Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky
FUTBAL MLÁDEŽ

Dubnický dorast je prvý

I.liga starší dorast 7. kolo: Košice - Dubnica 0:1 (0:0), Vavrík, Nitra - Trnava 0:3 (0:0), Bardejov - Inter 2:2 (2:2), Ružomberok - Prešov 2:0 (1:0),

I.liga starší dorast
7. kolo: Košice - Dubnica 0:1 (0:0), Vavrík, Nitra - Trnava 0:3 (0:0), Bardejov - Inter 2:2 (2:2), Ružomberok - Prešov 2:0 (1:0), B. Bystrica - AS Trenčín 3:1 (1:1), Žilina - Podbrezová 1:0 (0:0), AAC Trenčín - Slovan 0:1 (0:1), Stropkov - Michalovce 1:3 (1:1).
8. kolo: Dubnica – Bardejov 3:0 (2:0), F. Vavrík, Urgela, Riečičiar, Trnava – Michalovce 0:0, Slovan – Stropkov 3:0 (1:0), Podbrezová - AAC Trenčín 1:2 (0:0), AS Trenčín – Žilina 2:1 (1:1), Prešov - B. Bystrica 0:2 (0:1), Inter – Ružomberok 0:1 (0:1), Nitra - Košice 2:2 (0:0).
1. Dubnica 8 7 0 1 21:4 21
2. Ružomberok 8 6 0 2 19:5 18
3. B. Bystrica 8 5 3 0 21:9 18
4. AS Trenčín 8 5 1 2 15:8 16
5. Trnava 8 4 2 2 10:6 14
6. Slovan 6 4 0 2 12:10 12
7. Prešov 7 3 1 3 13:9 10
8. Nitra 7 3 1 3 13:14 10
9. Inter 8 3 1 4 9:21 10
10 Košice 7 2 2 3 13:10 8
11 Žilina 7 2 2 3 7:7 8
12. Michalovce 8 2 2 4 14:17 8
13 AAC Trenčín 8 1 2 5 7:17 5
14 Bardejov 8 1 2 5 7:21 5
15 Podbrezová 8 1 1 6 7:17 4
16. Stropkov 8 0 4 4 6:19 4

Skryť Vypnúť reklamu

I. liga mladší dorast
7. kolo: Košice - Dubnica 1:0 (1:0), Nitra - Trnava 2:0 (0:0), Bardejov - Inter 3:2 (3:0), Ružomberok - Prešov 1:0 (0:0), B. Bystrica - AS Trenčín 3:0 (2:0), Žilina - Podbrezová 2:4 (2:4), AAC Trenčín - Slovan 1:3 (0:0), Stropkov - Michalovce 1:1 (0:0).
8. kolo: Dubnica – Bardejov 4:0 (3:0), T. Tuček, Múdry, Behanec, Kosiba, Trnava – Michalovce 5:0 (3:0), Slovan – Stropkov 5:0 (0:0), Podbrezová - AAC Trenčín 0:2 (0:0), AS Trenčín – Žilina 0:1 (0:1), Prešov - B. Bystrica 0:0, Inter – Ružomberok 0:0, Nitra - Košice 0:1 (0:0).
1. Ružomberok 8 6 2 0 17:3 20
2. Žilina 7 6 0 1 12:6 18
3. Košice 7 5 1 1 16:2 16
4. B. Bystrica 8 5 1 2 15:4 16
5. Trnava 8 3 3 2 14:7 12
6. Slovan 6 3 2 1 12:7 11
7. Prešov 7 3 2 2 10:6 11
8. Inter 8 3 2 3 13:10 11
9. Podbrezová 8 3 2 3 11:14 11
10. Nitra 7 2 3 2 10:9 9
11. Bardejov 8 3 0 5 7:15 9
12. AS Trenčín 8 2 2 4 8:11 8
13. Dubnica 8 2 1 5 10:18 7
14. AAC Trenčín 8 2 1 5 9:18 7
15. Michalovce 8 1 1 6 4:19 4
16. Stropkov 8 0 1 7 3:25 1

Skryť Vypnúť reklamu

II. liga starší dorast
7. kolo: Dubnica B – Šaľa 4:0, SFM Senec – Púchov 3:1, Slovan B – Nitra B 1:2, FC ViOn – PVFA 4:2, Dun. Streda – Prievidza 4:3, Artmedia - Levice 3:0, Lok. Trnava – Inter B 5:1, Myjava – Dúbravka 3:0.
8. kolo: Púchov - D. Streda 0:1, ŠKP Dúbravka – Dubnica B 4:2, Gábor, Ševčík, Levice - Nitra B 0:4, Prievidza - FC ViOn 0:0, Šaľa - SFM Senec 0:2, PVFA - Slovan B 4:0, Artmedia - Lok. Trnava 4:0, Inter B - Myjava 1:0.
1. FC ViOn 8 6 1 1 17:7 19
2. Dun. Streda 8 6 1 1 13:6 19
3. Artmedia B 8 6 0 2 19:6 18
4. PVFA 8 5 1 2 19:12 16
5. Lok. Trnava 8 4 1 3 21:13 13
6. Nitra B 8 4 1 3 12:12 13
7. Inter B 8 3 2 3 14:13 11
8. Prievidza 8 3 2 3 14:15 11
9. SFM Senec 8 3 2 3 8:11 11
10. Dubnica B 8 3 1 4 24:19 10
11. Dúbravka 8 2 3 3 10:20 9
12. Slovan B 8 2 2 4 6:10 8
13. Myjava 7 2 1 4 6:8 7
14. Púchov 8 2 1 5 9:14 7
15. Levice 8 1 2 5 4:16 5
16. Šaľa 7 0 1 6 2:16 1

Skryť Vypnúť reklamu

II. liga mladší dorast
7. kolo: Dubnica B – Šaľa 4:0, SFM Senec – Púchov 2:1, Slovan B – Nitra B 2:1, FC ViOn – PVFA 1:4, Dun. Streda – Prievidza 1:0, Artmedia - Levice 9:0, Lok. Trnava – Inter B 5:2, Myjava – Dúbravka 1:0.
8. kolo: Púchov - D. Streda 3:2, Štrbák, Michálek, Šibík, ŠKP Dúbravka – Dubnica B 3:4, Sabo 2, Martinka, Sokolík, Levice - Nitra B 3:2, Prievidza - FC ViOn 8:1, Šaľa - SFM Senec 1:2, PVFA - Slovan B 0:2, Artmedia - Lok. Trnava 2:1, Inter B - Myjava 4:1.
1. Slovan B 8 7 0 1 18:8 21
2. Artmedia 8 6 1 1 27:8 19
3. Inter B 8 5 1 2 22:11 16
4. Dubnica B 8 5 0 3 27:11 15
5. Lok. Trnava 8 5 0 3 20:11 15
6. Púchov 8 5 0 3 20:12 15
7. Myjava 7 4 2 1 16:9 14
8. PVFA 8 4 0 4 14:14 12
9. SFM Senec 8 4 0 4 6:14 12
10. Nitra B 8 3 1 4 16:8 10
11. Levice 8 3 1 4 12:20 10
12. Dun. Streda 8 3 0 5 8:12 9
13. Prievidza 8 2 1 5 12:20 7
14. Dúbravka 8 2 0 6 8:17 6
15. FC ViOn 8 1 0 7 7:37 3
16. Šaľa 7 0 1 6 3:24 1

