Dubnica I. liga
10. kolo: AS Roma – Matador Automotive 9:7 (5:1), Sviečka 4, M. Šándor 2, Š. Rác 2, Haviar – Galko 3, Bielik 2, Trenčan, Gajdoš, Aquabely – Devils 3:6 (1:2), Dohňanský, Koťan, Vlasatý – Fulec 4, Pilát, Gašpárek, El Ninos – Alfa 3:3 (0:1), Kočka, Košťál, Nováčik – Galko 2, Beňo, Media Tip – ŠTB 3:3 (2:1), Gábor, Závodný, Maník – Decký 2, Slezák, Nehráme – Real 8:3 (3:1), Kubáň 2, Pagáč 2, O. Augustíni 2, Dado, Plešivčák – Duras 2, M. Ďatko, Tipa Slovakia – Palmeiro 2:3 (1:2), Kršák 2 – Remenár, Hrubo, Krcheň, Ajax – Power One 12:6 (5:2), Dohňanský 7, Mazáň 3, J. Chovanec, S. Chovanec – P. Švančara 3, J. Švančara 2, Valenta, Vrtáci mali voľno.
1. ŠTB 10 8 1 1 64:23 25
2. Devils 10 7 2 1 65:39 23
3. Media Tip 10 7 1 2 61:45 22
4. Alfa 9 6 1 2 63:41 19
5. El Ninos 9 5 1 3 43:41 16
6. AS Roma 9 5 0 4 44:49 15
7. Nehráme 9 4 0 5 43:36 12
8. Aquabely 10 4 0 6 58:55 12
9. Vrtáci 9 4 0 5 33:49 12
10. Matador 9 3 1 5 47:50 10
11. Real 9 3 1 5 41:48 10
12. Power One 9 3 1 5 41:53 10
13. Tipa 9 3 0 6 35:52 9
14. Ajax 10 2 1 7 57:73 7
15. Palmeiro 9 1 0 8 28:69 3
11. kolo: piatok 17. 10.: 18. h ŠTB - Devils, 19. h Real – AS Roma, sobota 18. 10.: 10. h Matador Automotive - Vrtáci, 11. h Power One – El Ninos, 20. h Palmeiro - Nehráme, nedeľa 19. 10.: 9. h Aqubaely - Ajax, 10. h Alfa – Tipa Slovakia, Media Tip má voľno.
Dubnica II. liga
10. kolo: Deportivo – Celta Vigo 7:2 (3:1), Nomilner 4, Púček 2, Sabo – Dušička, Počiatek, Sportclub bar – Santos 5:3 (1:1), Masaryk 3, Habšuda, T. Tukina – D. Bér, J. Strapko, Calpaš, Holuby – Rossoneri 6:1 (4:1), Matej 3, Michalík, Sokolík, Kováčik – J. Mazán, Celtic – Fomett 2:5 (0:2), Súster 2 – Šedík 2, Vavro 2, Babiar, JAMP Svorada – Cestári 7:1 (3:0), Šišovský 2, Gašpárek 2, Mihálik, Husár, Svorada – Chorvát, DDO Permacolat – Seniors 94 4:4 (2:1), Marušinec, Hnilica, Beňo, Ondrejec – Krčmár 2, Dresto, Milčík, Borussia Manta – Profilight 5:2 (1:1), Valient 3, Horváth 2 – M. Mutala, Bušík, Merengues – Rangers 7:2 (2:2), Adamčík 2, Ševela 2, Marek Dohňanský, Milan Dohňanský, Kopčan – Z. Seneši, M. Šišaj.
1. Merengues 10 8 1 1 49:16 25
2. JAMP 10 7 1 2 81:41 22
3. Celta Vigo 10 6 1 3 48:33 19
4. Rossoneri 10 6 1 3 48:42 19
5. Sportclub 10 5 3 2 46:31 18
6. Santos 10 5 1 4 44:51 16
7. Seniors 10 4 2 4 40:38 14
8. Deportivo 10 4 2 4 48:50 14
9. Profilight 10 4 1 5 33:40 13
10. Celtic 10 4 1 5 25:37 13
11. Holuby 10 3 2 5 40:40 11
12. Fomett 10 3 2 5 42:55 11
13. Borussia 10 3 1 6 38:52 10
14. DDO 10 2 3 5 45:73 9
15. Cestári 10 1 5 4 19:30 8
16. Rangers 10 1 1 8 37:53 4
11. kolo: piatok 17. 10.: 20. h Santos – DDO Permacolat, sobota 18. 10.: 8. h Celta Vigo – Holuby, 9. h Fomett - Deportivo, 15. h Rossoneri – Borussia Manta, 16. h Profilight – Sportclub bar, nedeľa 19. 10.: 8. h Cestári – Celtic, 11. h Rangers – JAMP Svorada, 12. h Seniors 94 – Merengues.
