Mladší dorastenci I. liga
16. kolo: Pov. Bystrica – N. Zámky 37:24 (19:10), Fatura 7, Slávik 6, Kozáček 5, M. Kardoš 5, Joppek 4, P. Kardoš 4, Ďurajka 2, M. Gardian 2, Chochula, Žernovič, Modra – Košice 32:28, Michalovce – ŠKP 17:20, Prešov – Trnava 40:13, Bojnice – Bardejov 38:27, Trebišov – Topoľčany 35:24.
14. kolo: Trebišov – Trnava 31:23.
1. Pov. Bystrica 16 15 0 1 589:319 30
2. Prešov 16 15 0 1 539:341 30
3. Bojnice 16 12 0 4 475:447 24
4. Košice 16 10 0 6 507:373 20
5. Modra 16 9 0 7 489:490 18
6. Bardejov 16 9 0 7 521:529 18
7. ŠKP 16 7 0 9 441:436 14
8. N. Zámky 16 7 0 9 456:462 14
9. Trebišov 16 6 1 9 442:473 13
10. Trnava 16 2 2 12 346:506 6
11. Topoľčany 16 1 1 14 414:634 3
12. Michalovce 16 1 0 15 370:569 2
Starší dorastenci I. liga
16. kolo: Modra – Košice 21:35, Michalovce – ŠKP 21:26, Trebišov – Topoľčany 33:28, Pov. Bystrica, Prešov a Bojnice mali voľno.
1. Pov. Bystrica 12 11 0 1 481:272 22
2. Košice 13 11 0 2 477:359 22
3. ŠKP 13 9 1 3 339:378 19
4. Prešov 11 7 1 3 395:328 15
5. Bojnice 10 4 0 6 273:326 8
6. Trebišov 10 3 1 6 237:319 7
7. Michalovce 12 3 0 9 312:364 6
8. Modra 12 1 1 10 265:400 3
9. Topoľčany 11 0 2 9 289:531 2
Dorastenci II. liga
13. kolo: Pezinok st. dorast – Dubnica st. dorast 20:22 (11:11), Kučera 8, Prekop 6, S. Beňo 3, Černý 2, Jablonka 2, Náther, Pezinok st. dorast – Dubnica ml. dorast 30:31 (13:15), Pšenek 11, Kunert 6, Kašík 4, Porubský 3, Keseg 3, Behan 2, Doskočil 2.
1. Malacky SD 10 9 0 1 292:186 18
2. Dubnica SD 9 6 1 2 312:177 13
3. Dubnica MD 9 5 0 4 217:217 10
4. Pezinok SD 10 3 1 6 244:250 7
5. D. Streda SD 8 2 0 6 163:220 4
6. Martin SD 10 2 0 8 193:259 4
Dorastenky II. liga
Turnaj v Topoľníkoch: Púchov – Nitra 29:20 (16:7), I. Kalmová 10, Sýkorová 7, Lapšová 5, Mošková 3, V. Vasilenková 2, Urbanová, Valientová, Púchov - D. Streda 19:19 (9:10), I. Kalmová 9, Lapšová 3, Sýkorová 3, Mošková 2, Valientová, Urbanová, Topoľníky - D. Streda 18:27, Topoľníky – Nitra 21:28, Nesvady mali voľno.
1. Púchov 10 7 1 2 235:203 15
2. D. Streda 9 6 1 2 255:179 13
3. Nesvady 8 4 1 3 195:181 9
4. Nitra 9 3 1 5 195:225 7
5. Topoľníky 10 1 0 9 199:291 2
Starší žiaci
13. kolo: Pov. Bystrica A – Pov. Bystrica B 42:16 (21:6), Janíček 10, Hatňančík 9, T. Jakúbek 5, Sádecký 4, Motlo 3, M. Motlo 3, Mrišo 3, Čižmár 2, Daniš 2, Šporík – Majbík 9, Briestenský 3, Majstrík 2, Petričko, J. Jakúbek, K. N. Mesto – Bojnice 23:24.
1. Pov. Bystrica A 18 18 0 0 621:244 36
2. Bojnice 18 13 1 4 415:271 27
3. K. N. Mesto 17 8 1 8 302:372 17
4. Pov. Bystrica B 18 5 0 13 304:494 10
5. Martin 19 0 0 19 240:502 0
Mladší žiaci
13. kolo: Pov. Bystrica A – Pov. Bystrica B 39:13 (19:6), Kulich 8, Strelec 7, Dvorščík 5, Šoltýs 4, Babiar 4, Hraško 2, Kardoš 2, Zubek 2, Petričko 2, Vaňko 2, Marciňa – Podsedlý 8, Jánošík 2, Przybylek 2, Lovíšek, K. N. Mesto – Bojnice 22:21.⋌ (JŠ)
1. Pov. Bystrica A 18 15 0 3 387:269 30
2. K. N. Mesto 17 12 0 5 303:286 24
3. Pov. Bystrica B 18 11 1 6 404:314 23
4. Martin 19 4 1 14 273:360 9
5. Bojnice 18 2 0 16 200:334 4