Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky
FUTBAL MLÁDEŽ

Žiaci Beluše sú už tretí

I. liga starší dorast 4. kolo: Inter - Dubnica 1:3 (0:3), Riečičiar, Kusý, Urgela, Trnava - AAC Trenčín 1:0 (0:0), Stropkov – Žilina 0:0,

I. liga starší dorast
4. kolo: Inter - Dubnica 1:3 (0:3), Riečičiar, Kusý, Urgela, Trnava - AAC Trenčín 1:0 (0:0), Stropkov – Žilina 0:0, Michalovce - B. Bystrica 3:6 (2:4), Slovan - Ružomberok 2:1 (1:0), Podbrezová - Bardejov 2:1 (0:1), AS Trenčín - Košice 0:0, Prešov - Nitra sa hrá 5. 11.
1. Ružomberok 4 3 0 1 14:3 9
2. Dubnica 4 3 0 1 11:4 9
3. B. Bystrica 4 2 2 0 10:6 8
4. Košice 3 2 1 0 9:3 7
5. AS Trenčín 4 2 1 1 6:4 7
6. Trnava 4 2 1 1 5:4 7
7. Slovan 3 2 0 1 7:5 6
8. Nitra 3 2 0 1 5:3 6
9. Inter 4 2 0 2 5:12 6
10. Prešov 3 1 1 1 8:3 4
11. Žilina 4 1 1 2 5:5 4
12. Bardejov 4 1 1 2 5:9 4
13. Podbrezová 4 1 0 3 4:11 3
14. Stropkov 4 0 3 1 2:9 3
15. AAC Trenčín 4 0 1 3 3:8 1
16. Michalovce 4 0 0 4 6:16 0
I. liga mladší dorast
4. kolo: Inter - Dubnica 4:0 (3:0), Trnava - AAC Trenčín 1:1 (1:0), Stropkov – Žilina 1:2 (1:1), Michalovce - B. Bystrica 0:1 (0:0), Slovan - Ružomberok 1:1 (0:1), Podbrezová - Bardejov 2:0 (1:0), AS Trenčín - Košice 0:0, Prešov - Nitra sa hrá 5. 11.
1. Žilina 4 4 0 0 8:2 12
2. Ružomberok 4 3 1 0 11:1 10
3. B. Bystrica 4 3 0 1 9:3 9
4. Košice 3 2 1 0 10:1 7
5. Prešov 3 2 1 0 7:1 7
6. Inter 4 2 1 1 9:5 7
7. Bardejov 4 2 0 2 4:3 6
8. Slovan 3 1 2 0 4:3 5
9. AS Trenčín 4 1 2 1 5:5 5
10. Podbrezová 4 1 2 1 4:7 5
11. Nitra 3 0 3 0 4:4 3
12. Trnava 4 0 3 1 3:4 3
13. AAC Trenčín 4 0 1 3 2:11 1
14. Dubnica 4 0 1 3 2:12 1
15. Stropkov 4 0 0 4 1:12 0
16. Michalovce 4 0 0 4 0:11 0
II. liga starší dorast
5. kolo: Myjava – Púchov 3:1, Dubnica B – Prievidza 5:0, Dun. Streda - Nitra B 3:1, Lok. Trnava - Šaľa 3:0, FC ViOn - Slovan B 1:0, Inter B – Levice 4:1, Artmedia - ŠKP Dúbravka 6:0, SFM Senec - PVFA 0:0.
1. PVFA 5 4 1 0 12:6 13
2. FC ViOn 5 4 0 1 12:5 12
3. Dun. Streda 5 3 1 1 6:2 10
4. Artmedia B 5 3 0 2 10:5 9
5. Inter B 4 2 2 0 10:4 8
6. Lok. Trnava 5 2 1 2 10:6 7
7. Slovan B 5 2 1 2 5:4 7
8. Prievidza 5 2 1 2 8:11 7
9. Nitra B 5 2 1 2 6:10 7
10. Dubnica B 5 2 0 3 17:14 6
11. Dúbravka 5 1 3 1 4:9 6
