Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Futbal mládež

I. liga starší dorast 5. kolo: Dubnica - Slovan 1:2 (0:2), Lupták - M. Čemba, Soviš, Prešov - Artmedia 3:0 (0:0), Podbrezová - Inter 1:0 (0:0), Zl. Moravce - Žilina 0:0, Michalovce - Trenčín 4:4 (2:4), Ružomberok - Nitra 0:1 (0:1), B. Bystrica - Trnava 5

I. liga starší dorast
5. kolo: Dubnica - Slovan 1:2 (0:2), Lupták - M. Čemba, Soviš, Prešov - Artmedia 3:0 (0:0), Podbrezová - Inter 1:0 (0:0), Zl. Moravce - Žilina 0:0, Michalovce - Trenčín 4:4 (2:4), Ružomberok - Nitra 0:1 (0:1), B. Bystrica - Trnava 5:1 (1:1), Stropkov - Košice 1:1 (0:1).
6. kolo: Košice - Dubnica 3:0 (1:0), Goga 2, Popovič, Artmedia - Slovan 3:2 (1:1), Trnava - Stropkov 1:1 (1:1), Nitra - B. Bystrica 2:1 (1:1), Trenčín - Ružomberok 1:2 (1:1), Žilina - Michalovce 5:2 (3:2), Inter - Zl. Moravce 5:1 (2:0), Prešov - Podbrezová 1:1 (0:0).
1. Nitra 6 5 0 1 13:8 15
2. Inter 6 4 1 1 14:8 13
3. Košice 6 3 2 1 12:3 11
4. Žilina 5 3 2 0 10:4 11
5. Trnava 6 3 1 2 11:9 10
6. Slovan 6 3 1 2 10:8 10
7. Ružomberok 6 3 0 3 9:7 9
8. B. Bystrica 6 3 0 3 13:12 9
9. Dubnica 6 3 0 3 11:11 9
10. Prešov 5 2 2 1 12:8 8
11. Trenčín 6 2 2 2 16:14 8
12. Artmedia 6 2 0 4 9:13 6
13. Michalovce 6 1 2 3 11:18 5
14. Podbrezová 6 1 1 4 4:9 4
15. Stropkov 6 0 2 4 7:18 2
16. Z. Moravce 6 0 2 4 4:16 2
I. liga mladší dorast
5. kolo: Dubnica - Slovan 0:1 (0:0), Balážik, Prešov - Artmedia 0:0, Podbrezová - Inter 0:0, Zl. Moravce - Žilina 0:3 (0:1), Michalovce - Trenčín 0:3 (0:1), Ružomberok - Nitra 0:0, B. Bystrica - Trnava 0:0, Stropkov - Košice 0:4 (0:2).
6. kolo: Košice - Dubnica 4:0 (1:0), Tereščík a Krivák po 2, Artmedia - Slovan 0:0, Trnava - Stropkov 4:1 (3:0), Nitra - B. Bystrica 2:0 (1:0), Trenčín - Ružomberok 2:0 (1:0), Žilina - Michalovce 5:0 (2:0), Inter - Zl. Moravce 3:1 (1:0), Prešov - Podbrezová 1:0 (0:0).
1. Košice 6 5 0 1 23:7 15
2. Nitra 6 4 2 0 20:2 14
3. Trenčín 6 4 1 1 16:3 13
4. Inter 6 4 1 1 10:6 13
5. Žilina 5 4 0 1 14:2 12
6. Trnava 6 3 3 0 12:3 12
7. Slovan 6 3 2 1 12:6 11
8. Dubnica 6 2 2 2 7:7 8
9. B. Bystrica 6 1 3 2 11:8 6
10. Ružomberok 6 1 2 3 8:12 5
11. Prešov 5 1 2 2 2:8 5
12. Podbrezová 6 1 2 3 2:12 5
13. Artmedia 6 0 4 2 2:6 4
14. Michalovce 6 1 1 4 5:16 4
15. Stropkov 6 0 1 5 1:23 1
16. Z. Moravce 6 0 0 6 1:25 0
II. liga starší dorast
5. kolo: Pov. Bystrica - Dubnica B 1:2, Artmedia B – Púchov 1:2, Nitra B - Levice 1:2, Nové Zámky - AAC Trenčín 1:1, Šaľa - PVFA 1:2, Inter B - Dúbravka 0:1, FC Senec - Prievidza 2:1, Myjava - SFM Senec 0:1.
6. kolo: Púchov - Nitra B 3:3, Dubnica B - Artmedia B 1:2, Inter B - Pov. Bystrica 4:3,Levice - Myjava 3:0, PVFA - N. Zámky 0:1, SFM Senec - Šaľa 3:1, AAC Trenčín - FC Senec 3:0, ŠKP Dúbravka - Prievidza 2:1.
1. Levice 6 6 0 0 20:2 18
2. SFM Senec 6 4 1 1 10:4 13
