Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Futbal oblastné súťaže

II. trieda 5. kolo: Kolačín – Streženice 2:1 (1:1), Šošovička Tlapák – Šimo, Lysá – Tuchyňa 0:4 (0:1), Mazáň 3, Tomanica, Košeca - D. Kočkovce 2:1 (1:0), Marek, Vlasatý – Rosina, Jasenica – Lúky 2:3 (1:1), J. Gáborík 2 – Holčík 2, Kresánek, Podvažie – Š

II. trieda
5. kolo: Kolačín – Streženice 2:1 (1:1), Šošovička Tlapák – Šimo, Lysá – Tuchyňa 0:4 (0:1), Mazáň 3, Tomanica, Košeca - D. Kočkovce 2:1 (1:0), Marek, Vlasatý – Rosina, Jasenica – Lúky 2:3 (1:1), J. Gáborík 2 – Holčík 2, Kresánek, Podvažie – Šebešťanová 1:1 (0:1), Zúbek – Kukučka, Bodiná – Sverepec 0:3 (0:2), Križan 2, Richtárik, Mikušovce – Bolešov 0:1 (0:1), Burdej.
6. kolo: Streženice – Bolešov 2:1 (2:1), Fusík, Masaryk – Burdej, Sverepec – Mikušovce 5:2 (4:1), Križan 2, Klužák 2, M. Illo – Eliáš, Meliška, Šebešťanová – Bodiná 2:4 (1:2), Šumec, S. Petrík – Mucha, Janech, Dúbravka, Belák, Lúky – Podvažie 3:0 (0:0), Kresánek, Pavlis, Novotný, D. Kočkovce – Jasenica 0:3 (0:1), Pavlík 2, J. Gáborík, Tuchyňa – Košeca 1:1 (1:0), Filo – Kralovič, Kolačín – Lysá 2:1 (1:0), Homola, Čačko – J. Barninec.
1. Jasenica 6 5 0 1 24:7 15
2. Košeca 6 4 2 0 15:6 14
3. Lúky 6 4 1 1 16:9 13
4. Bodiná 6 4 0 2 9:10 12
5. Tuchyňa 6 3 2 1 15:8 11
6. Kolačín 6 3 1 2 12:14 10
7. Streženice 6 2 2 2 9:8 8
8. Sverepec 6 2 1 3 13:12 7
9. Podvažie 6 2 1 3 9:10 7
10. D. Kočkovce 6 2 1 3 9:11 7
11. Lysá 6 1 2 3 7:13 5
12. Mikušovce 6 1 1 4 6:14 4
13. Bolešov 6 1 0 5 5:17 3
14. Šebešťanová 6 0 2 4 8:19 2
III. A trieda
5. kolo: Lednica – Tunežice 3:0 (2:0), Miloš Egly, Ilavský, Loduha, Kvašov – Kameničany 2:3 (0:1), M. Kováč, J. Gereg – Vojtech, Buday, Juhás, N. Dubnica B - Č. Kameň 5:3 (2:2), Balon 2, Šukala 2, Fleško – Palček, Martin Monček, Michal Monček, D. Breznica - H. Breznica 2:0 (1:0), Jambor, Cocher, Zubák - K. Podhradie 0:2 (0:1), M. Prekop 2,
Pruské malo voľno.
1. D. Breznica 4 4 0 0 10:2 12
2. N. Dubnica B 4 3 1 0 13:6 10
3. Kameničany 5 4 0 1 15:9 9
8. Lednica 5 2 2 1 15:7 8
5. Pruské 4 2 1 1 10:6 7
6. Č. Kameň 5 2 1 2 10:10 7
7. K. Podhradie 5 2 1 2 10:10 7
8. Tunežice 4 2 0 2 7:6 6
9. Kvašov 5 1 0 4 9:12 3
10. Zubák 4 0 0 4 1:15 0
11. H. Breznica 5 0 0 5 6:23 0
III. B trieda
5. kolo: FC Púchov – Nosice 4:0 (2:0), Michňo, Kučera, Novosedliak, Fúrik, Praznov – Vrchteplá 2:1 (0:0), Štefanica, A. Gardian – vlastný, Trstie – Podmanín 1:1 (0:1), Brazničan – Tatiersky, Jasenica B – Dohňany 0:4 (0:2), Koleno 2, Košút, Ondreička.
1. Vrchteplá 5 3 1 1 15:5 10
2. Púchov 5 3 0 2 32:10 9
3. Dohňany 5 3 0 2 16:7 9
4. Praznov 5 3 0 2 9:9 9
5. Podmanín 5 2 2 1 7:11 8
6. Trstie 5 2 1 2 15:9 7
