Utorok, 28. september, 2021 | Meniny má VáclavKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 8. 10. do 14. 10. 2007

Baran Bez podpory dobrých ľudí a vhodnej spoločnosti sa vám nebude dariť, aj preto by ste si mali dať záležať na vašom spoločenskom živote a neunikať pred vašimi záväzkami či povinnosťami.

Baran
Bez podpory dobrých ľudí a vhodnej spoločnosti sa vám nebude dariť, aj preto by ste si mali dať záležať na vašom spoločenskom živote a neunikať pred vašimi záväzkami či povinnosťami. Mali by ste sa však snažiť svojich známych rozdeliť do určitých kategórií, pretože naozajstných priateľov máte skutočne málo. Býci a Vodnári vo vás stále podporujú tie horšie stránky, ako lenivosť, ľahkomyseľnosť a riskantné rozhodovanie. Zažijete s nimi však veľa veselých príhod a dopĺňajú vám vašu energetickú zásobu. Na druhej strane sú Raci, Panny a Kozorožci, s ktorými je síce často nuda, ale aspoň vám neničia povesť a ani neodmietajú vaše volanie o pomoc. Takže by bolo naozaj lepšie, ak by ste si vyberali priateľov pozornejšie a zvážili klady a zápory každého človeka osobitne. Myslite viac na to, kto vás ovplyvňuje!
Býk
Býci nemajú pred sebou pokojné dni. Opozičné postavenie Venuše im nepomáha pri nachádzaní vnútornej rovnováhy. Ale nakoniec aj v tom zlom, čo sa vám nedávno prihodilo, nájdete niečo dobré pre seba a svoju budúcnosť. Len pozor - vašu zmierlivosť bude chcieť niekto využiť, no to už by ste nemali dovoliť. Nie ste predsa bezbranní, iba sa nechcete zbytočne rozčuľovať, no vaše záujmy a ciele sú pre vás naďalej prioritou, nedovoľte nikomu, aby sa na vás priživoval. Pozornejšie sledujte aj to, čo sa deje vo vašej domácnosti, schyľuje sa tu k poriadnej búrke, aj keď nie práve nad vašou hlavou. No ak zvolíte nesprávny postup, doplatíte na to napätie práve vy. Snažte sa byť opatrnejší! Vždy sa niečo ľahšie pokazí, ako udrží.
Blíženci
Blíženci by si mali dopriať viac času na svoj súkromný život. Ak ste mali v minulosti problémy so svojím partnerom či partnerkou, hľadajte teraz cestu k napraveniu a snažte sa všetko dať do poriadku. Je na to práve teraz tá najvhodnejšia chvíľa, a ak by ste sa mohli aspoň trochu ponížiť, bolo by to prospešné. Veď predsa aj vy máte svoj podiel viny na danom stave, teda urobte prvý krok. Slobodní Blíženci by nemali odmietať nové známosti, pretože spoločnosť niekoho blízkeho by im iba pomohla, a to aj v práci. Bez toho, aby ste sa na niekoho tešili a snívali romantické sny, ťažko môžete žiť spokojne a bez spokojnosti sa vám len veľmi pomaly podarí zlepšiť vaše pracovné výsledky. Nielen váš pracovný a súkromný život potrebuje zmenu, aj vaša starostlivosť o zdravie by potrebovala iný prístup.
Rak
Raci by v žiadnom prípade nemali zostávať mimo diania. Potrebujete spoločnosť, pocit, že vás niekto potrebuje, inak sa vo vás prebudia rôzne negatívne emócie a vy ľahko podľahnete smútku a melanchólii. Nemali by ste sa tomu však podriaďovať. Ak sa necháte zmiasť a zviesť z dobrej cesty smútkom a rôznymi pochybnosťami, tak len stratíte kopu času, ktorý budete potrebovať na to, aby ste sa dostali späť do normálu. Využite lepšie svoj voľný čas, cestujte, poznávajte niečo nové, potrebujete sa prebrať z letargie, aby ste nestratili chuť do života a silu do ďalších bojov, tým sa veru nevyhnete. Aj v láske by ste mali byť viac agresívnejší, najmä mladší Raci by nemali strácať čas nejakými okolkami, dbajte na to, aby ste jasne vyjadrili svoje túžby. Len tak sa vám predsa môžu splniť.