3. Dubnica B 6 4 0 2 15:4 12
4. FC Senec 6 4 0 2 10:6 12
5. AAC Trenčín 6 3 1 2 14:7 10
6. PVFA 6 2 3 1 8:5 9
7. Dúbravka 6 3 0 3 7:11 9
8. Púchov 6 2 2 2 9:10 8
9. Artmedia B 6 2 1 3 7:11 7
10. Nové Zámky 6 2 1 3 4:8 7
11. Inter B 6 2 1 3 8:17 7
12. Prievidza 6 2 0 4 9:11 6
13. Šaľa 6 2 0 4 7:15 6
14. Nitra B 6 1 2 3 7:9 5
15. Myjava 6 1 1 4 4:11 4
16. P. Bystrica 6 1 1 4 8:16 4
II. liga mladší dorast
5. kolo: Pov. Bystrica - Dubnica B 2:3, Artmedia B – Púchov 1:1, Nitra B - Levice 2:0, Nové Zámky - AAC Trenčín 1:1, Šaľa - PVFA 1:3, Inter B - Dúbravka 3:2, FC Senec - Prievidza 0:1, Myjava - SFM Senec 1:0.
6. kolo: Púchov - Nitra B 2:2, Dubnica B - Artmedia B 2:0, Inter B - Pov. Bystrica 7:0, Levice - Myjava 5:1, SFM Senec - Šaľa 1:0, PVFA - Nové Zámky 1:2, AAC Trenčín - FC Senec 4:0, Dúbravka - Prievidza 0:1.
1. PVFA 6 5 0 1 19:4 15
2. Levice 6 5 0 1 17:6 15
3. AAC Trenčín 6 4 2 0 20:5 14
4. Prievidza 6 4 1 1 10:5 13
5. Dubnica B 6 4 0 2 11:10 12
6. Púchov 6 2 4 0 11:5 10
7. Nové Zámky 6 3 1 2 14:10 10
8. Inter B 6 3 0 3 16:12 9
9. Nitra B 6 2 3 1 9:11 9
10. Dúbravka 6 2 1 3 11:11 7
11. SFM Senec 6 1 1 4 4:8 4
12. Artmedia B 6 1 1 4 5:10 4
13. FC Senec 6 1 1 4 4:11 4
14. Myjava 6 1 1 4 4:13 4
15. P. Bystrica 6 1 1 4 4:20 4
16. Šaľa 6 0 1 5 3:21 1
III. liga starší dorast
5. kolo: ČFK Nitra - Senica 1:1, Galanta - Vráble 2:4, Chrenová - Partizánske 3:5, AS Trenčín B - Komárno 4:1, Lok. Trnava - Dun. Streda 3:0, Topoľčany - Trnava B 0:0, Nemšová - N. Mesto 0:0, Bánovce - Brezová 1:1.6. kolo: Vráble - Bánovce 1:0, Komárno - Chrenová 3:1, Dun. Streda - Topoľčany 0:2, Nemšová - ČFK Nitra 1:1, Trnava B - Galanta 3:1, Brezová - AS Trenčín B 1:0, Senica - Lok. Trnava 1:3, Nové Mesto - Partizánske 3:0.
1. Lok. Trnava 5 5 0 0 19:4 15
2. Topoľčany 5 3 2 0 6:1 11
3. Senica 5 3 1 1 16:6 10
4. Trnava B 5 3 1 1 10:4 10
5. AS Trenčín B 5 2 2 1 13:7 8
6. Brezová 5 2 2 1 7:4 8
7. Nové Mesto 5 2 2 1 10:10 8
8. Partizánske 5 2 1 2 12:11 7
9. Komárno 5 2 1 2 9:10 7
10. Vráble 5 2 1 2 8:11 7
11. Dun. Streda 5 2 0 3 6:10 6
12. Bánovce 5 1 1 3 4:10 4
13. Chrenová 5 1 0 4 10:17 3
14. ČFK Nitra 5 0 3 2 2:9 3
15. Nemšová 5 0 2 3 1:8 2
16. Galanta 5 0 1 4 6:17 1
III. liga mladší dorast
5. kolo: Galanta - Vráble 2:1, Chrenová - Partizánske 5:3, Topoľčany - Trnava B 1:1, Lok. Trnava - Dun. Streda 2:2, ČFK Nitra - Senica 0:2, AS Trenčín B - Komárno 10:0, Nemšová - N. Mesto 2:1, Bánovce - Brezová 2:0.6. kolo: Vráble - Bánovce 3:0, Komárno - Chrenová 2:5, Dun. Streda - Topoľčany 2:0, Nemšová - ČFK Nitra 2:5, Trnava B - Galanta 3:1, Brezová - AS Trenčín 0:2, Senica - Lok. Trnava 2:1, Nové Mesto - Partizánske 0:3.
1. AS Trenčín 5 5 0 0 20:0 15
2. Senica 5 5 0 0 18:2 15
3. Topoľčany 5 3 1 1 9:3 10
4. Trnava B 5 3 1 1 11:7 10
5. Chrenová 5 3 0 2 13:10 9
