II. trieda
6. kolo: Vrchteplá - N. Dubnica B 2:1 (0:1), Šefara 2 – Dohňanský, Sverepec – Bolešov 5:0 (2:0), nedohrané, počet hráčov hostí v 72. min klesol pod 7, Križan 2, Ondráš, Kardoš, Richtárik, Šebešťanová – Košeca 1:0 (1:0), Petrík, Lysá – Streženice 1:0 (0:0), Mošteňan, Orlové – Tuchyňa 1:4 (1:1), Štefánik – Štefanec 2, Juraj Mazán, Hrehuš, Podvažie – Prejta 6:0 (2:0), Čupka 2, Králik 2, M. Papšo Mizerík, D. Kočkovce – Jasenica 2:1 (2:0), Pavlis 2 – Pavlík.
1. Podvažie 6 6 0 0 20:3 18
2. Tuchyňa 6 5 0 1 24:3 15
3. D. Kočkovce 6 4 0 2 15:11 12
4. Lysá 6 4 0 2 10:8 12
5. Sverepec 5 4 0 1 12:11 12
6. Streženice 6 3 1 2 14:6 10
7. Košeca 6 2 2 2 13:11 8
8. N. Dubnica B 6 2 1 3 8:8 7
9. Vrchteplá 6 2 1 3 17:19 7
10. Orlové 6 2 1 3 6:11 7
11. Jasenica 6 1 1 4 10:16 4
12. Prejta 6 1 1 4 7:16 4
13. Šebešťanová 6 1 0 5 6:21 3
14. Bolešov 5 0 0 5 4:22 0
III. A trieda
6. kolo: Kvašov – Pruské 0:1 (0:0), Pastorek, Č. Kameň – Kolačín 1:1 (1:1), za hostí Tlapák, Kameničany – Tunežice 0:4 (0:1), Brunovský, Letko, J. Habánek, Porubčan, Lednica - K. Podhradie 0:1 (0:0), Turza, Mikušovce mali voľno.
1. Lednica 5 3 1 1 14:2 10
2. K. Podhradie 5 3 1 1 10:7 10
3. Kolačín 5 2 3 0 13:5 9
4. Pruské 5 2 2 1 7:5 8
5. Č. Kameň 5 2 2 1 9:8 8
6. Kameničany 4 1 2 1 6:3 5
7. Mikušovce 5 1 2 2 9:15 5
8. Kvašov 5 1 1 3 9:14 4
9. Tunežice 5 0 0 5 5:23 0
III. B trieda
6. kolo: H. Breznica – Trstie 2:3 (0:3), Bušík, Mokrička – Hlaváč 2, Šuli, Podmanín – Zubák 7:2 (4:0), Peter Gardian 2, Ján Taterský 2, Pilár, Jakub Kostelanský, Lokšík, Dohňany - D. Breznica 3:2 (2:0), Jambor, Jaroslav Drahuta, FC Púchov – Praznov 3:3 (2:2), Ondrášik, Kuchta, Kalus – Roman Šaradín 3.
1. Praznov 6 4 1 1 24:10 13
2. D. Breznica 6 4 1 1 16:10 13
3. Dohňany 6 4 0 2 14:9 12
4. Púchov 6 3 1 2 19:12 10
5. Podmanín 6 3 0 3 17:12 9
6. Trstie 6 2 1 3 9:19 7
7. Zubák 6 1 1 4 14:29 4
8. H. Breznica 6 0 1 5 5:17 1
I. trieda dorast
6. kolo: Domaniža – Pruské 2:0 (1:0), Kolembus, Špánik, Visolaje - H. Poruba 1:8 (0:3), Hlaváč – Ďuriš 2, Púček 2, R. Staňo 2, Dražkovec, P. Staňo, Lúky – Papradno 1:1 (0:1), Lišaník – Galko, Orlové – Tuchyňa 4:0 (3:0), Jurčík, Lutišan, Konštík, Gulač, Prečín – Praznov 6:1 (4:0), Pavlík 2, Krabač, Jánek, Špánik, Žúbek - vlastný, L. Rovne B – Pružina 2:3 (1:2), Bezák, Chaloupek – Hlubina, L. Kardoš, Martinkovič, Lysá – Bolešov 2:0.
1. Papradno 6 5 1 0 17:4 16
2. L. Rovne B 6 4 0 2 16:10 12
3. Lúky 6 3 2 1 20:12 11
4. Orlové 6 4 0 2 16:8 12
5. H. Poruba 6 4 0 2 24:13 12
6. Prečín 6 4 0 2 20:13 12
7. Praznov 6 2 1 3 8:18 7
8. Domaniža 6 3 0 3 19:14 9
9. Lysá 6 3 0 3 11:12 9
10. Pružina 6 3 0 3 13:18 9
11. Bolešov 6 2 0 4 12:19 6
12. Pruské 6 1 0 5 8:12 3
13. Tuchyňa 6 0 2 4 6:17 2
14. Visolaje 6 0 2 4 5:25 2
II. trieda dorast
1. kolo: Borčice – Horovce 4:1 (1:0), M. Burdej 2, D. Burdej, Holíček – Hrenko.
4. kolo: Horovce – Udiča 3:1 (1:1), Šebešťanová – Prejta 0:3 (0:1), Kebísek 2, Žiaček, Brvnište – Jasenica 3:0 (1:0), Borčice – Podvažie 3:2 (1:2), Forgáč, Mačina, Holíček za domácich, Kolačín - Beluša B 0:6 (0:2).
1. Borčice 3 3 0 0 10:5 9
2. Brvnište 4 2 1 1 12:8 7
3. Podvažie 3 2 1 0 8:5 7
4. Beluša B 4 2 0 2 15:6 6
5. Prejta 3 2 0 1 9:4 6
6. Jasenica 4 2 0 2 5:11 6
7. Horovce 2 1 0 1 7:5 3
8. Udiča 3 1 0 2 8:7 3
9. Kolačín 4 1 0 3 10:20 3
10. Šebešťanová 4 0 0 4 3:16 0
I. trieda st. žiaci
6. kolo: Streženice – Borčice 1:2 (0:0), Fano – Fabuš, Mojto, Prejta – Košeca 1:11 (1:5), Kučera – Mihálik 3, Ján Pagáč 2, Laskovič 2, Palček 2, Masár, Galko, Podmanín – Prečín 0:0, Lúky - D. Mariková 0:1 (0:0), Salaník, Orlové – Pružina 0:0, H. Poruba – Papradno 5:0 (1:0), Filip Staňo 2, Smolka 2, Matej Čurík, Udiča – Bolešov 6:0 (3:0), Drblík 4, Marušinec, Minárik.
1. Košeca 6 5 1 0 38:8 16
2. Orlové 6 5 1 0 15:4 16
3. Podmanín 6 4 1 1 27:5 13
4. D. Mariková 6 4 0 2 14:12 12
5. Pružina 6 3 2 1 23:10 11
6. Udiča 6 3 1 2 16:8 10
7. H. Poruba 6 3 0 3 16:7 9
8. Papradno 6 3 0 3 17:20 9
9. Streženice 6 2 1 3 10:11 7
10. Prečín 6 2 1 3 9:14 7
11. Bolešov 6 2 0 4 20:22 6
12. Borčice 6 1 0 5 9:15 6
13. Lúky 6 0 0 6 2:31 0
14. Prejta 6 0 0 6 5:54 0
II. trieda st. žiaci
6. kolo: Horovce – Vrchteplá 1:2 (1:1), Pilný – Vokel, Lukáš Slaninka, Sverepec – Mikušovce 12:0 (9:0), Šlesár 4, Martin Richtárik 3, J. Kubiš 2, Lutišan, Horečný, Štefina, Dulov - M. Lednice 0:2 (0:1), Lednický, Ďurek, Dohňany - Pov. Bystrica B 0:7 (0:5), Vrábel 3, Holúbek 2, Klučka, Kuzlej, D. Kočkovce – Lysá 5:0 (2:0), Kuchta 2, Galis 2, Bezecný, Pruské malo voľno.
1. Pov. Bystrica B 6 6 0 0 35:1 15
2. D. Kočkovce 6 4 1 1 27:7 13
3. M. Lednice 5 4 1 0 23:7 13
4. Sverepec 5 3 0 2 25:7 9
5. Horovce 6 3 0 3 15:19 9
6. Lysá 6 2 1 3 16:17 7
7. Dohňany 6 2 1 3 12:14 7
8. Vrchteplá 5 1 2 2 11:19 5
9. Pruské 5 1 1 3 5:11 4
10. Mikušovce 5 0 1 4 6:36 1
11. Dulov 5 0 0 5 0:37 0
I. trieda ml. žiaci
4. kolo: Visolaje - N. Dubnica B 2:2 (2:0), za domácich Čačko 2, Ladce - L. Rovne B 2:1 (1:0), Bielik, Zajac - Bajzík, Prečín – Košeca 1:1 (0:1), Mihálik – Majtán, Ilava mala voľno.
1. Ilava 3 2 1 0 22:1 7
2. Prečín 3 2 1 0 17:1 7
3. Ladce 3 2 0 1 6:6 6
4. Košeca 3 1 1 1 7:3 4
5. L. Rovne B 2 1 1 0 4:1 4
6. N. Dubnica B 4 0 1 3 3:21 1
7. Visolaje 4 0 1 3 2:28 1