Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

Jarné žreby futbalových súťaží

I. TRIEDA MUŽI
l 16. kolo 6. 4. o 15.30 h: Udiča - Beluša, M. Lednice - Brvnište, Horovce - Plevník, Papradno - Pružina, D. Mariková - Dulov, Ilava – Pov. Teplá, Prejta – Visolaje.
l 17. kolo 13. 4. o 15.30 h: Prejta - Udiča, Visolaje - Ilava, Pov. Teplá - D. Mariková, Dulov - Papradno, Pružina - Horovce, Plevník - M. Lednice, Brvnište – Beluša.
l 18. kolo 20. 4. o 16. h: Udiča - Brvnište, Beluša - Plevník, M. Lednice - Pružina, Horovce - Dulov, Papradno – Pov. Teplá, D. Mariková - Visolaje, Ilava – Prejta.
l 19. kolo 27. 4. o 16. h: Ilava - Udiča, Prejta - D. Mariková, Visolaje - Papradno, Pov. Teplá - Horovce, Dulov - M. Lednice, Pružina - Beluša, Plevník – Brvnište.
l 20. kolo 4. 5. o 16.30 h: Udiča - Plevník, Brvnište - Pružina, Beluša - Dulov, M. Lednice – Pov. Teplá, Horovce - Visolaje, Papradno - Prejta, D. Mariková – Ilava.
l 21. kolo 11. 5. o 16.30 h: D. Mariková - Udiča, Ilava - Papradno, Prejta - Horovce, Visolaje - M. Lednice, Pov. Teplá - Beluša, Dulov - Brvnište, Pružina – Plevník.
l 22. kolo 18. 5. o 17. h: Udiča - Pružina, Plevník - Dulov, Brvnište – Pov. Teplá, Beluša - Visolaje, M. Lednice - Prejta, Horovce - Ilava, Papradno - D. Mariková.
l 23. kolo 25. 5. o 17. h: Papradno - Udiča, D. Mariková - Horovce, Ilava - M. Lednice, Prejta - Beluša, Visolaje - Brvnište, Pov. Teplá - Plevník, Dulov – Pružina.
l 24. kolo 1. 6. o 17. h: Udiča - Dulov, Pružina – Pov. Teplá, Plevník - Visolaje, Brvnište - Prejta, Beluša - Ilava, M. Lednice - D. Mariková, Horovce – Papradno.
l 25. kolo 8. 6. o 17. h: Horovce - Udiča, Papradno - M. Lednice, D. Mariková - Beluša, Ilava - Brvnište, Prejta - Plevník, Visolaje - Pružina, Pov. Teplá – Dulov.
l 26. kolo 15. 6. o 17. h: Udiča – Pov. Teplá, Dulov - Visolaje, Pružina - Prejta, Plevník - Ilava, Brvnište - D. Mariková, Beluša - Papradno, M. Lednice – Horovce.

