Extraliga juniori
15. kolo: B. Bystrica – Ružinov 2:3, L. Mikuláš – Nitra 4:5, Slovan – Žilina 5:3, Trnava – Poprad 5:5, Košice – Zvolen 0:4, Skalica – Martin 3:2, Trenčín – Sp. N. Ves 12:2.
16. kolo: Ružinov – Trenčín 4:7, Sp. N. Ves – Skalica 4:3, Martin – Košice 2:3, Zvolen – Trnava 2:3, Poprad – Slovan 2:4, Žilina – L. Mikuláš 5:2, Nitra – B. Bystrica 4:1.
1. Trenčín 16 12 1 3 92:54 38
2. Sp. N. Ves 16 10 2 4 68:59 33
3. Slovan 16 10 0 6 68:52 30
4. Poprad 16 9 1 6 63:56 28
5. Košice 16 8 3 5 44:40 28
6. Skalica 16 8 2 6 47:45 26
7. Nitra 16 6 4 6 67:61 22
8. Ružinov 16 7 1 8 54:69 22
9. Zvolen 16 5 6 5 43:40 21
10. Trnava 16 5 3 8 54:63 19
11. Žilina 16 3 5 8 51:59 16
12. L. Mikuláš 16 4 3 9 55:64 15
13. Martin 16 4 2 10 37:55 14
14. B. Bystrica 16 4 1 11 42:69 13
I. liga juniori
15. kolo: Pov. Bystrica – Dubnica 2:1 (1:1, 1:0, 0:0), J. Tamáši, Slávik – Rekem, N. Zámky – Levice 12:2, Senica – Prešov 5:3, Žiar – Kežmarok nehrali, Piešťany – Detva 4:3, Topoľčany – Prievidza 5:2.
16. kolo:
Levice – Pov. Bystrica 2:7 (0:5, 1:0, 1:2), Žiačik 2, Teska, Ondrejka, Moravík, Machač, Frankl, Dubnica – Topoľčany 3:6 (1:2, 1:3, 1:1), Blažej 2, Prna, Prievidza – Piešťany 5:4, Detva – Žiar 6:7 pp, Kežmarok – Senica 2:5, Prešov – N. Zámky 2:8.
1. Topoľčany 14 13 0 1 102:36 39
2. Pov. Bystrica 14 11 0 3 84:36 33
3. Prievidza 14 9 2 3 84:49 29
4. Dubnica 14 9 0 5 69:43 27
5. Senica 14 9 0 5 66:60 27
6. Piešťany 14 7 2 5 55:47 24
7. N. Zámky 14 7 1 6 68:68 22
8. Detva 14 5 1 8 56:68 16
9. Prešov 14 4 1 9 55:71 13
10. Kežmarok 13 3 2 8 51:67 11
11. Levice 14 1 0 13 23:107 3
12. Žiar 13 0 1 12 35:93 2
Extraliga dorast
17. kolo: Pov. Bystrica – Martin 3:2 pp (1:0, 1:1, 0:1 – 1:0), Fujerík, Kocian, Lukáč, Nitra – Trnava 5:3, Košice – Zvolen 3:2, Kežmarok – B. Bystrica 4:1, Slovan – Poprad 3:5, Ružinov – L. Mikuláš 7:1, Topoľčany – Skalica 2:3, Trenčín – Žilina 3:2.
18. kolo: Pov. Bystrica – Žilina 1:4, Kežmarok – Zvolen 3:1, Košice – B. Bystrica 5:0, Trenčín – Martin 1:3, Ružinov – Poprad 7:3, Slovan – L. Mikuláš 3:1, Nitra – Skalica 5:2, Topoľčany – Trnava 3:6.
1. Žilina 19 14 1 4 78:42 42
2. Trenčín 19 13 2 4 76:50 40
3. Zvolen 19 10 4 5 57:40 36
4. Košice 19 9 4 6 72:48 32
5. Skalica 19 11 1 7 71:75 30
6. Nitra 19 8 4 7 70:61 29
7. Kežmarok 19 8 5 6 63:57 29
8. Poprad 19 9 3 7 68:71 29
9. Trnava 19 8 2 9 53:54 27
10. L. Mikuláš 19 8 1 10 54:63 26
11. Ružinov 19 8 1 10 71:72 25
12. Martin 19 7 3 9 56:62 24
13. Slovan 19 7 3 9 61:64 23
14. P. Bystrica 19 6 2 11 62:96 22
15. B. Bystrica 19 5 1 13 42:54 17
16. Topoľčany 19 2 1 16 44:89 7
I. liga dorast
15. kolo: Partizánske – Detva 4:1.
16. kolo: Levice – Dubnica 2:14 (0:5, 1:6, 1:3), Slávik 5, Adamec 3, Brezáni, Kanaet, Laurenčík, Sobota, Kunák, Hanták, Partizánske – Žiar 7:4, Detva – Piešťany.
17. kolo: Dubnica – Piešťany 10:2 (5:0, 1:0, 4:2), Šepták 3, Kanaet 2, Laurenčík 2, Slávik, Palček, Hanták, Partizánske – Prievidza, Senica – N. Zámky 6:2, HOBA – Levice 4:1.
18. kolo: Partizánske – Dubnica, Detva – Žiar, Prievidza – Piešťany 10:3, Senica – Levice 15:0, HOBA – N. Zámky 3:5.