6. Lok. Trnava 5 2 1 2 11:8 7
7. Partizánske 5 2 1 2 10:9 7
8. Dun. Streda 5 2 1 2 8:10 7
9. Bánovce 5 2 1 2 7:9 7
10. Galanta 5 2 0 3 14:11 6
11. Vráble 5 2 0 3 10:10 6
12. ČFK Nitra 5 2 0 3 12:14 6
13. Brezová 5 2 0 3 5:10 6
14. Nové Mesto 5 1 0 4 3:12 3
15. Nemšová 5 1 0 4 6:18 3
16. Komárno 5 0 0 5 5:29 0
IV. liga dorast severozápad
5. kolo: Jasl. Bohunice - Led. Rovne 6:0 (3:0), Handlová - Ilava 3:1, Radošovce - Skalica 0:1 (0:0), Nováky - Holíč 3:2 (0:2), Leopoldov - Piešťany 2:1 (1:1), Dolné Vestenice – Hlohovec 1:0, Moravany - Hrnčiarovce 3:0 (2:0), Vrbové - Tr. Stankovce 2:3 (0:0).
6. kolo: Led. Rovne - Handlová 2:3 (1:2), Gabriš, Ilončiak, Ilava - Vrbové 1:3, Šupák, Holíč - Moravany 3:1 (1:0), Piešťany - Hlohovec 6:0 (3:0), Leopoldov - Radošovce 5:0 (0:0), Skalica - J. Bohunice 1:5 (1:2), Tr. Stankovce - Nováky 2:0, Hrnčiarovce - Dolné Vestenice 1:3 (1:2).
1. J. Bohunice 5 4 0 1 18:6 12
2. Piešťany 5 4 0 1 17:6 12
3. Leopoldov 5 4 1 1 11:4 10
4. Tr. Stankovce 4 3 0 1 10:6 9
5. Holíč 5 3 0 2 13:11 9
6. Handlová 5 3 0 2 13:11 9
7. D. Vestenice 5 3 0 2 10:9 9
8. Nováky 5 2 1 2 9:10 7
9. Ilava 5 2 0 3 9:9 6
10. L.Rovne 5 2 0 3 12:14 6
11. Vrbové 5 2 0 3 10:12 6
12. Hlohovec 5 2 0 3 9:11 6
13. Moravany 5 2 0 3 8:11 6
14. Hrnčiarovce 5 1 1 3 4:11 4
15. Skalica 5 1 1 3 5:14 4
16. Radošovce 4 0 0 4 1:15 0
5. liga dorast SEVER
5. kolo: D. Kočkovce – Streženice 2:1 (1:0), M. Kvocera, M. Urban – Lacko, H. Sŕnie – Beluša 0:1 (0:1), Kodaj, Chynorany – N. Dubnica 2:1, Pov. Teplá – Sebedražie 3:1 (1:0), Bratina, Šťastný, Mrišo, Košeca – Ladce 5:1 (4:1), Kašša 2, Melicher, B. Mikuška, Švehla – M. Mikuška, Stará Turá – Kanianka 2:0, N. Pravno – Drietoma 1:2, H. Ozorovce - Z. Kostoľany 3:6.
6. kolo: Ladce – H. Ozorovce 2:0 (0:0), Ďurica, vlastný, D. Kočkovce - H. Sŕnie 3:0 (2:0), Kryštof 2, Kučík, Beluša - St. Turá 2:2 (0:2), Frnka, Nosál, N. Dubnica – Pov. Teplá 4:2 (2:2), Čupka, Vaško, Porubčan, Kopčan – Gulač, Mrišo, Sebedražie – Košeca 3:2, Streženice - Zem. Kostoľany 6:1 (5:0), Šprta 6, Drietoma – Chynorany 2:0, Kanianka – N. Pravno 5:0.
1. D. Kočkovce 5 4 0 1 13:5 12
2. N. Dubnica 5 4 0 1 13:6 12
3. Drietoma 5 4 0 1 12:6 12
4. Chynorany 5 3 1 1 11:9 10
5. Beluša 5 3 1 1 7:5 10
6. Streženice 5 3 0 2 12:4 9
7. Kanianka 5 3 0 2 11:7 9
8. Ladce 5 2 1 2 14:13 7
9. St. Turá 5 2 1 2 8:8 7
10. Košeca 5 2 0 3 11:11 6
11. Pov. Teplá 5 2 0 3 11:14 6
12. N. Pravno 5 2 0 3 10:14 6
13. Z. Kostoľany 5 2 0 3 13:20 6
14. H. Ozorovce 5 1 0 4 6:11 3
15. Sebedražie 5 1 0 4 6:13 3
16. H. Sŕnie 5 0 0 5 1:13 0
I. liga starší žiaci
4. kolo: Nitra - Púchov 2:0, Inter - Dubnica 1:0, Slovan - Pov. Bystrica 7:0, SFM Senec - Trnava 1:2, AS Trenčín - Senica 5:1, PVFA - Myjava 0:0, Artmedia - Levice 2:2.
