Nedeľa, 1. november, 2020 | Meniny má Denis, DenisaKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 27. 8. do 2. 9. 2007

Baran V týchto dňoch nemôžete rátať s veľkými zmenami k lepšiemu. Akosi sa všetko okolo vás mení k horšiemu, aj ľudia na vás majú menej času.

Baran
V týchto dňoch nemôžete rátať s veľkými zmenami k lepšiemu. Akosi sa všetko okolo vás mení k horšiemu, aj ľudia na vás majú menej času. A keď sa už s vami konečne stretnú, tak vám všeličo vyčítajú, čo je pre vás dôvodom k hnevu, novým útokom a aj rôznym nedorozumeniam. Nie je pre vás ľahké sa zmieriť s takouto situáciou, najmä ak sa to týka aj vášho súkromia. Nemali by ste sa ale vyhýbať pravde – musíte sa snažiť o vzájomné počúvanie, hovoriť spolu, aj kritizovať, ale konštruktívne, nie za každú cenu presadzovať váš názor. Treba, aby ste si našli čas na to, čo je dôležité a prestali ho strácať nejakými zbytočnosťami, vyhnite sa najmä výčitkám omylov z minulosti. Riešte to, čo je teraz podstatné, nie to, čo sa už nedá zmeniť.
Býk
Býkom sa darí, ich priania sa plnia, bez toho, aby sa museli niekomu podriaďovať, alebo prispôsobovať. Ale pozor, pôjde to takto, len kým nenarazíte na niekoho vplyvného, s kým ste už v minulosti mali niečo do činenia. Tento človek vám raz - dva spôsobí ťažkosti, ani nie preto, že by ho vaše konanie ohrozilo, ale len tak, pre svoj pocit nadradenosti. Čím viac budete dávať najavo, že vám na tom, čo práve riešite, záleží, tým menej sa vám bude dariť to cez neho pretlačiť. Musíte teda skryť svoje pocity, nedať najavo čo je vo vás, potom môžete rátať s úspechom. Rovnako by ste mali postupovať doma, aj tu vás čaká nejaké vyjednávanie a zmeny, o ktorých snívate, by sa mohli splniť – ak si všetci budú myslieť, že ide len o niečo podradné, nepodstatné. Proste – ak budete mať tento týždeň svoje tajomstvá, tak to nebude na škodu.
Blíženci
Vy ste pod vplyvom opozičného Merkúra ohrození. Darmo, nesmiete teraz lietať príliš vysoko nad zemou, hľadajte si pre seba vhodnejšie uplatnenie, nie rizikové aktivity, ani cestovanie. Viac sa zamerajte na svoje zdravie, na to, ako sa cítite, či niečo netreba na vašom zdraví upevniť, zlepšiť. Venujte sa najmä žalúdku, žlčníku, ale aj bolestiam hlavy, najmä ženy by ich nemali zanedbávať, je to pre vás ohrozujúca oblasť. Podnikajúci Blíženci majú pred sebou týždeň zlých správ a nepríjemných prekvapení. Nemôžete sa spoliehať na žiadne šťastie, ani pomoc iných ľudí, len vy sami sa musíte postarať o to, aby vaše aktivity boli aspoň trochu úspešné, aby to šlo tým správnym smerom. Ak si nebudete vedieť rady vy sami, tak svoje plány radšej odsuňte. Nie je predsa nutné, aby ste všetko mali hneď a zaraz, no nie?
Rak
Citliví Raci sa tento týždeň budú musieť zatvrdiť, inak sa k ničomu nedostanú. Iba ak začnete viac myslieť sami na seba, tak dosiahnete svoje ciele, a tak to je aj správne. Vy stále niekoho uprednostňujete, snažíte sa nájsť spoločné riešenie, kompromisy, ale to všetko skôr v práci ako doma. A práve v práci by ste mali byť ostrejší, uvedomiť si, že nemôžete to isté očakávať od ostatných. Vy predsa máte brať ohľady na svojich milovaných, na priateľov, nie na obchodných partnerov, na tých, ktorí vás inokedy nepodporia a ani sa o vás nezaujímajú. Prečo si myslíte, že vaši doma budú mať pre vás stále pochopenie? Bez toho, aby ste ho mali vy pre nich, pre ich chyby a ich zlyhania či nedostatky, tak s ním ani vy nemôžete počítať. Rozdeľte si to už konečne – prácu a súkromie a používajte vhodné správanie tam, kde sa očakáva – teda doma viac pochopenia a v kariére viac útočnosti.
Lev
Levom sa tento týždeň podarí niekoľko významných stretnutí. Pripravte sa teda na každé z nich, aby ste sa vyhli nejakým zlyhaniam či nepríjemným prekvapeniam. Nesmiete nič nechať na náhodu, či sa nechať ovplyvniť svojou sebaistotou, bude lepšie, ak budete opatrní. Vyhnete sa tak komplikáciám a rôznym nešťastným prerieknutiam. Aj tí, čo budú akurát na služobnej ceste, by nemali na nič zabúdať a dobre si zvážiť každý sľub, ktorý dajú – nie je správne, aby o sebe vytvorili nejaký skreslený dojem. Ak sa vy sami budete snažiť o dohodnutie jasných podmienok, dosiahnete, že vám budú všetci okolo dôverovať. A to by mal byť váš cieľ na tieto dni – upevniť a získať si dôveru ľudí okolo vás. Potom sa vám ľahšie bude realizovať jeden váš tajný a dávny plán! Pozor ale na zdravie, najmä starším z vás hrozí oslabenie, týkajúce sa srdca a cievneho systému.