12. SFM Senec 5 1 2 2 3:7 5
13. Myjava 5 1 1 3 3:7 4
14. Levice 5 1 1 3 4:9 4
15. Púchov 4 1 0 3 5:8 3
16. Šaľa 5 0 1 4 2:10 1
II. liga mladší dorast
5. kolo: Myjava – Púchov 4:2, Dubnica B – Prievidza 5:0, Dun. Streda - Nitra B 1:0, Lok. Trnava - Šaľa 5:0, FC ViOn - Slovan B 0:2, Inter B - Levice 3:1, Artmedia - ŠKP Dúbravka 2:0, SFM Senec - PVFA 0:1.
1. Inter B 4 4 0 0 14:1 12
2. Artmedia 5 4 0 1 15:6 12
3. Slovan B 5 4 0 1 12:7 12
4. Myjava 5 3 2 0 14:5 11
5. Púchov 4 3 0 1 13:4 9
6. Lok. Trnava 5 3 0 2 10:6 9
7. Nitra B 5 2 1 2 6:3 7
8. Levice 5 2 1 2 9:7 7
9. Dubnica B 5 2 0 3 16:8 6
10. Dun. Streda 5 2 0 3 5:6 6
11. PVFA 5 2 0 3 7:11 6
12. Dúbravka 5 2 0 3 4:8 6
13. Prievidza 5 1 1 3 4:17 4
14. SFM Senec 5 1 0 4 1:12 3
15. FC ViOn 5 1 0 4 5:18 3
16. Šaľa 5 0 1 4 2:18 1
III. liga starší dorast
5. kolo: ČFK Nitra - Pov. Bystrica 1:1 (0:1), Šimurda, Topoľčany - Sereď 4:0, Brezová - N. Zámky 3:1, Galanta - Hurbanovo 1:1, Nemšová - Vráble 2:0, Partizánske - Trnava B 2:4, Senica - Nové Mesto 1:0, Trenčín B - J. Bohunice 2:1.
1. AS Trenčín B 5 5 0 0 21:6 15
2. Senica 5 4 0 1 14:4 12
3. Brezová 5 3 1 1 11:3 10
4. N. Mesto 5 3 0 2 14:5 9
5. Trnava B 5 3 0 2 10:6 9
6. Topoľčany 5 3 0 2 12:9 9
7. Vráble 5 3 0 2 12:13 9
8. Nemšová 5 2 2 1 7:4 8
9. J. Bohunice 5 2 0 3 5:6 6
10. Hurbanovo 5 1 3 1 5:7 6
11. Sereď 5 2 0 3 11:15 6
12. N. Zámky 5 2 0 3 9:17 6
13. ČFK Nitra 5 1 1 3 7:9 4
14. P. Bystrica 5 1 1 3 4:13 4
15. Partizánske 5 0 1 4 9:19 1
16. Galanta 5 0 1 4 3:18 1
III. liga mladší dorast
5. kolo: ČFK Nitra - Pov. Bystrica 0:0, Topoľčany - Sereď 0:1, Brezová - N. Zámky 0:2, Galanta - Hurbanovo 5:0, Nemšová - Vráble 2:2, Partizánske - Trnava B 1:11, Senica - Nové Mesto 7:0, Trenčín B - J. Bohunice 4:0.
1. Senica 5 4 1 0 21:3 13
2. Trnava B 5 4 0 1 22:4 12
3. AS Trenčín B 5 4 0 1 17:3 12
4. N. Mesto 5 4 0 1 20:12 12
5. N. Zámky 5 3 1 1 10:5 10
6. P. Bystrica 5 3 1 1 9:4 10
7. ČFK Nitra 5 2 2 1 9:3 8
8. Vráble 5 1 3 1 13:8 6
9. Galanta 5 1 3 1 10:9 6
10. Hurbanovo 5 1 1 3 5:12 4
11. Brezová 5 1 1 3 4:12 4
12. Partizánske 5 1 1 3 8:22 4
13. Topoľčany 5 1 0 4 5:17 3
14. J. Bohunice 5 1 0 4 5:19 3
15. Sereď 5 1 0 4 3:23 3
16. Nemšová 5 0 2 3 7:12 2

Skryť Vypnúť reklamu

IV. liga dorast
5. kolo: Hlohovec – Ilava 1:0 (1:0), D. Kočkovce - Skalica 0:3 (0:0), Leopoldov - Led. Rovne 0:1 (0:0), Handlová - Piešťany 0:0, Moravany - Vrbové 8:0 (2:0), Boleráz - Tr. Stankovce 3:1, Bánovce - Hrnčiarovce 4:1 (1:1), D. Vestenice - Nováky 4:1.

1. Handlová 5 4 1 0 10:2 13
2. Boleráz 5 4 1 0 19:4 13
3. Bánovce 5 4 0 1 12:11 12
4. Piešťany 5 3 2 0 22:3 11
5. L.Rovne 5 3 2 0 10:7 11
6. Ilava 5 2 2 1 10:6 8
7. D.Vestenice 5 2 1 2 10:6 7
8. Skalica 5 2 0 3 4:7 6
9. Nováky 5 2 0 3 6:12 6
10. Moravany 5 1 2 2 10:7 5
11. Hrnčiarovce 5 1 2 2 7:9 5
12. Hlohovec 5 1 2 2 2:7 5
13. Tr.Stankovce 5 1 1 3 5:9 4
14. D. Kočkovce 5 1 0 4 3:20 3
15. Leopoldov 5 0 1 4 4:10 1
16. Vrbové 5 0 1 4 2:22 1

V. liga dorast sever
5. kolo: Chynorany – Plevník 1:0 (0:0), Ladce - Z. Kostoľany 2:2 (1:0), Prekop, Kandráč, Beluša - Dubodiel 0:2 (0:1), Košeca - N. Rudno 4:1 (3:0), T. Vicen 2, Bohovič, Miko,
Streženice - Drietoma 3:3 (3:1), Miho 3, N. Pravno - N. Dubnica 0:3, Sŕnie - H. Ozorovce 3:0, Kanianka - St. Turá 1:1.
1. N. Dubnica 5 4 1 0 26:4 13
2. Dubodiel 5 4 1 0 18:4 13
3. Plevník 5 4 0 1 11:4 12
4. N. Rudno 5 3 0 2 10:9 9
5. Beluša 5 2 1 2 12:6 7
6. Ladce 5 1 4 0 5:4 7
7. N. Pravno 5 2 1 2 7:12 7
8. Chynorany 5 2 1 2 5:7 7
9. St. Turá 5 1 3 1 7:7 6
10. Drietoma 5 1 3 1 7:8 6
11. Košeca 5 2 0 3 8:21 6
12. H. Sŕnie 5 1 2 2 6:9 5
13. Kanianka 5 1 2 2 3:6 5
14. Streženice 5 1 1 3 6:14 4
15. H. Ozorovce 5 0 1 4 4:10 1
16. Z. Kostoľany 5 0 1 4 4:14 1
I. liga starší žiaci
5. kolo: Púchov - Nitra 1:2, Dubnica – Kostolište 5:0, Levice - SFM Senec 2:0, Senica - Trnava 4:1, Prievidza - Slovan 3:0, PVFA - AS Trenčín 2:4, Myjava - Inter 1:0.
1. Trenčín 5 5 0 0 14:2 15
2. Nitra 5 4 0 1 16:3 12
3. Dubnica 5 3 1 1 14:4 10
4. Slovan 5 3 1 1 8:8 10
5. Trnava 5 3 0 2 16:6 9
6. Inter 5 3 0 2 11:6 9
7. Prievidza 5 3 0 2 6:4 9
8. Senica 5 2 1 2 17:11 7
9. SFM Senec 5 2 0 3 3:17 6
10. Myjava 5 1 2 2 5:7 5
11. Levice 5 1 1 3 4:16 4
12. PVFA 5 1 0 4 6:11 3
13. Púchov 5 1 0 4 6:15 3
14. Kostolište 5 0 0 5 1:17 0
I. liga mladší žiaci
5. kolo: Púchov - Nitra 1:1, Rajník, Dubnica – Kostolište 6:3, Levice - SFM Senec 2:2, Senica - Trnava 0:2, Prievidza - Slovan 1:5, PVFA - AS Trenčín 1:1, Myjava - Inter 0:3.
1. Nitra 5 4 1 0 22:5 13
2. Inter 5 4 1 0 10:3 13
3. Slovan 5 4 0 1 13:5 12
4. Prievidza 5 3 1 1 14:8 10
5. Trnava 5 3 1 1 10:5 10
6. Dubnica 5 3 0 2 12:9 9
7. PVFA 5 2 2 1 7:3 8
8. Trenčín 5 2 1 2 9:9 7
9. Senica 5 2 0 3 5:8 6
10. Levice 5 1 1 3 8:12 4
11. Púchov 5 1 1 3 6:10 4
12. Kostolište 5 1 0 4 12:20 3
13. SFM Senec 5 0 1 4 5:13 1
14. Myjava 5 0 0 5 1:24 0
II. liga starší žiaci
5. kolo: Pov. Bystrica - Lok. Trnava 0:3 (0:0), Dubnica B - N. Zámky 1:1, Nitra B - Trnava B 5:1, Trenčín B - Topoľčany 2:2, Vráble - Komárno 4:7, ČFK Nitra - Levice B 3:0, Galanta - Šaľa 3:0, N. Mesto - Piešťany 0:1. Predohrávka: Komárno - Dubnica B 2:1.
1. ČFK Nitra 5 5 0 0 11:1 15
2. P. Bystrica 5 4 0 1 13:4 12
3. Galanta 5 3 1 1 10:5 10
4. Topoľčany 5 3 1 1 7:8 10
5. Lok. Trnava 5 3 0 2 10:3 9
6. Vráble 5 2 2 1 12:13 8
7. Komárno 6 2 1 3 11:16 7
8. Nitra B 5 2 0 3 13:9 6
9. Piešťany 5 2 0 3 6:7 6
10. Levice B 5 2 0 3 6:8 6
11. N. Mesto 5 2 0 3 3:7 6
12. Trnava B 5 2 0 3 5:10 6
13. N. Zámky 5 1 2 2 8:9 5
14. Dubnica B 6 1 2 3 5:6 5
15. AS Trenčín B 5 1 2 2 6:11 5
16. Šaľa 5 0 1 4 2:11 1
II. liga mladší žiaci
5. kolo: Pov. Bystrica - Lok. Trnava 2:3 (0:2), Cesnárik, Hošták, Dubnica B - N. Zámky 1:3, Nitra B - Trnava B 0:0, Trenčín B - Topoľčany 6:0, Vráble - Komárno 1:2, ČFK Nitra - Levice B 3:2, Galanta - Šaľa 2:5, N. Mesto - Piešťany 0:6. Predohrávka: Komárno - Dubnica B 4:3.
1. ČFK Nitra 5 4 1 0 19:8 13
2. AS Trenčín B 5 4 0 1 18:5 12
3. Nitra B 5 3 2 0 13:3 11
4. Šaľa 5 3 1 1 20:11 10
5. N. Zámky 5 3 0 2 20:5 9
6. Piešťany 5 3 0 2 18:6 9
7. Lok. Trnava 5 3 0 2 12:11 9
8. Trnava B 5 2 2 1 8:6 8
9. Dubnica B 6 2 2 2 13:12 8
10. Levice B 5 2 0 3 9:12 6
11. Galanta 5 2 0 3 8:11 6
12. Vráble 5 2 0 3 6:9 6
13. Komárno 6 2 0 4 10:23 6
14. P. Bystrica 5 1 0 4 10:22 3
15. N. Mesto 5 1 0 4 4:22 3
16. Topoľčany 5 0 0 5 2:24 0

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga starší žiaci
1. kolo: Beluša - TTS Trenčín 6:1 (4:0), Košík 4, Hošták, Kujaník, Nemšová – Práznovce 2:5.
3. kolo: N. Dubnica – Bánovce 0:1 (0:0), Beluša - Handlová 7:0 (3:0), Hošták 2, Urban 2, Valjent 2, Kujaník, Led. Rovne - TTS Trenčín 2:0, Púchov B – Práznovce 2:1, Šimonovany - D. Vestenice 0:2, Nemšová - Myjava B 2:2, Partizánske - Prievidza B 0:1.
1. D. Vestenice 3 3 0 0 9:0 9
2. Bánovce 3 3 0 0 9:4 9
3. Beluša 3 2 1 0 14:2 7
4. Práznovce 3 2 0 1 9:6 6
5. L. Rovne 3 2 0 1 5:3 6
6. Púchov B 3 2 0 1 3:2 6
7. Myjava B 3 1 2 0 4:3 5
8. N. Dubnica 3 1 0 2 8:5 3
9. Prievidza B 3 1 0 2 4:5 3
10. Handlová 3 1 0 2 6:16 3
11. Nemšová 3 0 2 1 5:8 2
12. TTS Trenčín 3 0 1 2 2:9 1
13. Šimonovany 3 0 0 3 1:8 0
14. Partizánske 3 0 0 3 1:9 0
III. liga mladší žiaci
1. kolo: Beluša - TTS Trenčín 0:4, Nemšová – Práznovce 2:1.
3. kolo: N. Dubnica – Bánovce 0:8, Beluša - Handlová 1:12 (1:4), Moško, Led. Rovne - TTS Trenčín 1:0, Púchov B - Práznovce 1:2, Šimonovany - D. Vestenice 0:2, Nemšová - Myjava B 0:1, Partizánske - Prievidza B 3:2.
1. Bánovce 3 3 0 0 21:5 9
2. Myjava B 3 3 0 0 10:0 9
3. Handlová 3 2 0 1 15:4 6
4. TTS Trenčín 3 2 0 1 8:1 6
5. Partizánske 3 2 0 1 15:9 6
6. Púchov B 3 2 0 1 6:5 6
7. Práznovce 3 2 0 1 5:4 6
8. N. Dubnica 3 2 0 1 8:11 6
9. L. Rovne 3 1 0 2 4:5 3
10. Nemšová 3 1 0 2 2:6 3
11. D. Vestenice 3 1 0 2 4:16 3
12. Prievidza B 3 0 0 3 6:11 0
13. Šimonovany 3 0 0 3 1:7 0
14. Beluša 3 0 0 3 1:22 0
Krajská súťaž žiaci
3. kolo: Nováky – Plevník 1:4 (0:2), Taraba 2, M. Buday, Tamáši, Ilava – Bošany 1:7 (0:3), Čiernik, Domaniža - Kanianka 3:0 (2:0), Pilár, Špánik, Krajčír, Tr. Stankovce – Stupné 6:4 (3:0), L. Slaninka 4, H. Sŕnie - St. Turá 1:2, Tr. Jastrabie - N. Mesto 3:0, Ladce mali voľno.
1. Tr. Jastrabie 3 3 0 0 15:0 9
2. Bošany 3 3 0 0 15:1 9
3. Tr. Stankovce 3 3 0 0 15:5 9
4. Domaniža 2 2 0 0 8:0 6
5. Plevník 3 2 0 1 11:4 6
6. N. Mesto 3 2 0 1 8:4 6
7. H. Sŕnie 2 1 0 1 3:2 3
8. Stupné 3 1 0 2 8:11 3
9. St. Turá 3 1 0 2 3:11 3
10. Nováky 3 0 0 3 2:11 0
11. Ladce 2 0 0 2 0:9 0
12. Kanianka 3 0 0 3 0:14 0
13. Ilava 3 0 0 3 1:17 0
PRÍPRAVKA
V nedeľu 24. augusta odohrali prípravky Raven Pov. Bystrica prípravné zápasy pred začiatkom súťaže. Roč. narodenia 2000 vyhral na ihrisku FK Čadca 6:1 (Kvašay 4, Galko 2), a na penalty 7:1.
Roč. narodenia 1999 vyhral v Čadci 3:2 (Augustín 2, M. Kňažko).
Ročník narodenia 1998 vyhral na ihrisku FK Púchov 4:3 (Čiernik, Šery, Popelka, Pajger).

Skryť Vypnúť reklamu








Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  2. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  3. Táto pomôcka zlepší život všetkým imobilným ľuďom
  4. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tracíciou!
  5. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  6. Máš dosť teórie a poučiek? Študuj, cestuj, pracuj a ži!
  7. Na VŠEMvs získaš kvalitné štúdium v moderných priestoroch
  8. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
  9. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  10. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  1. Nová služba v Pezinku – bezplatný zber elektroodpadu
  2. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  3. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  5. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  6. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  7. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť
  8. Budúcnosť M&A v Európe
  9. Zdravá pečeň zlepšuje metabolizmus aj celkové zdravie
  10. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 24 632
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 23 396
  3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 12 717
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 11 266
  5. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 614
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 559
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 151
  8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 905
  9. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 7 813
  10. Oslávte nový rok v teple: Cestujte na Zanzibar úplne bezpečne 7 683
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Premiér: Minister školstva má naplánovať, ako vrátiť deti do škôl od 7. decembra

Premiér chce, aby systém následne mohol fungovať aj v ďalších mesiacoch.

Pri plošnom testovaní sa využívajú antigénové testy.

Premiér: Od plánu plošného testovania budúci víkend sa zatiaľ upúšťa

Zdá sa, že celoplošné testovanie cez mikulášsky víkend nebude.

Premiér Igor Matovič.

Situácia v bystrickej nemocnici je vyhrotená, v karanténe je 53 pracovníkov

V Nemocnici s poliklinikou (NsP) v Považskej Bystrici je momentálne vyhrotená situácia, v karanténe je aktuálne 53 pracovníkov.

Najrýchlejší poštár. Holuby ohrozujú dravce, hovorí Luhový

Poštový holub bol v minulosti najrýchlejším prostriedkom na prenos správ. Teraz sa využíva najmä na športové účely. Úspechy dosahuje MIROSLAV LUHOVÝ z Púchova.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

FOTO: Po obrovských tolstolobikoch prišli na rad skutoční králi priehrady Ružiná

Vo vodnom diele Ružiná prebieha už štvrtý deň záchranný odlov rýb.

Pri inštalácii vianočnej výzdoby v Mlynoch prišiel mladý muž o nohu

Pracovník spadol z výšky približne 20 metrov. Utrpel množstvo zranení.

Demänovská dolina už nevládze, na petíciu nie je neskoro

Nestíha elektrika, už ani zdroje pitnej vody.

Tragická nehoda na R1: Vodiča († 52) vymrštilo z auta

Nehoda sa stala na diaľničnom úseku medzi Zvolenom a Žiarom.

Už ste čítali?