Juniorky I. liga
16. kolo: ŠŠK OA Pov. Bystrica – N. Mesto 1:3 (-22, -23, 22, -17) a 1:3 (-24, 18, -19, -26), UKF Nitra – Vivus 2:3 a 3:0, Senica – Bilíkova Bratislava 0:3 a 1:3, Žiar – Slávia UK 1:3 a 1:3, ŠG Nitra – Prievidza 3:0 a 3:0.
1. Slávia UK 32 28 4 89:23 60
2. Bilíkova 32 28 4 90:25 60
3. ŠG Nitra 32 27 5 86:33 59
4. N. Mesto 32 21 11 69:45 53
5. Žiar 32 16 16 61:56 48
6. ŠŠK OA 32 15 17 51:58 47
7. Senica 32 10 22 41:72 42
8. Prievidza 32 8 24 34:81 40
9. UKF 32 5 27 28:84 37
10. Vivus 32 2 30 20:92 34
Kadetky I. trieda západ
18. kolo: Levice – Púchov 3:0 (21, 19, 18) a 3:1 (-20, 17, 17, 16), N. Mesto – N. Zámky 3:1 a 3:0, Senica – Komjatice 3:0 a 3:0.
1. Levice 36 35 1 106:12 71
2. Senica 36 31 5 99:27 67
3. N. Mesto 36 18 18 62:61 54
4. Púchov 36 15 21 59:68 51
5. N. Zámky 36 5 31 18:97 41
6. Komjatice 36 4 32 21:100 40
St. žiačky I. trieda západ
16. kolo: Nitra – Púchov 3:0 (10, 22, 10) a 3:0 (13, 17, 16), N. Mesto – Komárno 1:3 a 0:3, Senica – Skalica 3:0 a 3:2.
1. Levice 24 23 1 71:6 47
2. Komárno 24 21 3 64:19 45
3. Senica 24 16 8 53:33 40
4. Nitra 24 13 11 50:42 37
5. Skalica 26 10 16 39:54 36
6. N. Zámky 26 10 16 36:55 36
7. N. Mesto 24 6 18 32:61 30
8. Púchov 28 1 27 9:83 29
II. liga ženy a juniorky
10. kolo: Zvolen – ŠŠK OA Pov. Bystrica 3:0 (19, 20, 17) a 3:1 (21, 17, -23, 15), Mladosť Pov. Bystrica – Brezno 0:3 (-18, -21, -24) a 3:1 (23, 17, -18, 17), Martin – Tvrdošín 3:0 a 3:0, Čadca mala voľno.
1. Martin 24 24 0 72:7 48
2. Brezno 24 18 6 60:26 42
3. Mladosť 24 13 11 43:40 37
4. Zvolen 24 12 12 46:48 36
5. ŠŠK OA B 24 6 18 31:61 30
6. Tvrdošín 24 6 18 28:61 30
7. Čadca 24 5 19 26:63 29
St. žiačky stred I. trieda
16. kolo: Poltár – ŠŠK OA Pov. Bystrica 0:3 (-23, -18, -24) a 3:2 (-23, 19, -15, 23, 11), Mladosť Pov. Bystrica – Čadca 3:0 (22, 11, 11) a 3:0 (19, 11, 21), Žilina B – Prievidza 2:3 a 3:1, Žiar – Žilina A 3:2 a 3:1, Krupina – L. Hrádok 1:3 a 1:3.
1. L. Hrádok 32 29 3 87:23 61
2. ŠŠK OA 32 28 4 89:25 60
3. Žiar 32 19 13 72:49 51
4. Mladosť 32 19 13 65:49 51
5. Prievidza 32 16 16 57:63 48
6. Poltár 32 15 17 59:65 47
7. Krupina 32 13 19 50:64 45
8. Žilina A 32 13 19 53:68 45
9. Žilina B 32 8 24 37:79 40
10. Čadca 32 0 32 12:96 32
Kadetky stred I. trieda
16. kolo: ŠŠK OA Pov. Bystrica – L. Hrádok 0:3 (-21, -14, -17) a 1:3 (-25, 18, -20, -23), Čadca – Žilina 0:3 a 3:1, Poltár – Krupina 1:3 a 0:3, R. Sobota – Žiar 0:3 a 0:3, Hnúšťa – Zvolen 1:3 a 1:3.
1. L. Hrádok 32 31 1 95:7 63
2. ŠŠK OA 32 28 4 85:22 60
3. Žiar 32 21 11 69:41 53
4. Krupina 32 21 11 69:48 53
5. Žilina 32 16 16 61:57 48
6. Zvolen 32 16 16 61:59 48
7. Poltár 32 11 21 46:67 43
8. Hnúšťa 32 9 23 32:74 41
9. Čadca 32 6 26 26:82 38
10. R. Sobota 32 1 31 7:94 33
Kadetky stred II. trieda
9. kolo: ŠŠK OA Pov. Bystrica B – K. N. Mesto 3:0 (19, 12, 18) a 3:0 (14, 9, 19), L. Hrádok B – Žilina B 3:1 a 3:0, D. Kubín – Námestovo 2:3 a 3:2.
1. ŠŠK OA B 18 16 2 48:13 34
2. L. Hrádok B 18 8 10 30:35 26
3. K. N. Mesto 18 8 10 28:38 26
4. Námestovo 18 9 9 35:31 25
5. D. Kubín 18 7 11 32:43 25
6. Žilina B 18 6 12 27:40 24
Ml. žiačky I. trieda sever
12. kolo: Mladosť Pov. Bystrica A – Martin 3:0 (21, 11, 13) a 3:1 (17, 20, -26, 4), Púchov – Mladosť Pov. Bystrica B 0:3 (-14, -13, -17) a 0:3 (-24, -15, -15), L. Hrádok – Čadca 3:0 a 3:1, Žilina A – Žilina B 3:0 a 3:0.
1. Mladosť A 24 23 1 71:8 47
2. Martin 24 20 4 63:18 44
3. L. Hrádok 24 19 5 60:24 43
4. Mladosť B 24 10 14 38:45 34
5. Čadca 24 10 14 37:45 34
6. Žilina A 24 10 14 37:47 34
7. Púchov 24 3 21 9:65 27
8. Žilina B 24 1 23 5:69 25
St. žiačky II. trieda sever
7. kolo: L. Hrádok B – ŠŠK OA Pov. Bystrica B 3:0 (14, 17, 11) a 3:0 (10, 9, 11), TASK Martin – Neografia Martin 3:1 a 0:3, Mladosť Pov. Bystrica B mala voľno.
1. L. Hrádok 12 11 1 35:6 23
2. Mladosť B 10 7 3 27:15 17
3. Neografia 12 5 7 19:25 17
4. TASK 12 5 7 18:25 17
5. ŠŠK OA B 10 0 10 2:30 10
St. žiaci o 5. – 9. miesto
3. kolo: Zvolen – Púchov 1:3 (-19, -13, 20 –19) a 3:0 (18, 17, 24), Martinská Žilina – Prievidza 3:0 a 2:3, Hriňová mala voľno.
(JŠ)
1. Martinská 6 4 2 14:7 10
2. Hriňová 4 4 0 12:1 8
3. Púchov 6 2 4 7:13 8
4. Zvolen 4 1 3 4:9 5
5. Prievidza 4 1 3 4:11 5