Dubnica III. liga
10. kolo: Mreže – Poruchy 5:1 (0:0), Kalafút, Suchár, L. Piatrik, Hrubina, Mikovič – Bobík, Alkáči - KFC Tryskáči 0:2 (0:2), Pružinec 2, Vasco – Tryskáč 8:4 (5:0), Porubčan 3, Pastorek 2, Tabačár 2, Hošták – P. Smolka 2, J. Smolka 2, FCBA team – Espanyol 3:6 (1:1), Janke, Daško, Stračár – Šupák 3, Kobela, Prekop, Suchánek, TJ KSE – United 0:5 kontumačne, Trenab Pedros – Real Madrid 3:7 (0:5), Oravec, Michálek, Staník – Rýdzi 3, Gula 2, Urbánek, Krška, Pruhy – Boca Juniors 3:4 (3:4), Mutňanský 2, Žársky – Minárik 3, Škarba, Reds mali voľno.
1. Vasco 9 7 1 1 72:43 22
2. KFC Tryskáči 9 7 1 1 44:18 22
3. United 9 7 0 2 64:30 21
4. Alkáči 9 6 1 2 70:29 19
5. Real Madrid 9 6 1 2 61:36 19
6. Reds 9 6 1 2 65:41 19
7. Boca Juniors 9 5 0 4 48:39 15
8. Trenab 9 5 0 4 30:36 15
9. Pruhy 9 4 2 3 36:45 14
10. Espanyol 10 4 1 5 49:50 13
11. Tryskáč 10 4 0 6 37:55 12
12. Mreže 9 2 2 5 32:37 8
13. FCBA 10 1 0 9 42:85 3
14. TJ KSE 10 0 2 8 33:66 2
15. Poruchy 10 0 0 10 21:92 0
11. kolo: piatok 17. 10.: 17. h Espanyol – TJ KSE, sobota 18. 10.: 12. h Tryskáč - Mreže, 13. h Boca Juniors - Vasco, 14. h KFC Tryskáči - Pruhy, 17. h United – Trenab Pedros, nedeľa 19. 10.: 13. h Real Madrid - Alkáči, 14. h Poruchy - Reds, FCBA team má voľno. (JŠ)
Ilava
10. kolo: Las Belas – Builders 5:0 kontumačne, Eurošrot – Silver Arrows 3:2 (2:0), Vanko, Daško, Remenár – Kameništiak 2, IL Sport – Aquatec 1:17 (1:5), Vraník – Pagáč 7, T. Cabaj 7, Ptáček, Živčic, Vrábel, Klomat V1 – Long Island 7:4 (0:1), Sýkora 2, Krcheň 2, Hollý 2, Tomanica – Vozatár 2, Fujerík, Tomanica, Kozáci - CMK Leones 3:4 (1:2), Kvasnica 2, Mikula – Šatka 3, Turza, Texas mal voľno.
1. Aquatec 9 9 0 0 106:33 27
2. Las Belas 9 7 0 2 74:40 21
3. Eurošrot 9 6 1 2 76:27 19
4. Silver Arrow 9 6 0 3 63:34 18
5. Kozáci 9 5 0 4 71:57 15
6. Texas 9 4 1 4 63:64 13
7. Klomat 9 3 0 6 44:52 9
8. IL Sport 9 3 0 6 36:74 9
9. Builders 9 2 0 7 41:79 6
10. CMK Leones 9 2 0 7 37:78 6
11. Long Island 10 2 0 8 44:117 6
11. kolo nedeľa 19. 10.: 8. h Aquatec - Las Belas, 9. h Builders – Klomat V1, 10. h Silver Arrows - IL Sport, 11. h Texas – Kozáci, 12. h CMK Leones - Eurošrot, Long Island má voľno.
(JŠ)