Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 10. 9. do 16. 9. 2007

Baran Baranov čakajú ťažké dni. Majú pred sebou kolísavé obdobie úspechov a neúspechov, príjemných a nepríjemných stretnutí a správ - nemali by zanedbať ani jednu povinnosť, ani sa vyhýbať závažným rozhodnutiam. Len si musíte všetko poriadne uvážiť, inak

Baran
Baranov čakajú ťažké dni. Majú pred sebou kolísavé obdobie úspechov a neúspechov, príjemných a nepríjemných stretnutí a správ - nemali by zanedbať ani jednu povinnosť, ani sa vyhýbať závažným rozhodnutiam. Len si musíte všetko poriadne uvážiť, inak sa dopustíte chýb a omylov. Ale ak by ste niečo zo svojich povinností chceli odložiť, poškodilo by to vašu reputáciu - preto dvakrát merajte a raz režte - to je jediné, čo sa vám tento týždeň vyplatí. Aj v súkromí sa pripravte na boj so svojím partnerom, na ničom sa nedohodnete hneď, všetko si vyžiada nejaké jednanie. Mladších Baranov čaká rozčarovanie v citoch a dozvedia sa o svojom partnerovi, či partnerke všeličo negatívne. Starších zase čakajú problémy so zdravím, slabšie máte kosti, tak pozor na telesnú námahu, ale aj na trávenie a infekcie, dobre si zvážte, čo budete jesť!
Býk
Býci majú pred sebou dobrý týždeň. Zavŕšia niekoľko nepríjemných úloh a potom ich už čakajú len samé ľahké, príjemné a krátkodobé povinnosti. Nemusia sa nikam ponáhľať, ani váhať, či čakať na pomoc iných - všetko dokážu vybaviť sami a získajú tak väčšie sebavedomie. Niežeby vám chýbalo, ale sem tam ste dostali nejaký ten úder pod pás a naučili ste sa, že nič nie je isté. Ani úspešný a skvelý postup vpred nie je pred všetkým zabezpečený, práve naopak, práve keď ste pred záverom, tak sa stane niečo zlé. Ale tento týždeň pôjde všetko ako po masle, preto smelo choďte vpred, aj cez prekážky, ktoré vám do cesty stavajú vaši neprajníci. Mladší Býci, ktorí uvažujú o samostatnom podnikaní, by sa nemali ničím nechať odradiť a začať to všetko vybavovať. Mohli by ste získať dobré štartovacie podmienky a za krátky čas sa dostať na vrchol.
Blíženci
Blíženci sa pod vplyvom Merkúra v nevhodnom postavení voči nim nemôžu sťažovať na nudu. Mnoho záležitostí sa im vymkne z rúk, niekoľko ľudí im naruší ich plány, zrúti sa to, čo bolo zaručené a nakoniec zistia, že ich miluje niekto neznámy. Všeobecne teda budú mať čo robiť, lenže všetko to budú zaujímavé starosti, ktoré nakoniec len umocnia ich sebadôveru a dokážu si sami sebe, že sú skutočne jedineční. Mladším hrozí menšie ochorenie, ktoré síce nezasiahne nič dôležité, či životne nevyhnutné, ale obmedzí ich plány na spoločný večer s ich vyvolenou, či vyvoleným. Nemali by ste sa obávať povedať rovno dôvod svojej indispozície, inak môžete vo vašom nádejnom partnerovi vyvolať pochybnosti o vašich slovách.
Rak
Rakom Merkúr pomáha nájsť väčšie možnosti pre vlastnú realizáciu. Dokážete sa raz dva rozhodnúť a správne. Nielen v práci, či v súkromí, ale aj v spoločenských záležitostiach. Vo všetkom nájdete správnu cestu, ten správny zlatý stred a dočkáte sa úspechu. V láske spomaľte svoje tempo, radšej pomaly, ako rýchlo, dlhšie prežívajte to jemné napätie a čakanie na splnenie vašich túžob. Uvidíte, že sa vám to vyplatí a vyvarujete sa aj sklamania, ktoré by vám mohlo znovu narušiť vašu pohodu. Starším Rakom sa konečne ukáže ten najlepší spôsob, akým sa môžu dostať medzi ľudí, ktorí by im mohli pomôcť v samostatnom podnikaní. Vyriešite teda všetko, čo vás v poslednej dobe trápilo a nájdete v sebe znovu harmóniu.
Lev
Levom nie je vôbec jasné, čo sa to vlastne deje. Akoby ich nikto nebral vážne a nepočúval ich názor, ani v takých oblastiach, kde sú zvyknutí na uznanie a pozornosť. Darmo, nie ste vôbec presvedčiví, ak sa o niečom vyjadrujete. Niekoľko problémových situácií a ťažkosti, ktoré sa vyskytnú, vám aspoň ukážu, ako vás vlastne ľudia vidia. A keď si vstúpite do svedomia, môžete to využiť vo svoj prospech a zmeniť sa – k lepšiemu. Mladším Levom sa bude dariť v práci, kolegovia im síce budú oponovať, ale dokážu sa brániť. V láske budete mať pech, pretože na každé stretnutie sa omeškáte a tak sa namiesto úsmevu pripravte na útok a odmietanie. Starším Levom sa upraví ich zdravie, konečne sa budú cítiť OK, budú mať dobrú náladu a nové sily na zmeny, ktoré už dávnejšie mali urobiť.
Panna
Panny sa môžu tešiť na nové úspechy. Čakajú ich nielen v práci, no aj v súkromnom živote. Minulé dni ich presvedčili, že to s nimi nie je až také zlé, ale ani vynikajúce - sú teraz v akomsi strednom pásme, no je pravda, že mnohí ich ešte potrebujú. S dobrou vierou vo vlastné sily sa nakoniec Pannám podarí tento týždeň uskutočniť všetky dôležité plány. Len sa držte pri zemi a nesnívajte, pretože sa vám podarí realizovať iba to, čo je vo vašej kompetencii, nanajvýš len tie aktivity sa ukončia dobre, ktoré si nevyžadujú dlhý čas. V láske sa už črtá niečo nové, úspešné, aj pokiaľ ide o medziľudské vzťahy a vzťahy v rodine, môžete očakávať výrazné zlpešenie. Staršie Panny sa dokonca môžu znovu stať matkami, dobre si zvážte, či ste pripravené na takúto zásadnú zmenu vašich priorít.
Váhy
Najmä ženy Váhy čaká tento týždeň mnoho úspechov. Priam neuveriteľne sa im bude dariť a konečne sa aj dočkajú finančnej podpory od osoby, ktorá im ju už dlho sľubovala. Vydaté Váhy dostanú ponuku na neveru a milenecký vzťah, ale nemali by sa na to dať - bude to príliš riskantné. Muži sa zase budú mať dobre v rodinnom prostredí a dostane sa im pochvaly za aktivitu a pomoc. No muži i ženy by si mali dať pozor na svoje zdravie a vyhýbať sa akýmkoľvek prudkým pohybom, najmä čo sa týka chrbtice. U starších Váh sa prejaví aj reumatické ochorenie a bolesti v ramenách. Darmo, neviete sa o seba dostatočne starať, a tak sem tam zaplatíte za vlastnú ľahostajnosť.
Škorpión
Vami plánované akcie sa nevydaria, ani nie tak kvôli vám, ako kvôli vplyvu niektorých vašich známych. Tento týždeň budete obeťami útokov a negatívne reakcie vás budú sprevádzať počas všetkých pracovných dní. Víkend vám pomôže sa dobre zregenerovať, preto sa aspoň spočiatku budete vedieť brániť a odrážať útoky, ktoré sa na vás zosypú naozaj zo všetkých strán. Nesmiete si všetko zlé príliš pripúšťať, nie je to len vaša vina a keď sa hľadá obetný baránok, vy by ste sa mali od toho dištancovať. Najlepšia obrana je útok, takže sa pusťte do boja, veď vlastne nemáte čo stratiť. Iba získať, najmä ak si uvedomíte, aké sú vaše možnosti a čo všetko môžete zmeniť.
Strelec
Strelci cítia v sebe veľa energie, každý ich úspech im dodáva väčšiu istotu a nájdu si aj nové pole pôsobnosti. Nemali by ste sa tak veľmi obávať o svoju budúcnosť, riskujte trochu a snažte sa využiť všetky šance na zmenu a zlepšenie. Môžete sa stať úspešnými, nájsť si nových priateľov a podporovateľov, iba sa nesmiete nechať nikým a ničím zastrašiť. Všetky prekážky zdoláte, veď ak sa zamyslíte, sami uznáte, že viete za seba a svoje záujmy bojovať.V láske sa vám bude rovnako dariť, ako v práci, či podnikaní. Ak naberiete druhý dych, dokážete aj v mierne škrípajúcom vzťahu nastoliť pohodu, nadviazať niečo nové a u dlhotrvajúcich vzťahov je možné aj záväzné rozhodnutie o spoločnom živote.
Kozorožec
Kozorožci sa nedokážu poriadne zaoberať ničím, čo je dôležité. Stále im chodia po rozume maličkosti, ktoré nemajú ukončené, či už doma, alebo v práci. Väčšie a dôležitejšie záležitosti sa ich akosi netýkajú a nevidia nič na tom, ak niečo zanedbajú. Raz za čas je nutné usporiadať si všetky drobnosti a vypnúť, konáte teda správne. V láske vás čakajú rôzne zmätky, ale nakoniec zistíte, že ide o nejaké príjemné prekvapenie, o ktorom nemáte nič vedieť a uspokojíte sa s neistotou. Nezabudnite sa tiež zaoberať problémami vašich rodinných príslušníkov, ktorí sa sťažujú na rôzne právne nezrovnalosti v ich papieroch. Dbajte aj na zdravie, najmä ak ste už v minulosti mali problémy s pečeňou a žlčníkom, môžete ľahko prísť k ťažkostiam, ktoré zaviní nejaké jedlo.
Vodnár
Vodnári majú pred sebou týždeň plný rôznych aktivít. Od pracovných, cez spoločenské, až po rodinné oslavy. Ani sami nebudú vedieť, čo skôr a kam sa majú vybrať najprv. Nezabúdajte však, že práca je pre vás najdôležitejšia a bez nej by ste sa ťažko udržali nad vodou. Preto sa snažte čím viac času venovať tejto sfére, až potom rodine, alebo priateľom. Pokiaľ samostatne podnikáte, snažte sa vyhýbať Baranom a Kozorožcom, oni by vás mohli zviesť z dobrej cesty a zatiahnuť vás do svojich plánov, ktoré by síce boli výhodné pre nich, ale nie pre vás. Tiež si od nikoho nepožičiavajte a ani sami nikomu nepožičiavajte, bolo by to veľmi neprezieravé.
Ryby
Na Ryby sa usmeje šťastie v hre. Pokiaľ športkujete, alebo stávkujete, tak sa do toho pusťte čím skôr. Hoci je to pre vás nie bežné, neradi riskujete nadmieru, predsa len vás láka rýchly zisk. Je ale rovnako dôležité, aby ste sa snažili o usporiadanie svojich domácich záležitostí. Vaše problémy s partnerom a rodinou nie sú nové, ale teraz sa zhoršia a ak sa nepostaráte o nápravu, mohli by ste byť zaskočení. Neznášate rôzne komplikované úpravy, ale inak to nepôjde. Vy nie ste jednoduché povahy, skrývate v sebe často mnoho tajností a keď ten druhý nevie, o čo vám vlastne ide, myslí si to najhoršie.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
 2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
 3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
 4. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
 5. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
 6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
 7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
 8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
 9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
 10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
 1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
 2. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
 3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
 4. Budovanie zelenej značky
 5. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
 6. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
 7. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
 8. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
 9. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
 10. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
 1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 43 276
 2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 24 028
 3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 15 855
 4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 200
 5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 758
 6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 673
 7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 523
 8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 421
 9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 420
 10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 276
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Rodáčka z Orlového KRISTÍNA HAMÁROVÁ je nadšená cestovateľka. Spolu s kamarátkou Naďou vo svojej relácii Všesvet sprostredkúvajú zážitky a rady zo sveta.

8 h
Odberné miesto na covid.

Víkendové testovanie na ochorenie COVID-19 využilo v desiatich odberových miestach na území Púchova 5 869 ľudí.

16 h
ilustračné foto

Počas nedeľného testovacieho dňa prišlo výrazne menej ľudí. Viaceré obce však väčšinou testovali len počas soboty. POzitivita bola na podobnej úrovni ako v sobotu.

17 h
Mobilné odberové miesto v Domaniži

Obec Domaniža je jedinou v Považskobystrickom okrese, kde majú mobilné odberné miesto na antigénové testovanie. Využili ho už počas víkendového (23. - 24. 1.

17 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

12 h

Miera pozitívnych testov v krajskom meste dosiahla 1,15 percenta.

16 h

Policajti prosia verejnosť o pomoc.

24. jan

Už ste čítali?