POVAŽSKÁ BYSTRICA
19. kolo: Iwa /Mapei – Bunker 3:10 (2:3), M. Gáborík 2, J. Masaryk – Varhaník 3, Hybben 2, Sviečka 2, M. Zlatoš, Rosina, Almasy, HANT – Norky 2:2 (1:0), Nemček, Žilinčík – Marek Gajdošík, Boško, Fanatici – Bulldog 3:6 (2:2), Bednář 2, I. Milo – I. Birošík 2, Buday, Hošták, J. Zahradník, Matušík, Dragons – Salamander 9:6 (4:3), Vrábel 2, Michal Gardian ml., Minárech, Michal Gardian st, Pružinec, J. Gardian, Hanták, Granát – Papšo 4, Abík, Slaninka, BAX – Spiders 0:5 kontumačne, Celtic mal voľno.
II. liga sa počas víkendu nehrá. (MM)
1. HANT 18 15 1 2 160:37 46
2. Bunker 18 15 0 3 183:57 45
3. IWA/Mapei 18 14 0 4 110:64 42
4. Norky 18 13 1 4 134:73 40
5. Bulldog 18 11 1 6 103:66 34
6. Salamander 18 9 0 9 82:80 27
7. BAX 19 7 0 12 71:102 21
8. Fanatici 19 5 1 13 56:106 16
9. Dragons 19 4 3 12 69:132 15
10. Spiders 18 4 2 12 69:163 14
11. Celtic 18 3 1 14 55:132 10
Ilava
13. kolo: IL Sport – Red Black 0:22 (0:10), B. Cabaj 6, Mikoláš 5, Marienka 3, Živčic 3, Vrábel 2, T. Cabaj, Straňák, Sviečka, Skala – Las Belas 0:5 (0:4), M. Golej 2, Topák, Krištof, M. Labo, Eurošrot – Kozáci odložené, Klomat VI – Texas 2:13 (0:5), Krcheň, Egly – Zermegh 3, D. Barták 2, V. Suchánek 2, P. Barták 2, Majtán 2, Kotras, Rexa, Builders – CMK Leones odložené.
1. Red Black 13 11 1 1 125:49 34
2. Eurošrot 12 10 2 0 63:22 32
3. Las Belas 13 9 2 2 95:37 29
4. Texas 13 9 2 2 76:42 29
5. Builders 12 5 1 6 72:62 16
6. CMK Leones 12 4 0 8 60:70 12
7. Kozáci 12 4 0 8 58:80 12
8. Skala 13 4 0 9 37:71 12
9. Klomat 13 2 0 11 44:110 6
10. IL Sport 13 1 0 12 40:127 3
14. kolo nedeľa 30. 3.: 8. h Texas – IL Sport , 9. h Kozáci - Builders, 10. h Las Belas - Eurošrot, 11. h Red Black - Skala, 12. h CMK Leones – Klomat VI. (JŠ)
Púchov
Štvrťfinále play off 1. zápasy: A3 Soft – MPL Stavro 8:1, Škorvánek 4, Topolan 3, Škripec – Jágrik, Biliard – Armat Lumpi 9:6, Varhaník 3, Babiš 2, Masaryk 2, Vozárik, Hybben – Burdej 2, Hanták 2, Ruman, Kučo, Erman – Alve Warriors 5:5, Urdák 2, Buchta 2, Korený – Samko 2, Ciesar. Koleno, Kecík, Asken – RoLo 5:4, Urbaník 2, Veng 2, Václavík – Šprta 3, Svorada. (JŠ)
Lednické Rovne
10. kolo: Bluemen – Ajax 0:0, 2:2, 0:0, Ajax – Reds 2:1, 3:3, 2:3, Bluemen – Reds 4:0, 1:0, 3:0, Inter 6 mal voľno.
1. Ajax 54 29 11 14 110:59 98
2. Bluemen 54 29 11 14 99:63 98
3. Reds 48 14 6 28 56:104 48
4. Inter 6 48 14 4 30 56:94 46
Strelci 10. kolo: Bluemen: Bosák 6, Bielik 2, Janis 1, P. Horečný 1, Reds: Janček 3, Bárka 2, Panáček 1, Kamenický 1, Ajax: Janovec 3, Vojtek 2, Kucharík 2, Jurčík 1, Mazák 1.
11. kolo sobota 29. 3. o 18. h voľno má Bluemen. (BOL)
Nová Dubnica
13. kolo sobota 29. 3.: 10. h Demonic – Cappy, 11. h MLB - Korda, 12. h FCBA Team – Flames, Cerveza má voľno.
V piatok 28. 3. o 16. h je v Amfiku schôdza kapitánov. (JŠ)
1. Flames 10 9 1 0 55:20 28
2. Cappy 10 8 1 1 57:30 25
3. Cerveza 11 4 2 5 36:39 14
4. MLB 10 4 1 5 44:34 13
5. Demonic 10 4 0 6 31:47 12
6. FCBA 11 3 1 7 30:50 10
7. Korda 10 1 0 9 28:61 3