Panna
Panny by nemali zaháľať. Je len na vás, ako si rozdelíte svoje aktivity, čomu sa budete venovať najprv a čomu neskôr, je podstatné, aby ste sa stále niečím zaoberali. Dajte si záležať na stanovení vašich priorít, na tom, čo bude pre vás hlavné, pretože práve teraz je pre vás skvelé obdobie, praje vám nielen vaša vládnuca planéta, ale aj šťastie. Dariť sa vám bude v čomkoľvek, aj v práci, aj v láske, v naprávaní nejakých starých sporov či v nových finančných investíciách. Stačí, ak budete mať jasno v tom, kam ísť a s kým, čo robiť a úspech sa dostaví. Len si nenechajte vziať svoju sebadôveru, uvedomte si, že nie všetci ľudia vás majú radi a ľahko sa môže stať, že vám začnú hádzať polená pod nohy. Teda – plánujte, dôverujte si a vyberajte si správnych spolupracovníkov. Aj doma by ste mali napraviť vaše nedávne pokĺznutie a dosiahnuť vzájomné porozumenie.
Váhy
Váham sa niečo nezdá – celý týždeň budete mať pocit, že sa niečo chystá a niekto vás ohrozuje, budete sa vám zdať, že vám niekto stojí za chrbtom a vy sa nedokážete nijako brániť. Verte svojej intuícii, skutočne ide o snahy zničiť vás, aj keď pôjde len o menšie straty, ale nemusia nastať, ak si dáte záležať a skontrolujete všetko podstatné, aj nepodstatné. Vy neraz zabúdate na spätnú väzbu a myslíte si, že keď niekomu niečo zveríte, poviete, nariadite, tak sa to už automaticky spraví. Ale nie je to tak, teraz je ten správny čas na kontrolu. A keď už budete kontrolovať, nezabudnite ani na záväzky, investície, financie celkovo – hrozí vám strata aj tu. Mladším Váham sa podarí jeden skvelý obchod, ale pozor na vaše ďalšie kroky, nedajte sa zlákať k riskovaniu! V súkromí to v najbližších dňoch nevyzerá ani trochu dobre, radšej sa zamerajte na prácu ako na domáce hádky.
Škorpión
Darmo sa budete snažiť, nič nezmôžete – vaši známi vám prestali veriť a teraz sa so všetkým musíte popasovať sami. Dôvera sa ľahko stráca a ťažko získava, bolo by dobré, keby ste vyčkali a nechali čas, aby zahojil rany, čo ste spôsobili. Vy ste inak dobrí „motkovia“, často vaše slová predbiehajú vaše myšlienky a ohľaduplnosť vám nič nehovorí. A keď sa k tomu pridá aj vaša netrpzelivosť a neznášanie povrchnosti a pokrytectva, tak sa ľahko dostanete do izolácie. Vidíte niekedy viac ako ostatní, ale to predsa neznamená, že o tom musíte aj hovoriť, chváliť sa a vyvyšovať sa, zapôsobiť na ostatných sa predsa dá aj inak. Aj preto zostávate sami, bez podpory, opory a porozumenia – načo by vám to iní poskytovali, keď sa dočkajú len posmechu a kritiky? Vy na jednej strane chcete mať kopu priateľov, ale na druhej nie ste ochotní tolerovať ich chyby.
Strelec
Strelci budú svoje okolie prekvapovať. Nie je to pre vás nič neobvyklé, ani zložité, keďže vy ste nikdy neboli príliš priezrační, skôr ste plní zahmlených náznakov, v ktorých sa nevyznáte ani vy sami. Bývate preto vnútorne osamelí, aj keď okolo vás je mnoho ľudí, lenže kto vás skutočne pozná? A vy sami? Ste aspoň k sebe úprimní? Niekedy sa strácate aj sami sebe, neviete, čo by vás potešilo a čo by ste naozaj chceli. Najmä starším Strelcom by už táto ich črta mala začať vadiť a mali by s ňou niečo urobiť. Inak sa nedočkajú zmeny v súkromí a stratia naozaj dobrú šancu na trvalý vzťah. Mladším Strelcom by sa viac vyplatilo, ak by sa zamerali na staré lásky, na to, čo bolo a čo by ešte mohlo mať význam, niekedy sa aj takéto návraty vyplácajú. V práci sa Strelcom dariť príliš nebude, akosi strácajú energiu bez toho, aby boli viditeľné nejaké výsledky. Nevadí, veď teraz aj tak o nič nejde, máte čas na oddych a na premýšľanie o sebe.
Kozorožec
