Utorok, 28. marec, 2023 | Meniny má Soňa

Horoskop na týždeň od 3. 9. do 9. 9. 2007

Baran Barani sa nemôžu spoliehať vždy len sami na seba. Aj keď je to pre vás dosť ťažké prijať, nie ste takí neomylní, ako si myslíte. Aj vy máte sem tam nejaké výkyvy a problémy sami so sebou, a vtedy potrebujete pomoc. Bolo by dobré, keby ste to prizn

Baran
Barani sa nemôžu spoliehať vždy len sami na seba. Aj keď je to pre vás dosť ťažké prijať, nie ste takí neomylní, ako si myslíte. Aj vy máte sem tam nejaké výkyvy a problémy sami so sebou, a vtedy potrebujete pomoc. Bolo by dobré, keby ste to priznali a uvedomili si pravdu o sebe, vyhnete sa tak zbytočnej strate času. Môžete sa spoliehať na svojich priateľov, veď tých ste si vyberali práve na to, či nie? Aby ste raz za čas mohli vypnúť a nechať, aby sa sa aj iní postarali o váš život. Doprajte nielen sebe, ale aj iným pocit voľnosti, je dôležité, aby ste nielen vyžadovali, ale aj dávali, hoci len raz za čas. Mladším Baranom jeden ich známy ponúkne možnosť vybrať sa na zaujímavú cestu, nemali by váhať ani chvíľku. Nové prostredie by na vás malo len pozitívny vplyv.
Býk
Býci sa už nechcú nasilu nikomu prispôsobovať. Začína im byť jedno, čo si ostatní o nich myslia a aký majú názor na ich výkony. Nie je to však to najlepšie, mali by ste kritike čeliť. Veď to nie je až taký problém, keď si priznáte svoju chybu a začnete pracovať na zmene. Ak s tým prídete vy sami, nikto sa nebude môcť na vás hnevať, ale ešte sa dočkáte pochvaly za to, že sa viete na seba pozrieť úprimne. A o to by vám malo ísť. O harmóniu, rovnováhu, spokojnosť – vo vás, ale aj okolo vás. Bude pre vás lepšie, ak si vstúpite do svedomia a napravíte to, čo ostatným prekáža. To nebude o prispôsobovaní sa, ale o splnení nárokov, ktoré na vás ostatní majú a sú oprávnené. Potom môžete to isté urobiť aj v domácom prostredí a uvidíte, ako ľahko sa medzi vami a vašimi blízkymi zmení atmosféra.
Blíženci
Blíženci sa začínajú zamotávať do rôznych problémov, aj vlastných, ale niektoré len tak získali, akosi pomimo toho, čo si zavinili sami. Dosť však pochybujú aj sami o sebe a svojich schopnostiach. Nielen v práci, ale aj v súkromí - máte také nedostatky, že nevidíte žiadne východisko a najradšej by ste so všetkým skončili. Radšej však len hoďte problémy za hlavu a utečte od všetkého čo najďalej. Jediné, čo by ste si mali dať do poriadku, je vaše súkromie, citový život a láska. Tu nie je vhodou taktikou útek, ale skôr riešenie problémov, ktoré sa vám nahromadili. Nesnažte sa všetko mať pod kontrolou, to by nemal byť váš cieľ, snažte sa o to, aby ste konali tak, aby váš partner či partnerka mohli byť s vami spokojní, aby ste si vzájomne vysvetlili, čo sa vlastne deje.
Rak
Raci sa nechcú vzdať svojich pozícií a tvrdohlavo nástoja na svojich názoroch. Môžete sa snažiť udržať si svoje miesto, lenže aj tak nakoniec povolíte. Prečo zbytočne dlho odolávať a naťahovať všetkých okolo, keď vy sami v sebe dobre viete, že to bude aj tak inak? Len v každom vzbudíte pocit neistoty, odporu a pochybnosti o vás a vašich zámeroch. Nie je dobré priveľmi kombinovať, môžete si to všetko celkom pekne skomplikovať. V láske by ste už vôbec nemali byť tvrdohlaví, váš partner je dosť na hrane, stačí maličkosť a už bude oheň na streche. Môžete sa mu ale čudovať? Veď už dlhší čas sa všemožne snažíte zneistiť ho a môže sa stať, že sa nakoniec zostanete sami.
