Sobota, 28. november, 2020 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 3. 9. do 9. 9. 2007

Baran Barani sa nemôžu spoliehať vždy len sami na seba. Aj keď je to pre vás dosť ťažké prijať, nie ste takí neomylní, ako si myslíte. Aj vy máte sem tam nejaké výkyvy a problémy sami so sebou, a vtedy potrebujete pomoc. Bolo by dobré, keby ste to prizn

Baran
Barani sa nemôžu spoliehať vždy len sami na seba. Aj keď je to pre vás dosť ťažké prijať, nie ste takí neomylní, ako si myslíte. Aj vy máte sem tam nejaké výkyvy a problémy sami so sebou, a vtedy potrebujete pomoc. Bolo by dobré, keby ste to priznali a uvedomili si pravdu o sebe, vyhnete sa tak zbytočnej strate času. Môžete sa spoliehať na svojich priateľov, veď tých ste si vyberali práve na to, či nie? Aby ste raz za čas mohli vypnúť a nechať, aby sa sa aj iní postarali o váš život. Doprajte nielen sebe, ale aj iným pocit voľnosti, je dôležité, aby ste nielen vyžadovali, ale aj dávali, hoci len raz za čas. Mladším Baranom jeden ich známy ponúkne možnosť vybrať sa na zaujímavú cestu, nemali by váhať ani chvíľku. Nové prostredie by na vás malo len pozitívny vplyv.
Býk
Býci sa už nechcú nasilu nikomu prispôsobovať. Začína im byť jedno, čo si ostatní o nich myslia a aký majú názor na ich výkony. Nie je to však to najlepšie, mali by ste kritike čeliť. Veď to nie je až taký problém, keď si priznáte svoju chybu a začnete pracovať na zmene. Ak s tým prídete vy sami, nikto sa nebude môcť na vás hnevať, ale ešte sa dočkáte pochvaly za to, že sa viete na seba pozrieť úprimne. A o to by vám malo ísť. O harmóniu, rovnováhu, spokojnosť – vo vás, ale aj okolo vás. Bude pre vás lepšie, ak si vstúpite do svedomia a napravíte to, čo ostatným prekáža. To nebude o prispôsobovaní sa, ale o splnení nárokov, ktoré na vás ostatní majú a sú oprávnené. Potom môžete to isté urobiť aj v domácom prostredí a uvidíte, ako ľahko sa medzi vami a vašimi blízkymi zmení atmosféra.
Blíženci
Blíženci sa začínajú zamotávať do rôznych problémov, aj vlastných, ale niektoré len tak získali, akosi pomimo toho, čo si zavinili sami. Dosť však pochybujú aj sami o sebe a svojich schopnostiach. Nielen v práci, ale aj v súkromí - máte také nedostatky, že nevidíte žiadne východisko a najradšej by ste so všetkým skončili. Radšej však len hoďte problémy za hlavu a utečte od všetkého čo najďalej. Jediné, čo by ste si mali dať do poriadku, je vaše súkromie, citový život a láska. Tu nie je vhodou taktikou útek, ale skôr riešenie problémov, ktoré sa vám nahromadili. Nesnažte sa všetko mať pod kontrolou, to by nemal byť váš cieľ, snažte sa o to, aby ste konali tak, aby váš partner či partnerka mohli byť s vami spokojní, aby ste si vzájomne vysvetlili, čo sa vlastne deje.
Rak
Raci sa nechcú vzdať svojich pozícií a tvrdohlavo nástoja na svojich názoroch. Môžete sa snažiť udržať si svoje miesto, lenže aj tak nakoniec povolíte. Prečo zbytočne dlho odolávať a naťahovať všetkých okolo, keď vy sami v sebe dobre viete, že to bude aj tak inak? Len v každom vzbudíte pocit neistoty, odporu a pochybnosti o vás a vašich zámeroch. Nie je dobré priveľmi kombinovať, môžete si to všetko celkom pekne skomplikovať. V láske by ste už vôbec nemali byť tvrdohlaví, váš partner je dosť na hrane, stačí maličkosť a už bude oheň na streche. Môžete sa mu ale čudovať? Veď už dlhší čas sa všemožne snažíte zneistiť ho a môže sa stať, že sa nakoniec zostanete sami.
Lev
Levom nie je vždy ľahko vyhovieť, no tento týždeň sa im každý bude chcieť zapáčiť. Vzťahy s ľuďmi sa akoby zázrakom zmenili a upravili, budete mať pocit, že si s každým máte čo povedať, všetci vám rozumejú a chcú vám vyjsť v ústrety. Nemusíte sa obávať zrady, sklamania alebo iných problémov, môžete byť pokojní, úmysly ľudí, s ktorými máte bližší vzťah, sú čisté. Vy sami si však musíte prehodnotiť, čo vlastne chcete dosiahnuť a s kým budete v budúcnosti rátať, aby ste v nikom nevzbudzovali plané nádeje. V láske budete do stredy ťahať za kratší koniec, dajte si pozor na nedopovedané slová a vety, ktoré môžu mať viac významov. Vaša láska by to mohla pochopiť celkom nesprávne a vzniklo by medzi vami zbytočné napätie.
Panna
Panny sa vyhrievajú na výslní, Merkúr je vo vynikajúcom postavení a jeho vplyv je zreteľne vidieť na ich úspechoch. Darí sa im aj tam, kde sa o to doteraz ani nepokúšali. Mali by ste ale spomaliť a svoje myšlienky si radšej prehodnoťte. Nezabúdajte, že vaše schopnosti a skúsenosti siahajú iba po určitú hranicu, a nie je dobré, ak by ste sa precenili. Ak budete svoje sily prepínať, len si ublížite, uvedomte si, že niekedy je menej viac. Je dôležité, aby ste sa venovali aj svojmu zdraviu. Staršie Panny sa dostanú do konfliktu s mladšími rodinnými príslušníkmi, nemali by sa ale snažiť o násilné presadzovanie svojho názoru. Vy viete ako na nich a viete aj to, že každý tlak vyvoláva odpor.
Váhy
Váham sa nedá veriť. Veď jedno hovoria, druhé robia a tretie si myslia. Takéto zmätky nie sú dobré, ani pre vás, ani pre vaše okolie. Je pravda, že by ste takto mohli dosiahnuť to, čo chcete, ale v podstate by nikto nevedel, o čo vám ide. A vy potrebujete publikum, aby ste sa cítili uznávaní, nestačí vám tiché víťazstvo. Preto si radšej lepšie premyslite, čo chcete a zapojte do svojich plánov aj tých, na ktorých sa dlhodobo spoliehate. Bude to tak výhodnejšie, najmä ak podnikáte samostatne a stojíte pred závažným projektom. Staršie Váhy by sa nemali obávať návštevy lekára, ale priam sa na ňu tešiť, veď aspoň budete vedieť, na čom ste. V láske sa všetkým Váham bude dariť tak akurát, trošku áno, trošku nie – presne tak, aby ste zostali v napätí a vychutnávali si každú chvíľku.
Škorpión
Škorpióni sa pod vplyvom Merkúra nemusia ničoho obávať. Aj keď nie ste priam jeho vyvolencami, aspoň vám neškodí a v mnohých z vás vzbudí ešte aj túžbu po cestách a zmenách, ktoré by vám priniesli niečo nové. Máte pocit, že ste už pripravení na to, aby sa váš život dostal do iných koľají a že ste ochotní pristúpiť aj na nejaké nepríjemné prechodné komplikácie. Nuž, naozaj je to tak, môžete meniť, no nie všetko a hneď, ak si nie ste skutočne istí. Mladším Škorpiónom jeden z ich priateľov poradí naozaj skvelú vec, a ak sa tým budú riadiť, dosiahnu úspech raz dva a bez veľkej námahy. Len nezabudnite, že to, čo platilo pre vás, už pre iných platiť nemusí.
Strelec
Strelci sa nedokážu ničím dlho zaoberať, najradšej by všetko chceli hneď. Lenže aj im samým je jasné, že nič, čo je šité horúcou ihlou, nemá dlhodobé trvanie, a tak sa musia zmieriť s trpezlivosťou. Veru tak, pomaly ďalej zájdeš, to by malo byť vaše motto na najbližšie dni. A ešte jedno: mlčať je zlato. Keď budete držať jazyk za zubami, iste sa nakoniec vyhnete rôznym nedorozumeniam a hádkam, ktoré by inak boli pre vás katastrofou. Nie je predsa žiadnym tajomstvom, ako ľahko viete iným ubližovať a ako ľahko na to zabúdate. Tentoraz by ste však za všetko zaplatili a bolo by to pre vás dosť zraňujúce. Pri vašej netrpezlivosti by ste sa nevedeli zdržať a chceli by ste všetko dať do poriadku, a to by bol ten najnesprávnejší postup. Veru, radšej buďte nemí, ako keby ste mali zostať na dlho sami.
Kozorožec
Kozorožci majú pocit, že mnohým veciam okolo prestávajú rozumieť. Je síce pravda, že sa na všetko pozerajú až príliš analyticky a chcú vedieť prečo a ako sa veci majú, lenže prílišná analýza nie je vždy tým najšťastnejším prístupom. Skúste sa aspoň raz za čas zamerať na svoje vnútro, spoľahnúť sa na svoju intuíciu a nechať sa viesť svojimi citmi, túžbami, želaniami. Nič vám nehrozí, ak sa chcete uvoľniť a nechať sa hýčkať inými ľuďmi, zaslúžite si aj vy voľné chvíle a pokojnú atmosféru. Takto naberiete potrebné sily na plnenie vašich plánov, ktoré sú, ako vždy, plné ambícií, o ktorých bežný človek ani nesníva. Pomôže to aj vášmu organizmu. Najmä starší Kozorožci by si mali dopriať voľno kvôli ťažkostiam s obličkami a chrbticou.
Vodnár
Vodnári môžu pokojne spávať. Hoci spôsobili niekoľko problémov, nikomu ani nenapadne hľadať vinníkov medzi nimi. Ale pozor na to, čo komu poviete, aby ste sa nakoniec sami neprezradili, vďaka vašej úprimnosti. Vyhnite sa aj vašim obvyklým ľahkomyseľným výstrelkom, pretože tento týždeň nie je príliš vhodný na humor. Práve naopak, mali by ste byť dôslednejší, ak podnikáte, tak si dať záležať aj na maličkostiach. A ak budete potrebovať poradiť, hľadajte medzi ľuďmi, ktorí vás nesklamali v minulosti. V láske budete ťahať za kratší koniec, čo by vás malo motivovať k lepším výkonom, a nie k ľahostajnosti. Nevzdávajte sa, ale nebojujte na frontoch, kde vás iste úspech nečaká.
Ryby
Čaká vás niekoľko zaujímavých rozhovorov, ktoré vám tento týždeň ľahko môžu zmeniť nazeranie na svet. Niežeby bolo nejaké pevné, vy nemáte v sebe potrebu nejakého pevného svetonázoru, všetko sa mení a prispôsobuje podľa toho, ako to práve potrebujete a cítite. Ale zatiaľ ste sa nezamýšľali nad tým, na čo vás upozornia vaši známi. Možno potrebujete práve toto – akúsi zmenu pohľadu na vašu budúcnosť, na vaše smerovanie. Len sa nesnažte pochopiť všetko hneď a hneď urobiť nejaké radikálne rozhodnutia. Dôležité je len to, aby ste sa rozhodli vy sami, a nie kopa ďalších ľudí, ktorí síce majú vo vašom živote miesto, ale nemali by mať priveľkú dôležitosť. Uvedomte si, že vy sami musíte žiť naplno, a až potom sa môže k vám pripojiť niekto ďalší.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. Bývanie v meste predlžuje život
 2. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
 3. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
 4. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
 5. Aká je chémia vôní
 6. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
 7. Helske očarila nemeckých dôchodcov
 8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
 9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
 10. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
 1. Darček? Špičková autonavigácie Mio Spirit 8670 Full EÚ Lifetime!
 2. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
 3. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?
 4. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
 5. Účastníci charitatívneho behu No Finish Line nabehali 26 007 km
 6. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
 7. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
 8. Počúvaním hluku chránime váš sluch
 9. Aká je chémia vôní
 10. Helske očarila nemeckých dôchodcov
 1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 30 105
 2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 17 178
 3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 14 625
 4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 10 155
 5. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 672
 6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 376
 7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 078
 8. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME 7 994
 9. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 806
 10. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 7 630
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Na Slovensku v piatok stúpol počet nakazených o 1526, pribudlo 27 úmrtí

