Piatok, 5. marec, 2021 | Meniny má FridrichKrížovkyKrížovky

Domanižu čaká repete s gumármi

Pov. Bystrica - V. Ludince 3:0 (3:0) V 6. min po centri F. Hederu Bednár z otočky krásne trafil k žrdi a o dve minúty nestačil Varga na dorážku Varhaníka nestačil - 2:0. Na druhej strane pohrozil hlavičkou M. Ambrus, ale Varhaník zvýšil lobom z hranice š

Pov. Bystrica - V. Ludince 3:0 (3:0)
V 6. min po centri F. Hederu Bednár z otočky krásne trafil k žrdi a o dve minúty nestačil Varga na dorážku Varhaníka nestačil - 2:0. Na druhej strane pohrozil hlavičkou M. Ambrus, ale Varhaník zvýšil lobom z hranice šestnástky. Z protiútoku Cziriov strieľaný center Jánošík vyrazil. Hostia po prestávke pohrozili Koncom a Soboňom, ale zmeniť stav sa im nepodarilo. Posledné šance zápasu mali domáci Varhaník a Hrnčík.
n Góly: 6. Bednár, 8. a 29. Varhaník. R Otrubčák, 200 divákov, ŽK: Raninec.
RAVEN: Jánošík - Vavrík (58. Čelko), Nemček (21. Valient), Ištok, Bednár, Raninec, Vaštík, F. Hedera (83. Pauer), M. Hedera, Varhaník, Hrnčík. Tréner I. Janči. DRUŽSTEVNÍK: Varga - Hlaváčik, M. Ambrus, Cziria (76. Gonda), Balko, Kasana, Maďar, Polák (60. Mužík), Soboňa, Konc (79. Snop), Dulai. Tréner I. Zelnik.
JOZEF ŠPROCHA ml.
Šamorín - Dubnica B 1:0 (0:0).
V stretnutí mužstiev z opačných pólov tabuľky videli diváci za nepriaznivého počasia priemerný futbal, v ktorom si viac šancí vypracovali domáci. Do prestávky v koncovke neuspeli pred Kiačikom Szerda i Öszi, po zmene strán nepremenil niekoľko tutoviek Šamorína aktívny Soós. Na opačnej strane hrozili Považania hlavne zásluhou dvojice Sokol - Ulrich, ale s pozorným brankárom Pörsökom hrala aj tyč. Rozhodnutie prišlo šesť minút pred koncom, keď bol v šestnástke faulovaný Szerda a Ambrus penaltu bezpečne premenil. V závere si už domáci cenné víťazstvo umnou hrou ustrážili.
n Gól: 84. R. Ambrus (11 m). R Kalčík, ŽK: Šimon, Soós – Horný, Harvilko, Sokol, 120 divákov.
FC: Pörsök - Végh, Ambrus, Méry, Simon, Červený (84. Šarközy), Szerda (90. Rigó), Almási, Soós, Vodička, Öszi. Tréner M. Novotný. ZTS B: Kiačík - Horný, Duga, Harvilko, Juriga, Lendvay, Sokol, Matejov (53. Bilišňanský), Tvrdý (62. Dobrotka), Ulrich (66. Palasiewicz), Struška. Tréner J. Jakuš. ERVÍN SARMANY
Led. Rovne - J. Bohunice 2:1 (0:0)
Na ťažkom teréne za neustáleho sneženia začali lepšie hostia, ale v 2. min spálil šancu Heteš. Potom sa hralo väčšinou medzi šestnástkami. Prevažoval boj, lebo terén veľa kombinačných akcií nedovoľoval. Strely domácich Mišúna a Štefanca boli nepresné a polčas skončil bez gólov. O výsledku sa rozhodlo po prestávke. Sklárov dostal do vedenia v 52. min po štandardnej situácii Bahno presnou hlavičkou. V 65. min sa k odrazenej lopte dostal Ptáček a zvýšil na 2:0. Hostí dostal do zápasu v 75. min striedajúci legionár Tubonemi, keď hlavičkoval do Minarechovej siete. Domáci si za bojovnosť a obetavosť víťazstvo zaslúžili.
n Góly: 52. Bahno, 65. Ptáček – 75. Tubonemi.
Rozhodoval Fehér, 200 divákov.
CRYSTAL: Minarech - Martinka, J. Šebo, Václavík, Deneš, Kristín (76. Mišík), Mackovčin, Štefanec (90. Červenec), Bahno, Ptáček (80. Petrušek), Mišún. Tréner V. Kavecký. ŠK BLAVA: Psota - Maška (60. Ivanič), Gajarský, Bachňák, Strečanský, Heteš, Boháčik, Jakab, Mikláš, Gerši (60. Pecko), Jurina (46. Tubonemi). Tréner J. Jarábek.
STANISLAV DETKO
Domaniža - D. Vestenice nehralo sa pre nespôsobilý terén.
n Výsledky 1. kola: Partizánske - Nové Zámky 6:0 (2:0), 10. a 53. Škultéty, 30. Šimončič, 55. Nižňanský, 56. Kundala, 84. Kompas, Štúrovo – Neded 0:2 (0:2), 58. Jedinák, 90.+ Paštiak, Myjava - Galanta na Gabčíkovo - ČFK Nitra sa nehralo sa pre nespôsobilý terén.
16. Nové Zámky 15 4 3 8 21:30 15

1. Si maturant? Vyber si kvalitu a príď študovať pod Zobor!
  2. Študuj ekonómiu na špičkovej škole a odštartuj svoju kariéru!
  3. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tradíciou!
  4. Študuj perspektívne programy!
  5. Ostrov Saona pri Dominikánskej republike je pravý karibský raj
  6. Nové číslo Historickej revue
  7. Porsche sa rozrastá o nový shooting brake Taycan Cross Turismo
  8. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať?
  9. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia
  10. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými?