Pondelok, 20. september, 2021 | Meniny má Ľuboslav(a)KrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 17. 9. do 23. 9. 2007

Baran Baranom sa nedarí dosiahnuť v ich živote poriadok. Niežeby túžili mať poriadok natrvalo, ale už dávnejšie majú pocit, že sa im to akosi všetko stráca, nestíhajú nič poriadne zachytiť, vychutnať, len sa kamsi ženú.

Baran
Baranom sa nedarí dosiahnuť v ich živote poriadok. Niežeby túžili mať poriadok natrvalo, ale už dávnejšie majú pocit, že sa im to akosi všetko stráca, nestíhajú nič poriadne zachytiť, vychutnať, len sa kamsi ženú. Kam vlastne smerujete? Veru, mali by ste sa viac snažiť o usmernenie vašej energie, o to, ako ju využiť a nie sa zaoberať niekým iným, koho ani dobre nepoznáte. Znovu sa mýlite, ak si myslíte, že sa môžete dostať ku svojmu cieľu priamo, aj keď by vám táto cesta vyhovovala. Lenže priamo sa už dnes nenosí, takže sa zmierte s tým, že len ak budete kľučkovať a trošku klamať, môžete rátať s úspechom. Podnikajúcim Baranom hrozia problémy s rôznymi úradmi, máte naozaj všetko v poriadku? Nezabudli ste, ako ste nedávno radili svojim známym? Tak skúste to isté realizovať aj vy sami.
Býk
Vy nie ste spokojní ani so sebou, ani so svojím terajším postavením. Stále vám niečo chýba, neviete ale presne, čo je to – alebo kto? Nie je problém v tom, že sa k vám vaša láska otočila chrbtom a vy ste stratili zmysel života a chuť do boja? Skutočne - niekde je problém, akási zábrana, ktorej sa neviete zbaviť. Mali by ste sa sústrediť viac na svoje rodinné zázemie a dať do poriadku čo sa dá, inak ťažko budete spokojne postupovať v ostatných oblastiach vášho života. Vaše pracovné povinnosti vám neutečú a ani vás nič také závažné nečaká. Nebolo by od veci nájsť si niečo iné, nové, čo by vás zaujalo a pomohlo vám zase sa niečomu podučiť. Príliš dlho ste už na jednom mieste, nože skúste pohľadať vo svojom záznamníku tie správne telefónne čísla.
Blíženci
Blíženci nie sú ochotní sa príliš vyčerpávať ani v jednom smere ich života. Je to akýsi útlm, nedokážete sa nadchnúť, ani sa pre niečo zapáliť, akoby sa vo vás niečo zlomilo. Čo sa stalo? Kde sa stratil váš entuziazmus? Ani v láske nie ste ochotní pre svojho partnera, či partnerku niečo urobiť, vyžadujete sami starostlivosť, bude to s vami vážne. Je jasné, že nemôžete byť každý deň plní sebadôvery a ochotne reagovať na požiadavky ľudí okolo, len takéto celkové odvrátenie sa od každodenných povinností, úloh, potešení, môže byť dôvodom k narušeniu všetkého, čo ste doteraz dosiahli.
Rak
Raci sa strácajú v neprehľadných aktivitách, ktoré ich dosť zahlcujú. Nevedia čo skôr, kam skôr a čo má väčšiu prioritu. Dajte si pozor na to, aby ste nepozabúdali to, čo je hlavné, nerozptyľujte sa preto nejakými rozhovormi. Potrebujete si lepšie naplánovať svoju činnosť, najmä pracovnú, pretože inak ľahko stratíte svoj dobrý kredit. Aj v láske by ste mohli spôsobiť mnoho problémov, ak budete roztržití a nedokážete sa sústrediť na svoje slová a sľuby. Čo keby ste sa radšej dobre zamysleli nad tým, čo je tento týždeň dôležité a urobili si podrobný scénár? Vyhli by ste sa tak rôznym komplikáciám.
Lev
Vám sa podarilo znovu nájsť stratenú rovnováhu a dokážete sa zase smiať na svet okolo seba. Je až neuveriteľné, ako ťažko je vás zlomiť. Vždy, aj v tom najhoršom, si nájdete niečo pekné, pre čo sa vám oplatí vstať z dna a ísť ďalej. Nezlomná sebadôvera je pre vás darom, len pozor, aby ste sa zase nedostali do druhej krajnosti. Radšej kroťte svoje výbuchy, aby ste sa nestali obeťou prílišnej aktivity, vyhnite sa aj takým ľuďom, s ktorými sa cítite síce dobre, ale nie je pre vás únosné toľko sa im venovať. Ak budete svoj čas strácať, ťažko sa vám podarí dosiahnuť to, čo vlastne chcete. Nemíňajte to, čo je pre vás nenahraditeľné!
Panna
Vaše výkony tento týždeň prinesú veľké výsledky. Budete chválení na každom kroku, a tak sa budete snažiť vyniknúť ešte viac. Venujte sa však viac práci ako súkromiu, všetky vaše citové záujmy by ste mali nechať bokom. Potrebujete sa odpútať od svojich lások a vytvoriť si akýsi odstup. Iba tak si uvedomíte zmeny, ktoré vo vás nastali a aj zmeny priorít, o ktorých ste si mysleli, že sú nemenné. Ak sa nebojíte sebaanalýzy, pokojne sa zamyslite a prehodnoťte svoje činy a plány. Na tom predsa nie je nič zlé, ak raz za čas zmeníte svoje ciele a začnete sa venovať aj tomu, čo bolo doteraz na okraji vášho záujmu. Ste predsa známi svojimi analytickými schopnosťami a rýchlymi reakciami.
