Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky
HOKEJ 1.LIGA 4. A 5. KOLO

Góly v prvej minúte poznačili výkon panterov

Dukla Senica - HK 95 Pov. Bystrica 6:2 (1:2, 4:0, 1:0) Góly: 1. Vaškovič 1:0, 16. Koleda 1:1, 19. Koleda 1:2, 34. Salajka 2:2, 34. Gavač 3:2, 35. Gavač 4:2, 38. Kubrický 5:2, 45. Zahumenský 6:2.

Dukla Senica - HK 95 Pov. Bystrica 6:2 (1:2, 4:0, 1:0)
Hosťom nevyšiel úvod, keď už v 14. sekunde inkasovali. Potom sa ubránili presilovke a hru postupne vyrovnali. V 16. min vyrovnal Koleda a ten istý hráč v 19. min dostal panterov do vedenia. Škoda, že v 27. min pri dvojnásobnej presilovke nepridal tretí gól. Senicu postavilo na nohy vylúčenie Čavrka, ktoré potrestal v 34. Salajka. O 29 sekúnd Gavač dal tretí a o minútu ten istý hráč pridal aj štvrtý gól Záhorákov. Domácim sa darilo a v 38. min Kubrický, ktorý vlani podobne ako Gavač pôsobil v Pov. Bystrici, s prispením ďalšieho bývalého pantera L. Ružičku zvýšil na 5:2. Keď na začiatku tretej tretiny zvýšil Zahumenský na 6:2, o osude zápasu bolo definitívne rozhodnuté, na čom nič nezmenil ani Gašov neúspešný sólový nájazd v 60. min.
Senica: Kováč - Záhumenský, Rusňák, Ružička, Kubrický, Vaškovič, Salajka, Ondrovič, Čobrda, Šimek, Gavač, Baron, Trefný, Mikolášek, Hladký, Radulay, Štefka, Palkovič.
Pov. Bystrica: Rožník – Talarovič, Ďurkech, Bezecný, Ondrejka, Slaninka, Stráňovský, Gašo, Zal­čík, Tománek, Koleda, Faktor, Demáček, Teska, Hajník, Čavrk, Ondrášek, Jaseňák.
Ďalšie výsledky 4. kola: Prešov – Ružinov 2:4, Trnava – D. Kubín 4:1, Piešťany – B. Bystrica 1:3, N. Zámky – Bardejov 6:4, Topoľčany – Ružomberok 6:3, Prievidza – Detva 6:2, Trebišov – Sp. N. Ves 2:5.
HK 95 Pov. Bystrica – HK Trnava 3:5 (0:2, 2:1, 1:2)
Góly: 1. Stupka 0:1, 13. Stupka 0:2, 29. Hajník 1:2, 33. Novák 1:3, 35. Martinka 2:3, 46. Kutálek 2:4, 50. Holovič 2:5, 52. Koleda 3:5.
Domáci opäť inkasovali v 1. min, keď i v 43. sekunde ukázal chrbát Stupka – 0:1, čo ovplyvnilo ich výkon. Nedarila sa im hra a súper mohol pohodlne náskok zvyšovať, lenže Bratina v 6. min zmaril sólo Kutálka a v 9. min vychytal Holoviča. O dve minúty neuspel pri sóle Holovič a dvakrát sa rútil na Bratinu Novák, no domáci junior všetko vyriešil. V 13. min mu však Stupkova strela vypadla do siete – 0:2. Odpoveďou boli nedôrazné pokusy Stráňovského a Tománka a najväčšiu šancu spálil v 18. min nekrytý Ondrášek. V 22. min Kutálek znova prehral súboj s Bratinom a na druhej strane V 23. a v 27. min M. Stacho chytil najprv dorážku a potom strelu Tesku do šibenice. V 29. min Hajník pretlačil puk konečne do trnavskej siete, ale namiesto tlaku domáci museli hrať takmer dve minúty traja proti piatim. V 32. min Kutálek netrafil prázdnu bránu, Štamberský trafil žrď a Bratina zastavil Novákovu dorážku. O minútu už pred Novákom čakala prázdna brána – 1:3. V pokračujúcej presilovke Hutár trafil hornú žrď a z protiútoku už pri plnom počte Martinka oživil domáce nádeje – 2:3. V 38. min Štamberský znova nastrelil žrď, ale v 46. min už Kutálek našiel pri sóle gólový recept – 2:4. O štyri minúty veľkú chybu v rozohrávke potrestal z ťažkého uhla Holovič – 2:5. V 52. min obišiel v presilovke Martinka bránu a Koleda úspešne mieril k žrdi – 3:5. Na druhej strane Lobotku vychytal brankár a potom prišla domáca dvojnásobná presilovka. Demáček ani Stráňovský M. Stacha neprekonali, a tak si efektívnejší súper odniesol tri body.
Pov. Bystrica: Bratina – Varhaník, Talarovič, Janísek, Bezecný, Ondrejka, Brídik, Černý, Rašner, Stráňovský, Gašo, Martinka, Zalčík, Tománek, Koleda, Demáček, Teska, Hajník, Faktor, Fuljer, Ondrášek.
Trnava: M. Stacho – Poláček, Pravda, T. Stacho, Reho, Štamberský, Hánka, Stupka, Holovič, Kutálek, Novák, J. Belko, Lobotka, Varga, Krajčovič, Richtárik, Hutár, Ďuriš.
Ďalšie výsledky 5. kola: Prešov – Sp. N. Ves 0:6, Detva – Trebišov 3:7, Ružomberok – Prievidza 0:8, Bardejov – Topoľčany 4:3, B. Bystrica – N. Zámky 6:2, D. Kubín – Piešťany 2:5, Ružinov – Senica 3:4.
Z 3. kola: Detva – Topoľčany 0:5 kontumačne.
16. Detva 5 0 0 5 9:32 0
6. kolo utorok 25. 9. o 17.30 h: Piešťany – Prievidza, Trnava – N. Zámky, Senica – Topoľčany, Ružinov – Pov. Bystrica, Bardejov – Prešov, Ružomberok – B. Bystrica, Detva – D. Kubín, Sp. N. Ves – Trebišov.
7. kolo piatok 28. 9. o 17.30 h: Senica – Prešov, Trnava – Ružinov, Piešťany – Pov. Bystrica, N. Zámky – D. Kubín, Topoľčany – B. Bystrica, Prievidza – Bardejov, Trebišov – Ružomberok, Sp. N. Ves - Detva.

1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  3. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  5. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  6. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  7. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  8. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  9. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  10. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!

Pondelok je zatiaľ najchladnejším dňom tejto zimy

V regióne sme v skorých ranných hodinách na svojich teplomeroch na niektorých miestach zaznamenali teplotu mínus 19 stupňov celzia.

AKTUÁLNE: V Považskej Bystrici rokuje krízový štáb

Nové nariadenia vlády, ktoré vydali len v nedeľu večer, musí teraz okres urýchlene zapracovať. Kľúčové budú odberné miesta na antigénové testovanie.

PCR testy odhalili minulý týždeň v TSK 1574 osôb infikovaných koronavírusom

Na Slovensku malo v minulom týždni pozitívny PCR test 15 316 osôb. Najviac pozitívne testovaných (2888) bolo v Nitrianskom, najmenej (1057) v Banskobystrickom samosprávnom kraji.

Po príchode hasičov na ohlásené miesto bolo zistené, že požiarom je zasiahnutá časť druhého podlažia a strecha dvojpodlažného rodinného domu. Majiteľ sa bez zranení nachádzal mimo postihnutého objektu.