I. liga starší dorast
25. kolo: Dubnica - Žilina 2:1 (2:1), Trhan, Svorada, Košice - Nitra 0:0, Slovan - Trenčín 4:0 (1:0), Stropkov - Inter 2:1 (0:1), B. Bystrica - Prešov 5:2 (2:1), Ružomberok - Podbrezová 5:0 (3:0), Michalovce - Z. Moravce 3:0 (0:0), Trnava – Artmedia sa hrá 13. 5.
1. Nitra 25 17 5 3 49:23 56
2. Dubnica 25 16 3 6 52:28 51
3. Ružomberok 25 15 3 7 67:29 48
4. Trnava 24 15 3 6 50:35 48
5. B. Bystrica 25 11 7 7 50:37 40
6. Slovan 25 10 6 9 43:34 36
7. Prešov 25 10 5 10 42:42 35
8. Žilina 25 9 7 9 32:26 34
9. Košice 25 10 4 11 39:42 34
10. Trenčín 25 9 6 10 53:46 33
11. Michalovce 25 10 3 12 41:45 33
12. Podbrezová 25 8 8 9 24:26 32
13. Inter 25 7 10 8 33:42 31
14. Stropkov 25 4 6 15 24:64 18
15. Z. Moravce 25 4 3 18 21:65 15
16. Artmedia 24 3 3 18 25:61 12
I. liga mladší dorast
25. kolo: Dubnica - Žilina 1:2 (0:1), Vavrík, Košice - Nitra 0:1 (0:0), Slovan - Trenčín 2:0 (1:0), Stropkov - Inter 1:3 (0:1), B. Bystrica – Prešov 1:1 (0:1), Ružomberok - Podbrezová 0:2 (0:1), Michalovce - Zl. Moravce 2:0 (1:0), Trnava – Artmedia sa hrá 13. 5.
1. Nitra 25 16 6 3 60:14 54
2. Žilina 25 16 2 7 45:24 50
3. Slovan 25 14 6 5 56:25 48
4. Trenčín 25 13 7 5 58:23 46
5. Košice 25 14 1 10 49:30 43
6. Prešov 25 11 8 6 36:30 41
7. Trnava 24 10 8 6 32:17 38
8. Ružomberok 25 10 6 9 46:34 36
9. Dubnica 25 10 6 9 45:36 35
10. Inter 25 11 2 12 37:37 35
11. Podbrezová 25 9 8 8 28:33 35
12. B. Bystrica 25 9 6 10 32:29 33
13. Michalovce 25 9 2 14 26:50 29
14. Artmedia 24 5 10 9 19:28 25
15. Stropkov 25 1 4 20 9:73 7
16. Z. Moravce 25 0 0 25 3:98 0
II. liga starší dorast
25 kolo: Senec – Púchov 2:1, N. Zámky - Dubnica B 2:3, Myjava - P. Bystrica 0:1, Nitra B - Artmedia B 2:1, Šaľa - Inter B 2:1, Prievidza - Levice 0:4, PVFA - ŠKP Dúbravka 9:1, AAC Trenčín - SFM Senec 4:1, FC Senec - Púchov 2:1.
1. AAC Trenčín 25 19 4 2 68:17 61
2. Levice 25 18 4 3 58:18 58
3. Dubnica B 25 13 4 8 52:33 43
4. PVFA 25 11 5 9 51:31 38
5. Šaľa 25 12 2 11 37:38 38
6. Nitra B 25 11 4 10 60:38 37
7. Myjava 25 10 6 9 31:30 36
8. SFM Senec 25 9 7 9 25:32 34
9. Dúbravka 25 10 3 12 29:55 33
10. Prievidza 25 10 2 13 43:52 32
11. FC Senec 25 9 3 13 31:42 30
12. Artmedia B 25 9 2 14 34:47 29
13. Inter B 25 9 2 14 35:57 29
14. Nové Zámky 25 7 6 12 27:40 27
15. Púchov 25 7 4 14 27:39 25
16. P. Bystrica 25 5 4 16 29:68 19
II. liga mladší dorast
25 kolo: Senec – Púchov 0:3, N. Zámky - Dubnica B 5:3, Myjava - P. Bystrica 1:1,Nitra B - Artmedia B 2:2, Šaľa - Inter B 0:3, Prievidza - Levice 0:0, PVFA - ŠKP Dúbravka 1:2, AAC Trenčín - SFM Senec 3:1, FC Senec - Púchov 0:3.