Lev
Levom nie je vždy ľahko vyhovieť, no tento týždeň sa im každý bude chcieť zapáčiť. Vzťahy s ľuďmi sa akoby zázrakom zmenili a upravili, budete mať pocit, že si s každým máte čo povedať, všetci vám rozumejú a chcú vám vyjsť v ústrety. Nemusíte sa obávať zrady, sklamania alebo iných problémov, môžete byť pokojní, úmysly ľudí, s ktorými máte bližší vzťah, sú čisté. Vy sami si však musíte prehodnotiť, čo vlastne chcete dosiahnuť a s kým budete v budúcnosti rátať, aby ste v nikom nevzbudzovali plané nádeje. V láske budete do stredy ťahať za kratší koniec, dajte si pozor na nedopovedané slová a vety, ktoré môžu mať viac významov. Vaša láska by to mohla pochopiť celkom nesprávne a vzniklo by medzi vami zbytočné napätie.
Panna
Panny sa vyhrievajú na výslní, Merkúr je vo vynikajúcom postavení a jeho vplyv je zreteľne vidieť na ich úspechoch. Darí sa im aj tam, kde sa o to doteraz ani nepokúšali. Mali by ste ale spomaliť a svoje myšlienky si radšej prehodnoťte. Nezabúdajte, že vaše schopnosti a skúsenosti siahajú iba po určitú hranicu, a nie je dobré, ak by ste sa precenili. Ak budete svoje sily prepínať, len si ublížite, uvedomte si, že niekedy je menej viac. Je dôležité, aby ste sa venovali aj svojmu zdraviu. Staršie Panny sa dostanú do konfliktu s mladšími rodinnými príslušníkmi, nemali by sa ale snažiť o násilné presadzovanie svojho názoru. Vy viete ako na nich a viete aj to, že každý tlak vyvoláva odpor.
Váhy
Váham sa nedá veriť. Veď jedno hovoria, druhé robia a tretie si myslia. Takéto zmätky nie sú dobré, ani pre vás, ani pre vaše okolie. Je pravda, že by ste takto mohli dosiahnuť to, čo chcete, ale v podstate by nikto nevedel, o čo vám ide. A vy potrebujete publikum, aby ste sa cítili uznávaní, nestačí vám tiché víťazstvo. Preto si radšej lepšie premyslite, čo chcete a zapojte do svojich plánov aj tých, na ktorých sa dlhodobo spoliehate. Bude to tak výhodnejšie, najmä ak podnikáte samostatne a stojíte pred závažným projektom. Staršie Váhy by sa nemali obávať návštevy lekára, ale priam sa na ňu tešiť, veď aspoň budete vedieť, na čom ste. V láske sa všetkým Váham bude dariť tak akurát, trošku áno, trošku nie – presne tak, aby ste zostali v napätí a vychutnávali si každú chvíľku.
Škorpión
Škorpióni sa pod vplyvom Merkúra nemusia ničoho obávať. Aj keď nie ste priam jeho vyvolencami, aspoň vám neškodí a v mnohých z vás vzbudí ešte aj túžbu po cestách a zmenách, ktoré by vám priniesli niečo nové. Máte pocit, že ste už pripravení na to, aby sa váš život dostal do iných koľají a že ste ochotní pristúpiť aj na nejaké nepríjemné prechodné komplikácie. Nuž, naozaj je to tak, môžete meniť, no nie všetko a hneď, ak si nie ste skutočne istí. Mladším Škorpiónom jeden z ich priateľov poradí naozaj skvelú vec, a ak sa tým budú riadiť, dosiahnu úspech raz dva a bez veľkej námahy. Len nezabudnite, že to, čo platilo pre vás, už pre iných platiť nemusí.