Skryť Vypnúť reklamu

II. TRIEDA MUŽI
l 16. kolo 6. 4. o 15.30 h: Streženice - Tuchyňa, D. Kočkovce - Kolačín, Lúky - Lysá, Šebešťanová - Košeca, Sverepec - Jasenica, Bolešov - Podvažie, Mikušovce – Bodiná.
l 17. kolo 13. 4. o 15.30 h: Mikušovce - Streženice, Bodiná - Bolešov, Podvažie - Sverepec, Jasenica - Šebešťanová, Košeca - Lúky, Lysá - D. Kočkovce, Kolačín – Tuchyňa.
l 18. kolo 20. 4. o 16. h: Streženice - Kolačín, Tuchyňa - Lysá, D. Kočkovce - Košeca, Lúky - Jasenica, Šebešťanová - Podvažie, Sverepec - Bodiná, Bolešov – Mikušovce.
l 19. kolo 27. 4. o 16. h: Bolešov - Streženice, Mikušovce - Sverepec, Bodiná - Šebešťanová, Podvažie - Lúky, Jasenica - D. Kočkovce, Košeca - Tuchyňa, Lysá – Kolačín.
l 20. kolo 4. 5. o 16.30 h: Streženice - Lysá, Kolačín - Košeca, Tuchyňa - Jasenica, D. Kočkovce - Podvažie, Lúky - Bodiná, Šebešťanová - Mikušovce, Sverepec – Bolešov.
l  21. kolo 11. 5. o 16.30 h: Sverepec - Streženice, Bolešov - Šebešťanová, Mikušovce - Lúky, Bodiná - D. Kočkovce, Podvažie - Tuchyňa, Jasenica - Kolačín, Košeca – Lysá.
l  22. kolo 18. 5. o 17. h: Streženice - Košeca, Lysá - Jasenica, Kolačín - Podvažie, Tuchyňa - Bodiná, D. Kočkovce - Mikušovce, Lúky - Bolešov, Šebešťanová – Sverepec.
l  23. kolo 25. 5. o 17. h: Šebešťanová - Streženice, Sverepec - Lúky, Bolešov - D. Kočkovce, Mikušovce - Tuchyňa, Bodiná - Kolačín, Podvažie - Lysá, Jasenica – Košeca.
l 24. kolo 1. 6. o 17. h: Streženice - Jasenica, Košeca - Podvažie, Lysá - Bodiná, Kolačín - Mikušovce, Tuchyňa - Bolešov, D. Kočkovce - Sverepec, Lúky – Šebešťanová.
l 25. kolo 8. 6. o 17. h: Lúky - Streženice, Šebešťanová - D. Kočkovce, Sverepec - Tuchyňa, Bolešov - Kolačín, Mikušovce - Lysá, Bodiná - Košeca, Podvažie – Jasenica.
l 26. kolo 15. 6. o 17. h: Streženice - Podvažie, Jasenica - Bodiná, Košeca - Mikušovce, Lysá - Bolešov, Kolačín - Sverepec, Tuchyňa - Šebešťanová, D. Kočkovce – Lúky.

Skryť Vypnúť reklamu

III. A TRIEDA MUŽI
l 12. kolo 6. 4. o 15.30 h: Tunežice - Č. Kameň, H. Breznica - Kameničany, K. Podhradie - Lednica, Pruské - Kvašov, N. Dubnica B mávoľno, Zubák - D. Breznica.
l 13. kolo 13. 4. o 15.30 h: Zubák - Tunežice, D. Breznica – má voľno, N. Dubnica B - Pruské, Kvašov - K. Podhradie, Lednica - H. Breznica, Kameničany - Č. Kameň.
l  14. kolo 20. 4. o 16. h: Tunežice - Kameničany, Č. Kameň - Lednica, H. Breznica - Kvašov, K. Podhradie - N. Dubnica B, Pruské - D. Breznica, Zubák má voľno.
l 15. kolo 27. 4. o 16. h: Tunežice majú voľno, Zubák - Pruské, D. Breznica - K. Podhradie, N. Dubnica B - H. Breznica, Kvašov - Č. Kameň, Lednica – Kameničany.
l 16. kolo 4. 5. o 16.30 h: Tunežice - Lednica, Kameničany - Kvašov, Č. Kameň - N. Dubnica B, H. Breznica - D. Breznica, K. Podhradie - Zubák, Pruské má voľno.
l 17. kolo 11. 5. o 16.30 h: Pruské - Tunežice, K. Podhradie má voľno, Zubák - H. Breznica, D. Breznica - Č. Kameň, N. Dubnica B - Kameničany, Kvašov – Lednica.
l  18. kolo 18. 5. o 17. h: Tunežice - Kvašov, Lednica - N. Dubnica B, Kameničany - D. Breznica, Č. Kameň - Zubák, H. Breznica má voľno, K. Podhradie – Pruské.
l  19. kolo 25. 5. o 17. h: K. Podhradie - Tunežice, Pruské - H. Breznica, Č. Kameň má voľno, Zubák - Kameničany, D. Breznica - Lednica, N. Dubnica B – Kvašov.
l  20. kolo 1. 6. o 17. h: Tunežice - N. Dubnica B, Kvašov - D. Breznica, Lednica - Zubák, Kameničany majú voľno, Č. Kameň - Pruské, H. Breznica - K. Podhradie.
l 21. kolo 8. 6. o 17. h: H. Breznica - Tunežice, K. Podhradie - Č. Kameň, Pruské - Kameničany, Lednica má voľno, Zubák - Kvašov, D. Breznica - N. Dubnica B.
l 22.kolo 15. 6. o 17. h: Tunežice - D. Breznica, N. Dubnica B - Zubák, Kvašov má voľno, Lednica - Pruské, Kameničany - K. Podhradie, Č. Kameň - H. Breznica.

