 4 0 1 3 0:15 1
16. Z. Moravce 4 0 0 4 0:19 0
II. liga starší dorast
4. kolo: Púchov - Pov. Bystrica 0:1, Dubnica B - Inter B 5:0, SFM Senec - Nitra B 0:0, Levice - Artmedia B 4:0, AAC Trenčín - Šaľa 6:1, Prievidza - Nové Zámky 3:0, PVFA - Myjava 0:0, ŠKP Dúbravka - FC Senec 1:3.
1. Levice 4 4 0 0 15:1 12
2. Dubnica B 4 3 0 1 12:1 9
3. FC Senec 4 3 0 1 8:2 9
4. SFM Senec 4 2 1 1 6:3 7
5. AAC Trenčín 4 2 0 2 10:6 6
6. PVFA 4 1 3 0 6:3 6
7. Prievidza 4 2 0 2 7:7 6
8. Šaľa 4 2 0 2 5:10 6
9. Nitra B 4 1 1 2 3:4 4
10. Púchov 4 1 1 2 4:6 4
11. Myjava 4 1 1 2 4:7 4
12. Artmedia B 4 1 1 2 4:8 4
13. Pov. Bystrica 4 1 1 2 4:10 4
14. Inter B 4 1 1 2 4:13 4
15. Nové Zámky 4 1 0 3 2:7 3
16. ŠKP Dúbravka 4 1 0 3 4:10 3
II. liga mladší dorast
4. kolo: Púchov - P. Bystrica 0:0, Dubnica B - Inter B 3:2, SFM Senec - Nitra B 1:1, Levice - Artmedia B 2:0, AAC Trenčín - Šaľa 8:1, Prievidza - Nové Zámky 3:1, PVFA - Myjava 3:0, Dúbravka - FC Senec 3:1.
1. PVFA 4 4 0 0 15:1 12
2. Levice 4 4 0 0 12:3 12
3. AAC Trenčín 4 3 1 0 15:4 10
4. Púchov 4 2 2 0 8:2 8
5. Prievidza 4 2 1 1 8:5 7
6. Dúbravka 4 2 1 1 9:7 7
7. Nové Zámky 4 2 0 2 11:8 6
8. Dubnica B 4 2 0 2 6:8 6
9. Nitra B 4 1 2 1 5:9 5
10. FC Senec 4 1 1 2 4:6 4
11. P. Bystrica 4 1 1 2 2:10 4
12. Artmedia B 4 1 0 3 4:7 3
13. Inter B 4 1 0 3 6:10 3
14. SFM Senec 4 0 1 3 3:7 1
15. Myjava 4 0 1 3 2:8 1
16. Šaľa 4 0 1 3 2:17 1
III. Liga starší dorast
3. kolo: Dun. Streda - ČFK Nitra 4:0, Komárno - Bánovce 2:0, Brezová - Galanta 4:0, Nové Mesto - Chrenová 4:1, Vráble - Topoľčany 1:2, Partizánske - AS Trenčín B 3:3, Senica - Nemšová 2:0, Trnava B - Lok. Trnava predohrali (3:1).
1. Senica 3 3 0 0 14:2 9
2. Trnava B 3 3 0 0 10:1 9
3. Topoľčany 3 2 1 0 4:1 7
4. Lok. Trnava 3 2 0 1 11:6 6
5. Dun. Streda 3 2 0 1 6:5 6
6. AS Trenčín B 3 1 2 0 9:5 5
7. Brezová 3 1 1 1 5:3 4
8. Partizánske 3 1 1 1 7:5 4
9. Komárno 3 1 1 1 5:5 4
10. Nové Mesto 3 1 1 1 7:10 4
11. Chrenová 3 1 0 2 6:9 3
12. Bánovce 3 1 0 2 3:8 3
13. Vráble 3 0 1 2 3:9 1
14. Galanta 3 0 1 2 3:10 1
15. ČFK Nitra 3 0 1 2 0:7 1
16. Nemšová 3 0 0 3 0:7 0
III. liga mladší dorast
3. kolo: Dun. Streda - ČFK Nitra 2:4, Komárno - Bánovce 2:4, Brezová - Galanta 3:1, Nové Mesto - Chrenová 1:0, Vráble - Topoľčany 0:2, Partizánske - AS Trenčín 0:1, Senica - Nemšová 7:0, Trnava B - Lok. Trnava predohrali (1:3).
1. Senica 3 3 0 0 14:1 9
2. Topoľčany 3 3 0 0 8:0 9
3. AS Trenčín 3 3 0 0 8:0 9
4. Lok. Trnava 3 2 0 1 8:4 6
5. Trnava B 3 2 0 1 7:5 6
6. Brezová 3 2 0 1 5:6 6
7. Partizánske 3 1 1 1 4:4 4
8. Bánovce 3 1 1 1 5:6 4
9. Galanta 3 1 0 2 11:7 3
10. Vráble 3 1 0 2 6:8 3
11. Chrenová 3 1 0 2 3:5 3
12. ČFK Nitra 3 1 0 2 7:10 3
13. Dun. Streda 3 1 0 2 4:8 3
14. Nové Mesto 3 1 0 2 2:7 3
15. Nemšová 3 0 0 3 2:12 0
16. Komárno 3 0 0 3 3:14 0
4. liga severozápad
4. kolo: Led. Rovne - Radošovce 4:1 (1:1), Prekop, Košík, R. Kováč, M. Kováč, Ilava - Jaslovské Bohunice 0:3 (0:2), Holíč - Vrbové 2:1 (0:1), Piešťany - Dol. Vestenice 3:1 (2:1), Skalica - Leopoldov 1:1 (1:0), Tr. Stankovce - Handlová 3:0 (2:0), Hrnčiarovce - Nováky 1:1 (0:0), Hlohovec - Moravany 2:1 (2:1).
1. Piešťany 3 3 0 0 10:4 9
2. Hlohovec 3 2 0 1 9:4 6
3. L.Rovne 3 2 0 1 10:5 6
4. Ilava 3 2 0 1 7:3 6
5. J. Bohunice 3 2 0 1 7:5 6
6. Holíč 3 2 0 1 8:7 6
7. Leopoldov 3 1 1 1 4:3 4
8. Nováky 3 1 1 1 6:6 4
9. Hrnčiarovce 3 1 1 1 3:5 4
10. Tr. Stankovce 2 1 0 1 5:4 3
11. Handlová 3 1 0 2 7:8 3
12. D.Vestenice 3 1 0 2 6:8 3
13. Vrbové 3 1 0 2 5:8 3
14. Moravany 3 1 0 2 4:8 3
15. Skalica 3 0 1 2 3:9 1
16. Radošovce 2 0 0 2 1:9 0
5. liga dorast SEVER
4. kolo: Zem. Kostoľany – Košeca 3:2, Ladce – Pov. Teplá 5:1 (2:0), Miroslav Mikuška 2, Podmaninec, Ďurica, Janco – Bratina, Streženice - Horné Ozorovce 1:0 (1:0), Šprta, Nová Dubnica - Nitrianske Pravno 3:1 (3:1), Beluša - Dolné Kočkovce 2:0 (2:0), M. Šedík 2, Drietoma – Stará Turá 5:2, Sebedražie – Chynorany 1:2, Kanianka - Horné Sŕnie 4:0.
1. N. Dubnica 3 3 0 0 8:2 9
2. Chynorany 3 2 1 0 9:6 7
3. D. Kočkovce 3 2 0 1 8:4 6
4. Drietoma 3 2 0 1 8:5 6
5. Streženice 3 2 0 1 5:2 6
6. N. Pravno 3 2 0 1 9:7 6
7. Kanianka 3 2 0 1 6:5 6
8. Beluša 3 2 0 1 4:3 6
9. Ladce 3 1 1 1 11:8 4
10. H. Ozorovce 3 1 0 2 3:3 3
11. St. Turá 3 1 0 2 4:6 3
12. Pov. Teplá 3 1 0 2 6:9 3
13. Košeca 3 1 0 2 4:7 3
14. Z. Kostoľany 3 1 0 2 7:11 3
15. Sebedražie 3 0 0 3 2:8 0
16. H. Sŕnie 3 0 0 3 1:9 0
I. liga starší žiaci
3. kolo: Dubnica - Púchov 3:0, Pov. Bystrica - Artmedia 0:5, SFM Senec - Nitra 0:2, Levice - Inter 2:1, Senica - PVFA 0:1, Myjava - Slovan 1:3, Trnava - AS Trenčín 2:1.
1. Trnava 3 3 0 0 6:1 9
2. Dubnica 3 2 1 0 6:1 7
3. Artmedia 3 2 0 1 6:2 6
4. AS Trenčín 3 2 0 1 6:2 6
5. Slovan 3 2 0 1 7:3 6
6. Inter 3 1 1 1 5:3 4
7. Nitra 3 1 1 1 2:1 4
8. Levice 3 1 1 1 4:5 4
9. PVFA 3 1 1 1 3:4 4
10. Púchov 3 1 1 1 2:4 4
11. Senica 3 1 0 2 2:5 3
12. Myjava 3 0 1 2 2:5 1
13. SFM Senec 3 0 1 2 2:8 1
14. Pov. Bystrica 3 0 0 3 0:9 0
I. liga mladší žiaci
3. kolo: Dubnica - Púchov 1:1, Pov. Bystrica - Artmedia 1:0.
SFM Senec - Nitra 1:1, Levice - Inter 0:6, Senica - PVFA 1:1, Myjava - Slovan 0:3, Trnava - AS Trenčín 2:1.
1. Senica 3 2 1 0 15:3 7
2. Dubnica 3 2 1 0 11:1 7
3. Inter 3 2 1 0 12:2 7
4. P. Bystrica 3 2 0 1 6:6 6
5. Slovan 3 1 1 1 5:3 4
6. Nitra 3 1 1 1 4:3 4
7. Myjava 3 1 1 1 5:4 4
8. Trnava 3 1 1 1 2:2 4
9. PVFA 3 1 1 1 2:2 4
10. SFM Senec 3 1 1 1 2:5 4
11. AS Trenčín 3 1 0 2 5:5 3
12. Levice 3 1 0 2 2:15 3
13. Púchov 3 0 1 2 3:7 1
14. Artmedia 3 0 0 3 0:16 0
Futbal II. Liga starší žiaci
4. kolo: Nové Zámky - Dubnica B 1:1, Nitra B - Komárno 2:1, Štúrovo - Dun. Streda 0:6, AS Trenčín B - FC ViOn 0:0, Šaľa - Levice B 2:0, Topoľčany - Vráble 2:0, Prievidza - Trnava B 8:1, Lok. Trnava - Piešťany 1:2. Predohrávka: Trnava B – Nitra B 2:4.
1. Prievidza 4 4 0 0 22:2 12
2. Dun. Streda 4 3 1 0 12:2 10
3. Šaľa 4 3 0 1 14:2 9
4. Lok. Trnava 4 3 0 1 12:3 9
5. Nitra B 4 3 0 1 12:5 9
6. Piešťany 4 3 0 1 10:6 9