7. Nosice 5 1 0 4 4:19 3
8. Jasenica B 5 1 0 4 6:34 3
I. trieda dorast
5. kolo: Lysá – Prečín 11:1 (7:0), Kováč 3, Panáček 2, M. Zlocha 2, A. Zlocha, Motúz, Ľ. Janíček, M. Janíček – Behúň, Plevník – Tuchyňa 4:0 (1:0), Tichý 2, J. Tomaník, S. Buday, Pružina – Domaniža 3:2 (2:1), Kvaššay, Šebák, M. Haviar – Kostelanský, Král,
L. Rovne B – Horovce 2:0 (2:0), Bezák, Katerinčin, Praznov – Papradno 1:2 (1:1), Ľ. Šaradín za domácich, Visolaje - H. Poruba 2:3 (2:1), Frnka 2 – P. Dražkovec, P. Staňo, R. Staňo, Bolešov – Pruské 1:2 (1:0), Mišák za domácich.
6. kolo: Prečín – Pruské 2:7 (1:2), M. Dánek, Zahradník – Jaroš 3, Ilončiak, Pecucha, Budiač, Tomanica, H. Poruba – Bolešov 7:2 (3:2), P. Dražkovec 4, R. Živčic, M. Puček, Ďuriš – Kišš, Vavruš, Papradno – Visolaje 2:1 (0:1), Tóth 2 – Brandibúr, Horovce - Praznov 0:0, Domaniža - L. Rovne B 1:2 (1:2), Tuchyňa – Pružina 3:0 (2:0), Štefula 3, Lysá – Plevník 1:2 (1:0), Panáček – M. Buday, J. Tomaník.
1. Plevník 6 6 0 0 17:2 18
2. Papradno 6 5 0 1 14:5 15
3. Tuchyňa 6 5 0 1 17:12 15
4. L. Rovne B 6 4 1 1 13:8 13
5. H. Poruba 6 4 0 2 25:10 12
6. Pruské 6 3 1 2 18:15 10
7. Visolaje 6 3 0 3 18:12 9
8. Praznov 6 2 2 2 10:7 8
9. Horovce 6 2 1 3 16:10 7
10. Lysá 6 2 0 4 18:23 6
11. Domaniža 6 1 0 5 8:15 3
12. Pružina 6 1 0 5 7:28 3
13. Bolešov 6 0 2 4 10:20 2
14. Prečín 6 0 1 5 11:35 1
II. trieda dorast
5. kolo: Brvnište – Udiča 6:0 (2:0), Barenčík 3, Španihel, Hudeček, Čamaj, Podvažie – Lúky 0:1 (0:1), M. Húževka, Jasenica – Prejta 0:2 (0:2), P. Smolka 2, Zubák - Beluša B 4:1 (2:0), Socha 2, Flimmel, Miščí – Bulejčík, Borčice mali voľno.
6. kolo: Udiča - Beluša B nehralo sa, hostia neprišli, Prejta – Zubák 5:0 (3:0), Katerinčin, Vároš, Riečický, Šatka, Matuška, Lúky – Jasenica 3:2 (2:0), Brun, Marek Húževka, Martinko – Hlušek, Beniač, Brvnište – Borčice 2:5 (0:2), Španihel, Kristín – Forgáč 2, Janiga, Mačina, Kollár, Podvažie malo voľno.
1. Lúky 4 4 0 0 14:3 12
2. Prejta 4 3 0 1 8:4 9
3. Podvažie 3 2 0 1 6:2 6
4. Beluša B 3 1 0 2 8:6 3
5. Borčice 3 1 0 2 6:5 3
6. Udiča 2 1 0 1 2:6 3
7. Zubák 4 1 0 3 4:9 3
8. Brvnište 3 1 0 2 8:13 3
9. Jasenica 4 1 0 3 3:11 3
I. trieda starší žiaci
5. kolo: Kolačín – Streženice 7:0 (4:0), Mihula 2, Gurín 2, Šuchan 2. Klimek, Košeca - D. Kočkovce 3:0 (1:0), Laskovič 2, Pavol Ondrejka, Pružina – Stupné 2:1 (0:1), Bušík 2 – Matej Hároník, H. Poruba – Lúky 2:2 (2:2), F. Staňo 2 – vlastný, Janoško, Orlové – Papradno 0:1 (0:0), M. Belušík, Prečín - D. Mariková 0:1 (0:0), Magát, Prejta – Bolešov 11:0 (6:0), Satina 3, Majtán 2, Ondrušík 2, A. Kučera 2, P. Kučera, Porubčan.