Lev
Levom sa bude dariť podstatne menej ako v minulých dňoch. Mali by ste sa zamyslieť nad svojimi povinnosťami a najmä nad tými nesplnenými. Už dávnejšie ste sa chystali, že všetky resty vybavíte, ale zatiaľ ste sa tomu vyhli – žeby lenivosť? Teraz by ste to všetko mali napraviť a začať sa venovať svojej práci naozaj zodpovedne. Pamätajte, že všetky ťažkosti zvyknete prenášať aj domov, a tak ani tento týždeň vaša rodinná pohoda nebude stopercentná. Stále sa budete hádať a váš partner sa nakoniec vyberie na dlhšiu návštevu niekoho z rodiny, len aby si oddýchol od vašich útokov. Slobodných a slobodné čaká smutná správa o niekom blízkom, ale nebude to nikto z úzkeho rodinného kruhu. No získate nádej na dedičstvo, takže nebudete smútiť priveľmi. Skôr sa potešíte novým možnostiam, ktoré by vás mohli posunúť do nových oblastí.
Panna
Vaša príjemná nálada bude vplývať pozitívne na všetkých okolo a dokážete po dobrom získať oveľa viac ako vašimi obvyklými príkazmi a nariadeniami. Mali by ste sa častejšie usmievať a prijímať aj problémy ako niečo normálne, a nie ako útoky proti vám. Vaším zásadným omylom je veľká podozrievavosť voči iným, v každej ťažkosti a odpore vidíte nejaký zákerný postup priamo proti vám. Zbavte sa tejto svojej vlastnosti a verte, že nie každý človek má záujem konať proti vám. Najmä ženy by si mali uvedomiť, že nie je potrebná toľká opatrnosť voči ponúkanej pomoci iných ľudí a že majú oveľa viac priateľov, ako samy predpokladajú. Mladšie Panny čaká aj jedna ponuka, pokiaľ ide o ich vzdelanie, mali by to prijať, pomôže im dostať sa k vyššej kvalifikácii. Pre ich kariéru to bude ďalšia priečka na rebríčku – smerom nahor, samozrejme.
Váhy
Vy ste teraz pri sile. Čo viac vám treba, ako vynikajúci vplyv Venuše – vašej vládnucej planéty? Máte v sebe dostatok energie, ale aj nápadov, ktoré všetkým vyrazia dych, nových plánov, starší budú mať čas aj na premýšľanie a analýzy - ich postrehy budú veľmi poučné a nemali by zapadnúť prachom. Mladšie Váhy sa budú venovať svojim citom, hľadať pre seba schodnejšie cesty k dosiahnutiu ich túžob. Môžete pokojne uvítať lásku na prvý pohľad, či obnovenie starých vzťahov, hoci aj mileneckých, ak ste sa už medzitým oženili, či vydali. Krátke „úlety“ vám iba pomôžu a upevnia vám vaše sebavedomie. Pokiaľ ide o prácu, tu ste na tenšom ľade, pre prílišné premýšľanie vám všetko ujde a v ničom sa vám nepodarí uspieť na sto percent. Ale veď vám nezáleží na tom, aby ste boli vo všetkom dokonalí, stačí, keď sa vám darí len v niečom.
Škorpión
Škorpiónov čaká pracovne ladený týždeň, plný konfliktov a hádok na pracovisku. Mali by ste však dbať o to, aby ste sa držali na strane vášho nadriadeného. Inak by ste sa mohli ocitnúť na ulici ako nezamestnaní. Váš nadriadený má síce mnoho nesprávnych názorov, ale predsa by ste mali byť diplomatmi. Hoci ste sa nedávno zaradili medzi dobrých a nádejných pracovníkov, doteraz ešte neuvažovali o vašom postupe, čo by sa tento týždeň mohlo zmeniť. V láske vás čaká pohoda, no naruší ju jedna veľká hádka v strede týždňa. Budete musieť riešiť veľmi vážny problém, ktorý sa naraz objaví a ani vy, ani váš partner, či partnerka, nebudete naň pripravení. Ale ak si zachováte chladnú hlavu, podarí sa vám to vyriešiť k všeobecnej spokojnosti.