III. liga starší dorast
7. kolo: Topoľčany - Pov. Bystrica 2:0 (2:0), ČFK Nitra - J. Bohunice 0:2, N. Zámky - Nové Mesto 4:1, Brezová - Hurbanovo 3:0, Galanta - Sereď 0:5, Senica - Vráble 1:0, Partizánske - Trenčín B 0:0, Nemšová - Trnava B 1:1.
1. AS Trenčín B 7 6 1 0 23:6 19
2. Senica 7 6 0 1 20:5 18
3. Brezová 7 5 1 1 16:4 16
4. Trnava B 7 4 1 2 13:8 13
5. Sereď 7 4 0 3 20:16 12
6. Vráble 7 4 0 3 19:15 12
7. Topoľčany 7 4 0 3 15:11 12
8. N. Zámky 7 4 0 3 14:18 12
9. N. Mesto 7 3 0 4 16:11 9
10. Nemšová 7 2 3 2 9:9 9
11. J. Bohunice 7 3 0 4 7:7 9
12. P. Bystrica 7 2 1 4 10:15 7
13. Hurbanovo 7 1 3 3 6:15 6
14. ČFK Nitra 7 1 1 5 7:13 4
15. Partizánske 7 0 2 5 9:25 2
16. Galanta 7 0 1 6 4:30 1

III. liga mladší dorast
7. kolo: Topoľčany - Pov. Bystrica 2:0 (2:0), ČFK Nitra - J. Bohunice 4:0, N. Zámky - Nové Mesto 1:1, Brezová - Hurbanovo 4:1, Galanta - Sereď 5:1, Senica - Vráble 1:0, Partizánske - Trenčín B 1:5, Nemšová - Trnava B 0:3.
1. Senica 7 6 1 0 27:4 19
2. Trnava B 7 6 0 1 30:4 18
3. AS Trenčín B 7 5 0 2 22:5 15
4. ČFK Nitra 7 4 2 1 14:3 14
5. P. Bystrica 7 4 1 2 13:6 13
6. N. Mesto 7 4 1 2 21:15 13
7. N. Zámky 7 3 2 2 12:8 11
8. Brezová 7 3 1 3 10:13 10
9. Vráble 7 2 3 2 17:10 9
10. Galanta 7 1 4 2 12:14 7
11. Topoľčany 7 2 0 5 7:22 6
12. J. Bohunice 7 2 0 5 7:24 6
13. Nemšová 7 1 2 4 10:16 5
14. Hurbanovo 7 1 1 5 7:21 4
15. Partizánske 7 1 1 5 9:31 4
16. Sereď 7 1 1 5 5:27 4

IV. liga dorast
7. kolo: Hlohovec - D. Kočkovce 5:3 (2:0),
Handlová - Led. Rovne 2:2, Boleráz - Ilava 6:1, Leopoldov - Skalica 2:1 (0:0), Bánovce - Nováky 1:1, Moravany - Tr. Stankovce 3:1 (2:0), Hrnčiarovce - Vrbové 2:0 (1:0), D. Vestenice - Piešťany 2:3.
1. Boleráz 7 6 1 0 29:10 19
2. Handlová 7 5 2 0 15:5 17
3. L.Rovne 7 4 3 0 16:11 15
4. Piešťany 7 4 2 1 28:9 14
5. Bánovce 7 4 2 1 18:9 14
6. Moravany 7 2 3 2 15:10 9
7. Skalica 7 3 0 4 6:9 9
8. D.Vestenice 7 2 2 3 15:12 8
9. Ilava 7 2 2 3 12:15 8
10. Hrnčiarovce 7 2 2 3 9:10 8
11. Hlohovec 7 2 2 3 8:13 8
12. Nováky 7 2 2 3 9:15 8
13. D. Kočkovce 7 2 0 5 7:25 6
14. Tr.Stankovce 7 1 2 4 9:15 5
15. Leopoldov 7 1 1 5 6:12 4
16. Vrbové 7 0 2 5 3:25 2

V. liga dorast
7. kolo: Ladce – Dubodiel 1:1 (1:1), Prekop, Košeca – Drietoma 1:3 (0:2), Peter Ondrejka, Beluša – Plevník 2:1 (1:0), Jankovič, Kodaj - Ďurkech, Kanianka - N. Dubnica 2:2, H. Sŕnie – Streženice 2:2, Z. Kostoľany - St. Turá 3:1, Chynorany - N. Rudno 0:4, N. Pravno - H. Ozorovce 4:0.
1. N. Dubnica 7 5 2 0 30:7 17
2. Plevník 7 5 0 2 16:6 15
3. Dubodiel 7 4 2 1 20:9 14
4. N. Rudno 7 4 0 3 15:12 12
5. Beluša 7 3 1 3 15:9 10
6. N. Pravno 7 3 1 3 11:16 10
7. St. Turá 7 2 3 2 10:10 9
8. Kanianka 7 2 3 2 9:9 9
9. H. Sŕnie 7 2 3 2 11:12 9
10. Drietoma 7 2 3 2 10:12 9
11. Ladce 7 1 5 1 6:7 8
12. Chynorany 7 2 2 3 6:12 8
13. Z. Kostoľany 7 2 1 4 10:15 7
14. Košeca 7 2 1 4 10:25 7
15. Streženice 7 1 3 3 9:17 6
16. H. Ozorovce 7 0 2 5 5:15 2

I. liga starší žiaci
7. kolo: Dubnica – Nitra 2:3 (1:2), Sádecký, Števček, PVFA – Púchov 0:0, Levice - Trnava 0:4, Senica - Kostolište 7:0, Prievidza - AS Trenčín 1:2, Myjava - Slovan 1:3, Inter - SFM Senec odložili na 17. 9.
1. Trenčín 7 7 0 0 18:4 21
2. Nitra 7 6 0 1 22:5 18
3. Slovan 7 5 1 1 15:10 16
4. Trnava 7 5 0 2 23:7 15
5. Dubnica 7 3 2 2 17:8 11
6. Senica 7 3 1 3 25:13 10
7. Inter 6 3 0 3 11:9 9
8. Prievidza 7 3 0 4 8:9 9
9. SFM Senec 6 3 0 3 4:17 9
10. PVFA 7 2 1 4 8:11 7
11. Myjava 7 1 2 4 6:11 5
12. Púchov 7 1 2 4 7:16 5
13. Levice 7 1 1 5 5:24 4
14. Kostolište 7 0 0 7 1:26 0

I. liga mladší žiaci
7. kolo: Dubnica – Nitra 0:2 (0:0), PVFA – Púchov 3:0 (1:0), Levice - Trnava 0:4, Senica - Kostolište 4:1, Prievidza - AS Trenčín 1:2, Myjava - Slovan 0:4, Inter - SFM Senec odložili na 17. 9.
1. Nitra 7 6 1 0 26:5 19
2. Slovan 7 6 0 1 24:6 18
3. Trnava 7 4 2 1 15:6 14
4. PVFA 7 4 2 1 12:4 14
5. Inter 6 4 1 1 10:5 13
6. Trenčín 7 4 1 2 13:10 13
7. Dubnica 7 4 0 3 16:13 12
8. Prievidza 7 3 2 2 16:11 11
9. Senica 7 3 0 4 9:11 9
10. SFM Senec 6 1 1 4 6:13 4
11. Púchov 7 1 1 5 8:17 4
12. Levice 7 1 1 5 9:23 4
13. Kostolište 7 1 0 6 14:26 3
14. Myjava 7 0 0 7 1:29 0

II. liga starší žiaci
7. kolo: Pov. Bystrica - Levice B 3:0 (1:0), P. Gajdošík, Pagáč, Hudek, Dubnica – Šaľa 4:0 (2:0), Takáč 2, Dzúrik, Bero, Vráble - Lok. Trnava 1:2, Trnava B - N. Zámky 5:0, Komárno - Nitra B 2:4, Galanta - Piešťany 1:1, ČFK Nitra - Topoľčany 1:0, N. Mesto - Trenčín B 1:3. Dohrávka: Šaľa - Vráble 1:3.
1. ČFK Nitra 7 6 1 0 14:3 19
2. Lok. Trnava 7 5 0 2 14:4 15
3. P. Bystrica 7 5 0 2 16:7 15
4. Vráble 7 4 2 1 15:9 14
5. Topoľčany 7 4 1 2 10:10 13
6. Nitra B 7 4 0 3 23:12 12
7. Dubnica B 7 3 2 2 10:5 11
8. Galanta 7 3 2 2 11:8 11
9. Piešťany 7 3 1 3 10:8 10
10. AS Trenčín B 7 2 3 2 11:14 9
11. N. Mesto 7 3 0 4 5:10 9
12. Trnava B 7 2 0 5 10:14 6
13. Levice B 7 2 0 5 6:12 6
14. N. Zámky 7 1 2 4 9:20 5
15. Komárno 7 1 1 5 6:19 4
16. Šaľa 7 0 1 6 3:18 1
II. liga mladší žiaci
7. kolo: Pov. Bystrica - Levice B 0:2 (0:1), Dubnica – Šaľa 0:4 (0:2), Komárno - Nitra B 3:4, Vráble - Lok. Trnava 3:2, Trnava B - N. Zámky 2:2, Galanta - Piešťany 1:5, ČFK Nitra - Topoľčany 2:0, N. Mesto - Trenčín B 2:3. Dohrávka: Šaľa - Vráble 3:0.
1. ČFK Nitra 7 6 1 0 24:8 19
2. Nitra B 7 5 2 0 18:6 17
3. Piešťany 7 5 0 2 27:7 15
4. AS Trenčín B 7 5 0 2 21:10 15
5. Šaľa 7 4 1 2 25:14 13
6. Trnava B 7 3 3 1 13:8 12
7. Levice B 7 4 0 3 14:14 12
8. Vráble 7 4 0 3 12:12 12
9. N. Zámky 7 3 1 3 22:8 10
10. Lok. Trnava 7 3 1 3 14:14 10
11. Dubnica B 7 2 2 3 13:16 8
12. Galanta 7 2 1 4 9:16 7
13. Komárno 7 2 0 5 13:27 6
14. P. Bystrica 7 1 0 6 10:28 3
15. N. Mesto 7 1 0 6 8:28 3
16. Topoľčany 7 0 0 7 2:29 0

III. liga starší žiaci
5. kolo: Beluša – Bánovce 1:3 (0:0), P. Moško, Led. Rovne – Handlová 7:1, Púchov B - Myjava B 1:0 (1:0), Chaláň, N. Dubnica - Prievidza B 0:3 (0:1), Šimonovany – Partizánske 1:4, Nemšová - D. Vestenice 0:4, Práznovce – Trenčín 0:2.
1. Bánovce 5 5 0 0 22:5 15
2. D. Vestenice 5 4 0 1 13:1 12
3. Beluša 5 3 1 1 16:5 10
4. L. Rovne 5 3 0 2 13:7 9
5. Prievidza B 5 3 0 2 11:6 9
6. Púchov B 5 3 0 2 6:5 9
7. Myjava B 5 2 2 1 7:5 8
8. TTS Trenčín 5 2 1 2 7:11 7
9. Práznovce 5 2 0 3 10:12 6
10. Nemšová 5 1 2 2 7:13 5
11. N. Dubnica 5 1 1 3 9:9 4
12. Partizánske 5 1 1 3 6:11 4
13. Handlová 5 1 0 4 8:25 3
14. Šimonovany 5 0 0 5 2:22 0

III. liga mladší žiaci
5. kolo: Beluša – Bánovce 0:12 (0:6), Led. Rovne – Handlová 0:1, Púchov B - Myjava B 1:1 (1:1), Kvasnica, N. Dubnica - Prievidza B 3:1 (0:1), Mozolík, Čery, Karvaš, Šimonovany – Partizánske 0:4, Nemšová - D. Vestenice 1:0, Práznovce – Trenčín 0:8.
1. Bánovce 5 5 0 0 47:5 15
2. Handlová 5 4 0 1 26:5 12
3. TTS Trenčín 5 4 0 1 20:1 12
4. Partizánske 5 4 0 1 22:10 12
5. Myjava B 5 3 1 1 11:3 10
6. N. Dubnica 5 3 0 2 12:15 9
7. Púchov B 5 2 1 2 7:10 7
8. Práznovce 5 2 1 2 6:13 7
9. L. Rovne 5 2 0 3 6:6 6
10. D. Vestenice 5 2 0 3 8:17 6
11. Nemšová 5 2 0 3 4:13 6
12. Prievidza B 5 0 1 4 8:15 1
13. Šimonovany 5 0 0 5 1:28 0
14. Beluša 5 0 0 5 1:38 0

