Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

FUTBAL V. LIGA

N. VES – PÚCHOV B 4:0 (0:0) l GÓLY: 46. Ondris, 60. Korytina, 77. Gábriš, 78. Lohrenčík. Od začiatku stretnutia zatlačili domáci hráči súpera na jeho polovičku a celý prvý polčas viedli súboj s výborným hosťujúcim brankárom Hrnčiarikom, ale prekon

N. VES – PÚCHOV B 4:0 (0:0)
l GÓLY: 46. Ondris, 60. Korytina, 77. Gábriš, 78. Lohrenčík.
Od začiatku stretnutia zatlačili domáci hráči súpera na jeho polovičku a celý prvý polčas viedli súboj s výborným hosťujúcim brankárom Hrnčiarikom, ale prekonať sa im ho nepodarilo. V druhom polčase už z prvého útoku nastrelil Gábriš žrď a odrazenú loptu poslal do siete Ondris. V 60. min našiel center Jambora hlavu Korytinu, ktorý z bezprostrednej blízkosti pridal druhý gól v stretnutí. Po rohovom kope Lohrenčíka v 77. min Gábriš prudkou strelou zvýšil stav stretnutia na 3:0. V 78. min po vyšachovaní hosťujúcej obrany sa ocitol Lohrenčík sám pred bránou hostí a uzatvoril stav stretnutia.
l PÚCHOV B: Pavol Hrnčiarik – Vlasatý, Michalička, Poliak, Mihálik, Samko, Mojík, P. Pagáč, Peter Hrnčiarik, E. Pagáč, Deneš (Rubala, Pastorek). ⋌P. PRISTAŠ
LADCE - TR. JASTRABIE
0:1 (0:0)
l GÓL: 65. Mikušík.
Ladce doplatili na neplodnú prevahu, keď v prvom polčase dobré šance nevyužili Marián Habánek, E. Mražík, Martinka a Zábojník. V 57. min Martinka mieril tesne vedľa a o minútu ho napodobnil J. Váň. Keď sa domáci tlak stupňoval, v 63. min neodpískal rozhodca penaltu po faule na K. Mražíka a hostia v 65. min dali Mikušíkom vedúci gól. Ladce sa snažili, ale nevyrovnal ani Martinka, ktorý v 90. min išiel sám na bránu.
l LADCE: Porubčan – Šedík, Koštialik, Hudec, Zábojník (J. Pagáč), J. Váň, E. Mražík, Martinka, K. Mražík (Hromka), Gurín, Marián Habánek (Michal Habánek).
⋌F. GACH
PREČÍN - V. BIELICE 5:1 (2:1)
l GÓLY: 48. a 68. Masaryk, 33. Sádecký, 45. Michel, 73. Kopáč – 38. Beňuška.
Domáci mali viac smoly, keď dvakrát trafili žrď a zahodili dva sólové úniky. Až v 33. min po Rosinovom rohu Sádecký prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste. V 38. min sa potvrdilo nedáš - dostaneš a z prvej strely na bránu vyrovnal Beňuška. Domáci nepoľavili a výborný výkon zavŕšil v 45. min šatňovým gólom pod brvno Michel. Nástup do druhej časti patril Prečínu a po vyšachovaní obrany Masaryk po Birošíkovej prihrávke zvýšil na 3:1. Tlak pokračoval a Masaryk upravil na 4:1 v 68. min. V 73. min Kopáč po prekrásnej akcii dal piaty gól a Prečín si výhru za poctivý výkon zaslúžil.
l PREČÍN: Buday – Kvaššay, Sádecký, Blaško, Abík (Tuchyňa), Kopáč, Almasy, Michel (Bazala), Rosina (Briestenský), I. Birošík, Masaryk. (MAM)
KAMENEC – H. PORUBA
3:0 (0:0)
l GÓLY: 65. a 75. a 85. Šimo.
Domáci boli od začiatku iniciatívnejší, avšak v prvom polčase sa gólovo nepresadili. Šance, ktoré si vypracovali v závere pokazili. Tlak domáceho mužstva pokračoval aj v druhom polčase. Domáci sa gólov dočkali až v záverečnej polhodine. V 65. min striedajúci Šimo pri prvom kontakte s loptou vsietil, neskôr ďalšími dvomi gólmi skompletizoval čistý hattrick.
l H. PORUBA: Leško – Živčic, Bagin, Barkač, Krajčí, Majerík, A. Staňo, Buchta, Buček, T. Staňo, Prostenák, str. Papp, Kasenčák, Meliš. ⋌Š. NECHALA
l Výsledky 29. kola: Podolie – Zem. Kostoľany 3:1 (1:1), 24., 59. Červeňanský, 90. Križák - 20. Oršula, Selec – Brezová 1:4 (0:3), 69.Puček – 75. Pavlovič, 10., 25., 39. Beňa, Nováky – Oslany 3:2 (3:0), 21. Škríp, 38. Gatial, 39. Nemec.- 46. Ferianc, 82. Š. Jančich, Kočovce – V. Uherce 4:1 (2:0), 15. 60. 80. Timko, 13. Hošek – 53. J. Bartoš.

1. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  2. Manažér, Redaktor, Psychológ či Vedec? MY sme READY – a TY?
  3. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  4. Štúdium ekológie, dizajnu či tech-inovácií je životný štýl
  5. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!
  6. Pomáhajte čítaním
  7. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!
  8. Štúdium ekológie, dizajnu či tech-inovácií je životný štýl
  9. Manažér, Redaktor, Psychológ či Vedec? MY sme READY – a TY?

Pozitivita klesá pomaly, poznáme výsledky aj príčiny

Tretie kolo testovania prebehlo takmer v celom Púchovskom okrese. Výsledok bol nad Slovenským priemerom.