Kozorožci sa necítia najlepšie. Sú síce pri sile, schopní, plní energie, ale nemajú dostatočnú motiváciu. Neviete sa do ničoho pustiť naplno, stále je vo vás nejaká brzda, pochybnosť, zaváhanie, ktoré prinesie spomalenie a vy nakoniec stratíte svoju šancu na úspech. To nie je váš štýl, vy predsa viete sami kedy, s kým a ako – teraz ale radšej vyčkajte, ani vy, ani ostatní ešte nie ste na tom správnom mieste. Mnohým z vás sa nedarilo v láske a už ste mali pocit, že zostanete sami, bez vhodnej spoločnosti. Zmena je ale na dohľad, tak sa snažte byť viac zaujímavými a najmä žite spoločensky. Starší Kozorožci by si mali uvedomiť, že aj ich zdravie potrebuje starostlivosť, dajte si aj toto medzi svoje priority, veď možno práve v nemocnici sa spoznáte s niekým zaujímavým. Muži by si mali v strede týždňa nájsť čas na nejakú malú stávku alebo športku, majú šance na výhru.
Vodnár
Vodnári sa už dlhší čas chystajú na zlom v ich živote, ktorý by ich mal posunúť výrazne vpred. Len pozor na to, či chcete zmeny robiť len sami, alebo s niekým iným. Práve preto je dobré zamyslieť sa pred tým, než začnete svoje plány uskutočňovať. Vodnári, ktorí obchodujú, by sa mohli poradiť so skúsenejšími obchodníkmi, aby sa vyhli zbytočným komplikáciám a neprecenili svoje sily. Nie vo všetkom ste dokonalí, to viete sami. Mladším Vodnárom hrozia rôzne zdravotné problémy, najmä pokiaľ ide o žalúdok, črevá a ženy aj po ženskej stránke. Skúste sa viac o seba starať, aby ste sa vyhli vážnejším problémom.
Ryby
Ryby môžu byť pokojné. Majú šťastie na svojej strane, a to im pomáha v každodennom živote, no i pri riskovaní. Neváhajte a snažte sa využiť to viac ako inokedy. Ak budete iba čakať a nič neurobíte, tak sa naozaj ťažko dočkáte nejakých úspechov, preto sa musíte rozhýbať a začať konať. Zvyknete sa vyhovárať na rôzne prekážky, ale zväčša je tou najväčšou prekážkou práve vaša lenivosť a pomalosť. Tento týždeň by ste však mali konečne zahodiť za hlavu vaše výhovorky a spoľahnúť sa na svoj vnútorný hlas. Nielen v práci, ale i v láske by ste mali posunúť svoje záujmy vpred a nepremýšľať nhad tým, čo vás môže zaskočiť, prekaziť vám vaše plány a narušiť vaše zázemie.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
 2. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
 3. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
 4. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
 5. Magazín SME Ženy už v predaji
 6. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
 7. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
 8. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
 9. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
 10. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
 1. Nechajte zamestnancov vybrať si služobné auto, oplatí sa vám to
 2. Moringa a Ginkgo - pomocníci z prírody
 3. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
 4. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
 5. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
 6. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
 7. Magazín SME Ženy už v predaji
 8. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
 9. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
 10. Trh s elektromobilmi stagnuje. Kríza by mu mohla pomôcť
 1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 38 752
 2. Aplikáciu tohto Slováka používajú v 150 krajinách. Ako začínal? 26 791
 3. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 19 671
 4. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť 16 859
 5. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi? 15 626
 6. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 14 170
 7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 12 566
 8. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 11 325
 9. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci 11 126
 10. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 052
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Monika Chochlíková v roli dobrovoľníčky na trenčianskom letisku počas prvého dňa plošného testovania.