5. kolo: Dubnica - Artmedia 5:0, Púchov - Inter 2:1, Pov. Bystrica - PVFA 1:0, Trnava - Nitra 2:4, Levice - Slovan 2:1, Senica - SFM Senec 4:0, Myjava - AS Trenčín 1:3.
1. AS Trenčín 5 4 0 1 14:4 12
2. Trnava 5 4 0 1 10:6 12
3. Dubnica 5 3 1 1 11:2 10
4. Nitra 5 3 1 1 8:3 10
5. Slovan 5 3 0 2 15:5 9
6. Levice 5 2 2 1 8:8 8
7. Inter 5 2 1 2 7:5 7
8. Artmedia 5 2 1 2 8:9 7
9. Púchov 5 2 1 2 4:7 7
10. Senica 5 2 0 3 7:10 6
11. PVFA 5 1 2 2 3:5 5
12. P. Bystrica 5 1 0 4 1:16 3
13. Myjava 5 0 2 3 3:8 2
14. SFM Senec 5 0 1 4 3:14 1
Futbal I. liga mladší žiaci
4. kolo: Nitra - Púchov 5:0, Inter - Dubnica 0:2, Slovan - Pov. Bystrica 5:0, SFM Senec - Trnava 0:2, AS Trenčín - Senica 2:1, PVFA - Myjava 3:1, Artmedia - Levice 1:4.
5. kolo: Dubnica - Artmedia 9:0, Púchov - Inter 0:1, Pov. Bystrica - PVFA 0:2, Trnava - Nitra 2:1, Levice - Slovan 0:3, Senica - SFM Senec 2:1, Myjava - AS Trenčín 1:2.
1. Dubnica 5 4 1 0 22:1 13
2. Senica 5 3 1 1 18:6 10
3. Slovan 5 3 1 1 13:3 10
4. Inter 5 3 1 1 13:4 10
5. PVFA 5 3 1 1 7:3 10
6. Trnava 5 3 1 1 6:3 10
7. AS Trenčín 5 3 0 2 9:7 9
8. Nitra 5 2 1 2 10:5 7
9. P. Bystrica 5 2 0 3 6:13 6
10. Levice 5 2 0 3 6:19 6
11. Myjava 5 1 1 3 7:9 4
12. SFM Senec 5 1 1 3 3:9 4
13. Púchov 5 0 1 4 3:13 1
14. Artmedia 5 0 0 5 1:29 0
II. liga starší žiaci
5. kolo: Dubnica B - Štúrovo 4:0, Piešťany - Šaľa 0:5, FC ViOn - Lok. Trnava 0:2, Komárno - N. Zámky 0:1, Vráble - Prievidza 1:4, Dun. Streda - AS Trenčín B 3:0, Levice B - Topoľčany 1:0, Trnava B - Nitra B predohrali (2:4).
6. kolo: Dubnica B - Komárno 0:1, Nové Zámky - Trnava B 4:2, Nitra B - Vráble 2:0, Štúrovo - AS Trenčín B 2:4, Prievidza - Levice B 4:0, Šaľa - FC ViOn 5:0, Topoľčany - Piešťany 1:2, Lok. Trnava - Dun. Streda 1:0.
1. Prievidza 6 6 0 0 30:3 18
2. Šaľa 6 5 0 1 24:2 15
3. Lok. Trnava 6 5 0 1 15:3 15
4. Dun. Streda 6 4 1 1 15:3 13
5. Nové Zámky 6 4 1 1 14:7 13
6. Nitra B 5 4 0 1 14:5 12
7. Piešťany 6 4 0 2 12:12 12
8. AS Trenčín B 6 2 1 3 9:11 7
9. Dubnica B 6 2 1 3 12:17 7
10. Topoľčany 6 2 0 4 11:15 6
11. Komárno 6 2 0 4 5:11 6
12. FC ViOn 6 1 1 4 5:15 4
13. Levice B 6 1 1 4 3:15 4
14. Vráble 6 1 0 5 4:15 3
15. Trnava B 6 1 0 5 10:29 3
16. Štúrovo 5 0 0 5 4:24 0
II. liga mladší žiaci
5. kolo: Dubnica B - Štúrovo 8:0, Komárno - N. Zámky 0:2, Dun. Streda - AS Trenčín B 2:3, Levice B - Topoľčany 2:3, FC ViOn - Lok. Trnava 0:2, Vráble - Prievidza 0:2, Piešťany - Šaľa 5:0, Trnava B - Nitra B predohrali (1:2). 6. kolo: Dubnica B - Komárno 4:1, Nitra B - Vráble 7:0, Nové Zámky - Trnava B 2:3, Štúrovo - AS Trenčín B 2:1, Prievidza - Levice B 7:0, Šaľa - FC ViOn 1:2, Topoľčany - Piešťany 0:0, Lok. Trnava - Dun. Streda 8:0.
1. Lok. Trnava 6 6 0 0 22:0 18
2. Nitra B 5 5 0 0 24:5 15
3. Prievidza 6 5 0 1 21:6 15
4. Topoľčany 6 4 1 1 10:5 13
5. Nové Zámky 6 4 0 2 16:11 12
6. Piešťany 6 3 2 1 16:8 11
