Piatok, 17. september, 2021 | Meniny má OlympiaKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 24. 9. do 30. 9. 2007

Baran Baranom sa darí. Majú pred sebou dni, keď sa im aj v tom najťažšom položení podarí nájsť východisko a poradia si nielen sami, no aj iným. Len pozor, aby ste iných neprecenili, nie každý je rovnako odvážny ako ste vy.

Baran
Baranom sa darí. Majú pred sebou dni, keď sa im aj v tom najťažšom položení podarí nájsť východisko a poradia si nielen sami, no aj iným. Len pozor, aby ste iných neprecenili, nie každý je rovnako odvážny ako ste vy. V láske tiež budete mať ťažkosti, no aj tu nájdete cestu k zmiereniu a vyrovnaniu. Nakoniec si aj sami v sebe všetko usporiadate, takže budete mať jasno v tom, čo by vás v blízkej budúcnosti malo zaujímať. Nezabudnite ale na vaše zdravie, na vaše slabé miesta, teda chrbticu, nohy a črevá, u žien sú to aj zápaly maternice a vaječníkov. Dbajte viac o seba, veď sami dobre viete, ako ťažko nesiete nútenú nečinnosť. Zamilovaní Barani sa nesmú nechať „vytočiť“, hádkou vaše problémy nevyriešite, nechajte, nech sa vaša polovička unaví, a potom to celé v pokoji rozoberte.
Býk
Býkom sa opozičné postavenie Venuše podpisuje pod rôzne nezhody, ohrozenia a problémy v komunikácii, takže by mali konať opatrne a radšej si všetko niekoľkokrát preveriť, kým sa rozhodnú pre nejaký čin. Vyhnite sa aj zásadným rozhodnutiam, ako sú investície do nejakých podnikateľských aktivít, tiež nikam ďaleko necestujte, držte sa viac pri zemi. Neriskujte ani svoje zdravie – ak máte podstúpiť nejaké liečenie, operačný zákrok alebo hoci aj trhanie zubov – všetko odložte, pretože sa to skomplikuje. Keď budete nečinní, nič nepokazíte a ani neprídete o to, na čom vám záleží. Pokiaľ ide o vaše domáce prostredie, aj tu môžete rátať s problémami, no tie nebudú mať negatívny dopad na vašu osobnosť. Skôr pôjde o prečistenie vzduchu. Aspoň si vy a vaši blízki uvedomíte, čo treba riešiť a čo nie je podstatné.
Blíženci
Vy stojíte pred zásadným rozhodnutím. Naňho sú ale naviazané aj ďalšie, čiastkové, a tak možno povedať, že sa musíte rozhodovať dôkladne a zvážiť celý dopad zmien na váš život.. Na život vašej rodiny, treba vziať do úvahy aj ich potreby. Je jasné, že vy sa ničoho neobávate, veríte si, spoliehate sa na seba a svoje schopnosti. Vy ste ochotní sa za 5 minút zbaliť a presídliť hoci aj o 2000 km ďalej. Ale to ste vy, ostatní majú možno na vec iný názor, a ten by ste mali rešpektovať. Inak sa ľahko stane, že si tie zmeny budete realizovať celkom sami. Mladším Blížencom osud privedie do cesty novú prácu, bude to skvelá zmena, ak sa rozhodnete to vziať. Len sa snažte skončiť to korektne so svojimi terajšími zamestnávateľmi. Nemali by ste nikdy páliť za sebou mosty.
Rak
Ak budete lepšie vnímať svojich priateľov a ich slová na vašu adresu, určite sa poučíte a vyhnete problémovým situáciám, ktorých bude tento týždeň neúrekom. Všetko sa akosi bude na vás valiť, a aj keď nie za všetko budete priamo zodpovední, nakoniec sa to presunie na váš stôl a vy dostanete pokarhanie. Mohli by ste sa takému koncu vyhnúť. Ak sa budete stavať stále do obranného postavenia a v ničom nesúhlasiť bez podrobnejšej analýzy. Ani v súkromí by ste nemali bez slova prijať názor svojho partnera či partnerky – ak si všetko vydiskutujete, určite nájdete ten problémový faktor, čo je zodpovedný za vaše nedorozumenie.
Lev
Mnoho ľudí vám v poslednej dobe hovorilo do duše, ale vy nie a nie sa poučiť. Vy musíte robiť stále tie isté chyby, alebo sa dopúšťať nových, inak to nejde a nakoniec skončíte s veľkými stratami. Je jedno, v akom ste veku, vy stále robíte chyby ako začiatočníci. Na vine nie je ani tak vaša neskúsenosť, skôr nesústredenosť a problémy s rýchlym rozhodovaním. Na jednej strane nie je zle rýchle sa rozhodnúť, na druhej však neviete odhadnúť reakcie ostatných. Mohli by ste byť oveľa úspešnejší, ak by ste sa zaujímali aj o motiváciu konania iných a hľadali pre seba tých správnych spolupracovníkov. V láske sa vám bude dariť viac ako v práci, teda nemali by ste sa nechať dlho prosiť, ak by sa vášmu partnerovi či partnerke zažiadalo pekného večera v príjemnom prostredí. Odmena za váš čas by bola naozaj vynikajúca. Osamelé Levy by sa nemali sťažovať na nedostatok možností, iba sa nesmú príliš zdráhať.
Panna
Ak nebudete opatrnejšie súdiť iných, nečudujte sa ich reakciám. Pozor by ste si mali dávať na svoje „prejavy“ a nadradenosť nedávať najavo tak okato. Každý má nárok na chyby, a vy nie ste vôbec výnimkou. Už ste zabudli, ako ste sa nedávno „blamovali“ a nevedeli kam z konopí? Tak to isté môže stretnúť aj iných. Mali by ste sa snažiť iným pomáhať a nie ich nechať klesnúť ešte hlbšie. Hľadajte v sebe väčšiu prístupnosť, pochopenie, toleranciu a jemnosť v spôsoboch. Ak budete rovnako chladní a bez záujmu, nebudete sa mať na koho spoľahnúť. Len nedávno ste sa na vlastnej koži presvedčili, že to bez spolupráce s inými ľuďmi nepôjde. Staršie Panny budú mať možnosť na nové vzťahy v láske, čaká ich zaujímavá spoločenská udalosť a mladšie by sa mohli stať objektom záujmu veľmi atraktívnej osoby.
Váhy
Znovu sa dostávate do závozu? Ale prečo? Veď vaša planéta vládne, mali by ste práve naopak žiariť v centre diania, a nie stáť kdesi bokom. Nestojte si sami v ceste za úspechom. Nečakáte kedy bude lepšie obdobie? Mali by ste sa „prebrať“, na snívanie bude času dosť neskôr, teraz by ste nemali nechať vhodné šance prechádzať okolo. Zistite si, čo je pre vás výhodné, čo máte obetovať, čo za to môžete dostať, a potom sa už pusťte do realizácie jednotlivých krokov. Vy predsa viete, čo chcete, tak sa nebojte o to bojovať, mnohé vaše sny sa môžu zmeniť na realitu – ak sami budete aktívnejší. Ale dajte si pozor na dvoch vašich známych, s nimi nemôžete počítať, aj keď sa budú chcieť pripojiť – vy uspejete len vtedy, ak sa budete spoliehať sami na seba. Využite aj svoju intuíciu. Svoje originálne myslenie a vašu odvahu – ak si niečo vyberiete ako životnú prioritu, získate to – máte na to všetky predpoklady.
Škorpión
Najbližšie dni budú pre vás príležitosťami. Nielen na získanie niečoho nového, ale aj na upevnenie niečoho starého. Dá sa povedať, že si zabezpečíte svoje terajšie pozície a zároveň sa pohnete ďalej. Ale nemali by ste sa púšťať mnohými smermi, vyhnite sa svojej uponáhľanosti a prílišnej sebadôvere. Iste, ste nadaní, schopní a šikovní, lenže je mnoho ľudí, ktorí vás ľahko môžu zastaviť, spôsobiť, že sa vaše plány celkom zmenia a vy budete musieť začať znovu. Viete sami, že nie ste jednoduché osobnosti a máte priveľa známych, ktorí sú voči vám opatrní, a keď môžu, tak vám uškodia. Radšej teda postupujte pomalšie, nedajte sa zlákať na nič rizikové, ani neprehľadné. Podnikajúci by sa mali vyhýbať pôžičkám. Sami ich nikomu neposkytovať, ani si sami požičať, len by sa zamotali do komplikovaných a zložitých problémov. Skutočne platí – pomaly ďalej zájdeš.