Strelec
Strelci sa nedokážu ničím dlho zaoberať, najradšej by všetko chceli hneď. Lenže aj im samým je jasné, že nič, čo je šité horúcou ihlou, nemá dlhodobé trvanie, a tak sa musia zmieriť s trpezlivosťou. Veru tak, pomaly ďalej zájdeš, to by malo byť vaše motto na najbližšie dni. A ešte jedno: mlčať je zlato. Keď budete držať jazyk za zubami, iste sa nakoniec vyhnete rôznym nedorozumeniam a hádkam, ktoré by inak boli pre vás katastrofou. Nie je predsa žiadnym tajomstvom, ako ľahko viete iným ubližovať a ako ľahko na to zabúdate. Tentoraz by ste však za všetko zaplatili a bolo by to pre vás dosť zraňujúce. Pri vašej netrpezlivosti by ste sa nevedeli zdržať a chceli by ste všetko dať do poriadku, a to by bol ten najnesprávnejší postup. Veru, radšej buďte nemí, ako keby ste mali zostať na dlho sami.
Kozorožec
Kozorožci majú pocit, že mnohým veciam okolo prestávajú rozumieť. Je síce pravda, že sa na všetko pozerajú až príliš analyticky a chcú vedieť prečo a ako sa veci majú, lenže prílišná analýza nie je vždy tým najšťastnejším prístupom. Skúste sa aspoň raz za čas zamerať na svoje vnútro, spoľahnúť sa na svoju intuíciu a nechať sa viesť svojimi citmi, túžbami, želaniami. Nič vám nehrozí, ak sa chcete uvoľniť a nechať sa hýčkať inými ľuďmi, zaslúžite si aj vy voľné chvíle a pokojnú atmosféru. Takto naberiete potrebné sily na plnenie vašich plánov, ktoré sú, ako vždy, plné ambícií, o ktorých bežný človek ani nesníva. Pomôže to aj vášmu organizmu. Najmä starší Kozorožci by si mali dopriať voľno kvôli ťažkostiam s obličkami a chrbticou.
Vodnár
Vodnári môžu pokojne spávať. Hoci spôsobili niekoľko problémov, nikomu ani nenapadne hľadať vinníkov medzi nimi. Ale pozor na to, čo komu poviete, aby ste sa nakoniec sami neprezradili, vďaka vašej úprimnosti. Vyhnite sa aj vašim obvyklým ľahkomyseľným výstrelkom, pretože tento týždeň nie je príliš vhodný na humor. Práve naopak, mali by ste byť dôslednejší, ak podnikáte, tak si dať záležať aj na maličkostiach. A ak budete potrebovať poradiť, hľadajte medzi ľuďmi, ktorí vás nesklamali v minulosti. V láske budete ťahať za kratší koniec, čo by vás malo motivovať k lepším výkonom, a nie k ľahostajnosti. Nevzdávajte sa, ale nebojujte na frontoch, kde vás iste úspech nečaká.
Ryby
Čaká vás niekoľko zaujímavých rozhovorov, ktoré vám tento týždeň ľahko môžu zmeniť nazeranie na svet. Niežeby bolo nejaké pevné, vy nemáte v sebe potrebu nejakého pevného svetonázoru, všetko sa mení a prispôsobuje podľa toho, ako to práve potrebujete a cítite. Ale zatiaľ ste sa nezamýšľali nad tým, na čo vás upozornia vaši známi. Možno potrebujete práve toto – akúsi zmenu pohľadu na vašu budúcnosť, na vaše smerovanie. Len sa nesnažte pochopiť všetko hneď a hneď urobiť nejaké radikálne rozhodnutia. Dôležité je len to, aby ste sa rozhodli vy sami, a nie kopa ďalších ľudí, ktorí síce majú vo vašom živote miesto, ale nemali by mať priveľkú dôležitosť. Uvedomte si, že vy sami musíte žiť naplno, a až potom sa môže k vám pripojiť niekto ďalší.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Najčítanejšie na My Považská

