Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

FUTBAL IV. LIGA

N. DUBNICA – N. PRAVNO 1:2 (0:2) n GÓLY: Malovec – Vavro 2. Hostia v prvom polčase získali dvojgólové vedenie, ktoré domáci po prestávke už len dokázali skorigovať striedajúcim Malovcom.

N. DUBNICA – N. PRAVNO 1:2 (0:2)
n GÓLY: Malovec – Vavro 2.
n N. DUBNICA: M. Ďuriš, - Juriga, Štiffel, Gramblička, T. Ďuriš, Maník, Fabian (Dohál), Balon (Malovec), Beňo (Hanták), P. Ďuriš, Bortel.
n . PRAVNO: Pročka – Kalus, Klajber, Lobík, Kaman, M. Štiffel, Jamrich, Valko, Šujan (Priechoda), Vavro, J. Štiffel.
M. DUŠIČKA

BORČICE – SENICA 2:0 (2:0)
n GÓLY: 9. Sedláček, 45. Mečiar.
Borčice začali náporom a v 9. min po centri Káňu Sedláček strelou k žrdi otvoril skóre. O dve minúty Trančík chytil Kopačkovu strelu a v 13. min Sedláček prestrelil. V 20. min po rohu Mečiar neprekonal brankára z päťky. Senica mala prvú šancu v 25. min, ale Joniaka obrana zblokovala. Kozík v 36. min prestrelil a v 44. min Deckému po rohu chýbali milimetre. V poslednej minúte po Kopačkovom priamom kope Mečiar zvýšil na 2:0. Po prestávke hostia pridali v 48. min Vach nastrelil žrď. V 59. min Kočkov volej letel ponad brvno a v 68. min čerstvý Humaj zblízka minul bránu. Hostia z protiútoku pohrozili nepresne Bajanom. V 83. min Kopčan vyrazil strelu Bíleho a Kopačkov priamy kop v 90. min skončil tesne vedľa.
n BORČICE: Kopčan – Krško, Decký, Štrbák, Mečiar, Kopačka, Kozík, Gábor, Sedláček (Roháč), Kočka (Humaj), Káňa.
n SENICA: Trančík – Hrebíček, Mihok, Bílý, Sekáč (Surový), Dojčan, Hílek (Vach), Rábek (Varga), Bajan, Joniak, Mihál.
(VES)
n Výsledky 29. kola: Častkovce – Bošany 5:0 (3:0), 2. a 70. Madro, 44. a 74. Kostelan, 13. Ostrovský, Hrnčiarovce – Kanianka 4:1 (2:1), 3. Klinovský, 16. Klinovský (11 m), 56. Klinovský, 85. Gašparík – 23. Grom, Piešťany – Tr. Stankovce 3:1 (1:0), 21. Krajčovič (11 m), 54. Gvozdenovič, 86. Sýkora – 73. Brandis (11 m), Solčany - Bánovce 1:2 (1:1), 9. Soboňa, 29. Masarovič, 60. Borcha, Ludanice - Skalica 7:1 (5:1), 19., 29. a 61. Rusňák, 6. a 58. Koprda 2. Olvecký, 13. Dobiáš - 28. Jánošík, Chynorany - Šimonovany 3:4 (1:3), 45. Liday, 46. Vrábel, 59. D. Bezák – 8. T. Bezák, 28. Iliáš, 38. a 77. Zaťko.
1. Ludanice 29 25 2 2 90:19 77
2. Borčice 29 20 5 4 79:26 65
3. Tr. Stankovce 29 20 4 5 67:25 64
4. Bánovce 29 17 3 9 50:45 54
5. Skalica 29 15 3 11 58:50 48
6. Piešťany 29 12 5 12 74:53 41
7. Chynorany 29 12 3 14 46:64 39
8. Častkovce 29 10 7 12 65:51 37