Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 17. 9. do 23. 9. 2007

Baran Baranom sa nedarí dosiahnuť v ich živote poriadok. Niežeby túžili mať poriadok natrvalo, ale už dávnejšie majú pocit, že sa im to akosi všetko stráca, nestíhajú nič poriadne zachytiť, vychutnať, len sa kamsi ženú.

Baran
Baranom sa nedarí dosiahnuť v ich živote poriadok. Niežeby túžili mať poriadok natrvalo, ale už dávnejšie majú pocit, že sa im to akosi všetko stráca, nestíhajú nič poriadne zachytiť, vychutnať, len sa kamsi ženú. Kam vlastne smerujete? Veru, mali by ste sa viac snažiť o usmernenie vašej energie, o to, ako ju využiť a nie sa zaoberať niekým iným, koho ani dobre nepoznáte. Znovu sa mýlite, ak si myslíte, že sa môžete dostať ku svojmu cieľu priamo, aj keď by vám táto cesta vyhovovala. Lenže priamo sa už dnes nenosí, takže sa zmierte s tým, že len ak budete kľučkovať a trošku klamať, môžete rátať s úspechom. Podnikajúcim Baranom hrozia problémy s rôznymi úradmi, máte naozaj všetko v poriadku? Nezabudli ste, ako ste nedávno radili svojim známym? Tak skúste to isté realizovať aj vy sami.
Býk
Vy nie ste spokojní ani so sebou, ani so svojím terajším postavením. Stále vám niečo chýba, neviete ale presne, čo je to – alebo kto? Nie je problém v tom, že sa k vám vaša láska otočila chrbtom a vy ste stratili zmysel života a chuť do boja? Skutočne - niekde je problém, akási zábrana, ktorej sa neviete zbaviť. Mali by ste sa sústrediť viac na svoje rodinné zázemie a dať do poriadku čo sa dá, inak ťažko budete spokojne postupovať v ostatných oblastiach vášho života. Vaše pracovné povinnosti vám neutečú a ani vás nič také závažné nečaká. Nebolo by od veci nájsť si niečo iné, nové, čo by vás zaujalo a pomohlo vám zase sa niečomu podučiť. Príliš dlho ste už na jednom mieste, nože skúste pohľadať vo svojom záznamníku tie správne telefónne čísla.
Blíženci
Blíženci nie sú ochotní sa príliš vyčerpávať ani v jednom smere ich života. Je to akýsi útlm, nedokážete sa nadchnúť, ani sa pre niečo zapáliť, akoby sa vo vás niečo zlomilo. Čo sa stalo? Kde sa stratil váš entuziazmus? Ani v láske nie ste ochotní pre svojho partnera, či partnerku niečo urobiť, vyžadujete sami starostlivosť, bude to s vami vážne. Je jasné, že nemôžete byť každý deň plní sebadôvery a ochotne reagovať na požiadavky ľudí okolo, len takéto celkové odvrátenie sa od každodenných povinností, úloh, potešení, môže byť dôvodom k narušeniu všetkého, čo ste doteraz dosiahli.
Rak
Raci sa strácajú v neprehľadných aktivitách, ktoré ich dosť zahlcujú. Nevedia čo skôr, kam skôr a čo má väčšiu prioritu. Dajte si pozor na to, aby ste nepozabúdali to, čo je hlavné, nerozptyľujte sa preto nejakými rozhovormi. Potrebujete si lepšie naplánovať svoju činnosť, najmä pracovnú, pretože inak ľahko stratíte svoj dobrý kredit. Aj v láske by ste mohli spôsobiť mnoho problémov, ak budete roztržití a nedokážete sa sústrediť na svoje slová a sľuby. Čo keby ste sa radšej dobre zamysleli nad tým, čo je tento týždeň dôležité a urobili si podrobný scénár? Vyhli by ste sa tak rôznym komplikáciám.
Lev
Vám sa podarilo znovu nájsť stratenú rovnováhu a dokážete sa zase smiať na svet okolo seba. Je až neuveriteľné, ako ťažko je vás zlomiť. Vždy, aj v tom najhoršom, si nájdete niečo pekné, pre čo sa vám oplatí vstať z dna a ísť ďalej. Nezlomná sebadôvera je pre vás darom, len pozor, aby ste sa zase nedostali do druhej krajnosti. Radšej kroťte svoje výbuchy, aby ste sa nestali obeťou prílišnej aktivity, vyhnite sa aj takým ľuďom, s ktorými sa cítite síce dobre, ale nie je pre vás únosné toľko sa im venovať. Ak budete svoj čas strácať, ťažko sa vám podarí dosiahnuť to, čo vlastne chcete. Nemíňajte to, čo je pre vás nenahraditeľné!
Panna
Vaše výkony tento týždeň prinesú veľké výsledky. Budete chválení na každom kroku, a tak sa budete snažiť vyniknúť ešte viac. Venujte sa však viac práci ako súkromiu, všetky vaše citové záujmy by ste mali nechať bokom. Potrebujete sa odpútať od svojich lások a vytvoriť si akýsi odstup. Iba tak si uvedomíte zmeny, ktoré vo vás nastali a aj zmeny priorít, o ktorých ste si mysleli, že sú nemenné. Ak sa nebojíte sebaanalýzy, pokojne sa zamyslite a prehodnoťte svoje činy a plány. Na tom predsa nie je nič zlé, ak raz za čas zmeníte svoje ciele a začnete sa venovať aj tomu, čo bolo doteraz na okraji vášho záujmu. Ste predsa známi svojimi analytickými schopnosťami a rýchlymi reakciami.
Váhy
Váhy by mali byť opatrnejšie a konať tak, aby sa nikto nemohol na nich sťažovať. Je potrebné, aby ste boli viac sebaistí, najmä ak máte na starosti nejaké vlastné obchody, pretože to, ako budete vystupovať vo veľkej miere ovplyvní aj vaše zisky. Nové investície by ste mali odložiť na iný čas, skúste trochu vypnúť a dopriať si zopár chvíľ voľna. Nie ste natoľko silní, aby ste mohli prepínať svoje sily. Starším z vás hrozia aj ťažšie problémy so zdravím, najmä s chrbticou, s kosťami a trávením. Dajte si na seba väčší pozor, kto iný by sa o vaše zdravie mal starať, ak nie vy sami? Uvedomte si, že ste práve v tom najslabšom období, pred nástupom vašej vládnucej planéty – vtedy je každé zaváhanie osudné.
Škorpión
Škorpiónom nebude ľahko ani na duši, ani na tele. Priveľa záujmov sa podpisuje pod vaše ľahkomyseľné zanedbávanie problémov, s ktorými sa denne stretávate. Už dávnejšie vám vypovedá službu vaše zdravie, ale vy si to nevšímate, takisto ako svoje duševné trápenia. Pred všetkým zatvárate oči a tak nečudo, že sa nakoniec dočkáte celkového zlyhania. Môžete tomu predísť, ale len ak to bude ešte cez víkend, ak si sami naordinujete väčší pokoj a budete riešiť to, čo vás ťaží. Nedajte sa zatiahnuť ani do rozhovorov, ani do plánov, o ktorých nie ste presvedčení, že majú reálny základ. Vyhnete sa tak sklamaniam a stratám.
Strelec
Strelci sa nemôžu sťažovať. Ak sa s niečím pasujú, tak len s obvyklými prekážkami, nie s niečím ťažkým. Vaša sila a odhodlanosť je priam ukážková, snažíte sa aj ostatných ľudí okolo seba povzbudzovať, dať im nádej a pomôcť im v ich ťažkostiach. Je to správne, aj keď nie vždy vytrváte a občas sa vaša aktivita celkom minie účinkom Akoby ste nedokázali dobre odhadnúť, ako a kedy sa treba zastaviť. Mladší Strelci by nemali dlho premýšľať a keď sa uistia sami vo svojich citoch, tak ich aj prejaviť. Nebolo by dobré, keby ste niečo zatajovali a neustále sa skrývali. Starším Strelcom by neuškodilo nejaké doplnenie vzdelania, ako inak môžu využiť tie zaujímavé možnosti, o ktorých im budú hovoriť ich známi?
Kozorožec
Kozorožci by si mali zvážiť každý svoj krok. Aj keď väčšinou bývate opatrní, mohli by ste tento týždeň pokaziť veľa zo svojich výsledkov. Ak nebudete konať pomalšie, ťažko sa vám podarí zlúčiť vaše záujmy a záujmy vášho okolia. Hlavne starší Kozorožci by si mali uvedomiť, že len ak budú postupovať krok za krokom, dostanú sa vpred. Vašou chybou je prílišná dôverčivosť a ústupčivosť, neviete povedať nie, a tak vás mnohí zneužívajú. Ak budete tvrdší a ostrejšie vystúpite na svoju obranu, vaši známi sa preriedia, takže nakoniec zostanú s vami iba tí, ktorým na vás naozaj záleží. Bude to pre vás určite lepšie, ako keby ste sa snažili s každým nasilu vychádzať. Mladší Kozorožci by mohli nájsť nových priateľov medzi svojimi neprajníkmi, ak zabudnú na minulé útoky a dajú každému druhú šancu.
Vodnár
Mohli by ste sa dostať do lepšej formy, ak by ste sa nechali viesť svojou intuíciou a vnútorným presvedčením. Tento týždeň by bolo najlepšie venovať sa viac zdraviu, pretože v tomto smere už máte toho narušeného naozaj dosť. Starších trápi pečeň, žlčník a črevá, mladších melanchólia a problémy s trávením. Celkovo máte aj problémy s chrbticou, ba aj so zápalmi kĺbov. Teda sami vidíte, že nie ste na tom najlepšie. Teraz budete mať vhodnú príležitosť dať sa do rúk odborníkom, nemali by ste sa teda príliš zdráhať. V iných oblastiach sa vám bude dariť pomenej, práca ani súkromie nie sú vašou silnou doménou. Napriek vašej slabosti však dokážete podať dostatočný výkon, a tak sa na vás nikto nebude sťažovať.
Ryby
Rybám bude tento týždeň pripadať ako znôška komplikácií a problémov. Po začiatku týždňa si poviete, že vás už nič nedokáže prekvapiť a všetky zlé správy už prišli. Nebude to také ľahké, pretože každý deň vám prinesie problém a budete mať čo robiť, aby ste sa celkom nezrútili. Pamätajte však, že to nikdy nie je také zlé, ako sa zdá na prvý pohľad. Potrebujete síce mnoho síl na usporiadanie všetkého, no ak vytrváte, už koncom týždňa budete mať jasno v každej záležitosti a aj vhodné riešenie. Vaše terajšie problémy pramenia v minulosti, sami ste si mnoho z nich zavinili, keďže neradi vystupujete ako útoční ľudia. Nechcete iných nútiť k nejakým vyjadreniam, alebo práci navyše, všetkému nechávate čas, a tak sa stávate obeťami vlastnej ústupčivosti.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
 2. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
 3. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
 4. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
 5. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
 6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
 7. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
 8. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
 9. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
 10. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
 1. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
 2. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
 3. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
 4. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
 5. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
 6. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
 7. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
 8. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
 9. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
 10. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
 1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 16 557
 2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 725
 3. Aká je chémia vôní 11 984
 4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 730
 5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 617
 6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 187
 7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 677
 8. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 8 455
 9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 957
 10. Bývanie v meste predlžuje život 7 658
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Včera zasadal krízový štáb

Mimoriadne zasadal spoločný krízový štáb okresov Považská Bystrica a Púchov.

Bitka a krv na ľade počas tréningu. S Řepíkom sme neverili vlastným očiam, spomína Mário Bližňák

Ako 17-ročný nastúpil proti Michalovi Handzušovi. V drese Vancouveru odohral šesť zápasov a strelil jeden gól. Po návrate do Európy zažil výbornú sezónu v Sparte Praha a striebro z majstrovstiev sveta. Pred rokom Mário Bližňák ukončil hokejovú kariéru.

Mário Bližňák.
NATÍVNA INFORMÁCIA

Časové predplatné lístky šetria čas i peniaze

Novinku spúšťa Trenčiansky samosprávny kraj v spolupráci s dopravcami SAD Trenčín a SAD Prievidza už od 13. decembra 2020.

Radnica má záujem vybudovať cyklotrasu do miestnej časti Prejta

Dubnická samospráva už niekoľko rokov deklaruje svoj záujem vybudovať cyklotrasu do miestnej časti Prejta.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zdravotná sestra z Čadce prekonala COVID-19: Myslela som si, že zomriem

Pri pociťovaní príznakov sa začala liečiť sama. Bola to chyba.

V Okoličnom zhorel človek

Tragédia sa stala v stredu popoludní.

Už ste čítali?