Predpoludňajšie testovanie prinieslo v Púchove dve percentá pozitívnych výsledkov

V trinástich odberových miestach na území mesta Púchov vykonali odberné tímy do 12:00 spolu 3 430 testov. Primátorku Púchova znepokojuje rapídny úbytok testov a certifikátov.

V považskobystrickej časti Podmanín zatvorili odberné miesto, nemajú testy

Ako informovala Miluše Kollárová z komunikačného oddelenia považskobystrickej radnice, rapídne sa znižuje počet testov aj na ďalších odberných miestach.

Na strednom Považí majú problémy s chýbajúcimi testami a certifikátmi

Problém vznikol preto, lebo ľudia z Považskej Bystrice sa chceli vyhnúť dvojhodinovým radom a išli sa dať otestovať do dedín. Tie na to neboli pripravené.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus Banskobystrický kraj: Prvý deň testovania je za nami. Pokračuje sa v nedeľu (minúta po minúte)

Podrobné spravodajstvo z celoplošného testovania na Covid-19 v okresoch Banská Bystrica, Lučenec, Žiar nad Hronom, Zvolen a ostatných okresoch BB kraja.

Koronavírus Žilinský kraj: Testovanie prebehlo bez výraznejších problémov (minúta po minúte)

Celoplošné testovanie na Covid-19 v okresoch Žilina, Martin, Čadca, Tvrdošín, Liptovský Mikuláš a ostatných okresoch ZA kraja.

Koronavírus Nitriansky kraj: Z vyše 30-tisíc ľudí v okrese Nitra je len 213 pozitívnych (minúta po minúte)

Spravodajstvo z celoplošného testovania na Covid-19 v okresoch Nitrianskeho kraja.

Už ste čítali?