7. FC ViOn 6 3 2 1 10:4 11
8. Dubnica B 6 3 0 3 19:15 9
9. AS Trenčín B 6 2 1 3 12:20 7
10. Šaľa 6 2 0 4 12:17 6
11. Dun. Streda 6 2 0 4 11:19 6
12. Trnava B 6 1 0 5 6:14 3
13. Vráble 6 1 0 5 8:18 3
14. Komárno 6 1 0 5 9:20 3
15. Levice B 6 1 0 5 8:24 3
16. Štúrovo 5 1 0 4 4:22 3
III. liga
starší žiaci severozápad
3. kolo: N. Dubnica – Nemšová 0:3, N. Mesto – Led. Rovne 3:0, Púchov B – Beluša 3:0, Pov. Bystrica B – Handlová 0:0, Trenčín - Myjava B 6:0, Prievidza B – Partizánske 2:0, Bánovce – Šimonovany 1:2.
4. kolo: Pov. Bystrica B – Prievidza B 1:2 (0:1), Pagáč, Led. Rovne – N. Dubnica 3:0, Beluša – Bánovce 0:8, Partizánske – Púchov B 3:2 (2:0), Handlová – Nemšová 0:4, Myjava B – N. Mesto 1:7, Šimonovany – Trenčín 1:8,
1. N. Mesto 4 3 1 0 20:5 10
2. Trenčín 3 3 0 0 17:2 9
3. Bánovce 4 3 0 1 18:4 9
4. Púchov B 4 3 0 1 12:4 9
5. Partizánske 4 3 0 1 11:4 9
6. Prievidza B 4 3 0 1 11:8 9
7. Nemšová 4 2 1 1 12:7 7
8. Pov. Bystrica B 4 1 1 2 4:9 4
9. L. Rovne 3 1 0 2 3:7 3
10. Beluša 4 1 0 3 8:18 3
11. Šimonovany 4 1 0 3 3:17 3
12. Handlová 4 0 2 2 1:7 2
13. N. Dubnica 4 0 1 3 1:13 1
14. Myjava B 4 0 0 4 4:20 0
III. Liga mladší žiaci
3. kolo: N. Dubnica – Nemšová 4:0, Mozolík 2, Nemeček, Tóth, N. Mesto – Led. Rovne 5:2, Púchov B – Beluša 6:0, Pov. Bystrica B – Handlová 0:8, Trenčín - Myjava B 4:0, Prievidza B – Partizánske 4:2, Bánovce – Šimonovany 10:0.
4. kolo: Pov. Bystrica B – Prievidza B 0:10 (0:8), Led. Rovne – N. Dubnica 3:2, Tadlánek, Lamačka za hostí, Beluša – Bánovce 0:12, Partizánske – Púchov B 1:1 (0:0), Handlová – Nemšová 1:0, Myjava B – N. Mesto 0:3, Šimonovany – Trenčín 0:3.
1. Bánovce 4 4 0 0 40:0 12
2. Prievidza B 4 4 0 0 27:3 12
3. N. Mesto 4 4 0 0 16:5 12
4. Trenčín 3 3 0 0 9:0 9
5. Handlová 4 3 0 1 12:7 9
6. Partizánske 4 2 1 1 18:5 7
7. Púchov B 4 2 1 1 14:4 7
8. N. Dubnica 4 1 0 3 9:10 3
9. L. Rovne 3 1 0 2 5:14 3
10. Šimonovany 4 1 0 3 4:18 3
11. Beluša 4 1 0 3 3:27 3
12. Nemšová 4 0 0 4 1:11 0
13. Myjava B 4 0 0 4 0:24 0
14. Pov. Bystrica B 4 0 0 4 0:30 0
Futbal krajská súťaž
starší žiaci Sever
3. kolo: Ilava – Bošany 4:0 (1:0), David 2, Egly, Riečičiar, Domaniža – Ladce 1:4 (1:0), H. Sŕnie – N. Mesto B 2:0, St. Turá – D. Vestenice 0:3, Tr. Stankovce - AS Trenčín C 2:1, Plevník a Podolie mali voľno.
4. kolo: N. Mesto B – Ladce 2:0 (2:0), Plevník – St. Turá 1:0 (1:0), Ďurkech, Bošany – Domaniža 2:1, AS Trenčín C – Ilava 3:1, Podolie – Tr. Stankovce 0:0, H. Sŕnie a D. Vestenice mali voľno.
1. Ilava 4 3 0 1 10:3 9
2. Plevník 3 3 0 0 7:2 9
3. Tr. Stankovce 4 2 1 1 5:4 7
4. D. Vestenice 2 2 0 0 8:1 6
5. AS Trenčín C 3 2 0 1 5:3 6
6. Bošany 3 2 0 1 5:7 6
7. N. Mesto B 4 1 1 2 3:6 4
8. Ladce 4 1 0 3 4:6 3
9. H. Sŕnie 3 1 0 2 5:8 3
10. Podolie 2 0 2 0 0:0 2
11. St. Turá 4 0 1 3 0:5 1
12. Domaniža 4 0 1 3 3:10 1

