II. trieda muži
Mikušovce – Streženice 2:3 (0:1), Dobrodej, Eliáš – Hrišo 2, Korený, Bodiná – Bolešov 1:0 (0:0), Martyščák, Podvažie – Sverepec 1:1 (0:1), Zelenák – Klužák, Jasenica – Šebešťanová 2:2 (1:1), Šibík, Pavlík – K. Petrík 2, Košeca – Lúky 2:1 (1:1), Marek, Mihálik – Novotný, Lysá - D. Kočkovce 0:1 (0:0), Papučiar, Kolačín – Tuchyňa 0:0.
1. Lúky 17 14 1 2 49:19 43
2. Jasenica 17 10 5 2 51:29 35
3. Sverepec 17 9 3 5 30:21 30
4.Podvažie 17 8 5 4 43:24 29
5. Košeca 17 8 5 4 38:21 29
6. Streženice 17 6 6 5 30:28 24
7. Tuchyňa 17 5 7 5 30:26 22
8. Mikušovce 17 7 1 9 33:42 22
9. Bodiná 17 6 3 8 21:49 21
10. D. Kočkovce 17 5 4 8 20:31 19
11. Lysá 17 5 3 9 34:35 18
12. Kolačín 17 3 4 10 23:45 13
13. Bolešov 17 2 6 9 17:29 12
14. Šebešťanová 17 2 5 10 27:47 11
III. A trieda
13. kolo: Zubák – Tunežice 1:3 (0:2), Malík – Hriadel 2, Brunovský, N. Dubnica B – Pruské 1:1 (0:1), R. Šukala – Kvasnička, Kvašov - K. Podhradie 1:2 (0:1), Marcel Kováč – P. Kapko, V. Pučkovica, Lednica - H. Breznica 4:0 (3:0), Miroslav Egly, Martin Egly, Barka, Loduha, Kameničany - Č. Kameň 1:0 (0:0), Juhás, D. Breznica mala voľno.
1. N. Dubnica B 11 8 2 1 34:17 26
3. Kameničany 12 8 0 4 24:25 24
3. D. Breznica 11 7 1 3 26:17 22
4. Tunežice 12 7 0 5 18:17 21
5. Lednica 12 5 4 3 26:16 19
6. K. Podhradie 12 5 4 3 25:16 19
7. Č. Kameň 12 5 3 4 20:19 18
8. Pruské 12 4 4 4 20:17 16
9. Kvašov 12 5 0 7 27:23 15
10. H. Breznica 12 1 0 11 15:41 3
11. Zubák 12 0 2 10 7:34 2
III. B trieda
12. kolo: Nosice - FC Púchov 1:3 (0:3), Gašpárek – Ondrašík 2, Novosedlík, Vrchteplá – Praznov 4:1 (2:0), Šefara 3, Martin Minarčík – Motošický, Podmanín – Trstie 3:0 (2:0), Jozef Kostelanský, Jakub Kostelanský, Gardian, Dohňany - Jasenica B 13:0 (7:0), Šponiar 5, Lukajka 3, Marman 2, Košút 2, Koleno.
1. Dohňany 12 8 2 2 47:12 26
2. Vrchteplá 12 8 2 2 41:19 26
3. Podmanín 12 7 3 2 28:17 24
4. Praznov 12 6 2 4 28:20 20
5. Púchov 12 4 4 4 48:30 16
6. Trstie 12 4 2 6 31:32 14
7. Nosice 12 2 0 10 17:49 6
8. Jasenica B 12 1 1 10 13:74 4
I. trieda dorast
17. kolo: Bolešov – Prečín 4:3 (1:3), Dian 2, Mišák, Pavlík – Buday, D. Otradovec, Zahradník, Visolaje – Pruské 6:1 (2:0), Sojčák 2, Hlaváč 2, Brandibúr, Pazdera – Ilončiak,
Praznov - H. Poruba 3:1 (1:0), P. Kostelanský 2, Imanovič – T. Staňo, L. Rovne B – Papradno 1:2 (0:1), Gabriš za domácich, Pružina – Horovce 2:3 (2:1), Jakubech, Konušík – Pilný, Žeravík, Kováč, Plevník – Domaniža 4:0 (2:0), Kremeň 2, Tomaník, Čičut, Lysá – Tuchyňa 3:1 (0:1), Janíček 2, Kováč - Štefula.
1. Plevník 17 15 1 1 54:9 46
2. Papradno 17 13 1 3 45:22 40
3. Tuchyňa 17 10 2 5 43:34 32
4. H. Poruba 17 9 2 6 42:35 29
5. Lysá 17 9 1 7 38:40 28
6. L. Rovne B 17 7 6 4 41:30 27
7. Domaniža 17 8 2 7 34:36 26
8. Visolaje 17 8 1 8 46:36 25
9. Pruské 17 6 2 9 32:47 20
10. Bolešov 17 5 3 9 33:49 18
11. Praznov 17 5 2 10 36:37 17
12. Pružina 17 5 2 10 37:44 17
13. Horovce 17 4 2 11 36:39 14
14. Prečín 17 0 3 14 24:84 3
I. trieda starší žiaci
17. kolo: Streženice - Prejta 0:4, Prečín – Bolešov 6:0 (4:0), Tomášik 2, Littera, Blaško, Jakubech, Šporik, Orlové - D. Mariková 3:0 (0:0), Chudovský 2, Šefara, H. Poruba – Papradno 1:2 (0:1), V. Čurík – Fujaček, vlastný, Pružina – Lúky 5:2 (4:1), Paulec 2, J. Kozík, Bušík, Hlubina – Húževka, Macsai, Košeca – Stupné 1:1 (0:0), Fabian – Matej Hároník, Kolačín - D. Kočkovce 5:2 (4:0), Rác 3, Mihula, Klimek – Tománek, Balcar.
1. Košeca 17 14 2 1 62:11 44
2. Stupné 17 14 1 2 54:9 43
3. Pružina 17 13 2 2 69:17 41
4. Orlové 17 9 2 6 54:16 29
5. Kolačín 17 9 1 7 48:28 28
6. Lúky 17 8 4 5 34:21 28
7. Papradno 17 7 4 6 28:24 25
8. H. Poruba 17 8 1 8 38:35 25
9. D. Mariková 17 7 1 9 25:40 22
10. Prečín 17 6 1 10 36:31 19
11. Prejta 17 5 4 8 28:31 19
12. Streženice 17 6 1 10 31:60 19
13. Bolešov 17 1 0 16 6:129 3
14. D. Kočkovce 17 0 0 17 7:68 0
II. trieda st. žiaci
13. kolo: Pruské – Sverepec 0:2 (0:1), Šlesar 2, Dulov – Šebešťanová 1:5 (1:1), Mikula – Mikloš 3, Krajči, Potocký, Udiča - K. Podhradie nehralo sa, hostia neprišli, Lysá – Borčice 0:0, Podmanín - M. Lednice odložené na 18. 4., Mikušovce mali voľno.
1. Podmanín 11 10 1 0 75:5 31
2. Borčice 12 7 4 1 31:10 25
3. Šebešťanová 11 7 1 3 56:19 22
4. M. Lednice 11 7 0 4 51:30 21
5. Lysá 12 6 2 4 31:29 20
6. Udiča 11 5 3 3 24:19 18
7. Sverepec 12 5 0 7 20:52 15
8. Mikušovce 11 3 3 5 12:23 12
9. Dulov 12 2 2 8 12:51 8
10. Pruské 12 1 2 9 15:41 5
11. K. Podhradie 11 1 0 10 10:54 3