Nedeľa, 11. apríl, 2021 | Meniny má JúliusKrížovkyKrížovky

FUTBAL IV. LIGA

N. DUBNICA – N. PRAVNO 1:2 (0:2) n GÓLY: Malovec – Vavro 2. Hostia v prvom polčase získali dvojgólové vedenie, ktoré domáci po prestávke už len dokázali skorigovať striedajúcim Malovcom.

N. DUBNICA – N. PRAVNO 1:2 (0:2)
n GÓLY: Malovec – Vavro 2.
n N. DUBNICA: M. Ďuriš, - Juriga, Štiffel, Gramblička, T. Ďuriš, Maník, Fabian (Dohál), Balon (Malovec), Beňo (Hanták), P. Ďuriš, Bortel.
n . PRAVNO: Pročka – Kalus, Klajber, Lobík, Kaman, M. Štiffel, Jamrich, Valko, Šujan (Priechoda), Vavro, J. Štiffel.
M. DUŠIČKA

BORČICE – SENICA 2:0 (2:0)
n GÓLY: 9. Sedláček, 45. Mečiar.
Borčice začali náporom a v 9. min po centri Káňu Sedláček strelou k žrdi otvoril skóre. O dve minúty Trančík chytil Kopačkovu strelu a v 13. min Sedláček prestrelil. V 20. min po rohu Mečiar neprekonal brankára z päťky. Senica mala prvú šancu v 25. min, ale Joniaka obrana zblokovala. Kozík v 36. min prestrelil a v 44. min Deckému po rohu chýbali milimetre. V poslednej minúte po Kopačkovom priamom kope Mečiar zvýšil na 2:0. Po prestávke hostia pridali v 48. min Vach nastrelil žrď. V 59. min Kočkov volej letel ponad brvno a v 68. min čerstvý Humaj zblízka minul bránu. Hostia z protiútoku pohrozili nepresne Bajanom. V 83. min Kopčan vyrazil strelu Bíleho a Kopačkov priamy kop v 90. min skončil tesne vedľa.
n BORČICE: Kopčan – Krško, Decký, Štrbák, Mečiar, Kopačka, Kozík, Gábor, Sedláček (Roháč), Kočka (Humaj), Káňa.
n SENICA: Trančík – Hrebíček, Mihok, Bílý, Sekáč (Surový), Dojčan, Hílek (Vach), Rábek (Varga), Bajan, Joniak, Mihál.
(VES)
n Výsledky 29. kola: Častkovce – Bošany 5:0 (3:0), 2. a 70. Madro, 44. a 74. Kostelan, 13. Ostrovský, Hrnčiarovce – Kanianka 4:1 (2:1), 3. Klinovský, 16. Klinovský (11 m), 56. Klinovský, 85. Gašparík – 23. Grom, Piešťany – Tr. Stankovce 3:1 (1:0), 21. Krajčovič (11 m), 54. Gvozdenovič, 86. Sýkora – 73. Brandis (11 m), Solčany - Bánovce 1:2 (1:1), 9. Soboňa, 29. Masarovič, 60. Borcha, Ludanice - Skalica 7:1 (5:1), 19., 29. a 61. Rusňák, 6. a 58. Koprda 2. Olvecký, 13. Dobiáš - 28. Jánošík, Chynorany - Šimonovany 3:4 (1:3), 45. Liday, 46. Vrábel, 59. D. Bezák – 8. T. Bezák, 28. Iliáš, 38. a 77. Zaťko.

7. Krvou a železom: Ako Bismarck pred 150 rokmi zjednotil Nemecko
  8. Ako zasiahnu zmeny vo svete pneumatík bežných vodičov?
  9. Úspech predali Američanom. Ako sa zrodil slovenský 3D sen?
  10. Najprv eštebák, potom oligarcha. Aká bola Širokého éra? 6 480

Ospravedlňujeme sa za dočasnú nedostupnosť archívnych diskusií. Náš diskusný systém vylepšujeme do novej podoby a všetky diskusné vlákna budú dostupné v priebehu nasledujúcich dní.

V piatok potvrdili PCR testy 1 080 prípadov nákazy koronavírusom. Laboratóriá otestovali 11 753 vzoriek. Pribudlo 76 úmrtí na pľúcnu formu ochorenia COVID-19.

Na ľade je to tvrdý chlapík, v súkromí ale veľký pohoďák. MARTIN NEMČÍK (28) vyšiel z považskobystrickej hokejovej liahne. Teraz oblieka dres košických oceliarov.

Obom mužom policajti zadržali vodičské preukazy.

9. apr

Naďalej platí podmienka pretestovania zákonného zástupcu a žiaka, ktorý je vo veku druhého stupňa základnej školy alebo vyššie.