1. Nitra B 25 16 5 4 56:26 53
2. Dubnica B 25 15 2 8 52:37 47
3. PVFA 25 14 4 7 49:21 46
4. AAC Trenčín 25 12 10 3 48:25 46
5. Levice 25 13 7 5 47:29 46
6. Púchov 25 12 7 6 55:28 43
7. Artmedia B 25 13 4 8 47:33 43
8. Inter B 25 12 3 10 50:35 39
9. Nové Zámky 25 12 2 11 65:66 38
10. Dúbravka 25 9 6 10 45:39 33
11. Prievidza 25 9 6 10 32:46 33
12. SFM Senec 25 8 7 10 33:29 31
13. Myjava 25 5 6 14 18:54 21
14. FC Senec 25 4 4 17 16:51 16
15. P. Bystrica 25 3 4 18 26:68 13
16. Šaľa 25 3 3 19 18:70 12
IV. liga dorast
25. kolo: D. Vestenice - Led. Rovne 8:0, Hlohovec - Ilava 2:1 (1:0), Moravany - Skalica 1:1 (0:1), Holíč - Piešťany 2:5 (0:3), Vrbové - Radošovce 7:0 (3:0), Nováky - Leopoldov 2:1 (0:1), Handlová - J. Bohunice 0:3 (0:1), Hrnčiarovce - Tr. Stankovce 2:3.
1. J. Bohunice 25 22 0 3 91:22 66
2. Piešťany 25 21 1 3 97:33 64
3. D. Vestenice 25 15 3 7 74:43 48
4. Nováky 25 13 4 8 52:44 43
5. Tr. Stankovce 25 14 0 11 62:36 42
6. Leopoldov 25 13 3 9 46:38 42
7. Hlohovec 25 12 1 12 49:54 37
8. Vrbové 25 10 6 9 54:49 36
9. Ilava 25 11 1 13 41:56 34
10. L. Rovne 25 9 2 14 50:70 29
11. Hrnčiarovce 25 9 2 14 51:80 29
12. Skalica 25 7 6 12 39:54 27
13. Moravany 25 7 5 13 48:61 26
14. Handlová 25 5 5 15 38:68 20
15. Holíč 25 5 4 16 41:73 19
16. Radošovce 25 3 5 17 21:73 14
V. liga dorast
24. kolo: N. Dubnica - Zem. Kostoľany 3:1, Beluša – Pov. Teplá 3:0 kontumačne (na ihrisku 2:2).
25. kolo: Ladce - N. Dubnica 0:1 (0:1), Sebedražie – Streženice 0:5, Košeca – Beluša 1:2 (0:1), Kašša – Makas 2, Pov. Teplá - D. Kočkovce 1:5 (1:3), Mrišo – Rosina 3, Kvocera, Janypka, Z. Kostoľany – Drietoma 2:1, N. Pravno - St. Turá 2:2, Chynorany - H. Sŕnie 5:1, H. Ozorovce – Kanianka 1:1.
1. Beluša 25 16 6 3 53:24 54
2. D. Kočkovce 25 17 1 7 56:27 52
3. Kanianka 25 15 4 6 55:28 49
4. N. Dubnica 25 15 3 7 57:36 48
5. Chynorany 25 13 5 7 51:50 44
6. Drietoma 25 14 1 10 52:40 43
7. H. Ozorovce 25 12 3 10 57:47 39
8. N. Pravno 25 12 2 11 49:44 38
9. Streženice 25 11 3 11 45:29 36
10. Z. Kostoľany 25 11 2 12 62:61 35
11. Košeca 25 10 2 13 47:49 32
12. St. Turá 25 8 3 14 42:56 27
13. Pov. Teplá 25 7 3 15 38:64 24
14. Ladce 25 7 2 16 40:56 23
15. H. Sŕnie 25 5 2 18 23:59 17
16. Sebedražie 25 4 3 18 21:78 15
I. liga starší žiaci
21. kolo: Púchov – PVFA 4:0, Dubnica – Trenčín 0:1, Pov. Bystrica - Trnava 0:0,
Artmedia - Nitra 1:1, Levice - SFM Senec 4:1, Myjava - Senica 0:0, Inter - Slovan 2:0.
