NOVÁ DUBNICA
9. kolo: Flames – Cappy 2:6 (0:5), Homola 2 – Lesay 3, T. Ďuriš, M. Balon, Stupinský, Cerveza – MLB 9:5 (6:3), Orosz 5, Šatka 2, Pavol Stračár, Körmendy – Remšík 2, Suchý 2, Hanusa, Demonic – FCBA team 1:2 (0:0), Kocian – Janke, Jozef.
1. Cappy 9 8 1 0 60:32 25
2. Cerveza 9 5 3 1 51:37 18
3. Flames 9 5 1 3 50:35 16
4. MLB 9 4 0 5 29:46 12
5. FCBA 9 1 1 7 17:40 4
6. Demonic 9 0 2 7 19:36 2
10. kolo sobota 18. 10.: 10. h Cappy – FCBA team, 11. h MLB - Flames, 12. h Demonic - Cerveza. (JŠ)
Pov. Bystrica II. liga
3. kolo: Oranjes – Vikings 4:2 (2:1) predohrali, Pegonet – Bytča o termíne sa rozhodne vo štvrtok, Deportivo – Reds 1:2 (1:0), Ďuriš – Juraj Vybošťok, P. Bielik, Medveď – Kokmils 3:7 (1:3), T. Birošík, Oravík, Novák – Malík 3, M. Birošík 2, Cihuňka, Valentovič, Pokuston – Podhradie 0:13 (0:4), Kremeň 4, J. Machač 3, Bielik 2, M. Zboran, J. Zboran, 2 x vlastný.
1. Podhradie 3 2 0 1 17:5 6
2. Bytča 2 2 0 0 13:3 6
3. Deportivo 3 2 0 1 11:4 6
4. Reds 3 2 0 1 11:8 6
5. Oranjes 3 2 0 1 11:14 6
6. Vikings 3 1 0 2 18:13 3
7. Medveď 3 1 0 2 17:13 3
8. Kokmils 2 1 0 1 8:10 3
9. Pegonet 1 0 0 1 1:4 0
10. Pokuston 3 0 0 3 6:39 0
4. kolo sobota 18. 10.: 9. h Vikings – Podhradie, 10. h Kokmils – Pokuston, 11. h Reds - Medveď, 12. h Bytča - Deportivo, 13. h Oranjes – Pegonet, 14. h dohrávka Kokmils - Pegonet.
Upozornenie! Vo štvrtok 16. 10. o 18. h sa v budove NF uskutoční schôdza vedúcich I. ligy – HANT, Bunker, Iwa/Mapei, Norky, Salamander, Fanatici, Dragons, Celtic, Spiders, Hotspurs. Účasť nutná.
Lednické Rovne
6. kolo: Bluemen – Reds 2:1, 2:0, 2:1, Bluemen – Ajax 1:0, 1:0, 1:0, Reds – Ajax 1:1, 1:2, 1:5, Inter 6 mal voľno.
1. Ajax 30 16 9 5 43:20 57
2. Bluemen 30 13 10 7 33:22 49
3. Inter 6 24 9 8 7 30:21 35
4. Reds 24 1 3 20 14:57 6
Strelci: Bluemen: Bielik 4, Horečný 1, Turiak 1, Žársky 1, Minarech 1, Janis 1, Reds: Kamenický 3, Číž 1, Martin Baláž 1, Ajax: Provazník 4, Vojtek 1, Hanták 1, Bolega 1, Miškech 1.
V nedeľu 19. 10. sa o 10. h hrá 7. kolo, voľno má Bluemen.
Púchov
3. kolo: Halusáci – Dopočtu 5:3, Marián Egly, Miloš Egly, Ragula, Jaroš, Bezák – Remenár, Kmošena, Geljen, RoLo – Vergnano 4:7, Svorada 3, Ľ. Medňanský – Peter Vavrík 4, Boháčik 2, Ďurica, Ragazzi – Hokejbalisti 12:6, Pobjak 4, Chovanec 3, Ciesar 3, Beleš, Lyš – Pagáč 4, Gajdoš, Svorada, Silver – Fan club 9:3, Strečko 3, Kadlec 2, Bosák 2, Miko, Kupka – Blaho, Fúrik, Ondrašík, Legendy – Jokers 69 7:2, J. Mužlay 3, Vozárik, Strelčík, Kurtin, Juriga – Remiš, Granec, Los Taktikos – Hradčan 8:9, Staňo 3, Weissabel 2, Düres 2, Pastorek – Novosad 2, Frnka 2, Vlasatý 2, Prekop, Kováč, Černoško, Stratos – Rowdies 7:2, Bogin 3, Petrušek 2, Valach 2 – Porubčan, Pazdernatý, Biliard Unitex – Armat Lumpi 3:3, Čupka 2, M. Mužlay – Štefina, Maník, Burdej, Asken – MPL Stavro 6:3, Veng 3, Urbaník 2, Šimáček – Žiačik, Gabriš, Doročin, A3 Soft – Barabi 3:2, Kučiak, Škripec, Topolan – Váň, Habánek.
1. A3 Soft 3 3 0 0 21:8 9
2. Silver 3 3 0 0 18:6 9
3. Halusáci 3 3 0 0 18:8 9
4. Armat 3 2 1 0 19:7 7
5. Asken 3 2 1 0 16:10 7
6. Legendy 3 2 1 0 12:6 7
7. Stratos 2 2 0 0 20:5 6
8. Hradčan 3 2 0 1 16:16 6
9. Rowdies 3 2 0 1 9:11 6
10. Biliard 2 1 1 0 9:6 4
11. Ragazzi 3 1 1 1 15:14 4
12. Vergnano 3 1 0 2 14:14 3
13. MPL Stavro 3 1 0 2 10:12 3
14. Barabi 2 0 1 1 5:6 1
15. Dopočtu 2 0 0 2 4:8 0
16. RoLo 3 0 0 3 10:17 0
17. Hokejbalisti 3 0 0 3 14:25 0
18. Jokers 3 0 0 3 7:19 0
19. Los Taktikos 3 0 0 3 16:33 0
20. Fan club 3 0 0 3 8:30 0
4. kolo piatok 17. 10.: 18.10 h RoLo – Los Taktikos, 19. h A3 Soft – Halusáci, 19.50 h Biliard Unitex - Silver, 20.40 h Vergnano – Stratos, sobota 18. 10.: 15.40 h Hokejbalisti – Jokers 69, 16.30 h Fan club – Legendy, 17.20 h Dopočtu – Hradčan, 18.10 h Barabi – MPL Stavro, 19. h Ragazzi – Asken, 19.50 h dohrávka Dopočtu – Barabi , 20.40 h Rowdies – Armat Lumpi. (JŠ)