7. Nové Zámky 4 2 1 1 9:5 7
8. Topoľčany 4 2 0 2 10:12 6
9. AS Trenčín B 4 1 1 2 5:6 4
10. FC ViOn 4 1 1 2 5:8 4
11. Dubnica B 4 1 1 2 8:16 4
12. Komárno 4 1 0 3 4:10 3
13. Vráble 4 1 0 3 3:9 3
14. Trnava B 5 1 0 4 8:25 3
15. Levice B 4 0 1 3 2:11 1
16. Štúrovo 3 0 0 3 2:16 0
II. Liga mladší žiaci
4. kolo: N. Zámky - Dubnica B 5:2, Nitra B - Komárno 5:1, Štúrovo - Dun. Streda 2:5, AS Trenčín B - FC ViOn 0:0, Šaľa - Levice B 1:3, Topoľčany - Vráble 2:0, Prievidza - Trnava B 3:1, Lok. Trnava - Piešťany 4:0. Predohrávka: Trnava B - Nitra B 1:2.
1. Lok. Trnava 4 4 0 0 12:0 12
2. Nitra B 4 4 0 0 17:5 12
3. Prievidza 4 3 0 1 12:6 9
4. Topoľčany 4 3 0 1 7:3 9
5. Nové Zámky 4 3 0 1 12:8 9
6. FC ViOn 4 2 2 0 8:1 8
7. Piešťany 4 2 1 1 11:8 7
8. Dun. Streda 4 2 0 2 9:8 6
9. Šaľa 4 2 0 2 11:10 6
10. AS Trenčín B 4 1 1 2 8:16 4
11. Vráble 4 1 0 3 8:9 3
12. Komárno 4 1 0 3 8:14 3
13. Dubnica B 4 1 0 3 7:14 3
14. Levice B 4 1 0 3 6:14 3
15. Trnava B 5 0 0 5 3:12 0
16. Štúrovo 3 0 0 3 2:13 0
III. liga starší žiaci severozápad
1. kolo: Prievidza – Šimonovany 3:0. 2. kolo: Šimonovany – Púchov B 0:5, Handlová – N. Dubnica 1:1, Partizánske – Pov. Bystrica B 6:0, L. Rovne – TTS Trenčín B odložené na 5. 9., Beluša – Prievidza B 7:4 (3:1), Košík 3, Tomáš, Kujaník, Urban, vlastný, Myjava B – Bánovce 2:5, Nemšová – N. Mesto 4:4.
1. Partizánske 2 2 0 0 8:0 6
2. Bánovce 2 2 0 0 9:2 6
3. Púchov B 2 2 0 0 7:1 6
4. N. Mesto 2 1 1 0 10:4 4
5. Trenčín B 1 1 0 0 3:1 3
6. Beluša 2 1 0 1 8:7 3
7. Prievidza B 2 1 0 1 7:7 3
8. Pov. Bystrica B 2 1 0 1 3:7 3
9. Nemšová 2 0 1 1 5:7 1
10. Handlová 2 0 1 1 1:3 1
11. N. Dubnica 2 0 1 1 1:7 1
12. Myjava B 2 0 0 2 3:7 0
13. L. Rovne 1 0 0 1 0:4 0
14. Šimonovany 2 0 0 2 0:8 0
III. Liga
mladší žiaci severozápad
2. kolo: Šimonovany – Púchov B 3:1, Handlová – N. Dubnica 3:1, Partizánske – Pov. Bystrica B 9:0, L. Rovne – Trenčín B odložené na 5. 9., Beluša – Prievidza B 0:9 (0:5), Myjava B – Bánovce 0:11, Nemšová – N. Mesto 1:4.
1. Bánovce 2 2 0 0 18:0 6
2. Partizánske 2 2 0 0 15:0 6
3. Prievidza B 2 2 0 0 13:1 6
4. N. Mesto 2 2 0 0 8:3 6
5. Púchov B 2 1 0 1 7:3 3
6. Trenčín B 1 1 0 0 2:0 3
7. Šimonovany 2 1 0 1 4:5 3
8. Handlová 2 1 0 1 3:7 3
9. Beluša 2 1 0 1 3:9 3
10. N. Dubnica 2 0 0 2 3:7 0
11. Nemšová 2 0 0 2 1:6 0
12. L. Rovne 1 0 0 1 0:7 0
13. Pov. Bystrica B 2 0 0 2 0:12 0
14. Myjava B 2 0 0 2 0:17 0
krajská súťaž
starší žiaci Sever
2. kolo: N. Mesto B – Domaniža 1:1, Ladce – Ilava 0:2 (0:0), Sondor, Egly, Plevník - Horné Sŕnie 3:2 (1:0), Michálek 2, Ďurkech, Bošany - Tr. Stankovce 3:2, Podolie - Stará Turá 0:0, AS Trenčín C a D. Vestenice mali voľno..
1. Ilava 2 2 0 0 5:0 6
2. Plevník 2 2 0 0 6:2 6
3. D. Vestenice 1 1 0 0 5:1 3
4. Bošany 1 1 0 0 3:2 3
5. AS Trenčín C 1 1 0 0 1:0 3
6. Tr. Stankovce 2 1 0 1 3:3 3
7. Podolie 1 0 1 0 0:0 1
8. Domaniža 2 0 1 1 1:4 1
9. N. Mesto B 2 0 1 1 1:4 1
10. St. Turá 2 0 1 1 0:1 1
11. Ladce 2 0 0 2 0:3 0
12. H. Sŕnie 2 0 0 2 3:8 0