Inzercia - Tlačové správy

 1. Amazon v Seredi dáva veciam druhý život
 2. Stáli pred krachom. Firmy prezrádzajú recept na prežitie kríz
 3. Neviditeľná technológia vás ochráni pred podvodom, stačí si ju v mobile aktivovať
 4. Istota nízkeho úroku. Krásne bývanie s hypotékou za 1,49 %
 5. Kávový Indiana Jones. Slovák loví raritné kávy v pralesoch
 6. Záhadné ženské cviky, ktoré pomôžu mužom. Dokážu zlepšiť erekciu
 7. Čo môže ponúknuť laboratórna diagnostika po Covide?
 8. Dvanásť rokov v Amazone a práca ma stále baví
 1. Ako poraziť vysokú infláciu? Napríklad výnosom 24 % za 3 roky
 2. 8 vecí, na ktoré záhradkári pravidelne zabúdajú
 3. Kávový Indiana Jones. Slovák loví raritné kávy v pralesoch
 4. 7 rýchlych tipov, ako lepšie hospodáriť v domácnosti
 5. Záhadné ženské cviky, ktoré pomôžu mužom. Dokážu zlepšiť erekciu
 6. BILLA Žampa Cup – jedinečný záver zimnej sezóny
 7. Čo môže ponúknuť laboratórna diagnostika po Covide?
 8. Má vaše dieťa nárok na 350 eur na kúpu počítača či tabletu?
 1. Vyvýšené záhony ako novodobý trend v záhradkárstve 7 327
 2. Stáli pred krachom. Firmy prezrádzajú recept na prežitie kríz 6 110
 3. Jazdiť v lete na saniach? Na Madeire vám ukážu, že sa to dá 5 705
 4. Záhadné ženské cviky, ktoré pomôžu mužom. Dokážu zlepšiť erekciu 2 949
 5. Amazon v Seredi dáva veciam druhý život 2 583
 6. V malej obci na Kysuciach vyučujú s modernými technológiami 2 578
 7. Má vaše dieťa nárok na 350 eur na kúpu počítača či tabletu? 2 079
 8. Doba nízkych úrokov je späť. Garantovaná hypotéka 1,49% 1 771

Blogy SME

 1. Dušan Koniar: Dohľadanie krásnych, dávno stratených detailov hradu Uhrovec
 2. Kristína Jakubičková: Pozitívne dosahy extrémnej poddimenzovanosti slovenského zdravotníctva
 3. Štefan Vidlár: Kantori a pedagógové!
 4. Monika Nagyova: Afganka Slovákom: Neviete, čo máte
 5. Radoslav Pavelka: Ako si dvakrát streliť do kolena, alebo ako vedenie Slovenského hokeja nahnevalo všetkých.
 6. Dušan Šrámek: Pracovné víza do Kanady
 7. Marek Mačuha: Pravo-ľavé delenie má stále význam
 8. Anton Kaiser: Veľkonočné tvorivé dielne
 1. Ján Valchár: Rusko sa opevňuje, 1.500 nových ruských tankov na ceste 20 662
 2. Ivan Bošňák: Menej Agresivity a viac Analytiky pani Kovačič Hanzelová 10 406
 3. Radko Mačuha: V Moskve nie je všetko s kostolným poriadkom. 7 599
 4. Magdaléna Cifrová: Rozdielna emočná výbava chlapcov a smutná prognóza nedostatku učiteľov 7 510
 5. Michal Porubän: Desatoro Maroša Žilinku 4 762
 6. Ľudmila Križanovská: Ťažký život bratislavského taxikára. Aj takíto ľudia chodia na ,,mierové" pochody 4 438
 7. Martin Kugla: Nenechajte Valla zničiť Petržalku! 3 511
 8. Ján Valchár: Gáaga! Gáaga! (plus ruský útok na Avdijivku) 3 281
 1. Monika Nagyova: Afganka Slovákom: Neviete, čo máte
 2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 58. - Reinhold Messner: Antarktída - nebo aj peklo zároveň, 2/2 (1990)
 3. Monika Nagyova: Moje blogovanie dosiahlo plnoletosť. Čitatelia mi občas dajú zabrať.
 4. Jiří Ščobák: Chcete od Hegera krev?
 5. Jiří Ščobák: Jak vykrmit akvárium?
 6. Jiří Ščobák: Ako zdaniť dividendy z akcií a ETF? Ako konkrétne vyplniť daňové priznanie?
 7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 57. - Reinhold Messner: Antarktída - nebo aj peklo zároveň, 1/2 (1989)
 8. Jiří Ščobák: Recenze služby: Tři roky se Slovnaftbajkem (aneb Bratislava bez auta a električenky)
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