6. kolo: Streženice – Bolešov 8:0 (5:0), Faňo 4, T. Staňo 2, Loduha, Prešnajder, D. Mariková – Prejta 4:1 (2:0), Pavlík 2, Hamár, Ragula – Majtán, Papradno – Prečín 3:0 (2:0), Belušík, Fujaček, Sučík, Lúky – Orlové 0:0, Stupné - H. Poruba 6:0 (4:0), Mišúr 2, Babiar, Matej Hároník, Strašík, Hudek, D. Kočkovce – Pružina 0:3 (0:1), Paulec 2, Hlubina, Kolačín – Košeca 1:5 (0:3), Mihula – Fabuš 2, Mihálik, Štefanec, Filka.
1. Pružina 6 5 0 1 28:5 15
2. Košeca 6 5 0 1 26:5 15
3. Streženice 6 4 1 1 23:10 13
4. Kolačín 6 4 0 2 18:7 12
5. Stupné 6 4 0 2 15:5 12
6. Orlové 6 3 1 2 22:6 10
7. H. Poruba 6 3 1 2 18:13 10
8. Papradno 6 3 0 3 10:10 9
9. D. Mariková 6 3 0 3 12:22 9
10. Lúky 6 2 2 2 7:9 8
11. Prečín 6 2 0 4 12:10 6
12. Prejta 6 1 1 4 16:17 4
13. D. Kočkovce 6 0 0 6 0:28 0
14. Bolešov 6 0 0 6 0:60 0
II. trieda starší žiaci
5. kolo: Lysá – Sverepec 6:0 (3:0), Hrušo 3, Sieklik, Janíček, Novák, Udiča – Podmanín 1:6 (0:4), Gašpárek – Hanusa 2, D. Pilá, Zahradník, T. Pilár, Martin Gardian, Dulov – Borčice 0:1 (0:1), Mačina, Pruské - K. Podhradie 2:3 (1:2), Fabuš 2 – Šturdík 3, Šebešťanová – Mikušovce 2:2 (1:2), M. Petrík, Šmulík – Behanec, Kobela, M. Lednice mali voľno.
6. kolo: Sverepec – Mikušovce 0:1 (0:1), A. Kobela, K. Podhradie – Šebešťanová 1:10. Šturdík za domácich, Borčice – Pruské 1:1 (0:1), P. Burdej – Fabuš, M. Lednice – Dulov 12:1 (8:0), Jance 4, J. Lednický 3, Peter Čerňanský 2, Dubovan 2, Patrik Čerňanský – Huňa, Lysá – Udiča 0:1 (0:0), Milák, Podmanín mal voľno.
1. Podmanín 5 5 0 0 40:1 15
2. Šebešťanová 5 4 1 0 41:2 13
3. M. Lednice 5 4 0 1 34:14 12
4. Udiča 6 3 1 2 15:10 10
5. Borčice 5 2 2 1 10:5 8
6. Mikušovce 5 2 1 2 6:10 7
7. Lysá 6 2 0 4 12:25 6
8. Dulov 6 2 0 4 8:27 6
9. Pruské 6 1 1 4 10:19 4
10. K. Podhradie 5 1 0 4 7:29 3
11. Sverepec 6 1 0 5 3:42 3
I. trieda mladší žiaci
3. kolo: Ladce - L. Rovne C 21:0 (13:0), Lukáč 7, Kučma 4, Martin Kvasnica 3, Zajac 3, Marek Kvasnica 2, Chovanec, Gabriš, Ilava – Dubnica 0:10 (0:5), Kusovský 4, Prchlík 2, Gabriš 2, Kubo, Szücs, L. Rovne B – Podmanín 2:2 (2:2), Piaček, Krasňan – Kostelanský, Dvorščík, Košeca – Bodiná 3:1 (2:1), Mihálik 2, Drábik – Hunanová, N. Dubnica B mala voľno.
4. kolo: L. Rovne C – Bodiná 0:4 (0:1), Valašík 2, Hunanová, N. Krabáč, Podmanín – Košeca 6:1 (2:0), Helebrand 2, D. Pilár, Dvorščík, Sovík, Marek Gardian – Karlík, Dubnica - L. Rovne B odložené, N. Dubnica B – Ilava 1:9 (0:4), Pišta – Janco 3, Poliak 2, Mihálik 2, Fábry, Nýbl, Ladce mali voľno.
1. Košeca 4 3 0 1 13:8 9
2. Ilava 4 2 1 1 20:11 7
3. Ladce 3 2 0 1 38:5 6
4. Dubnica 2 2 0 0 14:3 6
5. Podmanín 3 1 2 0 8:3 5
6. L. Rovne B 3 1 1 1 10:8 4
7. N. Dubnica B 3 1 0 2 15:26 3
8. Bodiná 4 1 0 3 5:22 3
9. L. Rovne C 4 0 0 4 4:41 0

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  4. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  1. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  2. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  3. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  4. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  5. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  6. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  7. Hygge ako životný štýl
  8. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 41 103
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 36 298
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 14 483
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 300
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 865
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 807
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 300
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 223
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 094
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 961
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Odberné miesto na covid.

Víkendové testovanie na ochorenie COVID-19 využilo v desiatich odberových miestach na území Púchova 5 869 ľudí.

25m
ilustračné foto

Počas nedeľného testovacieho dňa prišlo výrazne menej ľudí. Viaceré obce však väčšinou testovali len počas soboty. POzitivita bola na podobnej úrovni ako v sobotu.

1 h
Mobilné odberové miesto v Domaniži

Obec Domaniža je jedinou v Považskobystrickom okrese, kde majú mobilné odberné miesto na antigénové testovanie. Využili ho už počas víkendového (23. - 24. 1.

1 h
ilustračné foto

V považskobystrickej nemocnici začal klesať počet pacientov hospitalizovaných kvôli Covid-19. Pribúdajú však pacienti, ktorí sú vo vážnom stave.

2 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

15 h

Polícia prenasledovala auto z Oravy až na Liptov. Komjatnou už vodič neprešiel.

23. jan

Pozitivita je zatiaľ nízka.

23. jan

Petra inšpirovala k textu tragédia. Na Oravskej priehrade sa utopili bratranci.

24 h

Už ste čítali?