Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

VYŽREBOVANIE JARNEJ ČASTI SÚŤAŽNÉHO ROČNÍKA 2007/2008

VYŽREBOVANIE JARNEJ ČASTI SÚŤAŽNÉHO ROČNÍKA 2007/2008
16. kolo 15. 3. o 15. h: ŠKP Dúbravka – Moravany, Nemšová - SFM Senec, Nitra B - Trnava B, N. Mesto – Vrbové, Slovan B - Dun. Streda, Púchov – Vráble, Topoľčany – Pezinok, Rača - Artmedia B.
17. kolo 22. 3. o 15. h: Rača - ŠKP Dúbravka, Artmedia B – Topoľčany, Pezinok – Púchov, Vráble - Slovan B, Dun. Streda - N. Mesto, Vrbové - Nitra B, Trnava B – Nemšová, SFM Senec – Moravany.
18. kolo 29. 3. o 15. h: ŠKP Dúbravka - SFM Senec, Moravany - Trnava B, Nemšová – Vrbové, Nitra B - Dun. Streda, N. Mesto – Vráble, Slovan B – Pezinok, Púchov - Artmedia B,
Topoľčany – Rača.
19. kolo 5. 4. o 15.30 h: Topoľčany - ŠKP Dúbravka, Rača – Púchov, Artmedia B - Slovan B, Pezinok - N. Mesto, Vráble - Nitra B, Dun. Streda – Nemšová, Vrbové – Moravany, Trnava B - SFM Senec.
20. kolo 12. 4. o 15.30 h: ŠKP Dúbravka - Trnava B, SFM Senec – Vrbové, Moravany - Dun. Streda, Nemšová – Vráble, Nitra B – Pezinok, N. Mesto - Artmedia B, Slovan B – Rača, Púchov – Topoľčany.
21. kolo 19. 4. o 16. h: Púchov - ŠKP Dúbravka, Topoľčany - Slovan B, Rača - N. Mesto, Artmedia B - Nitra B, Pezinok – Nemšová, Vráble – Moravany, Dun. Streda - SFM Senec, Vrbové - Trnava B.
22. kolo 26. 4. o 16. h: ŠKP Dúbravka – Vrbové, Trnava B - Dun. Streda, SFM Senec – Vráble, Moravany – Pezinok, Nemšová - Artmedia B, Nitra B – Rača, N. Mesto – Topoľčany, Slovan B – Púchov.
23. kolo streda 30. 4. o 16. h: Slovan B - ŠKP Dúbravka, Púchov - N. Mesto, Topoľčany - Nitra B, Rača – Nemšová, Artmedia B – Moravany,Pezinok - SFM Senec, Vráble - Trnava B, Dun. Streda – Vrbové.
24. kolo 3. 5. o 16.30 h: ŠKP Dúbravka - Dun. Streda, Vrbové – Vráble, Trnava B – Pezinok, SFM Senec - Artmedia B, Moravany – Rača, Nemšová – Topoľčany, Nitra B – Púchov, N. Mesto - Slovan B.
25. kolo 10. 5. o 16.30 h: N. Mesto - ŠKP Dúbravka, Slovan B - Nitra B, Púchov – Nemšová, Topoľčany – Moravany, Rača - SFM Senec, Artmedia B - Trnava B, Pezinok – Vrbové, Vráble - Dun. Streda.
26. kolo 17. 5. o 17. h: ŠKP Dúbravka – Vráble, Dun. Streda – Pezinok, Vrbové - Artmedia B, Trnava B – Rača, SFM Senec – Topoľčany, Moravany – Púchov, Nemšová - Slovan B, Nitra B - N. Mesto.
27. kolo 24. 5. o 17. h: Nitra B - ŠKP Dúbravka, N. Mesto – Nemšová, Slovan B – Moravany, Púchov - SFM Senec, Topoľčany - Trnava B, Rača – Vrbové, Artmedia B - Dun. Streda, Pezinok – Vráble.
28. kolo streda 28. 5. o 17. h: ŠKP Dúbravka – Pezinok, Vráble - Artmedia B, Dun. Streda – Rača, Vrbové – Topoľčany, Trnava B – Púchov, SFM Senec - Slovan B, Moravany - N. Mesto, Nemšová - Nitra B.
29. kolo 31. 5. o 17. h: Nemšová - ŠKP Dúbravka, Nitra B – Moravany, N. Mesto - SFM Senec,Slovan B - Trnava B, Púchov – Vrbové, Topoľčany - Dun. Streda, Rača – Vráble, Artmedia B – Pezinok.
30. kolo 7. 6. o 17. h: ŠKP Dúbravka - Artmedia B, Pezinok – Rača, Vráble – Topoľčany, Dun. Streda – Púchov, Vrbové - Slovan B, Trnava B - N. Mesto, SFM Senec - Nitra B, Moravany – Nemšová.
1. SFM Senec 15 10 1 4 25:14 31
2. Vráble 15 8 4 3 22:8 28
3. Nemšová 15 8 3 4 23:16 27
4. Dun. Streda 15 8 2 5 25:14 26
5. Artmedia B 15 8 2 5 27:22 26
6. Vrbové 15 7 4 4 18:15 25
7. Nové Mesto 15 7 3 5 17:13 24
8. Púchov 15 6 6 3 23:19 24
9. ŠKP Dúbravka 15 6 4 5 19:23 22
10. FC Nitra B 15 6 2 7 17:25 20
11. Slovan B 15 4 4 7 17:19 16
12. Moravany 15 4 3 8 18:24 15
13. Topoľčany 15 3 5 7 17:22 14
14. Trnava B 15 3 4 8 13:21 13
15. Rača 15 3 4 8 12:22 13
16. Pezinok 15 1 5 9 12:28 8

Skryť Vypnúť reklamu

3. LIGA MUŽI
16. kolo 16. 3. o 15. h:
J. Bohunice - L. Rovne, Galanta – Myjava, N. Zámky – Partizánske, V. Ludince - Pov. Bystrica, ČFK Nitra – Gabčíkovo, Neded – Štúrovo, Dubnica B – Šamorín, D. Vestenice – Domaniža.
17. kolo 23. 3. o 15. h:
D. Vestenice - J. Bohunice, Domaniža - Dubnica B, Šamorín – Neded, Štúrovo - ČFK Nitra, Gabčíkovo - V. Ludince, Pov. Bystrica - N. Zámky, Partizánske – Galanta, Myjava - L. Rovne.
18. kolo 30. 3. o 15. h:
J. Bohunice – Myjava, L. Rovne – Partizánske, Galanta - Pov. Bystrica, N. Zámky – Gabčíkovo, V. Ludince – Štúrovo, ČFK Nitra – Šamorín, Neded – Domaniža, Dubnica B - D. Vestenice.
19. kolo 6. 4. o 15.30 h:
Dubnica B -J. Bohunice, D. Vestenice – Neded, Domaniža - ČFK Nitra, Šamorín - V. Ludince, Štúrovo - N. Zámky, Gabčíkovo – Galanta, Pov. Bystrica - L. Rovne, Partizánske – Myjava.
20. kolo 13. 4. o 15.30 h:
J. Bohunice – Partizánske, Myjava - Pov. Bystrica, L. Rovne – Gabčíkovo, Galanta – Štúrovo, N. Zámky – Šamorín, V. Ludince – Domaniža, ČFK Nitra - D. Vestenice, Neded - Dubnica B.
21. kolo 20. 4. o 16. h:
Neded - J. Bohunice, Dubnica B - ČFK Nitra, D. Vestenice - V. Ludince, Domaniža - N. Zámky, Šamorín – Galanta, Štúrovo - L. Rovne, Gabčíkovo – Myjava, Pov. Bystrica – Partizánske.
22. kolo 27. 4. o 16. h:
J. Bohunice - Pov. Bystrica, Partizánske – Gabčíkovo, Myjava – Štúrovo, L. Rovne – Šamorín, Galanta – Domaniža, N. Zámky - D. Vestenice, V. Ludince - Dubnica B, ČFK Nitra – Neded.
23. kolo štvrtok 1. 5. o 16.30 h:
ČFK Nitra - J. Bohunice, Neded - V. Ludince, Dubnica B - N. Zámky, D. Vestenice – Galanta, Domaniža - L. Rovne, Šamorín – Myjava, Štúrovo – Partizánske, Gabčíkovo - Pov. Bystrica.
24. kolo 4. 5. o 16.30 h:
J. Bohunice – Gabčíkovo, Pov. Bystrica – Štúrovo, Partizánske – Šamorín, Myjava – Domaniža, L. Rovne - D. Vestenice, Galanta - Dubnica B, N. Zámky – Neded, V. Ludince - ČFK Nitra.
25. kolo 11. 5. o 16.30 h:
V. Ludince - J. Bohunice, ČFK Nitra - N. Zámky, Neded – Galanta, Dubnica B - L. Rovne, D. Vestenice – Myjava, Domaniža – Partizánske, Šamorín - Pov. Bystrica, Štúrovo – Gabčíkovo.
