Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 1. 10. do 7. 10. 2007

Baran Barani by sa nemali nechať zastaviť prekážkami. Tento týždeň využite na bilanciu a nové závery, ktoré vám z nej vyplynú, uviesť čím skôr do života. Netreba strácať čas váhaním a vyčkávaním, ste na dobrej ceste, tak sa neobzerajte, neporovnávajte s

Baran
Barani by sa nemali nechať zastaviť prekážkami. Tento týždeň využite na bilanciu a nové závery, ktoré vám z nej vyplynú, uviesť čím skôr do života. Netreba strácať čas váhaním a vyčkávaním, ste na dobrej ceste, tak sa neobzerajte, neporovnávajte s inými ľuďmi, vyhnite sa aj vlastným pochybnostiam. Musíte byť aktívnejší, nedajte sa zlomiť a najmä sústreďte sa na jeden cieľ, nie na mnohé čiastkové úlohy. Pozor ale na jedno vaše slabé miesto – na vaše zdravie. Ľahko môžete prísť o všetko, ak nebudete zdravotne fit, a to veru nie ste. Využite víkend na posilnenie imunity, na zlepšenie vašej kondície a aj pokiaľ ide o vašu psychiku, snažte sa vypnúť, nemyslieť na starosti. Mladší Barani by si mali dať pozor na úrazy, na kĺby, ramená a chrbticu.
Býk
Vy sa často zaoberáte inými ľuďmi, aj ich kritizujete, či už navonok alebo vo svojom vnútri, posudzujete ich správanie, status a dosiahnuté úspechy, ale zabúdate na to, že by ste aj na seba mali vziať ten istý meter. Kedy ste sa naposledy zamysleli sami nad sebou? Nie je na to najvyšší čas? Spomeňte si, čo ste chceli dosiahnuť – nemáte to už náhodou dávno za sebou? A nejaký nový cieľ? Kam vlastne idete? A čo vás teší, či motivuje? Upracte si konečne na vašom vlastnom piesočku, dajte sa do práce a plánovania, preberte sa, venujte svoj čas sebe. V práci a ani v podnikaní sa vám príliš dariť nebude, opozičné postavenie Venuše vám nepomôže k dosiahnutiu vašich pracovných predstáv. Skutočne bude lepšie, keď sa budete venovať svojim „vnútorným záležitostiam“.
Blíženci
Vy sami najlepšie viete, čo potrebujete a na čom vám záleží. Je teda samozrejmé, že sa snažíte nájsť nejakú skratku, aby ste sa neunavili zbytočným zdolávaním prekážok. Ale pozor, niekedy práve prekážky a ich riešenia spôsobia, že sa zmenia vaše názory i ciele a môžete sa aj zoznámiť s novými ľuďmi alebo nájsť si takto novú lásku. Nemali by ste sa teda náhliť, ale dať šancu aj svojej intuícii a overiť si, kto vás kde môže podporiť, posunúť a dať vám nový rozmer, pokiaľ ide o vaše možnosti a ďalšie kroky. Bude to pre vás zmysluplné spomalenie a prospeje aj vášmu zdraviu. Máte teraz pred sebou náročné mesiace, tak si nájdite čas na doplnenie svojich síl.
Rak
Raci majú pred sebou zaujímavé dni. Napriek vašim snahám o objasnenie všetkých maličkostí sa aj tak zamotáte do sporov s vašimi blízkymi, kolegami a aj s obchodnými partnermi. Komunikácia bude pre vás problémom a komunikačné šumy si užijete na vlastnej koži. Ale sami ste si na vine, neraz sa až zbytočne snažíte o porozumenie, a potom ste prekvapení nevhodnými reakciami, hoci je jasné, že chcete každému pomôcť, aspoň trochu uľahčiť bremeno, pracovné alebo súkromné. Nakoniec to mladší Raci so svojím pomáhaním preženú a dostanú sa do ťažkej situácie, keď sa budú musieť obmedzovať a na vlastný úkor umožniť úspech inému. Nuž, ale aspoň budete mať dobrý pocit, že ste niekoho urobili šťastným a verte, že sa vám to raz vráti.
Lev
V práci alebo podnikaní sa vám nebude dariť tak ako inokedy, budete príliš náladoví a občas aj protivní ku svojim kolegom, ale tiež ku svojim nadriadeným. Hádavú náladu budete mať aj doma, medzi priateľmi. Akosi sa nedokážete s nikým zhodnúť, a pritom je vhodný čas na zlepšenie a upevnenie vašich pozícií všeobecne, po každej stránke. Lenže s vaším správaním si toho veľa neupevníte, skôr prídete aj o to posledné, o podporu i o náklonnosť. Bolo by veru lepšie, keby ste sa toľko nezameriavali na smútok, spomienky, na minulosť, na to, čo všetko vám nešlo, len sa tak oslabujete. Myslite na to, čo je na dosah, čo by ste mohli získať, a nie na to, čo sa už nedá zmeniť. Tak sa oveľa ľahšie prenesiete ponad vašu jesennú depresiu alebo melanchóliu. Nie je to s vami také zlé, aby ste sa museli sami ľutovať.
Panna
Panny majú pred sebou týždeň plný rodinných hádok, partnerských a rodičovských. Nebudete teda vôbec vo veselej nálade a odrazí sa to aj na vašich pracovných výsledkoch. Hoci ste pedantní a dôslední, teraz sa nedokážete sústrediť, ale bude to pochopiteľné, preto by ste sa nemali priveľmi odsudzovať. Keby sa dalo, tak by ste si mali dopriať pauzu a vyhnúť sa priveľkému pracovnému zhonu. Viac sa venujte sebe a svojej rodine, prehodnoťte svoje city a city ľudí vo vašom okolí. Prečo by ste mali mať všetko pekne usporiadané iba v práci či v podnikaní, keď aj city raz za čas potrebujú akúsi „inventúru“? Zistite, na čom ste a čo môžete očakávať a zariaďte sa podľa toho. Vás oslabuje neistota, nie ťažkosti.
Váhy
Vaša vládnúca planéta vám síce pomáha, ale ak sa nepustíte do niečoho poriadneho, tak vám ťažko prinesie šťastie. Čo keby ste sa snažili viac ako v minulých dňoch a radšej ako dlhodobému premýšľaniu sa venovali budovaniu svojej kariéry? Viete dobre, že to nikto za vás neurobí, preto by ste sa mali pustiť do práce na vlastných snoch. A nehádžte všetkých ľudí do jedného vreca. Aj keď sa občas sklamete v niektorých ľuďoch a máte pocit beznádeje, nie je to nič trvalé, nájdete zase dobrých priateľov a podporu. Vám je súdený úspech, no iba ak vy sami budete oň bojovať. Venuša vám pomôže prekonať každú prekážku, stavať na pevnom základe a nenechať sa nikým obrať o úspech.
Škorpión
Pod vplyvom Venuše nie ste celkom vo svojej koži. Máte akoby všetko sťažené a aj jednoduché aktivity vám idú pomalšie. Nemali by ste sa vôbec odvážiť rozhodovať o niečom dôležitom, ani sa púšťať do nových podnikov. Ak budete príliš aktívni, iba sa zamotáte do problémov a ťažko sa nakoniec v nich vyznáte. Čím menej práce a čím viac oddychu – to by bolo najlepšie riešenie a vy by ste sa konečne mohli dať do poriadku aj po zdravotnej stránke. Najmä starší Škorpióni by si mali uvedomiť, že sa bez väčšej starostlivosti ťažko dožijú peknej a aktívnej staroby. Držte sa zásad zdravej výživy a uvidíte, že sa vám nakoniec aspoň zdravie ustáli v normále.
Strelec
Postavenie Venuše bude mať na vás negatívny dopad. Čím opatrnejšie budete postupovať, tým lepšie. Trpezlivosťou nič nepokazíte a na všetko si nájdite dostatok času. Nevzdávajte sa, musíte len vytrvať a veriť si, zvládnete všetko, no postupne, nie naraz. V láske sa na vás usmeje šťastie, nájdete pochopenie a podporu u novej osoby. V práci sa však pripravte na rôzne prekážky, spory a ťažkosti, nezávisí to úplne od vás a nejde o vaše zlyhanie. Takéto presuny zodpovednosti sú u vás na dennom poriadku, pretože vy ste stále v obraze a dokážete sa dobre zorientovať v akomkoľvek probléme. Ale uvedomujú si to na správnych miestach? Nože upozornite na seba a svoju výkonnosť, raz za čas by ste sa sami mali pochváliť, nech sa neminiete s vhodnou šancou na zlepšenie vašej kariéry.
Kozorožec
Kozorožcom šťastie praje. Ich plány sa začnú uskutočňovať, všetko pôjde ako po masle. Žiaľ, iba pokiaľ ide o prácu, podnikanie, cesty, nové obchodné kontakty. V súkromí sa však vaša situácia skôr zhorší, ako zlepší. Znovu ste spôsobili svojim blízkym sklamanie, nedarí sa vám napraviť to, čo ste pokazili, práve naopak, ešte to zhoršujete. Lepšie by bolo, keby ste menej hovorili a viac počúvali, aj keď práve toto vám nevyhovuje. Skúste sa vyhnúť hádkam, hnevu a nadávkam, vypočujte druhú stranu bez posudzovania, či je v práve alebo nie. Mladším Kozorožcom by mohli vyjsť niektoré zmeny v ich pracovnej kariére, ak budú sami hľadať a realizovať svoje nápady. Nespoliehajte sa na nikoho iného.
Vodnár
Vaša aktivita je povestná a ťažko sa dá predpokladať, že by ste z nej niečo stratili. Vy ste naozaj nezničiteľní. Vplyv Venuše vám pomáha a dokážete sa uplatniť v plnej miere. Starší Vodnári by si mali nechať poradiť nielen v práci, ale aj v súkromnom živote, od svojich známych, najmä ak sú v znamení Strelca, Panny alebo Váh. Mali by ste byť aj viac opatrní, pretože síce máte veľa priateľov, no sú to skôr povrchní ľudia, ktorí sa od vás pri väčších problémoch odvrátia. Spoliehajte sa na overených a starých priateľov, hlavne ak idete podnikať niečo riskantné. Zamestnaní Vodnári by nemali váhať, ak budú mať možnosť trošku okradnúť svojho zamestnávateľa. Tento týždeň je vhodný na malé podvodíky a nemali by ste sa nechať brzdiť svojím svedomím. Veď viete sami, že vy naňho doplácate, tak ide len o malé vyrovnanie.
Ryby
Ryby čakajú horšie dni ako inokedy. Na vine bude silnejší vplyv Venuše, tá v nich podporí skôr negatívne vlastnosti ako pozitívne. Pôjde hlavne o pracovnú morálku a vzťahy s ľuďmi. Budete výbušní, prudkí a nepríjemní, vaši známi sa vám budú radšej vyhýbať. Nemali by ste sa však nechať celkom ovládnuť svojou zlou náladou. Hľadajte podporu v ľuďoch v znameniach Raka, Kozorožca, ale aj Škorpióna. S Váhami, Pannami a Strelcami by ste sa nemali vôbec púšťať do reči, len sa zbytočne znovu dostanete do zlej nálady. Ani v láske a pri upevňovaní vašich vzťahov sa vám dariť nebude, ak nebudete mierumilovnejší. Snažte sa radšej vyhnúť schôdzkam, stretnutiam a návštevám niekoho z rodiny, iba by ste si sami uškodili a zničili svoje postavenie. Aj zdravie vám vypovie, no tomu ste na vine sami a už dlhší čas, pretože svoje zdravie zanedbávate.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
 2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
 3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
 4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
 5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
 6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
 7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
 8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
 1. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
 2. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
 3. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
 4. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
 5. Hygge ako životný štýl
 6. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
 7. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
 8. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
 9. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
 10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
 1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 40 968
 2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 38 958
 3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 12 268
 4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 035
 5. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 153
 6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 9 132
 7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 456
 8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 255
 9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 063
 10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 956
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Minister vnútra SR Roman Mikulec, predseda vlády SR Igor Matovič a minister zdravotníctva SR Marek Krajčí počas tlačového brífingu k vyhodnoteniu doterajších výsledkov celoplošného skríningu na ochorenie COVID-19.

Najvyššie pozitivita bola podľa predsedu vlády Igora Matoviča za sobotu zaznamenaná v okrese Revúca.

3 h
ilustračné foto

Za sobotu pribudlo 1 905 pozitívnych prípadov odhalených PCR testami a 103 úmrtí. V nemocniciach je momentálne hospitalizovaných 3 354 pacientov.

4 h
Športová hala sa premenila na testovacie centrum

Počas soboty testovala väčšina obcí, v mestách boli desiatky odberových miest. Na sumárne výsledky z celého skríningu si musíme počkať, za sobotu sú však už známe.

5 h

Pozrite si milé zábery našich najmenších.

6 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia prenasledovala auto z Oravy až na Liptov. Komjatnou už vodič neprešiel.

23 h

Pozitivita je zatiaľ nízka.

18 h

Na Kysuciach pokračuje celoplošné testovanie.

18 h

Situácia v Žiline je po otvorení odberových miest pokojná.

23. jan

Už ste čítali?