1. Senica 16 14 1 1 137:36 44
2. Prievidza 15 12 0 3 136:47 36
3. HOBA 16 11 1 4 92:50 34
4. Dubnica 15 11 0 4 107:43 33
5. N. Zámky 18 10 1 7 99:68 31
6. Piešťany 15 7 0 8 44:67 21
7. Partizánske 14 5 0 9 44:81 15
8. Žiar 15 3 1 11 45:100 10
9. Detva 14 1 2 11 32:126 7
10. Levice 18 1 0 17 32:141 3
9 HT:
10. kolo: Zvolen – Martin 3:3. 11. kolo: Žilina – Dubnica 4:4 (1:2, 2:1, 1:1), Slávik, Bagin, P. Stantien, Buliš, B. Bystrica – Prievidza 7:1, L. Mikuláš – Zvolen 2:3, Martin – D. Kubín 1:1, Pov. Bystrica mala voľno.
1. Pov. Bystrica 9 6 2 1 38:29 14
2. Martin 9 5 3 1 36:20 13
3. B. Bystrica 10 5 1 4 39:33 11
4. Zvolen 10 3 5 2 36:32 11
5. Dubnica 9 3 3 3 43:31 9
6. Žilina 10 3 3 4 33:29 9
7. L. Mikuláš 10 1 6 3 35:37 8
8. D. Kubín 10 3 2 5 26:50 8
9. Prievidza 9 0 3 6 24:48 3
8 HT:
11. kolo: Dubnica – Žilina 4:12 (0:3, 2:1, 2:8), Koyš 3, Mikuš, Prievidza – B. Bystrica 5:7, Zvolen – L. Mikuláš 7:1, D. Kubín – Martin 3:4, Pov. Bystrica mala voľno.
1. Žilina 10 10 0 0 104:21 20
2. Martin 10 7 0 3 52:44 14
3. Zvolen 10 6 0 4 60:28 12
4. L. Mikuláš 10 6 0 4 54:31 12
5. B. Bystrica 10 4 2 4 39:32 10
6. Dubnica 9 5 0 4 55:60 10
7. Prievidza 10 2 0 8 33:88 4
8. Pov. Bystrica 9 1 1 7 17:50 3
9. D. Kubín 10 1 1 8 24:84 3
7 HT:
11. kolo: Žilina – Dubnica 13:2 (3:0, 7:1, 3:1), Mutala, Ondreička, B. Bystrica – Prievidza 6:1, L. Mikuláš – Zvolen 5:2, Martin – D. Kubín 5:5, Pov. Bystrica mala voľno.
1. Žilina 10 10 0 0 110:33 20
2. Zvolen 10 7 1 2 54:27 15
3. Pov. Bystrica 9 6 1 2 47:32 13
4. L. Mikuláš 10 5 1 4 57:45 11
5. B. Bystrica 10 5 0 5 41:51 10
6. Martin 9 3 2 4 34:29 8
7. Dubnica 9 2 1 6 26:54 5
8. D. Kubín 10 1 2 7 30:79 4
9. Prievidza 9 0 0 9 23:72 0
6 HT:
11. kolo: Dubnica – Žilina 4:12 (0:4, 2:6, 2:2), Huňa 2, Panza, Andrisík, Prievidza – B. Bystrica 8:2, Zvolen – L. Mikuláš 1:1, D. Kubín – Martin 0:16, Pov. Bystrica mala voľno.
1. Žilina 10 8 1 1 114:20 17
2. Zvolen 10 7 3 0 57:22 17
3. L. Mikuláš 10 7 1 2 69:17 15
4. B. Bystrica 10 5 1 4 56:34 11
5. Martin 10 5 1 4 55:36 11
6. Prievidza 10 3 1 6 37:65 7
7. Pov. Bystrica 9 2 2 5 26:39 6
8. Dubnica 9 2 0 7 39:65 4
9. D. Kubín 10 0 0 10 2:157 0
2. liga starší žiaci
3. kolo: Detva – Púchov 10:4, Brezno – Partizánske 3:1, Žiar – R. Sobota 8:2, Zl. Moravce – Lučenec nehrali, N. Targ mal voľno.
1. Žiar 3 3 0 0 23:3 6
2. Brezno 3 3 0 0 13:5 6
3. Detva 2 1 0 1 13:10 2
4. Lučenec 2 1 0 1 6:6 2
5. Partizánske 3 1 0 2 7:14 2
6. Zl. Moravce 0 0 0 0 0:0 0
7. N. Targ 1 0 0 1 2:5 0
8. R. Sobota 1 0 0 1 2:8 0
9. Púchov 3 0 0 3 8:23 0
2. liga mladší žiaci
3. kolo: Detva – Púchov 6:11, Brezno – Partizánske 1:25, Žiar – R. Sobota nehrali, N. Targ mal voľno.
1. Púchov 3 2 0 1 28:19 4
2. Žiar 2 2 0 0 19:15 4
3. Partizánske 3 1 0 2 42:27 2
4. N. Targ 1 1 0 0 16:9 2
5. R. Sobota 0 0 0 0 0:0 0
6. Detva 1 0 0 1 6:11 0
7. Brezno 2 0 0 2 5:35 0
Autor: jš