Skryť Vypnúť reklamu

III. B TRIEDA MUŽI
l 12. kolo 13. 4. o 15.30 h: Nosice - FC Púchov, Vrchteplá - Praznov, Podmanín - Tŕstie, Dohňany - Jasenica B.
l 13. kolo 20. 4. o 16. h: Dohňany - Nosice, Jasenica B - Podmanín, Tŕstie - Vrchteplá, Praznov - FC Púchov.
l  14. kolo 27. 4. o 16. h: Nosice - Praznov, FC Púchov - Tŕstie, Vrchteplá - Jasenica B, Podmanín – Dohňany.
l 15. kolo 4. 5. o 16.30 h: Podmanín - Nosice, Vrchteplá - Dohňany, FC Púchov - Jasenica B, Praznov – Tŕstie.
l 16. kolo 11. 5. o 16.30 h: Nosice - Tŕstie, Jasenica B - Praznov, Dohňany - FC Púchov, Podmanín – Vrchteplá.
l 17. kolo 18. 5. o 17. h: Vrchteplá - Nosice, FC Púchov - Podmanín, Praznov - Dohňany, Tŕstie - Jasenica B.
l  18. kolo 25. 5. o 17. h: Nosice - Jasenica B, Dohňany - Tŕstie, Podmanín - Praznov, Vrchteplá - FC Púchov.
l 19. kolo 1. 6. o 17. h: FC Púchov - Nosice, Praznov - Vrchteplá, Tŕstie - Podmanín, Jasenica B – Dohňany.
l 20. kolo 8. 6. o 17. h: Nosice - Dohňany, Podmanín - Jasenica B, Vrchteplá - Tŕstie, FC Púchov – Praznov.
l 21. kolo 15. 6. o 17. h: Praznov - Nosice, Tŕstie - FC Púchov, Jasenica B - Vrchteplá, Dohňany – Podmanín.

I. TRIEDA DORAST
l 16. kolo 6. 4. o 13. h: Prečín - Tuchyňa, Domaniža - Lysá, Horovce - Plevník, Papradno - Pružina, H. Poruba - L. Rovne B, Pruské - Praznov, Bolešov – Visolaje.
l 17. kolo 13. 4. o 13. h: Bolešov - Prečín, Visolaje - Pruské, Praznov - H. Poruba, L. Rovne B - Papradno, Pružina - Horovce, Plevník - Domaniža, Lysá – Tuchyňa.
l 18. kolo 20. 4. o 13.30 h: Prečín - Lysá, Tuchyňa - Plevník, Domaniža - Pružina, Horovce - L. Rovne B, Papradno - Praznov, H. Poruba - Visolaje, Pruské – Bolešov.
l 19. kolo 27. 4. o 13.30 h: Pruské - Prečín, Bolešov - H. Poruba, Visolaje - Papradno, Praznov - Horovce, L. Rovne B - Domaniža, Pružina - Tuchyňa, Plevník – Lysá.
l 20. kolo 4. 5. o 14. h: Prečín - Plevník, Lysá - Pružina, Tuchyňa - L. Rovne B, Domaniža - Praznov, Horovce - Visolaje, Papradno - Bolešov, H. Poruba – Pruské.
l 21. kolo 11. 5. o 14. h: H. Poruba - Prečín, Pruské - Papradno, Bolešov - Horovce, Visolaje - Domaniža, Praznov - Tuchyňa, L. Rovne B - Lysá, Pružina – Plevník.
l 22. kolo 18. 5. o 14.30 h: Prečín - Pružina, Plevník - L. Rovne B, Lysá - Praznov, Tuchyňa - Visolaje, Domaniža - Bolešov, Horovce - Pruské, Papradno - H. Poruba.
l 23. kolo 25. 5. o 14.30 h: Papradno - Prečín, H. Poruba - Horovce, Pruské - Domaniža, Bolešov - Tuchyňa, Visolaje - Lysá, Praznov - Plevník, L. Rovne B – Pružina.
l 24. kolo 1. 6. o 14.30 h: Prečín - L. Rovne B, Pružina - Praznov, Plevník - Visolaje, Lysá - Bolešov, Tuchyňa - Pruské, Domaniža - H. Poruba, Horovce – Papradno.
l 25. kolo 8. 6. o 14.30 h: Horovce - Prečín, Papradno - Domaniža, H. Poruba - Tuchyňa, Pruské - Lysá, Bolešov - Plevník, Visolaje - Pružina, Praznov - L. Rovne B.
l 26. kolo 15.6 . o 14.30 h: Prečín - Praznov, L. Rovne B - Visolaje, Pružina - Bolešov, Plevník - Pruské, Lysá - H. Poruba, Tuchyňa - Papradno, Domaniža – Horovce.