26. kolo 18. 5. o 17. h:
J. Bohunice – Štúrovo, Gabčíkovo – Šamorín, Pov. Bystrica – Domaniža, Partizánske - D. Vestenice, Myjava - Dubnica B, L. Rovne – Neded, Galanta - ČFK Nitra, N. Zámky - V. Ludince.
27. kolo 25. 5. o 17. h:
N. Zámky - J. Bohunice, V. Ludince – Galanta, ČFK Nitra - L. Rovne, Neded – Myjava, Dubnica B – Partizánske, D. Vestenice - Pov. Bystrica, Domaniža – Gabčíkovo, Šamorín – Štúrovo.
28. kolo 1. 6. o 17. h:
J. Bohunice – Šamorín, Štúrovo – Domaniža, Gabčíkovo - D. Vestenice, Pov. Bystrica - Dubnica B, Partizánske – Neded, Myjava - ČFK Nitra, L. Rovne - V. Ludince, Galanta - N. Zámky.
29. kolo 8. 6. o 17. h:
Galanta - J. Bohunice, N. Zámky - L. Rovne, V. Ludince – Myjava, ČFK Nitra – Partizánske, Neded - Pov. Bystrica, Dubnica B – Gabčíkovo, D. Vestenice – Štúrovo, Domaniža – Šamorín.
30. kolo 15. 6. o 17. h:
J. Bohunice – Domaniža, Šamorín - D. Vestenice, Štúrovo - Dubnica B, Gabčíkovo – Neded, Pov. Bystrica - ČFK Nitra, Partizánske - V. Ludince, Myjava - N. Zámky, L. Rovne – Galanta.

Skryť Vypnúť reklamu

III. LIGA

1. D. Vestenice 15 10 2 3 31:11 32
2. J. Bohunice 15 9 3 3 19:7 30
3. Neded 15 8 2 5 25:17 26
4. Galanta 15 7 4 4 16:13 25
5. Gabčíkovo 15 7 2 6 32:16 23
6. P. Bystrica 15 6 4 5 26:19 22
7. Dubnica B 15 6 4 5 20:16 22
8. V. Ludince 15 7 1 7 18:21 22
9. Led. Rovne 15 6 2 7 23:30 20
10. Domaniža 15 5 3 7 19:28 18
11. Šamorín 15 5 3 7 14:23 18
12. ČFK Nitra 15 4 5 6 17:31 17
13. Partizánske 15 4 4 7 23:20 16
14. Štúrovo 15 5 1 9 21:39 16
15. Myjava 15 4 3 8 13:17 15
16. Nové Zámky 15 4 3 8 21:30 15

IV. LIGA
1. Borčice 15 12 1 2 50:13 37
2. Ludanice 15 12 1 2 41:11 37
3. T.Stankovce 15 10 3 2 38:10 33
4. Skalica 15 9 1 5 37:16 28
5. Bánovce 15 8 1 6 27:35 25
6. Hrnčiarovce 15 7 1 7 22:24 22
7. Chynorany 15 7 1 7 27:33 22
8. Piešťany 15 6 3 6 33:26 21
9. Častkovce 15 6 2 7 32:26 20
10. Solčany 15 6 2 7 26:28 20
11. Bošany 15 6 2 7 23:33 20
12. Kanianka 15 4 4 7 32:35 16
13. N. Dubnica 15 4 3 8 18:32 15
14. Senica 15 3 3 9 20:32 12
15. Šimonovany 15 2 4 9 10:37 10
16. N. Pravno 15 1 2 12 14:59 5

Skryť Vypnúť reklamu

4. LIGA MUŽI
16. kolo 16. 3. o 15. h: Bánovce – Šimonovany, Solčany – Skalica, Chynorany – Kanianka, Ludanice – Senica, Hrnčiarovce – Bošany, Borčice - N. Pravno, Častkovce - Tr. Stankovce, N. Dubnica – Piešťany.
17. kolo 23. 3. o 15. h: N. Dubnica – Bánovce, Piešťany – Častkovce, Tr. Stankovce – Borčice, N. Pravno – Hrnčiarovce, Bošany – Ludanice, Senica – Chynorany, Kanianka – Solčany, Skalica – Šimonovany.
18. kolo 30. 3. o 15. h: Bánovce – Skalica, Šimonovany – Kanianka, Solčany – Senica, Chynorany – Bošany, Ludanice - N. Pravno, Hrnčiarovce - Tr. Stankovce, Borčice – Piešťany, Častkovce - N. Dubnica.
19. kolo 6. 4. o 15.30 h: Častkovce – Bánovce, N. Dubnica – Borčice, Piešťany – Hrnčiarovce, Tr. Stankovce – Ludanice, N. Pravno – Chynorany, Bošany – Solčany, Senica – Šimonovany, Kanianka – Skalica.
20. kolo 13. 4. o 15.30 h: Bánovce – Kanianka, Skalica – Senica, Šimonovany – Bošany, Solčany - N. Pravno, Chynorany - Tr. Stankovce, Ludanice – Piešťany, Hrnčiarovce - N. Dubnica, Borčice – Častkovce.
21. kolo 20. 4. o 16. h: Borčice – Bánovce, Častkovce – Hrnčiarovce, N. Dubnica – Ludanice, Piešťany – Chynorany, Tr. Stankovce – Solčany, N. Pravno – Šimonovany, Bošany – Skalica, Senica – Kanianka.
22. kolo 27. 4. o 16. h: Bánovce – Senica, Kanianka – Bošany, Skalica - N. Pravno, Šimonovany - Tr. Stankovce, Solčany – Piešťany, Chynorany - N. Dubnica, Ludanice – Častkovce, Hrnčiarovce – Borčice.
23. kolo štvrtok 1. 5. o 16.30 h: Hrnčiarovce – Bánovce, Borčice – Ludanice, Častkovce – Chynorany, N. Dubnica – Solčany, Piešťany – Šimonovany, Tr. Stankovce – Skalica, N. Pravno – Kanianka, Bošany – Senica.
24. kolo 4. 5. o 16.30 h: Bánovce – Bošany, Senica - N. Pravno, Kanianka - Tr. Stankovce, Skalica – Piešťany, Šimonovany - N. Dubnica, Solčany – Častkovce, Chynorany – Borčice, Ludanice – Hrnčiarovce.
25. kolo 11. 5. o 16.30 h: Ludanice – Bánovce, Hrnčiarovce – Chynorany, Borčice – Solčany, Častkovce – Šimonovany, N. Dubnica – Skalica, Piešťany – Kanianka, Tr. Stankovce – Senica, N. Pravno – Bošany.
26. kolo 18. 5. o 17. h: Bánovce - N. Pravno, Bošany - Tr. Stankovce, Senica – Piešťany, Kanianka - N. Dubnica, Skalica – Častkovce, Šimonovany – Borčice, Solčany – Hrnčiarovce, Chynorany – Ludanice.
27. kolo 25. 5. o 17. h: Chynorany – Bánovce, Ludanice – Solčany, Hrnčiarovce – Šimonovany, Borčice – Skalica, Častkovce – Kanianka, N. Dubnica – Senica, Piešťany – Bošany, Tr. Stankovce - N. Pravno.
28. kolo 1. 6. o 17. h: Bánovce - Tr. Stankovce, N. Pravno – Piešťany, Bošany - N. Dubnica, Senica – Častkovce, Kanianka – Borčice, Skalica – Hrnčiarovce, Šimonovany – Ludanice, Solčany – Chynorany.
29. kolo 8. 6. o 17. h: Solčany – Bánovce, Chynorany – Šimonovany, Ludanice – Skalica, Hrnčiarovce – Kanianka, Borčice – Senica, Častkovce – Bošany, N. Dubnica - N. Pravno, Piešťany - Tr. Stankovce.
30. kolo 15. 6. o 17. h: Bánovce – Piešťany, Tr. Stankovce - N. Dubnica, N. Pravno – Častkovce, Bošany – Borčice, Senica – Hrnčiarovce, Kanianka – Ludanice, Skalica – Chynorany, Šimonovany – Solčany.

5. LIGA MUŽI
16. kolo 16. 3. o 15. h: Kamenec – Prečín, Kočovce – Selec, V. Uherce – Podolie, V. Bielice – Ladce, Brezová – Nováky, Z. Kostoľany - N. Ves, Tr. Jastrabie - H. Poruba, Oslany - Púchov B.
17. kolo 23. 3. o 15. h: Oslany - Kamenec, Púchov B - Tr. Jastrabie, H. Poruba - Z. Kostoľany, N. Ves - Brezová, Nováky - V. Bielice, Ladce - V. Uherce, Podolie – Kočovce, Selec – Prečín.
18. kolo 30. 3. o 15. h: Kamenec – Selec, Prečín – Podolie, Kočovce – Ladce, V. Uherce – Nováky, V. Bielice - N. Ves, Brezová - H. Poruba, Z. Kostoľany - Púchov B, Tr. Jastrabie – Oslany.
19. kolo 6. 4. o 15.30 h: Tr. Jastrabie -Kamenec, Oslany - Z. Kostoľany, Púchov B - Brezová, H. Poruba - V. Bielice, N. Ves - V. Uherce, Nováky – Kočovce, Ladce – Prečín, Podolie – Selec.
20. kolo 13. 4. o 15.30 h: Kamenec – Podolie, Selec – Ladce, Prečín – Nováky, Kočovce - N. Ves, V. Uherce - H. Poruba, V. Bielice - Púchov B, Brezová – Oslany, Z. Kostoľany - Tr. Jastrabie.
21. kolo 20. 4. o 16. h: Z. Kostoľany - Kamenec, Tr. Jastrabie - Brezová, Oslany - V. Bielice, Púchov B - V. Uherce, H. Poruba – Kočovce, N. Ves – Prečín, Nováky – Selec, Ladce – Podolie.
22. kolo 27. 4. o 16. h: Kamenec – Ladce, Podolie – Nováky, Selec - N. Ves, Prečín - H. Poruba, Kočovce - Púchov B, V. Uherce – Oslany, V. Bielice - Tr. Jastrabie, Brezová - Z. Kostoľany.
23. kolo 1. 5. o 16.30 h: Brezová - Kamenec, Z. Kostoľany - V. Bielice, Tr. Jastrabie - V. Uherce, Oslany – Kočovce, Púchov B – Prečín, H. Poruba – Selec, N. Ves – Podolie, Nováky – Ladce.
24. kolo 4. 5. o 16.30 h: Kamenec – Nováky, Ladce - N. Ves, Podolie - H. Poruba, Selec - Púchov B, Prečín – Oslany, Kočovce - Tr. Jastrabie, V. Uherce - Z. Kostoľany, V. Bielice - Brezová.
25. kolo 11. 5. o 16.30 h: V. Bielice - Kamenec, Brezová - V. Uherce, Z. Kostoľany – Kočovce, Tr. Jastrabie – Prečín, Oslany – Selec, Púchov B – Podolie, H. Poruba – Ladce, N. Ves – Nováky.
26. kolo 18. 5. o 17. h: Kamenec - N. Ves, Nováky - H. Poruba, Ladce - Púchov B, Podolie – Oslany, Selec - Tr. Jastrabie, Prečín - Z. Kostoľany, Kočovce - Brezová, V. Uherce - V. Bielice.
27. kolo 25. 5. o 17. h: V. Uherce - Kamenec, V. Bielice – Kočovce, Brezová – Prečín, Z. Kostoľany – Selec, Tr. Jastrabie – Podolie, Oslany – Ladce, Púchov B – Nováky, H. Poruba - N. Ves.
28. kolo 1. 6. o 17. h: Kamenec - H. Poruba, N. Ves - Púchov B, Nováky – Oslany, Ladce - Tr. Jastrabie, Podolie - Z. Kostoľany, Selec - Brezová, Prečín - V. Bielice, Kočovce - V. Uherce.
29. kolo 8. 6. o 17. h: Kočovce - Kamenec, V. Uherce – Prečín, V. Bielice – Selec, Brezová – Podolie, Z. Kostoľany – Ladce, Tr. Jastrabie – Nováky, Oslany - N. Ves, Púchov B - H. Poruba.
30. kolo 15. 6. o 17. h: Kamenec - Púchov B, H. Poruba – Oslany, N. Ves - Tr. Jastrabie, Nováky - Z. Kostoľany, Ladce - Brezová, Podolie - V. Bielice, Selec - V. Uherce, Prečín – Kočovce.

1. Brezová 15 15 0 0 35:3 45
2. Nová Ves 15 13 1 1 49:13 40
3. Kočovce 15 12 1 2 38:17 37
4. Ladce 15 8 3 4 32:18 27
5. V. Bielice 15 7 2 6 22:24 23
6. H. Poruba 15 7 1 7 24:19 22
7. Z. Kostoľany 15 7 0 8 19:25 21
8. V. Uherce 15 5 5 5 23:18 20
9. Nováky 15 5 2 8 23:27 17
10. Podolie 15 5 2 8 26:36 17
11. Prečín 15 4 4 7 27:37 16
12. Oslany 15 4 2 9 19:30 14
13. Selec 15 4 1 10 18:42 13
14. Púchov B 15 4 0 11 32:42 12
15. Tr. Jastrabie 15 2 5 8 16:24 11
16.Kamenec 15 2 3 10 16:44 9

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  3. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  4. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  5. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  6. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  10. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  3. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  4. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  6. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  7. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  8. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 19 479
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 15 988
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 247
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 390
  5. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 11 750
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 055
  7. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 997
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 069
  9. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 9 901
  10. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 893
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Plánované operácie len s negatívnym testom

Nemocnica s poliklinikou v Považskej Bystrici plánované operácie nezrušila. Pacient však musí mať pred nástupom na oddelenie negatívny test na Covid-19.

Hematologicko-transfúzne oddelenie v Považskej Bystrici

Mŕtvy muž otvoril rakvu a vrátil sa domov

Takmer 500 náhlych a najmä tragických úmrtí zachytil v Čiernej kronike 1770 – 1900 z Nového Mesta nad Váhom a okolia Jaroslav Kukuča z Bošáce.

Posledná cesta zosnulých v minulosti

GALÉRIA: Novorodenci zo stredného Považia

Pozrite si milé zábery našich najmenších.

V autobuse sa viezlo osem ľudí, hasiči z osobného vozidla vyslobodili jednu osobu.

Na diaľničnom privádzači sa zrazil autobus s osobným autom

Hasiči z Dubnice nad Váhom a Trenčína zasahovali pri dopravnej nehode na diaľničnom privádzači v Ilave.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus na Orave: V sobotu zachytili 1600 pozitívnych prípadov (minúta po minúte)

Na Orave bol o celoplošné testovanie na Covid-19 opäť záujem.

Nemocnica v Nitre má 104 infikovaných zamestnancov

Reprofilizovaných je už 92 lôžok. Na Zobor zatiaľ preložili trinásť ľudí, ktorí potrebujú doliečenie.

Prípravy na Kysuciach v plnom prúde, testovať sa bude aj v reštaurácii či v kolkárni

Sme na jednej lodi, musíme sa zomknúť, hovorí starosta Čierneho.

V Lučenci hľadajú posily do tímov v celoplošnom testovaní, denná odmena je 70 eur

Záujemcovia sa môžu hlásiť do pondelka 26. októbra do 9.00 hod.

Už ste čítali?