V úvodnom jarnom kole oblastnej súťaže ObFZ Pov. Bystrica privítali futbalisti Hradišťanu Jasenica susedný TJ Žiar Papradno.


2 h

Registrácia je grátis, v hre sú lukratívne ceny.


20 h
Ilustračné foto.

Lekári v kraji nahlásili minulý týždeň aj 81 ochorení na COVID-19.


TASR 27. mar

Dvadsaťštyristranový časopis plný rád a inšpirácií nájdete vložený v regionálnych novinách MY.


24. mar

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Blogy SME

 1. Dušan Koniar: Dohľadanie krásnych, dávno stratených detailov hradu Uhrovec
 2. Kristína Jakubičková: Pozitívne dosahy extrémnej poddimenzovanosti slovenského zdravotníctva
 3. Štefan Vidlár: Kantori a pedagógové!
 4. Monika Nagyova: Afganka Slovákom: Neviete, čo máte
 5. Radoslav Pavelka: Ako si dvakrát streliť do kolena, alebo ako vedenie Slovenského hokeja nahnevalo všetkých.
 6. Dušan Šrámek: Pracovné víza do Kanady
 7. Marek Mačuha: Pravo-ľavé delenie má stále význam
 8. Anton Kaiser: Veľkonočné tvorivé dielne
 1. Ján Valchár: Rusko sa opevňuje, 1.500 nových ruských tankov na ceste 20 662
 2. Ivan Bošňák: Menej Agresivity a viac Analytiky pani Kovačič Hanzelová 10 406
 3. Radko Mačuha: V Moskve nie je všetko s kostolným poriadkom. 7 599
 4. Magdaléna Cifrová: Rozdielna emočná výbava chlapcov a smutná prognóza nedostatku učiteľov 7 510
 5. Michal Porubän: Desatoro Maroša Žilinku 4 762
 6. Ľudmila Križanovská: Ťažký život bratislavského taxikára. Aj takíto ľudia chodia na ,,mierové" pochody 4 438
 7. Martin Kugla: Nenechajte Valla zničiť Petržalku! 3 511
 8. Ján Valchár: Gáaga! Gáaga! (plus ruský útok na Avdijivku) 3 281
 1. Monika Nagyova: Afganka Slovákom: Neviete, čo máte
 2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 58. - Reinhold Messner: Antarktída - nebo aj peklo zároveň, 2/2 (1990)
 3. Monika Nagyova: Moje blogovanie dosiahlo plnoletosť. Čitatelia mi občas dajú zabrať.
 4. Jiří Ščobák: Chcete od Hegera krev?
 5. Jiří Ščobák: Jak vykrmit akvárium?
 6. Jiří Ščobák: Ako zdaniť dividendy z akcií a ETF? Ako konkrétne vyplniť daňové priznanie?
 7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 57. - Reinhold Messner: Antarktída - nebo aj peklo zároveň, 1/2 (1989)
 8. Jiří Ščobák: Recenze služby: Tři roky se Slovnaftbajkem (aneb Bratislava bez auta a električenky)

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu