Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky
HOKEJ 1.LIGA 12. A 13. KOLO

Bystričania vyhrali na západe i na východe

HK Trnava - HK 95 Pov. Bystrica 0:4 (0:1, 0:1, 0:2) Po nedávnej domácej prehre 3:5 sa chceli panteri Trnavčanom revanšovať. Prvá tretina bola vyrovnaná, a keď sa zdalo, že gól nepadne, deväť sekúnd pred koncom po prihrávke od brankára Bratinu skóroval Ha

HK Trnava - HK 95 Pov. Bystrica 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
Po nedávnej domácej prehre 3:5 sa chceli panteri Trnavčanom revanšovať. Prvá tretina bola vyrovnaná, a keď sa zdalo, že gól nepadne, deväť sekúnd pred koncom po prihrávke od brankára Bratinu skóroval Hajnik v presilovke. Po prestávke stačilo hosťom 23 sekúnd početnej prevahy, aby Filo o Hajnikovej prihrávke zvýšil na 0:2. Domáci pridali, ale nedarili sa im presilovky. Pri oslabení po Gašovej akcii začal tretiu tretinu gólom Hajnik a v 46. min potvrdil nečakanú, ale zaslúženú výhru Pov. Bystrice Krčula v presilovke po prihrávke Stráňovského. Bratina udržal druhýkrát v sezóne čisté konto.
Góly: 20. Hajnik 0:1, 22. Filo 0:2, 42. Hajnik 0:3, 46. Krčula 0:4.
Pov. Bystrica: Bratina – Janísek, Bezecný, Ondrejka, Ďurkech, Krčula, Filo, Stráňovsky, Gašo, Koleda, Martinka, M. Koleno, Hajnik, Bujdák, Ondrášek, Zalčík, Demáček, Teska, Faktor.
Ďalšie výsledky 12. kola: N. Zámky – Prievidza 8:6, Piešťany – Topoľčany 6:4, Senica – Ružinov 5:4 pp, B. Bystrica – Prešov 2:1 pp. Bardejov – D. Kubín 7:5, Ružomberok – Trebišov 2:3, Detva – Sp. N. Ves 1:2 ts.
VTJ Trebišov - HK 95 Pov. Bystrica 2:3 (1:1, 0:2, 1:0)
V úvode hostia odolali dvojnásobnej presilovke Trebišova, ktorá trvala 1:45 min. V 13. min pri oslabení, keď bol vylúčený Bezecný, otvoril skóre Hajnik. Domíci ešte do konca tretiny vyrovnali, ale potom boli aktívnejší panteri. Po prihrávke M. Kolena dal vedúci gól opäť Ďurkech a v závere tretiny sa znova presadil Hajnik – 1:3. V 45. min potrestal Faktorovo vylúčenie Zagyi a domáci zacítili šancu. V závere Bystričanovo pritlačili a hostia mali v posledných piatich minútach šiestich vylúčených hráčov. Dobrou obranou tlaku odolali a vyhrali tretí zápas v rade.
Góly: 13. Hajnik 0:1, 19. Leitner 1:1, 36. Ďurkech 1:2, 40. Hajnik 1:3, 45. Zagyi 2:3.
Pov. Bystrica: Rožník – Talarovič, Ďurkech, Bezecný, Ondrejka, Brídik, Gašo, Koleda, Stráňovský, Valášek, Hajnik, Koleno, Zalčík, Bujdák, Ondrášek, Teska, Faktor, Mrník.
Ďalšie výsledky 13. kola: Prešov – Piešťany 3:4 ts, N. Zámky – Trnava 4:5, Topoľčany – Senica 3:5, Prievidza – Ružinov 2:3, Sp. N. Ves – D. Kubín 7:3, Detva – B. Bystrica 5:2, Ružomberok – Bardejov 2:4.

16. Ružomberok 13 0 0 13 15:77 0
14. kolo utorok 23. 10. o 17.30 h: Pov. Bystrica – Sp. N. Ves. 15. kolo piatok 26.10. o 17.30 h: Pov. Bystrica - Piešťany.

1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?

V Púchove si celoplošné testovanie po dvoch týždňoch zopakujú

Mesto Púchov si na základe vládneho rozhodnutia po dvoch týždňoch zopakuje celoplošné antigénové testovanie. Skríning sa v Púchove začne v sobotu (23. 1.) a potrvá do utorka 26. januára.

Zdravotník odoberá vzorku z nosa počas testovania na ochorenie Covid-19.

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Pozor na snehové jazyky a záveje

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahu prvého stupňa pred snehovými závejmi a jazykmi.