1. AS Trenčín 21 17 2 2 48:16 53
2. Trnava 21 16 2 3 47:16 50
3. Inter 21 14 5 2 45:14 47
4. Dubnica 21 12 4 5 37:17 40
5. Levice 21 10 5 6 38:35 35
6. Nitra 21 10 4 7 42:18 34
7. Slovan 21 10 4 7 48:30 34
8. Púchov 21 8 3 10 28:28 27
9. Senica 21 6 3 12 20:36 21
10. Myjava 21 5 5 11 20:26 20
11. PVFA 21 4 6 11 12:23 18
12. SFM Senec 21 5 3 13 17:48 18
13. Artmedia 21 4 3 14 20:53 15
14. P. Bystrica 21 1 1 19 6:68 4
I. liga mladší žiaci
21. kolo: Púchov - PVFA 0:0, Dubnica – Trenčín 2:0, Pov. Bystrica - Trnava 0:4, Artmedia - Nitra 0:2, Levice - SFM Senec 0:2, Myjava - Senica 0:2, Inter - Slovan 2:0.
1. Nitra 21 17 1 3 70:13 52
2. Senica 21 16 1 4 62:31 49
3. Dubnica 21 12 6 3 46:12 42
4. Trnava 21 12 6 3 52:19 42
5. AS Trenčín 21 13 2 6 56:29 41
6. PVFA 21 12 4 5 35:15 40
7. Slovan 21 9 4 8 40:28 31
8. Inter 21 8 4 9 35:28 28
9. Myjava 21 6 5 10 25:28 23
10. SFM Senec 21 4 5 12 20:37 17
11. P. Bystrica 21 5 1 15 19:75 16
12. Púchov 21 3 4 14 9:41 13
13. Levice 21 2 7 12 10:45 13
14. Artmedia 21 2 2 17 6:84 8
II. liga starší žiaci
24. kolo: Dubnica B - Levice B 3:1, Nové Zámky - Piešťany 3:0, Štúrovo - Trnava B 3:2, Nitra B - FC ViOn 5:0, Prievidza - Dun. Streda 2:1, Šaľa - Lok. Trnava 1:3, Topoľčany - AS Trenčín B 2:0, Komárno – Vráble 0:3.
25. kolo: Piešťany - Dubnica B 0:0, Dun. Streda - Nitra B 2:0, FC ViOn - Nové Zámky 0:2, Vráble - Trnava B 1:3, Šaľa - Štúrovo 3:1, Levice B - Komárno 1:0, Lok. Trnava - Topoľčany 5:0, AS Trenčín B - Prievidza 0:0.
1. Prievidza 25 19 5 1 69:13 62
2. Nové Zámky 25 19 3 3 62:16 60
3. Lok. Trnava 25 18 2 5 63:17 56
4. Šaľa 25 17 4 4 73:20 55
5. Nitra B 25 13 3 9 63:37 42
6. Piešťany 25 10 4 11 32:41 34
7. Komárno 24 10 3 11 32:35 33
8. Dun. Streda 25 8 6 11 38:35 30
9. Levice B 25 9 3 13 36:50 30
10. Topoľčany 25 8 5 12 35:45 29
11. AS Trenčín B 25 9 2 14 35:57 29
12. Trnava B 24 8 3 13 50:63 27
13. Vráble 25 8 2 15 29:47 26
14. FC ViOn 25 7 4 14 35:63 25
15. Dubnica B 25 7 3 15 27:48 24
16. Štúrovo 25 2 2 21 23:115 8
II. liga mladší žiaci
24. kolo: Dubnica B - Levice B 1:0, Nové Zámky - Piešťany 3:3, Štúrovo - Trnava B 4:4, Nitra B - FC ViOn 1:1, Prievidza - Dun. Streda 12:1, Šaľa - Lok. Trnava 0:3, Topoľčany - AS Trenčín B 2:0, Komárno – Vráble 1:1.
25. kolo: Piešťany - Dubnica B 2:1, Dun. Streda - Nitra B 2:13, FC ViOn - Nové Zámky 3:1, Vráble - Trnava B 1:2, Šaľa - Štúrovo 1:0, Levice B - Komárno 8:1, Lok. Trnava - Topoľčany 2:0, AS Trenčín B - Prievidza 0:4.
1. Nitra B 25 21 1 3 113:20 64
2. Lok. Trnava 25 21 1 3 93:12 64
3. Prievidza 25 20 2 3 88:22 62
4. Topoľčany 25 16 4 5 44:16 52
5. FC ViOn 25 13 8 4 43:20 47
6. Dubnica B 25 13 4 8 57:43 43
7. Nové Zámky 25 12 7 6 53:45 43
8. Piešťany 25 11 6 8 52:40 39
9. Šaľa 25 9 1 15 35:58 28
10. AS Trenčín B 25 8 2 15 43:67 26
11. Dun. Streda 25 8 1 16 49:87 25
12. Levice B 25 7 2 16 30:66 23
13. Trnava B 25 6 3 16 39:48 21
14. Vráble 25 6 2 17 25:62 20
15. Komárno 25 5 1 19 34:83 16
16. Štúrovo 25 1 1 23 13:122 4
III. liga starší žiaci
20. kolo: Myjava B - Led. Rovne 2:0, Handlová - Púchov B 0:6, Beluša - N. Dubnica 0:1 (0:0), Brix , Pov. Bystrica B - TTS Trenčín 2:2, Šimonovany – Nemšová 5:2, Partizánske - N. Mesto 1:2, Prievidza B – Bánovce 0:9.
21. kolo: N. Dubnica – Partizánske 4:2, Brix, Floriš, M. Rekem, Pribil, Led. Rovne - Šimonovany 3:0, Nemšová – Beluša 7:1, Bánovce - Púchov B 2:1, N. Mesto - P. Bystrica B 7:1, Myjava B – Handlová 3:0, TTS Trenčín - Prievidza B 4:0.
1. N. Mesto 21 18 1 2 105:24 55
2. Trenčín 21 17 3 1 72:16 54
3. Bánovce 20 14 2 4 66:18 44
4. Nemšová 21 12 2 7 64:38 38
5. L. Rovne 21 11 2 8 33:22 35
6. Púchov B 21 10 2 9 46:29 32
7. Partizánske 21 9 2 10 51:45 29
8. Myjava B 21 8 3 10 28:40 27
9. Prievidza B 21 8 2 11 25:50 26
10. N. Dubnica 21 6 4 11 32:54 22
11. Pov. Bystrica B 20 5 5 10 22:50 20
12. Handlová 21 4 5 12 14:51 17
13. Šimonovany 21 5 0 16 29:67 15
14. Beluša 21 2 1 18 18:101 7
III. liga mladší žiaci
20. kolo: Myjava B - Led. Rovne 0:3, Handlová - Púchov B 0:2, Beluša - N. Dubnica 1:9 (0:3), Makas – Kusovský 3, Tadlánek 2, Čery 2, Krikokuča, Kubo, Pov. Bystrica B - TTS Trenčín 1:4, Šimonovany – Nemšová 3:1, Partizánske - N. Mesto 0:3, Prievidza B – Bánovce 2:1.
21. kolo: N. Dubnica - Partizánske 0:7, Led. Rovne – Šimonovany 4:2, Nemšová – Beluša 2:0, Bánovce - Púchov B 1:0, N. Mesto - P. Bystrica B 5:0, Myjava B – Handlová 2:1,
TTS Trenčín – Prievidza B 0:3.