II. TRIEDA DORAST
l 10. kolo 20. 4. o 13.30 h: Udiča - Lúky, Prejta má voľno, Beluša B - Brvnište, Zubák - Borčice, Jasenica – Podvažie.
l 11. kolo 27. 4. o 13.30 h: Jasenica - Udiča, Podvažie - Zubák, Borčice - Beluša B, Brvnište - Prejta, Lúky majú voľno.
l 12. kolo 4. 5. o 14. h: Udiča má voľno, Lúky - Brvnište, Prejta - Borčice, Beluša B - Podvažie, Zubák – Jasenica.
l 13. kolo 11. 5. o 14. h: Zubák - Udiča, Jasenica - Beluša B, Podvažie - Prejta, Borčice - Lúky, Brvnište má voľno.
l 14. kolo 18. 5. o 14.30 h: Udiča - Brvnište, Borčice majú voľno, Lúky - Podvažie, Prejta - Jasenica, Beluša B – Zubák.
l 15. kolo 25. 5. o 14.30 h: Beluša B - Udiča, Zubák - Prejta, Jasenica - Lúky, Podvažie má voľno, Borčice – Brvnište.
l 16. kolo 1. 6. o 14.30 h: Udiča - Borčice, Brvnište - Podvažie, Jasenica má voľno, Lúky - Zubák, Prejta - Beluša B.
l 17. kolo 8. 6. o 14.30 h: Prejta - Udiča, Beluša B - Lúky, Zubák má voľno, Jasenica - Brvnište, Podvažie – Borčice.
l 18. kolo 15. 6. o 14.30 h: Udiča - Podvažie, Borčice - Jasenica, Brvnište - Zubák, Beluša B má voľno, Lúky – Prejta.

I. TRIEDA STARŠÍ ŽIACI
l 16.kolo 6. 4. o 10.30 h: Streženice - D. Kočkovce, Stupné - Kolačín, Lúky - Košeca, Papradno - Pružina, D. Mariková - H. Poruba, Bolešov - Orlové, Prejta – Prečín.
l 17. kolo 13. 4. o 10.30 h: Prejta - Streženice, Prečín - Bolešov, Orlové - D. Mariková, H. Poruba - Papradno, Pružina - Lúky, Košeca - Stupné, Kolačín - D. Kočkovce.
l 18. kolo 20. 4. o 10.30 h: Streženice - Kolačín, D. Kočkovce - Košeca, Stupné - Pružina, Lúky - H. Poruba, Papradno - Orlové, D. Mariková - Prečín, Bolešov – Prejta.
l 19. kolo 27. 4. o 10.30 h: Bolešov - Streženice, Prejta - D. Mariková, Prečín - Papradno, Orlové - Lúky, H. Poruba - Stupné, Pružina - D. Kočkovce, Košeca – Kolačín.
l 20. kolo 4. 5. o 10.30 h: Streženice - Košeca, Kolačín - Pružina, D. Kočkovce - H. Poruba, Stupné - Orlové, Lúky - Prečín, Papradno - Prejta, D. Mariková – Bolešov.
l 21. kolo 11. 5. o 10.30 h: D. Mariková - Streženice, Bolešov - Papradno, Prejta - Lúky, Prečín - Stupné, Orlové - D. Kočkovce, H. Poruba - Kolačín, Pružina – Košeca.
l 22. kolo 18. 5. o 10.30 h: Streženice - Pružina, Košeca - H. Poruba, Kolačín - Orlové, D. Kočkovce - Prečín, Stupné - Prejta, Lúky - Bolešov, Papradno - D. Mariková.
l 23. kolo 25. 5. o 10.30 h: Papradno - Streženice, D. Mariková - Lúky, Bolešov - Stupné, Prejta - D. Kočkovce, Prečín - Kolačín, Orlové - Košeca, H. Poruba – Pružina.
l 24. kolo 1. 6. o 10.30 h: Streženice - H. Poruba, Pružina - Orlové, Košeca - Prečín, Kolačín - Prejta, D. Kočkovce - Bolešov, Stupné - D. Mariková, Lúky – Papradno.
l 25. kolo 8. 6. o 10.30 h: Lúky - Streženice, Papradno - Stupné, D. Mariková - D. Kočkovce, Bolešov - Kolačín, Prejta - Košeca, Prečín - Pružina, Orlové - H. Poruba.
l 26. kolo 15. 6. o 10.30 h: Streženice - Orlové, H. Poruba - Prečín, Pružina - Prejta, Košeca - Bolešov, Kolačín - D. Mariková, D. Kočkovce - Papradno, Stupné – Lúky.

II. TRIEDA STARŠÍ ŽIACI
l 12. kolo 6. 4. o 10.30 h: Sverepec - M. Lednice, Borčice - Podmanín, K. Podhradie - Lysá, Mikušovce - Udiča, Šebešťanová má voľno, Pruské – Dulov.
l 13. kolo 13. 4. o 10.30 h: Pruské - Sverepec, Dulov - Šebešťanová, Mikušovce majú voľno, Udiča - K. Podhradie, Lysá - Borčice, Podmanín - M. Lednice.
l 14. kolo 20. 4. o 10.30 h: Sverepec - Podmanín, M. Lednice - Lysá, Borčice - Udiča, K. Podhradie má voľno, Mikušovce - Dulov, Šebešťanová – Pruské.
l 15. kolo 27. 4. o 10.30 h: Šebešťanová - Sverepec, Pruské - Mikušovce, Dulov - K. Podhradie, Borčice majú voľno, Udiča - M. Lednice, Lysá – Podmanín.
l 16. kolo 4. 5. o 10.30 h: Sverepec - Lysá, Podmanín - Udiča, M. Lednice majú voľno, Borčice - Dulov, K. Podhradie - Pruské, Mikušovce – Šebešťanová.
l 17. kolo 11. 5. o 10.30 h: Mikušovce - Sverepec, Šebešťanová - K. Podhradie, Pruské - Borčice, Dulov - M. Lednice, Podmanín má voľno, Udiča – Lysá.
l 18. kolo 18. 5. o 10.30 h: Sverepec - Udiča, Lysá má voľno, Podmanín - Dulov, M. Lednice - Pruské, Borčice - Šebešťanová, K. Podhradie – Mikušovce.
l 19. kolo 25. 5. o 10.30 h: K. Podhradie - Sverepec, Mikušovce - Borčice, Šebešťanová - M. Lednice, Pruské - Podmanín, Dulov - Lysá, Udiča má voľno.
l 20. kolo 1. 6. o 10.30 h: Sverepec má voľno, Udiča - Dulov, Lysá - Pruské, Podmanín - Šebešťanová, M. Lednice - Mikušovce, Borčice - K. Podhradie.
l 21. kolo - 8. 6. o 10.30 h: Borčice - Sverepec, K. Podhradie - M. Lednice, Mikušovce - Podmanín, Šebešťanová - Lysá, Pruské - Udiča, Dulov má voľno.
l 22. kolo 15. 6. o 10.30 h: Sverepec - Dulov, Pruské má voľno, Udiča - Šebešťanová, Lysá - Mikušovce, Podmanín - K. Podhradie, M. Lednice – Borčice.

I. TRIEDA MLADŠÍ ŽIACI
l 10. kolo 20. 4. o 10.30 h: L. Rovne C - N. Dubnica B, Dubnica - Ladce, Podmanín má voľno, Bodiná - Ilava, Košeca - L. Rovne B.
l 11. kolo 27. 4. o 10.30 h: Košeca - L. Rovne C, L. Rovne B - Bodiná, Ilava - Podmanín, Dubnica má voľno, Ladce - N. Dubnica B.
l 12. kolo 4. 5. o 10.30 h: L. Rovne C - Ladce, N. Dubnica B má voľno, Dubnica - Ilava, Podmanín - L. Rovne B, Bodiná – Košeca.
l 13. kolo 11. 5. o 10.30 h: Bodiná - L. Rovne C, Košeca - Podmanín, L. Rovne B - Dubnica, Ilava - N. Dubnica B, Ladce majú voľno.
l 14. kolo 18. 5. o 10.30 h: L. Rovne C majú voľno, Ladce - Ilava, N. Dubnica B - L. Rovne B, Dubnica - Košeca, Podmanín – Bodiná.
l 15. kolo 25. 5. o 10.30 h: Podmanín - L. Rovne C, Bodiná - Dubnica, Košeca - N. Dubnica B, L. Rovne B - Ladce, Ilava má voľno.
l 16. kolo 1. 6. o 10.30 h: L. Rovne C - Ilava, L. Rovne B majú voľno, Ladce - Košeca, N. Dubnica B - Bodiná, Dubnica – Podmanín.
l 17. kolo 8. 6. o 10.30 h: Dubnica - L. Rovne C, Podmanín - N. Dubnica B, Bodiná - Ladce, Košeca má voľno, L. Rovne B – Ilava.
l 18. kolo 15. 6. o 10.30 h: L. Rovne C - L. Rovne B, Ilava - Košeca, Bodiná má voľno, Ladce - Podmanín, N. Dubnica B –Dubnica.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  2. Vitajte v postapokalyptickom svete
  3. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  4. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  5. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  6. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  7. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  8. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  9. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  10. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  1. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  2. Vitajte v postapokalyptickom svete
  3. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  4. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  5. Päť chýb pri zateplení strechy
  6. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  8. Prebudili ste sa už v sude, sene alebo teepee? Je to zážitok!
  9. Počas pandémie je dôležité aj správne kúrenie
  10. Bezbariérové vozidlo
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 29 898
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 15 872
  3. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 14 657
  4. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 13 605
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 686
  6. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 11 253
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 591
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 544
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 367
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 138
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

V Košeci chcú na testovanie vyčleniť prioritne priestory v exteriéri

V obci Košeca v Ilavskom okrese chce samospráva vyčleniť prioritne priestory v exteriéri.

Vzorky na antigénne testy odoberú výterom z nosohltana.

Odchádzajúci tréner Vágner: V Považskej je cítiť napätie

Nevydarený štart futbalistov Považskej Bystrice do tretej ligy si odniesol tréner Jaroslav Vágner. Po dohode opustil trénerskú lavičku, na ktorú zasadol Alexander Homér.

Teraz už bývalý tréner futbalistov Považskej Bystrice Jaroslav Vágner.

Rekordný prírastok. 2202 pozitívne testovaných, z toho 212 v Trenčianskom kraji

Včerajšie testy priniesli nový rekord pozitívnych prípadov na koronavírus.

Testovanie na nový koronavírus.

Ošípané čo najskôr zaregistrujte

Africký mor ošípaných zosilnel. Majitelia prasiat majú povinnosti, ako predísť nákaze. Základom je zaregistrovať každé zviera.

ilustračné foto

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Vojaci kontrolujú miesta určené na testovanie Oravcov

Samosprávy musia do piatka rána pripraviť priestory, kde sa uskutočnia odbery. Oravcov budú testovať trikrát.

Koronavírus si vyžiadal prvú obeť z radov zdravotníkov

Obvodný lekár v Lokci podľahol ochoreniu COVID-19, mal len 48 rokov.

V nemocnici v Čadci zomrel pacient na COVID-19

Čadca je červeným okresom, Kysucké Nové Mesto ostáva oranžovým.

Už ste čítali?