LIGA kolo 2. 8.: Piešťany – Topoľčany, Levice B - Lok. Trnava, Trenčín B – Šaľa, ČFK Nitra – Komárno, N. Mesto - N. Zámky, Pov. Bystrica - Trnava B, Galanta - Nitra B, Vráble - Dubnica B.
2. kolo 9. 8.: Topoľčany - Dubnica B, Nitra B – Vráble, Trnava B – Galanta, N. Zámky - Pov. Bystrica, Komárno - N. Mesto, Šaľa - ČFK Nitra, Lok. Trnava – Trenčín B, Piešťany - Levice B.
3. kolo 16. 8.: Levice B – Topoľčany, Trenčín B – Piešťany, ČFK Nitra - Lok. Trnava, N. Mesto – Šaľa, Pov. Bystrica – Komárno, Galanta - N. Zámky, Vráble - Trnava B, Dubnica B - Nitra B.
4. kolo 23. 8.: Topoľčany - Nitra B, Trnava B - Dubnica B, N. Zámky – Vráble, Komárno – Galanta, Šaľa - Pov. Bystrica, Lok. Trnava - N. Mesto, Piešťany - ČFK Nitra, Levice B – Trenčín B.
5. kolo 30. 8.: Trenčín B – Topoľčany, ČFK Nitra - Levice B, N. Mesto – Piešťany, Pov. Bystrica - Lok. Trnava, Galanta – Šaľa, Vráble – Komárno, Dubnica B - N. Zámky, Nitra B - Trnava B.
6. kolo 6. 9.: Topoľčany - Trnava B, N. Zámky - Nitra B, Komárno - Dubnica B, Šaľa – Vráble, Lok. Trnava – Galanta, Piešťany - Pov. Bystrica, Levice B - N. Mesto, Trenčín B - ČFK Nitra.
7. kolo 13. - 14. 9.: ČFK Nitra – Topoľčany, N. Mesto – Trenčín B, Pov. Bystrica - Levice B,
Galanta – Piešťany, Vráble - Lok. Trnava, Dubnica B – Šaľa, Nitra B – Komárno, Trnava B - N. Zámky.
8. kolo 20. 9.: Topoľčany - N. Zámky, Komárno - Trnava B, Šaľa - Nitra B, Lok. Trnava - Dubnica B, Piešťany – Vráble, Levice B – Galanta, Trenčín B - Pov. Bystrica, ČFK Nitra - N. Mesto.
9. kolo 27. 9.: N. Mesto – Topoľčany, Pov. Bystrica - ČFK Nitra, Galanta – Trenčín B, Vráble - Levice B, Dubnica B – Piešťany, Nitra B - Lok. Trnava, Trnava B – Šaľa, N. Zámky – Komárno.
10. kolo 4. 10.: Topoľčany – Komárno, Šaľa - N. Zámky, Lok. Trnava - Trnava B, Piešťany - Nitra B, Levice B - Dubnica B, Trenčín B – Vráble, ČFK Nitra – Galanta, N. Mesto - Pov. Bystrica.
11. kolo 11. 10.: Pov. Bystrica – Topoľčany, Galanta - N. Mesto, Vráble - ČFK Nitra, Dubnica B – Trenčín B, Nitra B - Levice B, Trnava B – Piešťany, N. Zámky - Lok. Trnava, Komárno – Šaľa.
12. kolo 18. 10.: Topoľčany – Šaľa, Lok. Trnava – Komárno, Piešťany - N. Zámky, Levice B - Trnava B, Trenčín B - Nitra B, ČFK Nitra - Dubnica B, N. Mesto – Vráble, Pov. Bystrica – Galanta.
13. kolo 25. 10.: Galanta – Topoľčany, Vráble - Pov. Bystrica, Dubnica B - N. Mesto, Nitra B - ČFK Nitra, Trnava B – Trenčín B, N. Zámky - Levice B, Komárno – Piešťany, Šaľa - Lok. Trnava.
14. kolo 1. 11.: Topoľčany - Lok. Piešťany – Levice B – Trenčín B - N. Zámky, ČFK Nitra - Trnava B, N. Mesto - Nitra B, Pov. Bystrica - Dubnica B, Galanta – Vráble.
15. kolo 8. 11.: Vráble – Topoľčany, B – Galanta, Nitra B - Pov. Bystrica, Trnava B - N. Mesto, N. Zámky - ČFK Nitra, Komárno – Trenčín B, Šaľa - B, Trnava – .
III. DORAST
1. kolo 3. 8.: Trnava B - J. Bohunice, Pov. Bystrica – Sereď, AS Trenčín B – Vráble, ČFK Nitra – Hurbanovo, Partizánske - N. Mesto, Topoľčany - N. Zámky, Nemšová – Brezová, Galanta – Senica.
2. kolo 10. 8.: J. Bohunice – Senica, Brezová – Galanta, N. Zámky – Nemšová, N. Mesto – Topoľčany, Hurbanovo – Partizánske, Vráble - ČFK Nitra, Sereď - AS Trenčín B, Trnava B - Pov. Bystrica.
3. kolo 17. 8.: Pov. Bystrica - J. Bohunice, AS Trenčín B - Trnava B, ČFK Nitra – Sereď, Partizánske – Vráble, Topoľčany – Hurbanovo, Nemšová - N. Mesto, Galanta - N. Zámky, Senica – Brezová.
4. kolo 24. 8.: J. Bohunice – Brezová, N. Zámky – Senica, N. Mesto – Galanta, Hurbanovo – Nemšová, Vráble – Topoľčany, Sereď – Partizánske, Trnava B - ČFK Nitra, Pov. Bystrica - AS Trenčín br>5. kolo 31. AS Trenčín B - J. Bohunice, ČFK Nitra - Pov. Bystrica, Partizánske - Trnava B, Topoľčany – Sereď, Nemšová – Vráble, Galanta – Hurbanovo, Senica - N. Mesto, Brezová - N. Zámky.
6. kolo 7. 9.: J. Bohunice - N. Zámky, N. Mesto – Brezová, Hurbanovo – Senica, Vráble – Galanta, Sereď – Nemšová, Trnava B – Topoľčany, Pov. Bystrica – Partizánske, AS Trenčín B - ČFK Nitra.
7. kolo 14. 9.: ČFK Nitra - J. Bohunice, Partizánske - AS Trenčín B, Topoľčany - Pov. Bystrica, Nemšová - Trnava B, Galanta – Sereď, Senica – Vráble, Brezová – Hurbanovo, N. Zámky - N. Mesto.
8. kolo 21. 9.: J. Bohunice - N. Mesto, Hurbanovo - N. Zámky, Vráble – Brezová, Sereď – Senica, Trnava B – Galanta, Pov. Bystrica – Nemšová, AS Trenčín B – Topoľčany, ČFK Nitra – Partizánske.
9. kolo 28. 9.: Partizánske - J. Bohunice, Topoľčany - ČFK Nitra, Nemšová - AS Trenčín B,
Galanta - Pov. Bystrica, Senica - Trnava B, Brezová – Sereď, N. Zámky – Vráble, N. Mesto – Hurbanovo.
10. kolo 5. 10.: J. Bohunice – Hurbanovo, Vráble - N. Mesto, Sereď - N. Zámky, Trnava B – Brezová, Pov. Bystrica – Senica, AS Trenčín B – Galanta, ČFK Nitra – Nemšová, Partizánske – Topoľčany.
11. kolo 12. 10.: Topoľčany - J. Bohunice, Nemšová – Partizánske, Galanta - ČFK Nitra, Senica - AS Trenčín B, Brezová - Pov. Bystrica, N. Zámky - Trnava B, N. Mesto – Sereď, Hurbanovo – Vráble.
12. kolo 19. 10.: J. Bohunice – Vráble, Sereď – Hurbanovo, Trnava B - N. Mesto, Pov. Bystrica - N. Zámky, AS Trenčín B – Brezová, ČFK Nitra – Senica, Partizánske – Galanta, Topoľčany – Nemšová.
13. kolo 26. 10.: Nemšová - J. Bohunice, Galanta – Topoľčany, Senica – Partizánske, Brezová - ČFK Nitra, N. Zámky - AS Trenčín B, N. Mesto - Pov. Bystrica, Hurbanovo - Trnava Vráble – Sereď.
14. kolo 11.: J. Bohunice – Sereď, Trnava B – Vráble, Pov. – Hurbanovo, AS Trenčín B - N. Mesto, ČFK - N. Partizánske – Brezová, Topoľčany – Senica, Nemšová – Galanta.
15. 9. 11.: J. Bohunice, Senica Nemšová, Brezová Zámky Partizánske, , Hurbanovo AS ystrica, Sereď .