Kadetky oblasť západ
1. kolo: Komjatice – 1. VK Púchov 0:3 (-15, -20, -17) a 1:3 (-15, -16, 23, -5), Senica – N. Mesto 3:1 a 3:0, N. Zámky – Levice 0:3 a 0:3.
2. kolo: N. Mesto – Púchov 3:1 (16, 10, -21, 20) a 3:1 (21, 15, -20, 22), Levice – Komjatice 3:0 a 3:0, Senica – N. Zámky 3:0 a 3:0.
1. Levice 4 4 0 12:0 8
2. Senica 4 4 0 12:1 8
3. Púchov 4 2 2 8:7 6
4. N. Mesto 4 2 2 7:8 6
5. Komjatice 4 0 4 1:12 4
6. N. Zámky 4 0 4 0:12 4
Staršie žiačky západ
1. kolo: N. Zámky – 1. VK Púchov 3:0 (15, 13, 15) a 3:1 (11, 17, -22, 13), Skalica – Komárno nehrali, Nitra – N. Mesto 3:1 a 3:2, Senica – Levice 0:3 a 0:3.
2. kolo: Levice – 1. VK Púchov 3:0 (5, 14, 13) a 3:0 (4, 10, 11), Skalica – N. Zámky 1:3 a 0:3, Senica – Nitra 2:3 a 3:2, N. Mesto – Komárno nehrali.
1. Levice 4 4 0 12:0 8
2. N. Zámky 4 4 0 12:2 8
3. Nitra 4 3 1 11:8 7
4. Senica 4 1 3 5:11 5
5. Púchov 4 0 4 1:12 4
6. N. Mesto 2 0 2 3:6 2
7. Skalica 2 0 2 1:6 2
8. Komárno 0 0 0 0:0 0
1. L. Hrádok 2 2 0 6:0 4
2. Žiar 2 2 0 6:1 4
3. Mladosť 2 2 0 6:1 4
4. Žilina A 2 2 0 6:2 4
5. ŠŠK OA 2 2 0 6:3 4
6. Prievidza 2 0 2 3:6 2
7. Žilina B 2 0 2 2:6 2
8. Čadca 2 0 2 1:6 2
9. Krupina 2 0 2 1:6 2
10. Poltár 2 0 2 0:6 2
Kadetky stred
1. kolo: Žiar – ŠŠK OA Pov. Bystrica 0:3 (-23, -15, -22) a 2:3 (23, -17, 28, -20, -14), Zvolen – Poltár 1:3 a 3:0, Hnúšťa – R. Sobota 3:0 a 3:0, Krupina – Žiar 3:2 a 3:2, L. Hrádok – Čadca 3:0 a 3:0.
1. Hnúšťa 2 2 0 6:0 4
2. L. Hrádok 2 2 0 6:0 4
3. ŠŠK OA 2 2 0 6:2 4
4. Krupina 2 2 0 6:4 4
5. Zvolen 2 1 1 4:3 3
6. Poltár 2 1 1 3:4 3
7. Žiar 2 0 2 4:6 2
8. Žiar 2 0 2 2:6 2
9. R. Sobota 2 0 2 0:6 2
10. Čadca 2 0 2 0:6 2
Staršie žiačky stred
1. kolo: ŠŠK OA Pov. Bystrica – Prievidza 3:1 (-25, 22, 23, 25) a 3:2 (19, -18, -20, 22, 10), Krupina – Mladosť Pov. Bystrica 1:3 (-19, -10, 22, -21) a 0:3 (-13, -19, -11), Čadca – Žiar 0:3 a 1:3, L. Hrádok – Poltár 3:0 a 3:0, Žilina A – Žilina B 3:0 a 3:2.
Starší žiaci stred
1. kolo: Martin – Púchov 2:3 (-24, -13, 15, 16, -13) a 3:2 (23, -20, -24, 24, 9), Karpatská Žilina – Prievidza 3:0 a 3:0, Martinská Žilina mala voľno.
2. kolo: Prievidza – Púchov 3:0 (15, 15, 16) a 3:0 (16, 9, 18), Martinská Žilina – Karpatská Žilina 0:3 a 3:0, Martin mal voľno.
1. Karpatská 4 3 1 9:3 7
2. Prievidza 4 2 2 6:6 6
3. Púchov 4 1 3 5:11 5
4. Martin 2 1 1 5:5 3
5. Martinská 2 1 1 3:3 3