Váhy
Váhy by mali byť opatrnejšie a konať tak, aby sa nikto nemohol na nich sťažovať. Je potrebné, aby ste boli viac sebaistí, najmä ak máte na starosti nejaké vlastné obchody, pretože to, ako budete vystupovať vo veľkej miere ovplyvní aj vaše zisky. Nové investície by ste mali odložiť na iný čas, skúste trochu vypnúť a dopriať si zopár chvíľ voľna. Nie ste natoľko silní, aby ste mohli prepínať svoje sily. Starším z vás hrozia aj ťažšie problémy so zdravím, najmä s chrbticou, s kosťami a trávením. Dajte si na seba väčší pozor, kto iný by sa o vaše zdravie mal starať, ak nie vy sami? Uvedomte si, že ste práve v tom najslabšom období, pred nástupom vašej vládnucej planéty – vtedy je každé zaváhanie osudné.
Škorpión
Škorpiónom nebude ľahko ani na duši, ani na tele. Priveľa záujmov sa podpisuje pod vaše ľahkomyseľné zanedbávanie problémov, s ktorými sa denne stretávate. Už dávnejšie vám vypovedá službu vaše zdravie, ale vy si to nevšímate, takisto ako svoje duševné trápenia. Pred všetkým zatvárate oči a tak nečudo, že sa nakoniec dočkáte celkového zlyhania. Môžete tomu predísť, ale len ak to bude ešte cez víkend, ak si sami naordinujete väčší pokoj a budete riešiť to, čo vás ťaží. Nedajte sa zatiahnuť ani do rozhovorov, ani do plánov, o ktorých nie ste presvedčení, že majú reálny základ. Vyhnete sa tak sklamaniam a stratám.
Strelec
Strelci sa nemôžu sťažovať. Ak sa s niečím pasujú, tak len s obvyklými prekážkami, nie s niečím ťažkým. Vaša sila a odhodlanosť je priam ukážková, snažíte sa aj ostatných ľudí okolo seba povzbudzovať, dať im nádej a pomôcť im v ich ťažkostiach. Je to správne, aj keď nie vždy vytrváte a občas sa vaša aktivita celkom minie účinkom Akoby ste nedokázali dobre odhadnúť, ako a kedy sa treba zastaviť. Mladší Strelci by nemali dlho premýšľať a keď sa uistia sami vo svojich citoch, tak ich aj prejaviť. Nebolo by dobré, keby ste niečo zatajovali a neustále sa skrývali. Starším Strelcom by neuškodilo nejaké doplnenie vzdelania, ako inak môžu využiť tie zaujímavé možnosti, o ktorých im budú hovoriť ich známi?
Kozorožec
Kozorožci by si mali zvážiť každý svoj krok. Aj keď väčšinou bývate opatrní, mohli by ste tento týždeň pokaziť veľa zo svojich výsledkov. Ak nebudete konať pomalšie, ťažko sa vám podarí zlúčiť vaše záujmy a záujmy vášho okolia. Hlavne starší Kozorožci by si mali uvedomiť, že len ak budú postupovať krok za krokom, dostanú sa vpred. Vašou chybou je prílišná dôverčivosť a ústupčivosť, neviete povedať nie, a tak vás mnohí zneužívajú. Ak budete tvrdší a ostrejšie vystúpite na svoju obranu, vaši známi sa preriedia, takže nakoniec zostanú s vami iba tí, ktorým na vás naozaj záleží. Bude to pre vás určite lepšie, ako keby ste sa snažili s každým nasilu vychádzať. Mladší Kozorožci by mohli nájsť nových priateľov medzi svojimi neprajníkmi, ak zabudnú na minulé útoky a dajú každému druhú šancu.
Vodnár
Mohli by ste sa dostať do lepšej formy, ak by ste sa nechali viesť svojou intuíciou a vnútorným presvedčením. Tento týždeň by bolo najlepšie venovať sa viac zdraviu, pretože v tomto smere už máte toho narušeného naozaj dosť. Starších trápi pečeň, žlčník a črevá, mladších melanchólia a problémy s trávením. Celkovo máte aj problémy s chrbticou, ba aj so zápalmi kĺbov. Teda sami vidíte, že nie ste na tom najlepšie. Teraz budete mať vhodnú príležitosť dať sa do rúk odborníkom, nemali by ste sa teda príliš zdráhať. V iných oblastiach sa vám bude dariť pomenej, práca ani súkromie nie sú vašou silnou doménou. Napriek vašej slabosti však dokážete podať dostatočný výkon, a tak sa na vás nikto nebude sťažovať.
Ryby
Rybám bude tento týždeň pripadať ako znôška komplikácií a problémov. Po začiatku týždňa si poviete, že vás už nič nedokáže prekvapiť a všetky zlé správy už prišli. Nebude to také ľahké, pretože každý deň vám prinesie problém a budete mať čo robiť, aby ste sa celkom nezrútili. Pamätajte však, že to nikdy nie je také zlé, ako sa zdá na prvý pohľad. Potrebujete síce mnoho síl na usporiadanie všetkého, no ak vytrváte, už koncom týždňa budete mať jasno v každej záležitosti a aj vhodné riešenie. Vaše terajšie problémy pramenia v minulosti, sami ste si mnoho z nich zavinili, keďže neradi vystupujete ako útoční ľudia. Nechcete iných nútiť k nejakým vyjadreniam, alebo práci navyše, všetkému nechávate čas, a tak sa stávate obeťami vlastnej ústupčivosti.

Najčítanejšie na My Považská

Inzercia - Tlačové správy

 1. Profesionáli vedia, o čo ide. Ako si vybrať OZV a nepopáliť sa?
 2. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im?
 3. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi
 4. Poznáme slovenské cesty s najkrajším výhľadom!
 5. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
 6. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
 7. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
 8. Slovenský orloj – svetová atrakcia
 9. Kanceláriám ešte neodzvonilo
 10. Predplaťte si SME.sk s garanciou vrátenia peňazí
 1. Prvé bezbariérové fitko vo Zvolene otvára ZŤP cestu k športu
 2. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
 3. Vystúpte z radu, postavte si moderný dom podľa seba
 4. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im?
 5. Poznáme slovenské cesty s najkrajším výhľadom!
 6. Schodolez pre imobilných - Viete ako sa testuje?
 7. Mototechna tento rok predala už vyše 8 tisíc zánovných áut
 8. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
 9. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
 10. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
 1. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 8 714
 2. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 8 006
 3. Slovenský orloj – svetová atrakcia 7 791
 4. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 4 329
 5. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 3 415
 6. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí 2 981
 7. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 2 737
 8. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu 2 305
 9. Uznávané štúdio oživilo zanedbané štvrte. Prišlo do Bratislavy 1 812
 10. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte 1 639
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Veľký futbalový sumár prináša výsledky regionálnych a oblastných futbalových líg, štatistiky, komentáre k zápasom, zostavu kola VI. ligy.


4 h

Rodná obec dvoch výnimočných osobností, ktoré významne zasiahli do histórie slovenského národa, sa stala dejiskom slávnostného zhromaždenia za účasti poslancov Zastupiteľstva TSK a trenčianskeho župana. Pod organizačnú prípravu sa podpísala obec Uhrovec na čele so starostkou Zuzanou Máčekovou.


1 h

Príchod do cieľa rýchlostnej prémie a následný dojazd treťej etapy cyklistických pretekov Okolo Slovenska vyvolal v Považskej Bystrici veľký ohlas. Žlté tričko pre vedúceho pretekára si obliekol Peter Sagan.


16 h

Pozrite si milé zábery našich najmenších.


17 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Obchody si môžu vybrať režim.


18. sep

Ako informoval portál Noviny.sk, osobné auto vletelo pod kamión, ktorý stál v odstavnom pruhu.


SITA 18. sep

Rodáčka z Dubnice nad Váhom sa vo svojich fotografiách snaží zachytiť inakosť.


18. sep

Hlavný cestný ťah je v obidvoch smeroch uzavretý.


13 h

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu