I. liga st. dorast
29. kolo: Dubnica - Zl. Moravce 2:0 (1:0), Augustíni, Urban, Trenčín - Artmedia 5:1 (1:0), Nitra - Žilina 0:1 (0:0), Trnava - Inter 0:2 (0:2), Košice - Prešov 6:0 (1:0), Slovan - Podbrezová 0:0, Stropkov - Michalovce 3:0 (2:0), B. Bystrica - Ružomberok 4:1 (2:1).
1. Nitra 29 19 6 4 60:25 63
2. Trnava 29 18 4 7 58:39 58
3. Ružomberok 29 18 3 8 76:34 57
4. Dubnica 29 18 3 8 62:32 57
5. B. Bystrica 29 14 7 8 61:41 49
6. Slovan 29 12 7 10 48:38 43
7. Košice 29 12 6 11 50:46 42
8. Žilina 29 11 8 10 39:31 41
9. Trenčín 29 11 7 11 61:51 40
10. Inter 29 9 10 10 38:47 37
11. Prešov 29 10 6 13 44:55 36
12. Michalovce 29 10 4 15 43:56 34
13. Podbrezová 29 8 9 12 24:35 33
14. Stropkov 29 6 7 16 31:67 25
15. Z. Moravce 29 6 3 20 27:73 21
16. Artmedia 29 3 4 22 30:82 13
I. liga ml. dorast
29. kolo: Dubnica - Z. Moravce 7:2 (5:0), Kusý 3, Stolárik 2, Púček, Hudcovský - Visnyei, Povrazník, Trenčín - Artmedia 4:0 (2:0), Nitra - Žilina 0:1 (0:0), Trnava - Inter 5:0 (2:0), Košice - Prešov 1:1 (1:0), Slovan - Podbrezová 5:2 (2:1), Stropkov - Michalovce 2:1 (2:0), B. Bystrica - Ružomberok 2:0 (1:0).
1. Nitra 29 18 7 4 68:17 61
2. Slovan 29 17 7 5 68:29 58
3. Žilina 29 18 3 8 52:28 57
4. Trenčín 29 15 8 6 67:28 53
5. Trnava 29 13 10 6 43:18 49
6. Košice 29 15 2 12 53:39 47
7. Ružomberok 29 13 6 10 51:37 45
8. Prešov 29 12 9 8 40:37 45
9. Dubnica 29 12 7 10 55:41 42
10. B. Bystrica 29 12 6 11 40:32 42
11. Podbrezová 29 10 10 9 34:41 40
12. Inter 29 11 2 16 38:47 35
13. Michalovce 29 9 2 18 27:55 29
14. Artmedia 29 6 10 13 22:42 28
15. Stropkov 29 3 5 21 14:77 14
16. Z. Moravce 29 1 0 28 7:111 3
II. liga st. dorast
29. kolo: SFM Senec – Púchov 1:6, PVFA – Dubnica B 3:2, Prievidza - P. Bystrica 4:1, N. Zámky - Nitra B 5:1, Levice - ŠKP Dúbravka 4:0, Šaľa - Myjava 2:1, FC Senec - Artmedia B 1:1, AAC Trenčín - Inter B 4:0.
1. AAC Trenčín 29 22 4 3 80:20 70
2. Levice 29 19 5 5 64:22 62
3. Dubnica B 29 14 6 9 57:38 48
4. PVFA 29 14 5 10 59:35 47
5. Nitra B 29 13 5 11 66:45 44
6. Šaľa 29 13 4 12 40:42 43
7. Myjava 29 11 7 11 36:35 40
8. SFM Senec 29 10 9 10 30:41 39
9. Dúbravka 29 11 4 14 33:63 37
10. Prievidza 29 11 3 15 49:59 36
11. FC Senec 29 10 6 13 35:45 36
12. Inter B 29 11 3 15 44:63 36
13. Artmedia B 29 10 4 15 39:53 34
14. Nové Zámky 29 9 6 14 43:49 33
15. Púchov 29 9 4 16 34:48 31
16. P. Bystrica 29 5 5 19 32:83 20
II. liga ml. dorast
29. kolo: SFM Senec – Púchov 2:2, PVFA – Dubnica B 0:1, Prievidza - P. Bystrica 1:2, N. Zámky - Nitra B 3:3, Levice - ŠKP Dúbravka 1:2, Šaľa - Myjava 0:0, FC Senec - Artmedia B 0:4, AAC Trenčín - Inter B 2:2.
1. Nitra B 29 19 6 4 70:30 63
2. Artmedia B 29 17 4 8 68:37 55
3. Dubnica B 29 17 3 9 57:41 54
4. Púchov 29 15 8 6 71:32 53
5. AAC Trenčín 29 14 11 4 55:31 53
6. Inter B 29 15 4 10 64:39 49
7. PVFA 29 14 6 9 51:27 48
8. Levice 29 13 8 8 50:36 47
9. Nové Zámky 29 12 4 13 72:83 40
10. Dúbravka 29 11 6 12 54:43 39
11. SFM Senec 29 10 9 10 38:32 39
12. Prievidza 29 9 7 13 35:60 34
13. Myjava 29 5 7 17 18:70 22
14. P. Bystrica 29 5 5 19 32:73 20
15. FC Senec 29 4 4 21 17:61 16
16. Šaľa 29 4 4 21 23:80 16
IV. liga dorast
29. kolo: Ilava – Piešťany 1:2, Porubčan, Tr. Stankovce - Led. Rovne 6:1, Holíč - Skalica 0:1 (0:0), Hlohovec - Radošovce 3:2 (1:0), Moravany - Handlová 8:1 (2:1), D. Vestenice - J. Bohunice 2:5 (1:5), Hrnčiarovce - Leopoldov 1:2 (1:2), Nováky - Vrbové 3:2 (2:1).
Predohrávka 30. kola: Vrbové - Moravany 4:2 (0:0).
1. J.Bohunice 29 26 0 3 116:26 78
2. Piešťany 29 24 2 3 114:36 74
3. D. Vestenice 29 17 4 8 84:51 55
4. Leopoldov 29 16 3 10 59:44 51
5. Tr. Stankovce 29 16 0 13 79:43 48
6. Nováky 29 14 6 9 58:53 48
7. Vrbové 30 12 7 11 69:65 43
8. Hlohovec 29 14 1 14 55:62 43
9. Ilava 29 13 1 15 50:64 40
10. L. Rovne 29 11 2 16 59:81 35
11. Hrnčiarovce 29 11 2 16 60:90 35
12. Skalica 29 9 7 13 44:57 34
13. Moravany 30 9 5 16 66:80 32
14. Handlová 29 5 6 18 40:90 21
15. Holíč 29 5 4 20 43:92 19
16. Radošovce 29 3 6 20 28:90 15
V. liga dorast
28. kolo: N. Pravno – Pov. Teplá 3:0 kontumačne (na ihrisku 0:0).
29. kolo: Drietoma – Streženice 0:0, N. Dubnica – Kanianka 3:3, Vaško, Klamár, Kirda, Sebedražie – Beluša 2:1, Ladce - D. Kočkovce 0:3 (0:1), Kučík 2, Rosina, Košeca - Nitr. Pravno 7:0 (3:0), Gajdoš 3, Filko, Kašša, Melicher, T. Vicen, Pov. Teplá - Chynorany 1:0 (1:0), Piaček, Z. Kostoľany - H. Sŕnie 7:1, H. Ozorovce - St. Turá 4:0.
1. D. Kočkovce 29 21 1 7 73:29 64
2. Beluša 29 18 6 5 64:31 60
3. N. Dubnica 29 17 4 8 66:42 55
4. Kanianka 29 16 6 7 65:34 54
5. Drietoma 29 15 3 11 56:45 48
6. Chynorany 29 14 5 10 55:57 47
7. H. Ozorovce 28 14 3 11 66:52 45
8. N. Pravno 29 14 2 13 54:55 44
9. Streženice 29 13 4 12 47:30 43
10. Z. Kostoľany 29 12 3 14 72:72 39
11. Košeca 29 12 2 15 59:58 38
12. St. Turá 29 10 4 15 53:66 34
13. Pov. Teplá 29 8 4 17 43:75 28
14. Ladce 29 8 2 19 43:68 26
15. H. Sŕnie 28 6 2 20 30:69 20
16. Sebedražie 29 5 4 20 23:86 19
I. liga st. žiaci
25. kolo: Púchov - Senica 2:1, Dubnica – Myjava 1:1, Levice - Pov. Bystrica 6:0, PVFA - Nitra 4:1, Inter - Trnava 3:1, Slovan - AS Trenčín 0:1, Artmedia - SFM Senec 3:2. Predohrávka: Senica - Inter 1:1.
1. AS Trenčín 25 21 2 2 58:16 65
2. Trnava 25 18 3 4 55:22 57
3. Inter 26 16 6 4 51:19 54
4. Dubnica 25 13 7 5 42:21 46
5. Slovan 25 12 5 8 59:34 41
6. Nitra 25 11 6 8 57:22 39
7. Levice 25 11 6 8 45:45 39
8. Púchov 25 9 4 12 32:35 31
9. Myjava 25 7 7 11 32:28 28
10. Senica 26 7 6 13 27:41 27
11. PVFA 25 5 7 13 18:30 22
12. SFM Senec 25 6 4 15 22:53 22
13. Artmedia 25 5 4 16 24:67 19
14. P. Bystrica 25 1 1 23 7:96 4
I. liga ml. žiaci
25. kolo: Púchov – Senica 0:2, Dubnica – Myjava 4:2, Levice - Pov. Bystrica 3:2, PVFA – Nitra 0:2, Inter – Trnava 1:1, Slovan – Trenčín 2:0, Artmedia – SFM Senec 1:0. Predohrávka: Senica - Inter 3:0.
1. Senica 26 20 2 4 73:33 62
2. Nitra 25 20 1 4 88:16 61
3. Dubnica 25 15 6 4 58:19 51
4. Trnava 25 15 6 4 62:23 51
5. AS Trenčín 25 15 2 8 60:33 47
6. PVFA 25 13 5 7 37:19 44
7. Slovan 25 12 5 8 46:30 41
8. Inter 26 10 5 11 41:33 35
9. Myjava 25 8 4 13 30:38 28
10. SFM Senec 25 4 5 16 20:47 17
11. Levice 25 3 8 14 14:53 17
12. Púchov 25 4 4 17 11:48 16
13. P. Bystrica 25 5 1 19 21:90 16
14. Artmedia 25 3 4 18 8:87 13
II. liga st. žiaci
29. kolo: Lok. Trnava - Dubnica B 0:1, Topoľčany - Nitra B 1:1, Dun. Streda - Trnava B 4:1, Prievidza - Štúrovo 5:0, Šaľa - N. Zámky 2:1, Piešťany - Levice 1:1, Trenčín B - Komárno 6:1.
1. Prievidza 29 23 5 1 81:14 74
2. Nové Zámky 29 20 4 5 66:21 64
3. Šaľa 29 19 4 6 78:25 61
4. Lok. Trnava 29 18 3 8 65:23 57
5. Nitra B 29 15 4 10 68:42 49
6. Komárno 29 13 3 13 41:47 42
7. Piešťany 29 11 5 13 38:48 38
8. Levice B 29 11 4 14 46:61 37
9. Topoľčany 29 10 6 13 44:50 36
10. AS Trenčín B 29 11 3 15 44:61 36
11. Dubnica B 29 10 4 15 36:50 34
12. Dun. Streda 29 9 6 14 43:41 33
13. Trnava B 29 10 3 16 63:76 33
14. Vráble 29 10 2 17 38:54 32
15. FC ViOn 29 9 4 16 46:74 31
16. Štúrovo 29 2 2 25 25:135 8
II. liga ml. žiaci
29. kolo: Lok. Trnava - Dubnica B 2:0, Topoľčany - Nitra B 2:2, FC ViOn - Vráble 4:0, Dun. Streda - Trnava B 3:6, Prievidza - Štúrovo 7:0, Šaľa - N. Zámky 0:0, Piešťany - Levice B 3:1, Trenčín B - Komárno 5:2.
1. Lok. Trnava 29 24 2 3 101:14 74
2. Prievidza 29 23 3 3 103:24 72
3. Nitra B 29 23 2 4 122:25 71
4. Topoľčany 29 18 5 6 56:20 59
5. FC ViOn 29 16 8 5 54:22 56
6. Piešťany 29 15 6 8 68:43 51
7. Nové Zámky 29 14 8 7 64:48 50
8. Dubnica B 29 15 5 9 62:47 50
9. AS Trenčín B 29 9 3 17 50:77 30
10. Šaľa 29 9 2 18 36:70 29
11. Trnava B 29 8 3 18 47:57 27
12. Dun. Streda 29 8 1 20 53:105 25
13. Levice B 29 7 3 19 31:72 24
14. Vráble 29 6 4 19 27:72 22
15. Komárno 29 6 1 22 42:98 19
16. Štúrovo 29 2 2 25 17:139 8
III. liga st. žiaci
25. kolo: N. Dubnica - Bánovce 1:0 (0:0), Körmendy, Led. Rovne - Prievidza B 5:0, Beluša - Handlová 3:4 (0:1), Košík 3, Nemšová - Púchov B 2:1, Myjava B - Pov. Bystrica B 3:0, Šimonovany – Partizánske 1:3, N. Mesto - TTS Trenčín 8:1.
1. N. Mesto 25 22 1 2 121:25 67
2. Trenčín 25 20 3 2 84:25 63
3. Bánovce 25 16 2 7 82:28 50
4. L. Rovne 25 15 2 8 44:24 47
5. Nemšová 25 14 3 8 76:48 45
6. Partizánske 25 12 2 11 61:51 38
7. N. Dubnica 25 10 4 11 43:58 34
8. Púchov B 25 10 2 13 49:40 32
9. Myjava B 25 9 3 13 39:54 30
10. Prievidza B 25 8 3 14 30:64 27
11. Šimonovany 25 7 0 18 37:78 21
12. Handlová 25 5 5 15 23:69 20
13. Pov. Bystrica B 25 5 5 15 27:74 20
14. Beluša 25 4 1 20 32:110 13
III. liga ml. žiaci
25. kolo: N. Dubnica - Bánovce 0:6 (0:1), Led. Rovne - Prievidza B 3:2, Beluša – Handlová 0:1 (0:0), Nemšová - Púchov B 0:1, Myjava B - Pov. Bystrica B 1:1, Šimonovany – Partizánske 0:4, N. Mesto - TTS Trenčín 5:0.
1. Bánovce 25 22 1 2 139:16 67
2. Prievidza B 25 21 1 3 100:25 64
3. N. Mesto 25 17 4 4 76:25 55
4. Partizánske 25 16 3 6 89:37 51
5. L. Rovne 25 15 4 6 73:39 49
6. Trenčín 25 15 3 7 66:34 48
7. Púchov B 25 12 5 8 53:25 41
8. N. Dubnica 25 10 2 13 48:56 32
9. Šimonovany 25 9 1 15 45:71 28
10. Myjava B 25 7 2 16 23:87 23
11. Handlová 25 6 3 16 27:55 21
12. Nemšová 25 3 2 20 23:73 11
13. Pov. Bystrica B 25 3 1 21 14:121 10
14. Beluša 25 3 0 22 17:128 9
Krajská súťaž žiaci
25. kolo: Ladce - St. Turá 0:8 (0:4), Ilava - Tr. Stankovce 2:4 (1:2), Egly 2, Podolie – Plevník 2:3, D. Vestenice - N. Mesto B 7:0, AS Trenčín C - H. Sŕnie 0:0 nedohrané pre búrku, zápas sa dohráva 13. 6., Bošany a Domaniža mali voľno.
1. D. Vestenice 21 17 4 0 69:13 55
2. Tr. Stankovce 21 13 3 5 64:28 42
3. Plevník 21 12 5 4 51:32 41
4. Ladce 22 9 6 7 34:34 33
5. Ilava 21 9 3 9 46:37 30
6. AS Trenčín C 21 9 3 9 47:38 30
7. St. Turá 21 9 3 9 33:24 30
8. Domaniža 21 8 3 10 33:44 27
9. Bošany 21 8 2 11 25:45 26
10. N. Mesto B 21 5 4 12 24:58 19
11. Podolie 21 3 6 12 11:40 15
12. H. Sŕnie 20 2 3 15 25:68 9
PRÍPRAVKA
V sobotu 31. 5. sa zúčastnila prípravka Raven Pov. Bystrica, roč. narodenia 2000 turnaja v Žiline, kde v ťažšej B skupine pri rovnosti bodov rozhodovalo skóre zo vzájomných zápasov. Výsledky: Pov. Bystrica – FK Čadca 2:0, Kaprinay 2, Pov. Bystrica - AS Trenčín 1:2, Halmeš, Pov. Bystrica - Dukla B. Bystrica 0:2, Pov. Bystrica – Baník Ostrava 0:1, Pov. Bystrica - Námestovo 1:0, Kvašay. Pov. Bystrica skončila v skupine na 4. mieste. O 7. miesto: Pov. Bystrica - GOOL Čadca 2:0, Kvašay, Halmeš. Smola v zakončení pripravila chlapcov o lepšie umiestnenie, a to aj napriek najmenej inkasovaným gólom. Turnaj odohrali v zložení E. Valášek, E. Filípek, A. Hudec, P. Begáň, E. Chovanec, J. Zaukolec, M. Krkoš, M.
Nguyen, M. Kvašay, F. Kaprinay, L. Motošický, F. Galko, J. Halmeš, M.
Kobolka, P. Urgoš, tréner. K. Begáň. Celkové poradie: 1. Žilina, 2. Dukla B.
Bystrica, 3. FK Dubnica, 4. AS Trenčín, 5. Baník Ostrava, 6. MFK
Ružomberok, 7. Pov. Bystrica, 8. GOOL Čadca, 9. FK Čadca, 10. ŠSK
Bílovec, 11. MŠK Námestovo, 12. Trnava.