I. liga
20. kolo: Salamander – Fanatici 4:2 (2:2), Pobjak 2, Barenčík, Bačík – Červenec, I. Milo, Spiders – Dragons 6:16 (2:5), M. Milo 3, Ernek 2, Daniel – Martin Gardian 6, Pružinec 6, Minarech 2, Puček, Lutišan, Bunker – Celtic 10:4 (5:0), P. Hybben 2, Sviečka 2, Rosina 2, Baláž 2, Varhaník 2 – Bohunský 2, Michálek, Motošický, Bulldog – HANT 0:5 kontumačne, Norky – Iwa/Mapei 4:2 (1:0), Kopáč 2, Vojtek, Vicena – P. Masaryk, Michalík, BAX mal voľno. (JŠ)
1. HANT 19 16 1 2 165:37 49
2. Bunker 19 16 0 3 193:61 48
3. Norky 19 14 1 4 138:75 43
4. IWA/Mapei 19 14 0 5 112:68 42
5. Bulldog 19 11 1 7 103:71 34
6. Salamander 19 10 0 9 86:82 30
7. BAX 19 7 0 12 71:102 21
8. Dragons 20 5 3 12 85:138 18
9. Fanatici 20 5 1 14 58:110 16
10. Spiders 19 4 2 13 75:179 14
11. Celtic 19 3 1 15 59:142 10
21. kolo: o termíne rozhodne VV MLMF, ale na budúci víkend sa nehrá. Dvojice: Bulldog – Iwa/Mapei, Salamander – HANT, Spiders – Fanatici, Bunker – Norky, Celtic – BAX, Dragons má voľno. (JŠ)
II. liga
12. kolo: Deportivo – Hotspurs 3:5 (2:2), M. Ďuriš 2, P. Kostelanský – D. Hybben, J. Mišutka, Mizerík, Ševček, Kozárik, Oranjes – Sharks 2:5 (2:2), J. Rumana 2 – Janech 3, Čech, Jurkovič, Vikings – Kolónia 9:7 (5:3), Bambúch 6, Mrišo 3 – Bajčík 4, Lalák 2, Golier, Medveď – Mosad 4:4 (1:3), M. Orávik, Briestenský, Novák, I. Orávik – Machač 3, K. Petrík, Kokmils mali voľno.
1. Hotspurs 12 12 0 0 118:53 36
2. Sharks 12 8 1 3 62:45 25
3. Mosad 12 7 2 3 94:61 23
4. Kolónia 12 7 1 4 72:49 22
5. Deportivo 12 5 1 6 62:67 16
6. Vikings 11 3 2 6 41:63 11
7. Medveď 12 3 1 8 47:66 10
8. Kokmils 11 1 2 8 54:100 5
9. Oranjes 11 1 1 9 49:83 4
13. kolo: sobota 3. 5.: 10. h Kolónia - Kokmils, 11. h Sharks - Vikings, 12. h Hotspurs - Oranjes, 13. h Medveď - Deportivo, Mosad má voľno. (JŠ)
VŠK liga mládež Púchov
Semifinále play off 3. zápas: Team America – Roystone 5:3 ( predchádzajúce zápasy 2:3 a 10:2 – postúpil Team America).
Asken liga
O 3. miesto: Erman – A3 Soft 3:4, Korený 2, Urdák – Topolan 2, Škripec, Škorvánek
Finále: Biliard – Asken 4:5, Varhaník 2, Hološko, Hrnčík – Sagan 2, Václavík, Šimáček, Jozefovič.
Lednické Rovne
15. kolo: Reds – Inter 6 0:0, 0:2, 1:2, Inter 6 – Ajax 1:2, 0:1, 0:1, Reds – Ajax 1:4, 1:1, 1:2.
1. Ajax 78 44 17 17 161:75 149
2. Bluemen 72 41 14 17 132:78 137
3. Inter 6 72 19 10 43 78:133 67
4. Reds 72 17 11 44 72:157 62
Strelci 15. kolo: Reds: Slabý 2, Kamenický 1, Ajax: Provazník , Ilavský , Bolega 4 Vojtek 2, Mazák 2, Provazník 2, Borovský 1, Inter 6: Gabčo 2, Sapák 2, Karas 1.
16. kolo nedeľa 4. 5. o 10. h na umelej tráve: voľno má Reds. (BOL)
Malý futbal Ilava
18. kolo: Kozáci – IL Sport 7:7 (2:4), Palkovič 5, Bajzík, M. Košút – Vraník 3, M. Kršák 2, Trenčan, P. Kršák, Red Black – Texas 9:6 (6:5), B. Cabaj 2, Vrábel 2, Pagáč 2, Mikoláš, Ptáček, Živčic – V. Suchánek 2, Rexa, Balon, P. Barták, Bér, Skala – Klomat VI 7:8 (3:5), Balajka 3, Faltus 2, Kameništiak, Bialeš – Sviečka 5, Hollý, Fulec, Mikula, Eurošrot – Builders 11:3 (2:1), Remenár 3, D. Kolman 2, Geljen 2, Vanko, Klabník, Krcheň, Masár – Pagáč, Barkáč, T. Novosad, Las Belas – CMK Leones 14:6 (10:3), Furka 4, R. Golej 4, M. Labo 3, M. Golej 2, Sondor – Grajciarik 4, Dobiáš, Rendek.
1. Red Black 18 16 1 1 193:73 49
2. Eurošrot 18 15 2 1 113:35 47
3. Texas 18 12 3 3 104:62 39
4. Las Belas 18 11 2 5 128:67 35
5. CMK Leones 18 6 2 10 100:115 20
6. Kozáci 18 5 3 10 91:113 18
7. Builders 18 5 1 12 100:140 16
8. Klomat 18 5 1 12 78:155 16
9. Skala 18 5 0 13 72:117 15
10. IL Sport 18 2 1 15 61:163 7
19. kolo štvrtok 1. 5.: 8. h Builders – IL Sport, 9. h Klomat VI - Eurošrot, 10. h Texas - Skala, 11. h Kozáci – Las Belas, 12. h CMK Leones - Red Black. 20. kolo nedeľa 4. 5.: 8. h IL Sport - Las Belas, 9. h Red Black - Kozáci, 10. h Eurošrot - Texas, 11. h Builders – Klomat VI, 12. h Skala – CMK Leones.(JŠ)