Celkový počet potvrdených úmrtí na pľúcnu formu ochorenia COVID-19 na Slovensku vzrástol na 798.

Ilustračná fotografia.

FOTO: V meste už stojí vianočný strom

Príprava na Vianoce je v meste v plnom prúde. Pred radnicou už stojí strom, ktorý budú onedlho zdobiť.

Štrnásť metrový smrek už stojí pred radnicou

FOTO: Cestári dostali novú techniku. Týmito kusmi budú brázdiť cesty Trenčianskeho kraja

Ide o sypače, čelné snehové radlice a ďalšiu techniku, ktorá je určená na zimnú údržbu.

Kto sa dostal do ideálnej jedenástky jesennej časti V. ligy Sever?

Vybrali sme ideálnu jedenástku V. ligy Sever.

Ilustračná fotografia.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Maľbu na trnavskom paneláku za tisíce eur autor prerobí, ľuďom sa nepáči

Mala vyžarovať pozitívnu energiu, ľudia zo sídliska ju však prijali veľmi rozpačito.

Pri nehode v centre Zvolena vyhasol ľudský život

Nehoda sa stala v blízkosti Zvolenského zámku.

Obnažená a dobitá žena ležala pred bytovkou v Holíči

Pred incidentom v meste popíjala s dvoma mužmi.

Zlatomoravský vajda zomrel. Ešte bude mela, hovoria miestni

Podľa ľudí blízkych komunite ešte nie je isté, kto ho nahradí.

Už ste čítali?