Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky
FUTBAL V. LIGA

Domáca pôda nebola pre našich zástupcov výhodou

Selec – Prečín 0:3 (0:1) Góly: 60., 70.Masaryk, 25. Almasy Hostia podali dobrý výkon a k polčasovému jednogólovému vedeniu pridal po prestávke dva zásahy Masaryk a Prečín získal dôležité tri body.

Selec – Prečín 0:3 (0:1)
Góly: 60., 70.Masaryk, 25. Almasy
SELEC: Vlk – Palatinus L, Puček R., Koštial, Letko, Paulíny, Puček B., Chromý, Dušák, Masaryk, Daško (Svatík, Králik, Puna).
PREČÍN: Budaj – Mojžišík, Slaninka, Kvaššay, Raček, Kopáč, Masaryk, Almasy, Abík, Michel, Záhradník (Rosina, Briestenský, Bazala).
Púchov B – Tr. Jastrabie 0:3 (0:0)
Góly: 55. a 62. T. Fordek, 73. Mikušík.
V slabom zápase mali hostia v 22. min šancu Mikušíkom, ale Jankovič napravil chybu obrany. O dve minúty trestný kop E. Pagáča letel tesne vedľa v 25. min Mikušíka vychytal skvele Jankovič. Poljak sám v 32. min trafil brankára do tváre a v 37. min zaváhal v šanci Pfeffer. Dorážku Vlasatého hostia odvrátili z bránkovej čiary. V 51. min Mihálik prestrelil po sóle a o tri minúty T. Fordek z ofsajdovej pozície na druhý pokus otvoril skóre. Ten istý hráč potrestal po prihrávke Mikušíka chybu obrany – 0:2. P. Pagáč v 70. min hlavičkoval vedľa a o minútu chýbali P. Fordekovi k hetriku centimetre. Ďalšiu chybu domácej obrany využil Mikušík a zvýšil na 0:3. V 83. min P. Pagáč minul na päťke loptu a domáci po bezkrvnom výkone vysoko prehrali.
Púchov B: Jankovič – Veng, Poljak, Mihálik, Vyhnička (Gašpárek), E. Pagáč, Ciesar, Vlasatý, Hrnčiarik, P. Pagáč, Pfeffer.
Tr. Jastrabie: Hruška – M. Glasa, R. Glasa, T. Fordek, Fischer, Vávra (P. Fordek), Jandák, Beleš (Doktor), Mikušík (Praženec), Halás, Kendera.
⋌JAROSLAV GAŠPÁREK
Ladce – V. Uherce 2:3 (0:1)
Góly: 83. Marián Habánek, 90. Hromka – 60. a 88. Bučko, 27. Zeleník.
Ladce začali aktívne, v 3. min trafil F. Váň žrď a v 8. a 9. min pokusy Mariána Habánka a Zábojníka chytil Radosa. V 25. min Zábojníkovu strelu vykopli obrancovia z čiary a o dve minúty otvorili skóre Zeleníkom po odrazenej lopte. V 28. min Zábojníkovu strelu vyrazil Radosa a Šedík trafil v 34. min žrď. V 46. min bombu J. Váňa vytlačil Radosa na roh, ale hostia udreli v 60. min striedajúcim Bučkom – 0:2. V 83. min dal Marián Habánek kontaktný gól a v 86. min jeho ďalšiu strelu brankár vyrazil. V 88. min Bučko zvýšil na 1:3 a Hromka v nadstavenom čase znížil na 2:3.
Ladce: Porubčan – Šedík, Koštialik, F. Váň, Zábojník, J. Váň (Sviečka), Hromka, Hudec, Michal Habánek, J. Pagáč (E. Mražík /K. Mražík), Marián Habánek.
V. Uherce: Radosa – A. Kováč, Kováčik, M. Kováč, Svrček, Zeleník, Cifrík, Bartoš, Kráľ, R. Kováč, Poliak (striedali Bučko, Javorek, Vlčko). ⋌FRANTIŠEK GACH
H. Poruba – Z. Kostoľany 2:2 (0:1)
Góly: 47. Janoško, 79. Meliš – 38. Hulényi (11 m), 84. V. Mokoš
Domácim chýbalo domáce prostredie lebo sa hralo na umelej tráve v Dubnici. Lepšie začali hostia, ale mierili vedľa. Porubčania sa osmelili a v 8. min pred A. Staňom zasiahol brankár. V 16. min si Bagin dal takmer vlastný gól. V 30. min Baláž netrafil domácu bránu a v 36. min T. Mokoš zahodil obrovskú šancu. O dve minúty ho fauloval Leško a Hulényi premenil jedenástku. Po prestávke v 47. min Melišov trestný kop usmernil do siete Janoško – 1:1. Šance boli na oboch stranách, ale skóre sa menilo až v 79. min, kedy Meliš z trestného kopu krásne trafil sieť. Vedenie domáci neudržali, lebo v 83. min bol vylúčený T. Staňo a po hrubej chybe o minútu V. Mokoš vyrovnal. Vzápätí bol strelec za nešportové správanie sa vylúčený. V nadstavenom čase rozhodca nevidel ruku hostí v šestnástke, zápas skončil remízou.
H. Poruba: Leško (Porubčan) – Meliš, Bagin, Barkáč, Marcel. Živčic, Majerík (R. Puček), A. Staňo, Marek Staňo (Kasenčák), Martin Živčic, T. Staňo, Janoško,
Z. Kostoľany: M . Zvalo – R. Zvalo, Výškrabka, Záhon, Hulénnyi, Duda, T. Mokoš, J. Oršula, V. Mokoš, Baláž (Adamec), A. Zvalo (Pajger). ⋌M. STAŇO
17. kolo: Podolie – Kočovce 0:1 (0:0), 89. Šumaj, Nová Ves – Brezová 1:2 (0:2), 86. Hujík – 35. Šebo, 45. Šarudy, Nováky – Veľké Bielice nehralo sa pre nespôsobilý terén (hrá sa 10.4 o 16.30 h), Oslany – Kamenec 1:3 (1:1), 23. Néč – 24. Švec, 83. a 89. Rybár.
1. Brezová. 17 17 0 0 39:4 5
2. Nová Ves 17 14 1 2 51:15 43
3. Kočovce 17 14 1 2 42:19 43
4. Ladce 17 8 4 5 34:21 28
5. V. Uherce 17 7 5 5 29:20 26
6. V. Bielice 16 7 3 6 22:24 24
7. H. Poruba 17 7 2 8 26:22 23
8. Z. Kostoľany 17 7 1 9 21:28 22