1. Prievidza B 21 18 1 2 88:21 55
2. Bánovce 20 17 1 2 106:15 52
3. N. Mesto 21 16 3 2 68:18 51
4. Partizánske 21 13 3 5 72:32 42
5. Trenčín 21 13 3 5 61:23 42
6. L. Rovne 21 11 4 6 63:35 37
7. Púchov B 21 10 4 7 47:21 34
8. N. Dubnica 21 9 2 10 45:42 29
9. Šimonovany 21 7 1 13 36:64 22
10. Myjava B 21 6 1 14 16:78 19
11. Handlová 21 5 3 13 26:41 18
12. Pov. Bystrica B 20 3 0 17 12:99 9
13. Nemšová 21 2 2 17 20:62 8
14. Beluša 21 2 0 19 13:121 6
Krajská súťaž žiaci
20. kolo: Plevník - Ilava 6:0 (2:0), Hamacek 2, Ďurkech 2, Červenec 2, D. Vestenice – Domaniža 3:0, Podolie – Ladce 0:3, N. Mesto B - St. Turá 2:1, H. Sŕnie - Tr. Stankovce 0:5,
AS Trenčín C – Bošany 3:1.
21. kolo: Ladce - D. Vestenice 1:1 (1:1), Prekop, Domaniža - Plevník 4:1 (2:1), Kopecký 2, Valachovič, Berky – Lišaník, AS Trenčín C - N. Mesto B 5:1, Bošany – Podolie nehrali, hostia neprišli, Tr. Stankovce a St. Turá mali voľno.
1. D. Vestenice 17 14 3 0 53:11 45
2. Tr. Stankovce 18 10 3 5 50:25 33
3. Plevník 17 9 5 3 42:24 32
4. Ladce 19 8 6 5 31:24 30
5. AS Trenčín C 18 9 1 8 42:31 28
6. Ilava 19 8 3 8 39:33 27
7. St. Turá 17 7 3 7 19:17 24
8. Domaniža 19 7 3 9 31:37 24
9. Bošany 17 6 1 10 18:41 19
10. N. Mesto B 18 4 4 10 21:43 16
11. Podolie 16 3 5 8 8:28 14
12. H. Sŕnie 17 2 2 13 24:63 8
Prípravka
Prípravka
Vo štvrtok 1. mája absolvovala prípravka FK Raven Pov. Bystrica, roč. narodenia 1999, turnaj na domácom ihrisku za účasti FK Dubnica, AS Trenčín, FK Púchov, MŠK Žilina a FK
Čadca. Domáci mladíci po prehrách s Púchovom 1:2, Žilinou 0:4, Dubnicou 0:1, remíze s Trenčínom 0:0 a výhrou nad Čadcou 4:2, obsadili konečné 5. miesto. Odohrali veľmi kvalitný zápas s víťazom z Trenčína, ktorý skončil aj napriek množstvu šancí domácich bez gólov. Konečné poradie: 1. AS Trenčín, 2. MŠK Žilina, 3. FK Dubnica, 4. FK Púchov, 5. FK Raven Pov. Bystrica, 6. FK Čadca.
Zostava Ravenu: A. Janík, P. Socha, J. Smatana, J. Zaukolec, K. Šery, A. Šulka, A. Gabaj, D. Augustín, A. Faciník, D. Valašík, M. Kňažko, F. Belanský, P. Begáň, M. Kvašay, I. Hozdek, D. Bisaha, S. Čiernik, O. Kvasnica, M. Vágner, tréner. J. Janík.
Prípravka FK Raven Pov. Bystrica, ročník narodenia 2000, odohrala 4. 5. prípravný zápas s rovesníkmi z Čadce, nad ktorými vyhrali 12:3. Päť gólov dal M. Kvašay 5, dva pripojil M. Kobolka a po jednom góle zaznamenali T. Jamborek, P. Begáň, M. Nguyen, F. Kaprinay, ktoré vyhrali Bystričania 6:3. Za Raven hrali P. Begáň, E. Chovanec, M. Oselský, A. Valášek,
M. Kvašay, P. Bírošík, J. Halmeš, S. Bírošík, M. Kobolka, A. Hudec, L. Motošický, T. Jamborek, M. Nguyen, F. Kaprinay, F. Galko, tréner Kamil Begáň.
(KAM)