Strelec
Bez toho, aby ste sa nejako príliš namáhali, ste sa dostali do správnej spoločnosti. Mnohí ľudia sa musia dlho snažiť, aby sa k niečomu takému dopracovali, tak využite svoje šťastie, a to najmä v tom prípade, ak samostatne podnikáte. Ľahko môžete získať zaujímavé ponuky, možnosti na zbohatnutie, ale aj na zmenu vášho zamerania, na presun vašich aktivít na nové miesta – stojíte pred rôznymi šancami, stačí si len vybrať a rozbehnúť to. Mladším Strelcom sa bude dariť aj v láske, majú pred sebou niekoľko pekných stretnutí. Je možné, že sa aj zamilujete a konečne šťastne, môžete sa spoliehať na vplyv Venuše, aj keď to nebude jednoduché, ani ľahké. Vy ale nemáte radi nič pokojné, jasné a stabilné, pre vás s vaším živlom oheň je nevyhnutná výzva, boj, rýchle rozhodovanie a prispôsobovanie sa zmenám, a to vás aj tento týždeň čaká.
Kozorožec
S vami sa tento týždeň nedá pohnúť. Ešte cez víkend sa u vás prejavia sklony k malicherným hádkam pre maličkosti, budete tvrdohlavo nástojiť na vašich názoroch a nedáte sa presvedčiť. Nakoniec sa budete urážať aj v práci, potom sa ale niet čo diviť, že sa k vám všetci postavia chrbtom a vaše plány na nejaké spoločné aktivity sa odsunú kamsi do nedohľadna. Prečo sa nechcete prispôsobiť? Uvedomte si, že nežijete kdesi na samote, ale medzi ľuďmi, a ak vám záleží na tom, aby ste mali k sebe blízko, tak jediným riešením sú kompromisy. Čím skôr sa s tým zmierite, tým lepšie. Najmä ak chcete začať s jedným vaším pracovným plánom – možno aj preto ste takí podráždení. Možno obavy z niečoho nového, náročného? Ale tie vás nemajú čo trápiť, pod vplyvom Venuše je všetko schodnejšie, takže aj riskantné aktivity sa skončia úspechom.
Vodnár
Vodnárom sa nedá veriť. Ani sami nevedia, čo komu kedy sľúbili, a keď sa začnú na nich hrnúť požiadavky a sťažnosti, budú zaskočení. Bolo by lepšie, keby ste sa pustili do práce a plnenia vašich záväzkov, nielen v súkromí, ale aj v práci, aj pokiaľ študujete. Všade sú nejaké resty, ktoré vás ohrozujú, a ak sa nebudete snažiť, ľahko stratíte dôveru u vašich známych a blízkych. Podnikajúcim Vodnárom niekto ponúkne zaujímavú možnosť na vycestovanie a spoluprácu so zahraničím, nemali by váhať, a ani sa vyhýbať záväzkom, pre vás je práve cudzina tým správnym miestom, kde by ste mohli nájsť uplatnenie a aj značné zisky. Len zbytočne nestrácajte čas premýšľaním a najmä sa tou ponukou nechváľte. Ešte predsa nie je nič na papieri, a ak sa o tom dozvedia vaši neprajníci, ľahko sa to celé zruší.
Ryby
Tento týždeň je pre vás vhodný na akékoľvek začiatky. Či sa už budú týkať nových známostí, pracovných ponúk či nových investícií – akékoľvek nové informácie, ktoré by vás mohli niekam posunúť, by ste mali prijímať a prehodnotiť. Už dlhší čas stojíte na jednom mieste, neviete sa pohnúť, vybrať si smer, pričom ten, ktorým idete, je už dávno pre vás bez zmyslu. Takže – počúvajte, hodnoťte a rozhodujte sa. Aj v súkromí, vo vzťahoch, ktoré vás neobohacujú, ale ničia, aj tam by ste sa mali zamyslieť a riešiť to, čo sa dá, a ak nie je záujem aj z druhej strany, skončite to. Nič nestratíte, aj v láske môžete začať odznova. Iba vaše zdravie nemôžete len tak hodiť za hlavu – snažte sa dať pozor na prievan a pobyt v studenom prostredí, čaká vás silné prechladnutie.

Najčítanejšie na My Považská

Inzercia - Tlačové správy

 1. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí
 2. Ašot Haas v Bratislave: Nenechajte si ujsť umelecký zážitok
 3. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
 4. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
 5. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
 6. Slovenský orloj – svetová atrakcia
 7. Predplaťte si SME.sk s garanciou vrátenia peňazí
 8. Kanceláriám ešte neodzvonilo
 9. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér
 10. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých?
 1. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
 2. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
 3. Profesionáli vedia, o čo ide. Ako si vybrať OZV a nepopáliť sa?
 4. Pápež František požehnal základný kameň novej nemocnice
 5. Ašot Haas v Bratislave: Nenechajte si ujsť umelecký zážitok
 6. Stropný zdvihák zlepší život všetkým imobilným ľuďom
 7. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
 8. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou?
 9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
 10. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
 1. Maldivy, Maurícius či Mexiko sú na dosah jediným letom 9 085
 2. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 6 221
 3. Slovenský orloj – svetová atrakcia 4 400
 4. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 4 160
 5. Mayo Galuška praží extra kávu, oligarcha Hodorovský je Mr. Krach 2 309
 6. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi 2 293
 7. Uznávané štúdio oživilo zanedbané štvrte. Prišlo do Bratislavy 1 857
 8. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 1 768
 9. Prvá dáma festivalu 1 641
 10. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 1 511
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Cyklistické podujatie Okolo Slovenska so sebou prinesie viaceré dopravné obmedzenia v regióne. Tu je podrobný zoznam trasy Sagana a jeho súperov počas víkendu.


9 h
Futbalisti Považskej Bystrice v tejto sezóne ešte neprehrali. Pri lopte obranca Róbert Petruš.

Futbalisti Považskej Bystrice si doviezli z horúcej myjavskej pôdy bod za bezgólovú remízu a bez prehry zostávajú na čele tabuľky. Na kopaniciach to bol sviatok treťoligového futbalu, hovorí brankár MŠK Martin Kuciak.


9 h

Futbalisti Beluše vo včerajšom sviatočnom kole porazili FC Nitra na jej trávniku 0:2. Po dueli rezonovali najmä dve situácie zo začiatku zápasu.


10 h

Na túto ale aj mnohé iné otázky od vás odpovedáme v našej právnej poradni.


13 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Do akcie sa zapojili stovky ľudí.


10 h

Paradoxom je, že Poltár, ktorý patrí medzi okresy s najnižšou zaočkovanosťou, zostáva v najlepšom štvorlístku.


SITA 14 h

(+Aké opatrenia budú platiť v praxi). Susedná Krupina bude bordová.


14 h

V oboch smeroch sa tvoria kolóny.


12 h

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu