Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky
FUTBAL IV. LIGA + V. LIGA

Prekvapenie v Novej Dubnici, prvá bodová strata Brezovej

N. DUBNICA – BORČICE 1:0 (1:0) l GÓL: 22. Haviar. V derby sa začalo vo vlažnom tempe, až do 10. min, kedy domáci otvorili hru. V 22. min po akcii Štiffela s Grambličkom si na nádherný tridsaťmetrový pas nabehol Haviar a dal jediný gól zápasu.

N. DUBNICA – BORČICE
1:0 (1:0)
l GÓL: 22. Haviar.
V derby sa začalo vo vlažnom tempe, až do 10. min, kedy domáci otvorili hru. V 22. min po akcii Štiffela s Grambličkom si na nádherný tridsaťmetrový pas nabehol Haviar a dal jediný gól zápasu. O dve minúty zaútočili hostia, ale Múčka skvele vyrazil strelu na roh. V 38. min Novodubničania pohrozili priamočiarou akciou, ale Kopčan bol pozorný. Borčice sa snažili po prestávke vyrovnať, ale pozorní domáci ich do šancí nepúšťali. V 65. min Kopačkov priamy kop Múčka vyrazil na roh. Ani štyri ďalšie priame kopy Borčíc gólom neskončili a domáci výhru udržali.
l N. DUBNICA: Múčka – Burdej (P. Ďuriš), Gramblička, Štiffel, Juriga, Beňo, T. Ďuriš (Adamčík), Haviar (Ďatko), Ruman, Malovec, Maník.
l BORČICE: Kopčan – Krško, Decký, Štrbák, Mečiar, Kopačka, Turza, Gábor, Vodecký, Humaj (Staňo), Kaňa. ⋌M. DUŠIČKA
l Piešťany – Hrnčiarovce 5:1 (2:1), Gvozdenovič 3, Kukuč, Babský – Gašparík, Senica - Šimonovany 6:0 (3:0), L. Bajan 3 ( 1 z 11), Joniak, Mihál, T. Bajan, Bošany - Solčany 3:0 (2:0), Husár, Papranec, Šesták,Tr. Stankovce – Ludanice 0:3 (0:2), 4. Ölvecký, 30. Rimanovský, 48. Dobiáš, Častkovce – Bánovce 1:1 (0:0), 55. Masarovič - 82. Vrábel z 11m, Kanianka – Skalica 3:3 (1:1), 25. Grom, 60. Richter, 67. Petráš Marián – 20. a 82. Šenk, 53. Kadaš, N. Pravno – Chynorany 3:0 (2:0), 23. Michal Jamrich, 38. Pavel Valko, 84. Miroslav Jamrich.

PÚCHOV B – BREZOVÁ 0:0
V dobrom zápase stratili Brezovania prvé body v súťaži. V 14. min Holeščák tesne minul bránu po Ondričkovom pase a v 19. min ohrozil Jankoviča Beňa. Domáci brankár v 25. min vyrazil zázračne Beňovu hlavičku na roh. O päť minút hlavičkoval v šanci Petráš nad bránu a v 34. min po Riškovom prieniku skončil odkopom obrancov. V 49. min Holeščákovi skĺzla lopta z kopačky a skončila tesne vedľa. Po faule na Holeščáka neodpískal rozhodca v 79. min pokutový kop a v 80. min domáci hráč hlavičkoval tesne vedľa. V posledných sekundách Jankovič včasným vybehnutím zachránil remízu pred osamoteným Pavlíkom.
l PÚCHOV B: Jankovič – Michalička, Mojík (P. Pagáč), Riška, Vlasatý, Ondrička, Holeščák, Šimáček, Samko (Poljak), Talda, E. Pagáč.
l BREZOVÁ: Fišan – Marík, Noska, Miča, Pavlovič, Šarudi, Pavlík, Šido, Petráš (Nižník), Gunda, Beňa. ⋌J. GAŠPÁREK
LADCE – PREČÍN 2:0 (1:0)
l GÓLY: 20. Hromka, 75. Zábojník.
Domáci, ktorí potrebovali vyhrať, sa v 20. min ujali vedenia Hromkom. Ladce pokračovali v iniciatíve. V 34. min E. Mražík trafil brvno a o minútu Hudec žrď. V 35. min Zábojníkov priamy kop letel tesne vedľa. V druhom polčase hostia pridali, ale gól nedali. V 61. min hlavičkoval Šedík tesne vedľa a v 75. min po rohu E. Mražíka zvýšil Zábojník na konečných 2:0.
l LADCE: Janke – Šedík, Koštialik, J. Váň, Zábojník, Sviečka (Gurín), Hromka, Hudec (Podmaninec), Martinka, E. Mražík, K. Mražík.
l PREČÍN: Buday – Mojžišík, Sádecký, Slaninka, Raček, Briestenský, Masaryk, Kostelanský, Abík, Michel, Záhradník.⋌F. GACH
H. PORUBA - V. BIELICE
2:0 (2:0)
l GÓLY: 19. R. Puček, 21. Kasenčák.
Domáci začali náporom a v 5. min Baginovu bombu brankár vyrazil na roh. Hostia sa osmelili v 16. min, ale Bilíkov center poslal J. Mlatec nad. O dve minúty po faule na Majeríka poslal loptu po trestnom kope do siete R. Puček. V 21. min prudkou strelou spoza šestnástky zvýšil Kasenčák na 2:0. V 24. min Leško s námahou vyrazil priamy kop a v 36. min Janoško zblízka minul bránu. Po prestávke Martin Živčic neprekonal padajúceho brankára. V 55. min spálil šancu R. Puček a o dve minúty podržal domácich pri strelách Valacha a Bílika Leško. V 80. min Meliš mieril tesne nad a Martin Živčic neprekonal brankára rovnako ako hosťujúci Špánik.
l H. PORUBA: Leško – Barkáč, Bagin, Meliš, Marcel Živčic, Majerík, R. Puček (Papp), Buchta (P. Živčic), Martin Živčic, Kasenčák (Prostinák), Janoško.
l V. BIELICE: Znášik – Fabo, Calpaš, Špánik, Kotlárik, Bystriansky, J. Mlatec, Bílik, Sedláček, S. Mlatec, Valúch.⋌M. STAŇO
l  Nováky – Kočovce 0:2 (0:0), 53. Suchánek, 56. Doboš, Oslany – Zem. Kostoľany 2:1 (0:0), 70. Čavoj (11 m), 88. Jančich – 63. Baláž, Podolie – Selec 3:1 (1:1), 4. Ivana, 48. Červeňanský, 58. Ivana (11 m) - 33. Ondriška, Nová Ves – Veľké Uherce 3:1 (1:0),31., 66., 79 Petruš (1. a 2. z 11 m) – 51. Cifrík (11 m), Tr. Jastrabie – Kamenec 1:1 (1:0), 18. min Sidor (11 m) – 55. Višňovský.

1. Brezová 19 18 1 0 43:5 55
2. Nová Ves 19 16 1 2 57:18 49
3. Kočovce 19 16 1 2 48:20 49
4. Ladce 19 9 4 6 37:25 31
5. V. Uherce 19 7 5 7 31:26 26
6. H. Poruba 19 8 2 9 29:26 26
7. Z. Kostoľany 19 8 1 10 25:31 25
8. V. Bielice 18 7 3 8 24:29 24