Krajská súťaž žiaci
5. kolo: Ladce – Kanianka 0:0, H. Sŕnie – Stupné 1:0 (0:0), Ilava – Plevník 2:5 (0:2), Mičo 4, Čerňan, Domaniža – N. Mesto B 2:3 (1:0), N. Špánik, Krajčír, Tr. Jastrabie – Nováky 3:1, Tr. Stankovce – Bošany 0:3, St. Turá mala voľno.
1. Bošany 5 5 0 0 22:2 15
2. Tr. Jastrabie 5 4 0 1 19:5 12
3. Tr. Stankovce 5 3 1 1 16:9 10
4. N. Mesto B 5 3 1 1 12:7 10
5. Plevník 4 3 0 1 16:6 9
6. H. Sŕnie 4 3 0 1 5:2 9
7. Domaniža 4 2 1 1 11:4 7
8. Stupné 5 1 1 3 9:13 4
9. Ladce 4 1 1 2 2:10 4
10. Nováky 5 1 0 4 5:14 3
11. St. Turá 4 1 0 3 4:13 3
12. Kanianka 5 0 1 4 0:15 1
13. Ilava 5 0 0 5 3:24 0











Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  2. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  7. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  9. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  10. Tipni si na Petru Vlhovú a získaj 10 eur
  1. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  2. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  5. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  6. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 18 688
  2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 14 821
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 070
  4. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 478
  5. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 863
  6. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 568
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 270
  8. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 122
  9. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 5 881
  10. Ohlúpli sme počas Covid roka? 5 852
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Považská Bystrica a Púchov - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Považská

Pondelok je zatiaľ najchladnejším dňom tejto zimy

V regióne sme v skorých ranných hodinách na svojich teplomeroch na niektorých miestach zaznamenali teplotu mínus 19 stupňov celzia.

ilustračná foto

AKTUÁLNE: V Považskej Bystrici rokuje krízový štáb

Nové nariadenia vlády, ktoré vydali len v nedeľu večer, musí teraz okres urýchlene zapracovať. Kľúčové budú odberné miesta na antigénové testovanie.

ilustračná foto

PCR testy odhalili minulý týždeň v TSK 1574 osôb infikovaných koronavírusom

Na Slovensku malo v minulom týždni pozitívny PCR test 15 316 osôb. Najviac pozitívne testovaných (2888) bolo v Nitrianskom, najmenej (1057) v Banskobystrickom samosprávnom kraji.

ilustračné foto

FOTO: V Prejte horel rodinný dom

Po príchode hasičov na ohlásené miesto bolo zistené, že požiarom je zasiahnutá časť druhého podlažia a strecha dvojpodlažného rodinného domu. Majiteľ sa bez zranení nachádzal mimo postihnutého objektu.

ilustračné foto

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Vláda predĺžila zákaz vychádzania. Čaká nás testovanie, štátu majú pomôcť mestá a obce

Skríningové testovanie sa začne v pondelok 18. januára a potrvá do utorka 26. januára.

V druhom kole v Nitre otestovali takmer 41-tisíc ľudí

Väčšina ľudí využila novú aplikáciu, aj vďaka nej sa netvorili rady.

V Banskej Bystrici nahlásili hromadné prepúšťanie 1 486 zamestnancov

Ohrození sú zamestnanci z oblasti poštových služieb, ide o avizované prepúšťanie v Slovenskej pošte.

Už ste čítali?