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  3. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  4. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  5. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  6. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  10. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  1. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  2. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  3. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  4. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  5. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  7. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  8. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  9. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  10. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 19 825
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 16 831
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 277
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 471
  5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 11 325
  6. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 11 237
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 155
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 865
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 147
  10. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 953
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Padol ďalší rekord. V Trenčianskom kraji odhalili takmer 400 prípadov nákazy

Ide o pozitívnych ľudí identifikovaných klasickou cestou pomocou PCR testov.

Ilustračná fotografia.

Plánované operácie len s negatívnym testom

Nemocnica s poliklinikou v Považskej Bystrici plánované operácie nezrušila. Pacient však musí mať pred nástupom na oddelenie negatívny test na Covid-19.

Hematologicko-transfúzne oddelenie v Považskej Bystrici

Mŕtvy muž otvoril rakvu a vrátil sa domov

Takmer 500 náhlych a najmä tragických úmrtí zachytil v Čiernej kronike 1770 – 1900 z Nového Mesta nad Váhom a okolia Jaroslav Kukuča z Bošáce.

Posledná cesta zosnulých v minulosti

GALÉRIA: Novorodenci zo stredného Považia

Pozrite si milé zábery našich najmenších.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus na Orave: V sobotu zachytili 1600 pozitívnych prípadov (minúta po minúte)

Na Orave bol o celoplošné testovanie na Covid-19 opäť záujem.

Nemocnica v Nitre má 104 infikovaných zamestnancov

Reprofilizovaných je už 92 lôžok. Na Zobor zatiaľ preložili trinásť ľudí, ktorí potrebujú doliečenie.

Prípravy na Kysuciach v plnom prúde, testovať sa bude aj v reštaurácii či v kolkárni

Sme na jednej lodi, musíme sa zomknúť, hovorí starosta Čierneho.

Už ste čítali?