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 35 991
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 34 745
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 11 822
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 338
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 838
  6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 149
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 756
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 411
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 330
  10. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 5 462
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

V Nemocnici s poliklinikou (NsP) v Považskej Bystrici je momentálne hospitalizovaných 82 pacientov s ochorením COVID-19. V porovnaní s minulým piatkom (15. 1.) klesol ich počet o osem.

8 h

Vo štvrtok zachytili PCR testy 1 785 nakazených koronavírusom, laboratóriá otestovali 11 018 vzoriek. Počet úmrtí pacientov na COVID-19 stúpol o 93. Vyliečilo sa ďalších 2 813 osôb.

10 h

Do systému plateného parkovania v Považskej Bystrici je po novom zaradených už len deväť parkovacích plôch.

11 h

Krajský vyšetrovateľ z Trenčína obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov ich držanie a obchodovanie s nimi 32-ročného muža z okr. Trenčín a 33-ročnú ženu z okr. Vranov nad Topľou.

11 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V druhom kole malo pozitívne testy 1,02 percenta testovaných. Na Borovej ulici však číslo vyskočilo na 6,45 percenta.

10 h

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21. jan

Záchranári odkazujú, nie každý s Covidom patrí do nemocnice.

16 h

Prednostka neodpísala, rezort vnútra poslal len všeobecné stanovisko.

2 h

Už ste čítali?