Juniori I. liga
8. kolo: Nitra - Púchov 3:0 (20, 21, 19) a 3:0 (19, 23, 12), VKP Bratislava – Trenčín 0:3 a 2:3, Žilina - N. Mesto 3:0 a 3:0.
1. Nitra 16 11 5 35:22 27
2. Žilina 16 9 7 33:26 25
3. Trenčín 16 9 7 32:27 25
4. N. Mesto 16 9 7 29:28 25
5. Púchov 16 6 10 23:35 22
6. VKP 16 4 12 26:40 20
Juniorky I. liga
7. kolo: N. Mesto - ŠŠK OA Pov. Bystrica 3:0 (12, 16, 19) a 3:0 (20, 20, 18), Prievidza – ŠG Nitra 0:3 a 1:3, Vivus - UKF Nitra 1:3 a 0:3, Bilíkova Bratislava - Senica 3:1 a 3:0, Slávia UK - Žiar 3:2 a 3:0.
1. Slávia UK 14 12 2 39:10 26
2. Bilíkova 14 12 2 40:15 26
3. ŠG Nitra 14 11 3 36:15 25
4. Žiar 14 9 5 32:20 23
5. N. Mesto 14 9 5 29:21 23
6. Prievidza 14 5 9 22:32 19
7. ŠŠK OA 14 5 9 18:29 19
8. Senica 14 4 10 18:33 18
9. UKF 14 3 11 13:35 17
10. Vivus 14 0 14 5:42 14
Kadetky oblasť západ
9. kolo: Púchov – Senica 1:3 (-24, -21, 14, -20) a 0:3 (-21,-19,-24), Levice - N. Mesto 3:0 a 3:0, Komjatice - N. Zámky 1:3 a 1:3.
1. Levice 18 18 0 54:3 36
2. Senica 18 16 2 51:12 34
3. N. Mesto 18 8 10 30:33 26
4. Púchov 18 7 11 27:37 25
5. N. Zámky 18 4 14 12:44 22
6. Komjatice 18 1 17 7:52 19
Staršie žiačky západ
9. kolo: Komárno - Nitra 3:1 a 3:0, N. Mesto - Senica 1:3 a 0:3, N. Zámky – Levice 0:3 a 0:3.
1. Levice 14 14 0 42:2 28
2. Komárno 14 12 2 37:11 26
3. Senica 14 9 5 32:19 23
4. Nitra 14 8 6 29:26 22
5. N. Zámky 14 6 8 21:28 20
6. Skalica 14 5 9 18:32 19
7. N. Mesto 14 2 12 15:36 16
8. Púchov 14 0 14 2:42 14
2. liga ženy a juniorky
6. kolo: Martin – Čadca 3:1 a 3:0. 7. kolo: Brezno - Mladosť Pov. Bystrica 3:0 (13, 9, 20) a 3:0 (22, 15, 16), ŠŠK OA Pov. Bystrica - Zvolen 2:3 (-22, 23, 12, -26, -10) a 0:3 (-26, -17, -21), Tvrdošín - Martin 0:3 a 0:3, Čadca mala voľno.
1. Martin 12 12 0 36:4 24
2. Brezno 12 9 3 31:15 21
3. Mladosť 12 8 4 25:15 20
4. Zvolen 12 5 7 21:26 17
5. ŠŠK OA B 12 4 8 19:29 16
6. Tvrdošín 12 3 9 13:32 15
7. Čadca 12 1 11 10:34 13
Staršie žiačky stred I. trieda
7. kolo: Čadca - Mladosť Pov. Bystrica 0:3 (-13, -12, -12) a 0:3 (-9, -19, -9), ŠŠK OA Pov. Bystrica – Poltár 3:1 (9, 17, -21, 15) a 3:0 (10, 11, 17), L. Hrádok - Krupina 3:0 a 3:0, Žilina A - Žiar 3:0 a 0:3, Prievidza - Žilina B 3:1 a 3:1.
1. L. Hrádok 16 16 0 48:8 32
2. ŠŠK OA 16 14 2 43:13 30
3. Mladosť 16 12 4 38:16 28
4. Žilina A 16 10 6 33:27 26
5. Prievidza 16 8 8 32:32 24
6. Žiar 16 7 9 31:30 23
7. Poltár 16 6 10 26:37 22
8. Žilina B 16 2 14 14:44 18
9. Krupina 14 3 11 16:38 17
10. Čadca 14 0 14 6:42 14
Kadetky stred I. trieda
7. kolo: L. Hrádok - ŠŠK OA Pov. Bystrica 3:0 (14, 22, 9) a 3:0 (17, 21, 15), Žiar - R. Sobota 3:0 a 3:0, Krupina – Poltár nehlásili, Zvolen – Hnúšťa 3:0 a 3:0, Žilina - Čadca 3:0 a 3:1.
1. L. Hrádok 16 16 0 48:1 32
2. ŠŠK OA 16 14 2 42:12 30
3. Žilina 16 10 6 38:24 26
4. Žiar 16 9 7 32:24 25
5. Krupina 14 9 5 30:20 23
6. Zvolen 16 7 9 28:32 23
7. Poltár 14 7 7 24:22 21
8. Hnúšťa 16 4 12 13:39 20
9. Čadca 16 1 15 7:45 17
10. R. Sobota 16 1 15 3:46 17
Ml. žiačky 1. trieda sever
7. kolo: Mladosť Pov. Bystrica B - Mladosť Pov. Bystrica A 0:3 (–15, -7, -19) a 0:3 (-15)6, -23, -6), Púchov - Žilina A 0:3 (-18, -14, -9) a 0:3 (-12, -21, -14), Žilina B - Čadca 0:3 a 0:3, Martin – L. Hrádok 3:1 a 3:1.
1. Mladosť A 14 13 1 41:5 27
2. Martin 14 12 2 38:11 26
3. L. Hrádok 14 11 3 35:12 25
4. Čadca 14 8 6 25:21 22
5. Žilina A 14 6 8 20:27 20
6. Mladosť B 14 4 10 19:31 18
7. Žilina B 14 1 13 4:39 15
8. Púchov 14 1 13 3:40 15
Starší žiaci 1. trieda stred
9. kolo: Púchov – Karpatská Žilina 0:3 (-11, -10, -9) a 0:3 (-10, -20, -24), Martin – Martinská Žilina 3:1 a 3:1, Prievidza mala voľno.
1. Martin 14 11 3 37:17 25
2. Karpatská 14 10 4 35:18 24
3. Martinská 14 7 7 27:23 21
4. Prievidza 14 7 7 26:28 21
5. Púchov 16 1 15 8:47 17
Autor: JŠ