Streda, 28. október, 2020 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky

Futbal 3. liga 15. kolo

Dubnica B - Štúrovo 4:1 (1:1) Dubničania začali svižne, prvé šance mali Ulrich a Jakuš. Po priesniku Lendvaya brankár strelu vyrazil a Sokol minul. V 23. min. z ojedinelého útoku po rohu hlavičkoval presne Urban - 0:1. V 37. min ušiel Sokol a Ulrich z

Dubnica B - Štúrovo
4:1 (1:1)
Dubničania začali svižne, prvé šance mali Ulrich a Jakuš. Po priesniku Lendvaya brankár strelu vyrazil a Sokol minul. V 23. min. z ojedinelého útoku po rohu hlavičkoval presne Urban - 0:1. V 37. min ušiel Sokol a Ulrich z voleja vyrovnal. Ďalšie šance nevyužili Lendvay a Juriga v závere polčasu. Od 46. min prišiel domáci „uragán Ulrich“. Najskôr vsietil po Jánošíkovom tridsaťmetrovom pase, potom využil Sokolovu prihrávku. O minútu obišiel všetko a zasunul loptu do prázdnej brány - 4:1. V závere najprv Sokol zahodil dve čisté šance a v 88. min Molnárovu strelu vyrazil Kolmokov.
Góly: 37., 47., 50. a 51. Ulrich - 23. Urban.
Rozhodoval Kasznár, ŽK: Jakuš, Struška, 150 divákov.
ZTS B: Kolmokov - Horný (75. Bilišňanský), Jánošík, Harvilko, Juriga, Lendvay, Sokol, Matejov (63. Palasiewicz), Jakuš, Ulrich (84. Dobrotka), Struška. Tréner J. Jakuš. ALEXANDER BAKOŠ
ČFK Nitra - P. Bystrica
3:1 (2:0)
Po úvodnom oťukávaní otvoril skóre stretnutia Škreňo, keď zachytil priamy kop Kovana. Potom si hostia vytvorili dve gólové akcie, ale netrafili odkrytú bránu N. Borčina. V 32. min. sa spustil dážď, ktorý naštartoval strojárov na to, aby o štyri minúty mohli zvyšovať. Tentokrát po rohu Szúsztora hlavičkoval do šibenice kapitán Šelmeci a uzavrel na polčasových 2:0. V druhom dejstve sa ocitol pred Jánošíkom mladý Charizopulos, ktorý sa nemýlil, a tak v 54. min. svietilo na ukazovateli už 3:0. Hostia skorigovali, kiks domácej obrany potrestal Hrnčík. ČFK si výsledok udržal až do konca a do tabuľky si pripísal cenné body.
Góly: 15. Škreňo, 36. Šelmeci, 54. Charizopulos - 57. Hrnčík. R P. Kováč, 90 divákov. ŽK: Čelko, Varhaník. ČFK: N. Borčin - Valkovič (90. M. Gardian), Horňák, Škreňo, Charizopulos (90+. Ďuriš), Šelmeci, Paľo, Nagy, Szúsztor (87. Serenčéš), R. Borčin, Kovan. RAVEN: Jánošík - Vavrík (76. Pauer), Nemček, Ištok, M. Hedera, Čelko, Vaštik (59. Valient), F. Hedera, Raninec (65. Sovík), Varhaník, Hrnčík. JAKUB TAKÁČ
Domaniža
- J. Bohunice 1:0 (0:0)
Od začiatku až do konca sa hral svižný futbal. V 8. min trafil Hudek hlavou žrď. Šance mali obe mužstvá, ale väčšinu prvého polčasu sa hralo v strede ihriska. Po prestávke sa divákom futbal páčil. V 54. min po ruke v šestnástke nepremenil domáci Lagín penaltu, ktorú mu Psota chytil. V 69. min Hudek hlavičkoval nad. O štyri minúty strieľal Gerši tesne vedľa a v 75. min ukázal umenie brankár Zaťko, ktorý vyrazil Strečanského nebezpečnú strelu. Hostia sa snažili strhnúť výhru na svoju starnu, ale v nadstavenom čase rozhodol o ich krutej prehre Svoboda.
Gól: 90. Svoboda. R Gašparovič, 200 divákov, ŽK: Svoboda, Schmidt, Strečanský, Gerši. PARTIZÁN: Zaťko - Hájek, Šuška (46. P. Kardoš), Kopecký, Marián Augustín, Král (76. Slamka), J. Kardoš (70. Kvaššay), Hudek, Milan Augustín, Lagín, Svoboda. Tréner P. Košík. JÁN MOŽUCHA
Galanta
- Led. Rovne 1:0 (0:0)
Galanťania mali na kopačkách úvodný tlak, lenže bez výraznejších šancí. Rovne si vykoledovali zlepšenou hrou medzišetstnástkový futbal. Aj keď snaha patrila domácim, viac sa diváci nedočkali. Druhý polčas mal podobný náboj. Galanta sa snažila prebiť cez prehustenú obranu hostí, ktorí veľmi dobre bránili. Rozuzlenie prišlo až tesne pred záverom. Hostia si nedali pozor vo vlastnom pokutovom území a po ruke jedného z hosťujúcich hráčov kopal brankár Valenský penaltu - 1:0. Do konca mohli ešte domáci zvýšiť, ale Lenivý zahodil po samostatnom nájazde aj nemožné.
Gól: 86. Valenský (11 m). R Otiepka, ŽK: Vaňo, Lošonský - Ptáček, Bahno, Jančovič, ČK: 73. Jančovič, 100 divákov.
CRYSTAL: Minarech - Ptáček, Martinka, Šebo (89. Štefanec), Kristín, Bahno, Mackovčin, Mišík, Mišun, Václavík, Jančovič (90. Gajdoš). Tréner V. Kavecký.
JÁN FRANCISCI
Ďalšie výsledky: Nové Zámky - Myjava 0:2 (0:2), 41. Podmajerský, 44. Pekník, Dolné Vestenice - Šamorín 3:0 (1:0), 18. Zimmer, 58. a 72. Šorec, Neded - Gabčíkovo 1:0 (0:0), 83. Paštiak, V. Ludince - Partizánske 1:0 (0:0), 56. Balko.
16. Partizánske 14 3 4 7 17:20 13

1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  10. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 8 925

Pastorek: Z Rakúska do Streženíc+ JEDENÁSTKA JESENE ŠIESTEJ LIGY a AKO HLASOVALI TRÉNERI

Strelcom v šiestej lige kraľuje s dvanástimi presnými zásahmi MIROSLAV PASTOREK (30) zo Streženíc.

Miroslav Pastorek.

Pre celoplošné testovanie vytvoria 19 odberových miest

Dubnická radnica vyčlenila na celoplošné testovanie 19 odberových miest.

Odberové miesto v dolnokubínskej nemocnici.

V Púchove vyčlenili na plošné testovanie 13 odberných miest

V Púchove vyčlenila radnica na celoplošné testovanie 13 špeciálnych odberových miest. Po terénnom prieskume ich schválili zástupcovia Ozbrojených síl Slovenskej republiky a Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Považskej Bystrici.

V Kultúrnom dome v Zuberci dnes vytvorili dve odberové miesta.