Strelec
Strelcom sa nechce do ničoho veľkého púšťať, nové projekty či nové presuny, cesty, alebo aj fyzická námaha – nič nie je pre nich dostatočnou motiváciou, aby sa prebrali zo svojej letargie. Akoby na vás doľahla nejaká jesenná melanchólia, hoci to nemá žiadny reálny podklad. Možno ste len unavení, preťažení a najmä bez správneho cieľa – zamyslite sa nad tým, čo vlastne chcete a kam ste sa dostali, či náhodou nie je najvyšší čas na prehodnotenie vašich snov. Pre vás je smútok ohrozením, hľadajte teda pre seba rozptýlenie. Spojte sa so svojimi priateľmi, musíte prekonať to, čo vás ťahá k zemi. A nemusíte to robiť sami, máte predsa okolo seba správnych ľudí, tak zdvihnite telefón a povedzte, že ich potrebujete.
Kozorožec
S vami mnoho ľudí počíta, aj preto by ste sa mali viac zaoberať záujmami iných ako svojimi. Vo vašom živote toho aj tak nemôžete teraz veľa zmeniť, ste v slepej uličke a už ste vyčerpaní neustálym opakovaním tých istých argumentov. Či už v práci alebo doma – ste pod tlakom a nepochopení, s kritickými útokmi si neviete rady – lepšie bude, keď necháte všetkých a všetko vychladnúť, získať odstup a najmä si usporiadať myšlienky. Vďaka vašej pomoci sa niektorým ľuďom otvoria nové obzory a nakoniec tým pomôžete aj sami sebe. Takže nemyslite na seba, ale pomôžte iným, aby našli správny smer.
Vodnár
Tento týždeň budete pod vplyvom Venuše veľmi aktívni a plní optimizmu. Aj keď sa na vašej zaťaženosti a pracovnej vyťaženosti nič nezmení, predsa len všetko zvládnete ľahšie a s väčšou chuťou. Zamestnaní si nájdu čas aj na relax, na svojich známych, ktorých už dlhšie zanedbávali. Väčšina z vás bude spokojná a aj v zhone okolo budete mať na tvári úsmev a veľa trpezlivosti s ľuďmi, ktorí vás inokedy vedeli hneď „vytočiť“. V láske sa bude dariť najmä starším Vodnárom, ale ani mladší sa nebudú môcť sťažovať. Celkovo budete so svojimi výkonmi spokojní a celý týždeň sa pre vás bude odvíjať podľa vašich predstáv. Len starším z vás môže zdravie narušiť ich pohodu, keďže majú predpoklady na závažnejšie prechladnutie – ba až zápal pľúc.
Ryby
Ženy i muži majú pred sebou dobrý týždeň. Síce sa budú venovať iným činnostiam, ako obvykle, ale to nevadí. Zmena im len prospeje, aj v láske, aj v práci, či podnikaní. Mali by ste si však nájsť čas na svoje koníčky, už ste si veru dlho neurobili voľno a nedopriali si trochu radosti. Snažte sa menej zaoberať prácou, viac sa sústreďte na svoje súkromie, na to, čo je pre vás podstatné – na rodinu a vašich blízkych. To sa vám oplatí oveľa viac, ako keby ste sa snažili nasilu pracovať. Aj tak by vás nenapadli žiadne vhodné myšlienky či plány. K tomu však rátajte aj s tým, že nie všetci okolo vás majú radi a ťažko môžete dôverovať takým ľuďom, ktorí vás už oklamali. No ak si dáte pozor, podarí sa vám dať váš život do poriadku a nájdete si aj jednu novú príležitosť na zlepšenie vašej finančnej situácie. A čo tak skúsiť šťastie v hre?

Najčítanejšie na My Považská

Inzercia - Tlačové správy

 1. Žabka rýchlo expanduje na západe Slovenska
 2. "Vzrušenie, nadšenie a radosť" tvrdí DJ Milan Lieskovský
 3. 30 000 eur pre tých, ktorí chcú zlepšiť život vo svojej komunite
 4. Prišli škrečky a Dedoles počíta tržby na desiatky miliónov
 5. Potrebujeme poďakovať vzorom. Preto rozbiehame novú biznis cenu
 6. Kuriéra nezastavili ani preteky. S dodávkou prešiel rely
 7. Varujú pred púštnymi búrkami v Dubaji
 8. Vymenili startup za korporát. Dôvod bol iný, než by ste čakali
 9. Skladujete pivo pri izbovej teplote? Znižujete jeho kvalitu
 10. Divočina na ceste: ako postupovať, ak v noci zrazíte zviera?
 1. Najviac škôd slovenskí šoféri hlásia v júni
 2. Proxenta získala ocenenie Developer roka
 3. HB Reavis postavil Bratislave novú autobusovú stanicu
 4. Zázračné účinky Arónie na zdravie
 5. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
 6. Prečo by sa elektrárne mali zaujímať o ekologické riešenia?
 7. Skladujete pivo pri izbovej teplote? Znižujete jeho kvalitu
 8. Vymenili startup za korporát. Dôvod bol iný, než by ste čakali
 9. Mladí slovenskí filmári zvíťazili na festivale v Barcelone
 10. Orange pokračuje v systematickej podpore digitálneho vzdelávania
 1. Vymenili startup za korporát. Dôvod bol iný, než by ste čakali 17 864
 2. Prišli škrečky a Dedoles počíta tržby na desiatky miliónov 8 795
 3. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi 7 009
 4. Ako môžu fajčiari pomôcť prírode? Úplne jednoducho 6 267
 5. Zateplenie strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 5 608
 6. Maurícius vás nenechá chladnými. Za akými miestami sa vybrať? 4 982
 7. Trnavské mýto: Od centrálneho trhoviska ku kongresovej sále 4 638
 8. Jablone prekonali očakávania. O bývanie v Bytči je veľký záujem 4 405
 9. Skladujete pivo pri izbovej teplote? Znižujete jeho kvalitu 4 294
 10. Žabka rýchlo expanduje na západe Slovenska 3 991

Blogy SME

 1. František Cudziš: Na tému – Protest proti klimatickej zmene
 2. Anton Kaiser: Historické premeny Oponického hradu
 3. Marian Baran: Električka číslo štyri
 4. Martin Sukupčák: Komunistický zločinec
 5. Štefan Vidlár: Pomýlený gazda
 6. Martina Paulenová: Odchádzame na prechádzku
 7. Miriam Studeničová: Prečo mnohí nedokážu vnímať duchovno?
 8. Milota Sidorová: Ženy doplácajú na nedostupnosť bývania najviac. Takto to vyriešili vo Viedni
 1. Ján Buocik: Obchvat a nová diaľnica D4/R7 ako dobrá správa? Skôr zlý vtip! Najmä pre Bratislavčanov. 14 938
 2. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí 12 102
 3. Janka Bittó Cigániková: Čo sa to preboha deje v Izraeli? Prestali vakcíny fungovať? 6 760
 4. Lucie Meisnerová: Svadba v polovici života 6 344
 5. Radovan Kulín: Kováčik má šťastie, že nevyrábal mastičky z konope 5 669
 6. Stanislav Martinčko: R.Fico sa stal kajúcnikom č.1 !!! 5 079
 7. Peter Chudý: Šesť spôsobov na odstránenie čestného policajta alebo ako to bolo za prezidentovania Tibora Gašpara a likvidačné metódy prehnitého systému dnes. 4 585
 8. Andy Morávek: Tomuto štátu už nedarujem ani jedinú kvapku mojej krvi. Nezaslúži(š) si ju! 4 177
 1. Milota Sidorová: Ženy doplácajú na nedostupnosť bývania najviac. Takto to vyriešili vo Viedni
 2. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 3. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 4. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 5. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal
 6. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
 7. Karolína Farská: Dva rozdielne protesty za slobodu
 8. Adam Valček: Neexistujúca kancelária aj termín. Výpovede proti Výbohovi nesedia
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Kontajnery na textil v Beluši

Špeciálne nádoby, ktoré sú umiestnené v obciach a mestách, spoločnosti často nevyvážajú. Šatstvo v nich má dostať druhú šancu. Ekologická a charitatívna myšlienka sa však môže míňať účinku.


2 h
Lukáš Slávik oslavuje so spoluhráčmi gól do siete MŠK Žilina.

Futbalisti Považskej Bystrice nastúpili na zápas 3. kola Slovnaft Cupu proti súperovi z kategórie najsilnejších, žilinskému MŠK. A hanbu si neurobili.


3 h

Hokejisti Považskej Bystrice sa na poslednú chvíľu vyzbrojili známym hokejovým menom. PATRIK LUŠŇÁK (32) má skúsenosti z KHL, v ktorej dva roky obliekal dres bratislavského Slovana, zahral si aj za slovenskú reprezentáciu na dvoch svetových šampionátoch.


10 h

Pozrieme sa aj na našu hádzanársku reprezentáciu a ak by ste zaspali a prebrali sa na zimnom štadióne v Nitre o pár rokov, s nami sa dozviete aké prekvapenie by na vás čakalo.


14 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Blogy SME

 1. František Cudziš: Na tému – Protest proti klimatickej zmene
 2. Anton Kaiser: Historické premeny Oponického hradu
 3. Marian Baran: Električka číslo štyri
 4. Martin Sukupčák: Komunistický zločinec
 5. Štefan Vidlár: Pomýlený gazda
 6. Martina Paulenová: Odchádzame na prechádzku
 7. Miriam Studeničová: Prečo mnohí nedokážu vnímať duchovno?
 8. Milota Sidorová: Ženy doplácajú na nedostupnosť bývania najviac. Takto to vyriešili vo Viedni
 1. Ján Buocik: Obchvat a nová diaľnica D4/R7 ako dobrá správa? Skôr zlý vtip! Najmä pre Bratislavčanov. 14 938
 2. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí 12 102
 3. Janka Bittó Cigániková: Čo sa to preboha deje v Izraeli? Prestali vakcíny fungovať? 6 760
 4. Lucie Meisnerová: Svadba v polovici života 6 344
 5. Radovan Kulín: Kováčik má šťastie, že nevyrábal mastičky z konope 5 669
 6. Stanislav Martinčko: R.Fico sa stal kajúcnikom č.1 !!! 5 079
 7. Peter Chudý: Šesť spôsobov na odstránenie čestného policajta alebo ako to bolo za prezidentovania Tibora Gašpara a likvidačné metódy prehnitého systému dnes. 4 585
 8. Andy Morávek: Tomuto štátu už nedarujem ani jedinú kvapku mojej krvi. Nezaslúži(š) si ju! 4 177
 1. Milota Sidorová: Ženy doplácajú na nedostupnosť bývania najviac. Takto to vyriešili vo Viedni
 2. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 3. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 4. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 5. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal
 6. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
 7. Karolína Farská: Dva rozdielne protesty za slobodu
 8. Adam Valček: Neexistujúca kancelária aj termín. Výpovede proti Výbohovi nesedia

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu