Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 8. 10. do 14. 10. 2007

Baran Bez podpory dobrých ľudí a vhodnej spoločnosti sa vám nebude dariť, aj preto by ste si mali dať záležať na vašom spoločenskom živote a neunikať pred vašimi záväzkami či povinnosťami.

Baran
Bez podpory dobrých ľudí a vhodnej spoločnosti sa vám nebude dariť, aj preto by ste si mali dať záležať na vašom spoločenskom živote a neunikať pred vašimi záväzkami či povinnosťami. Mali by ste sa však snažiť svojich známych rozdeliť do určitých kategórií, pretože naozajstných priateľov máte skutočne málo. Býci a Vodnári vo vás stále podporujú tie horšie stránky, ako lenivosť, ľahkomyseľnosť a riskantné rozhodovanie. Zažijete s nimi však veľa veselých príhod a dopĺňajú vám vašu energetickú zásobu. Na druhej strane sú Raci, Panny a Kozorožci, s ktorými je síce často nuda, ale aspoň vám neničia povesť a ani neodmietajú vaše volanie o pomoc. Takže by bolo naozaj lepšie, ak by ste si vyberali priateľov pozornejšie a zvážili klady a zápory každého človeka osobitne. Myslite viac na to, kto vás ovplyvňuje!
Býk
Býci nemajú pred sebou pokojné dni. Opozičné postavenie Venuše im nepomáha pri nachádzaní vnútornej rovnováhy. Ale nakoniec aj v tom zlom, čo sa vám nedávno prihodilo, nájdete niečo dobré pre seba a svoju budúcnosť. Len pozor - vašu zmierlivosť bude chcieť niekto využiť, no to už by ste nemali dovoliť. Nie ste predsa bezbranní, iba sa nechcete zbytočne rozčuľovať, no vaše záujmy a ciele sú pre vás naďalej prioritou, nedovoľte nikomu, aby sa na vás priživoval. Pozornejšie sledujte aj to, čo sa deje vo vašej domácnosti, schyľuje sa tu k poriadnej búrke, aj keď nie práve nad vašou hlavou. No ak zvolíte nesprávny postup, doplatíte na to napätie práve vy. Snažte sa byť opatrnejší! Vždy sa niečo ľahšie pokazí, ako udrží.
Blíženci
Blíženci by si mali dopriať viac času na svoj súkromný život. Ak ste mali v minulosti problémy so svojím partnerom či partnerkou, hľadajte teraz cestu k napraveniu a snažte sa všetko dať do poriadku. Je na to práve teraz tá najvhodnejšia chvíľa, a ak by ste sa mohli aspoň trochu ponížiť, bolo by to prospešné. Veď predsa aj vy máte svoj podiel viny na danom stave, teda urobte prvý krok. Slobodní Blíženci by nemali odmietať nové známosti, pretože spoločnosť niekoho blízkeho by im iba pomohla, a to aj v práci. Bez toho, aby ste sa na niekoho tešili a snívali romantické sny, ťažko môžete žiť spokojne a bez spokojnosti sa vám len veľmi pomaly podarí zlepšiť vaše pracovné výsledky. Nielen váš pracovný a súkromný život potrebuje zmenu, aj vaša starostlivosť o zdravie by potrebovala iný prístup.
Rak
Raci by v žiadnom prípade nemali zostávať mimo diania. Potrebujete spoločnosť, pocit, že vás niekto potrebuje, inak sa vo vás prebudia rôzne negatívne emócie a vy ľahko podľahnete smútku a melanchólii. Nemali by ste sa tomu však podriaďovať. Ak sa necháte zmiasť a zviesť z dobrej cesty smútkom a rôznymi pochybnosťami, tak len stratíte kopu času, ktorý budete potrebovať na to, aby ste sa dostali späť do normálu. Využite lepšie svoj voľný čas, cestujte, poznávajte niečo nové, potrebujete sa prebrať z letargie, aby ste nestratili chuť do života a silu do ďalších bojov, tým sa veru nevyhnete. Aj v láske by ste mali byť viac agresívnejší, najmä mladší Raci by nemali strácať čas nejakými okolkami, dbajte na to, aby ste jasne vyjadrili svoje túžby. Len tak sa vám predsa môžu splniť.
Lev
Levom sa bude dariť podstatne menej ako v minulých dňoch. Mali by ste sa zamyslieť nad svojimi povinnosťami a najmä nad tými nesplnenými. Už dávnejšie ste sa chystali, že všetky resty vybavíte, ale zatiaľ ste sa tomu vyhli – žeby lenivosť? Teraz by ste to všetko mali napraviť a začať sa venovať svojej práci naozaj zodpovedne. Pamätajte, že všetky ťažkosti zvyknete prenášať aj domov, a tak ani tento týždeň vaša rodinná pohoda nebude stopercentná. Stále sa budete hádať a váš partner sa nakoniec vyberie na dlhšiu návštevu niekoho z rodiny, len aby si oddýchol od vašich útokov. Slobodných a slobodné čaká smutná správa o niekom blízkom, ale nebude to nikto z úzkeho rodinného kruhu. No získate nádej na dedičstvo, takže nebudete smútiť priveľmi. Skôr sa potešíte novým možnostiam, ktoré by vás mohli posunúť do nových oblastí.
Panna
Vaša príjemná nálada bude vplývať pozitívne na všetkých okolo a dokážete po dobrom získať oveľa viac ako vašimi obvyklými príkazmi a nariadeniami. Mali by ste sa častejšie usmievať a prijímať aj problémy ako niečo normálne, a nie ako útoky proti vám. Vaším zásadným omylom je veľká podozrievavosť voči iným, v každej ťažkosti a odpore vidíte nejaký zákerný postup priamo proti vám. Zbavte sa tejto svojej vlastnosti a verte, že nie každý človek má záujem konať proti vám. Najmä ženy by si mali uvedomiť, že nie je potrebná toľká opatrnosť voči ponúkanej pomoci iných ľudí a že majú oveľa viac priateľov, ako samy predpokladajú. Mladšie Panny čaká aj jedna ponuka, pokiaľ ide o ich vzdelanie, mali by to prijať, pomôže im dostať sa k vyššej kvalifikácii. Pre ich kariéru to bude ďalšia priečka na rebríčku – smerom nahor, samozrejme.
Váhy
Vy ste teraz pri sile. Čo viac vám treba, ako vynikajúci vplyv Venuše – vašej vládnucej planéty? Máte v sebe dostatok energie, ale aj nápadov, ktoré všetkým vyrazia dych, nových plánov, starší budú mať čas aj na premýšľanie a analýzy - ich postrehy budú veľmi poučné a nemali by zapadnúť prachom. Mladšie Váhy sa budú venovať svojim citom, hľadať pre seba schodnejšie cesty k dosiahnutiu ich túžob. Môžete pokojne uvítať lásku na prvý pohľad, či obnovenie starých vzťahov, hoci aj mileneckých, ak ste sa už medzitým oženili, či vydali. Krátke „úlety“ vám iba pomôžu a upevnia vám vaše sebavedomie. Pokiaľ ide o prácu, tu ste na tenšom ľade, pre prílišné premýšľanie vám všetko ujde a v ničom sa vám nepodarí uspieť na sto percent. Ale veď vám nezáleží na tom, aby ste boli vo všetkom dokonalí, stačí, keď sa vám darí len v niečom.
Škorpión
Škorpiónov čaká pracovne ladený týždeň, plný konfliktov a hádok na pracovisku. Mali by ste však dbať o to, aby ste sa držali na strane vášho nadriadeného. Inak by ste sa mohli ocitnúť na ulici ako nezamestnaní. Váš nadriadený má síce mnoho nesprávnych názorov, ale predsa by ste mali byť diplomatmi. Hoci ste sa nedávno zaradili medzi dobrých a nádejných pracovníkov, doteraz ešte neuvažovali o vašom postupe, čo by sa tento týždeň mohlo zmeniť. V láske vás čaká pohoda, no naruší ju jedna veľká hádka v strede týždňa. Budete musieť riešiť veľmi vážny problém, ktorý sa naraz objaví a ani vy, ani váš partner, či partnerka, nebudete naň pripravení. Ale ak si zachováte chladnú hlavu, podarí sa vám to vyriešiť k všeobecnej spokojnosti.
Strelec
Strelcom sa nechce do ničoho veľkého púšťať, nové projekty či nové presuny, cesty, alebo aj fyzická námaha – nič nie je pre nich dostatočnou motiváciou, aby sa prebrali zo svojej letargie. Akoby na vás doľahla nejaká jesenná melanchólia, hoci to nemá žiadny reálny podklad. Možno ste len unavení, preťažení a najmä bez správneho cieľa – zamyslite sa nad tým, čo vlastne chcete a kam ste sa dostali, či náhodou nie je najvyšší čas na prehodnotenie vašich snov. Pre vás je smútok ohrozením, hľadajte teda pre seba rozptýlenie. Spojte sa so svojimi priateľmi, musíte prekonať to, čo vás ťahá k zemi. A nemusíte to robiť sami, máte predsa okolo seba správnych ľudí, tak zdvihnite telefón a povedzte, že ich potrebujete.
Kozorožec
S vami mnoho ľudí počíta, aj preto by ste sa mali viac zaoberať záujmami iných ako svojimi. Vo vašom živote toho aj tak nemôžete teraz veľa zmeniť, ste v slepej uličke a už ste vyčerpaní neustálym opakovaním tých istých argumentov. Či už v práci alebo doma – ste pod tlakom a nepochopení, s kritickými útokmi si neviete rady – lepšie bude, keď necháte všetkých a všetko vychladnúť, získať odstup a najmä si usporiadať myšlienky. Vďaka vašej pomoci sa niektorým ľuďom otvoria nové obzory a nakoniec tým pomôžete aj sami sebe. Takže nemyslite na seba, ale pomôžte iným, aby našli správny smer.
Vodnár
Tento týždeň budete pod vplyvom Venuše veľmi aktívni a plní optimizmu. Aj keď sa na vašej zaťaženosti a pracovnej vyťaženosti nič nezmení, predsa len všetko zvládnete ľahšie a s väčšou chuťou. Zamestnaní si nájdu čas aj na relax, na svojich známych, ktorých už dlhšie zanedbávali. Väčšina z vás bude spokojná a aj v zhone okolo budete mať na tvári úsmev a veľa trpezlivosti s ľuďmi, ktorí vás inokedy vedeli hneď „vytočiť“. V láske sa bude dariť najmä starším Vodnárom, ale ani mladší sa nebudú môcť sťažovať. Celkovo budete so svojimi výkonmi spokojní a celý týždeň sa pre vás bude odvíjať podľa vašich predstáv. Len starším z vás môže zdravie narušiť ich pohodu, keďže majú predpoklady na závažnejšie prechladnutie – ba až zápal pľúc.
Ryby
Ženy i muži majú pred sebou dobrý týždeň. Síce sa budú venovať iným činnostiam, ako obvykle, ale to nevadí. Zmena im len prospeje, aj v láske, aj v práci, či podnikaní. Mali by ste si však nájsť čas na svoje koníčky, už ste si veru dlho neurobili voľno a nedopriali si trochu radosti. Snažte sa menej zaoberať prácou, viac sa sústreďte na svoje súkromie, na to, čo je pre vás podstatné – na rodinu a vašich blízkych. To sa vám oplatí oveľa viac, ako keby ste sa snažili nasilu pracovať. Aj tak by vás nenapadli žiadne vhodné myšlienky či plány. K tomu však rátajte aj s tým, že nie všetci okolo vás majú radi a ťažko môžete dôverovať takým ľuďom, ktorí vás už oklamali. No ak si dáte pozor, podarí sa vám dať váš život do poriadku a nájdete si aj jednu novú príležitosť na zlepšenie vašej finančnej situácie. A čo tak skúsiť šťastie v hre?

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
 2. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
 3. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
 4. Buďte v najlepšej spoločnosti!
 5. Tip na náhradu za rúško: Kvalitný nákrčník ochráni aj pred zimou
 6. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
 7. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
 8. Aj matematika sa dá skrotiť
 9. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
 10. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
 1. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
 2. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
 3. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
 4. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
 5. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
 6. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
 7. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
 8. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
 9. Novinka medzi prefabrikátmi
 10. Virtuálne prechádzky ako pomoc turistom pri orientácií
 1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 16 918
 2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 473
 3. Aká je chémia vôní 12 595
 4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 10 887
 5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 447
 6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 964
 7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 702
 8. Bývanie v meste predlžuje život 8 278
 9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 847
 10. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 6 389
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Radnica má záujem vybudovať cyklotrasu do miestnej časti Prejta

Dubnická samospráva už niekoľko rokov deklaruje svoj záujem vybudovať cyklotrasu do miestnej časti Prejta.

Ilustračné foto.

SÚŤAŽ: Hlasuj za najkrajší adventný veniec a vyhraj!

Z fotiek od našich čitateliek sme vybrali sedem krásnych adventných vencov a spolu s vami chceme nájsť ten najkrajší!

Darčekový balíček MY s vami

Na Slovensku pribudlo viac ako 2000 nakazených, 321 je z Trenčianskeho kraja

Na Slovensku pribudlo 2 043 nakazených, urobili 11 136 PCR testov. Laboratóriá vykonali celkom 1 093 761 PCR testov, nákaza sa potvrdila u 109 226 ľudí.

Ilustračné foto.

FOTO: Balzam pre dušu: zamrznutá Veľká Javorina

Pozrite si nádhernú fotogalériu zo zamrznutých Bielych Karpát.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pri kolízii s vlakom sa zranil vodič auta

Cestujúcich odviezol autobus na stanicu.

Mladá vodička tvrdí, že policajt jej nadával

Správanie hliadky mestskej polície po dopravnej nehode vyvoláva pochybnosti.

Žilina chce krajšiu stanicu. Železnice tlačí do spoločného projektu

Samospráva predstavila plán obnovy hanby Žiliny.

Už ste čítali?