Pov. Bystrica II. liga
5. kolo: Pegonet – Vikings 6:4 (1:2), Ján Zahradník 3, Juraj Zahradník 2, Kellich – Bambúch, Milo, Borčický, Gugh, Deportivo – Oranjes 3:6 (0:3), P. Kostelanský 2, Ďuriš – Kresáň 3, Minárik, Gajdoš, J. Rumana, Medveď – Bytča 2:9 (0:1), Jaroš, I. Oravík – Janec 3, Surma 2, Kováčik 2, Papúch, Škulavík, Pokuston – Reds 3:11 (0:5), Maroš, Hozdek, Gajdičiar – Belák 3, Lališ 2, Ján Výbošťok 2, Bielik, Doblej, P. Ragula, Juraj Výbošťok, Podhradie – Kokmils 11:3 (6:2), Hudec 3, M. Bielik 2, Kremeň 2, J. Zboran. M. Zboran, J. Machač, Bubela – Birošík 2, Cihuňka.
1. Podhradie 5 4 0 1 37:12 12
2. Reds 5 4 0 1 29:14 12
3. Oranjes 5 4 0 1 22:21 12
4. Bytča 4 3 0 1 24:9 9
5. Deportivo 5 3 0 2 18:12 9
6. Pegonet 4 2 0 2 16:16 6
7. Kokmils 5 2 0 3 23:26 6
8. Vikings 5 1 0 4 26:28 3
9. Medveď 5 1 0 4 22:29 3
10. Pokuston 5 0 0 5 9:59 0
6. kolo sobota 1. 11.: 9. h Vikings - Kokmils, 10. h Reds - Podhradie, 11. h Bytča - Pokuston, 12. h Oranjes - Medveď, 13. h Pegonet – Deportivo, 14. h dohrávka Bytča - Pegonet.
Vo štvrtok 30. 10. o 18. h je schôdza MLMF. Zástupcovia mužstiev I. ligy musia priniesť súpisku + 3 kópie, prestupové lístky a štartovné 5000 korún. ⋌(JŠ)
NOVÁ DUBNICA
10. kolo: Cappy – FCBA team 10:3 (4:1), Porubčan 4, Lesay 2, M. Balon 2, T. Ďuriš, Brezničan – Valúch 2, Vráblik, MLB – Flames 4:8 (2:4), Remšík 4 – M. Čačko 5, Čupalka 3, Demonic – Cerveza 3:3 (0:2), Kopčan 2, Kocian – Orosz, Vaško, Plánek.
11. kolo: Cerveza – Flames 5:1 (2:1), Vaško 2, Buček 2, Plánek – M. Čačko, Cappy – Demonic 10:4 (5:0), Lesay 4, Hasidlo 2, Porubčan 2, Brezničan, M. Balon – Lorenc 3, Heleš, MLB – FCBA team 4:3 (2:1), Dubovický 3, Remšík – Janke 2, Valúch.
1. Cappy 11 10 1 0 80:39 31
2. Cerveza 11 6 4 1 59:41 22
3. Flames 11 6 1 4 59:44 19
4. MLB 11 5 0 6 37:57 15
5. FCBA 11 1 1 9 23:54 4
6. Demonic 11 0 3 8 26:49 3
12. kolo sobota 8. 11.: 10. h FCBA team - Cerveza, 11. h Cappy - MLB, 12. h Demonic - Flames. ⋌(JŠ)
PÚCHOV
5. kolo: Silver – Rowdies 4:4, Adziaj 2, Bosák, Strečko – Pazdernatý 2, Gašpárek, Baďura, Armat Lumpi – Vergnano 4:3, Ruman 2, Provazník, Kučo – Kodaj 2, Peter Vavrík, Asken – Jokers 69 6:3, Jozefovič 4, J. Brezáni, Urbaník – Mikač, Černoško, Remiš, A3 Soft – Hradčan 5:4, Škripec 2, Mišák, Škorvánek, Peter Hrnčiarik – Majerík 2, Kováč, Kašša, Stratos – Los Taktikos 11:6, Palme 4, Petrušek 4, Baránek 2, Valach – Pastorek 5, Staňo, Hokejbalisti – Fan club 11:6, Pagáč 5, Kováč 3, Kanderka 2, Jakub Mrocek – Ondrašík 2, Klučka 2, Blaho, Kučera, Ragazzi – MPL Stavro 5:4, M. Batla 2, L. Batla, Hološko, Šamánek – M. Kresáň 2, Kačenka 2, Legendy – Biliard Unitex 3:6, Václavík, Varhaník, J. Mužlay – Hybben 3, Mišutka 2, M. Mužlay, Barabi – Halusáci 4:1, Eliáš 2, Porubčan, Šedík – Bezák, RoLo – Dopočtu 8:6, Hrišo 6, Šimo, Fusík – Remenár 4, Geljen, Vavro.
1. A3 Soft 5 5 0 0 36:14 15
2. Armat 5 4 1 0 29:10 13
3. Stratos 4 3 1 0 38:18 10
4. Silver 5 3 1 1 25:16 10
5. Biliard 4 3 1 0 21:12 10
6. Legendy 5 3 1 1 25:17 10
7. Ragazzi 5 3 1 1 28:21 10
8. Asken 5 3 1 1 25:21 10
9. Hradčan 5 3 0 2 25:24 9
10. Halusáci 5 3 0 2 21:22 9
11. Barabi 5 2 1 2 17:16 7
12. Rowdies 5 2 1 2 13:21 7
13. RoLo 5 2 0 3 25:24 6
14. MPL Stavro 5 2 0 3 20:20 6
15. Vergnano 5 1 1 3 24:25 4
16. Jokers 5 1 0 4 18:28 3
17. Hokejbalisti 5 1 0 4 28:39 3
18. Dopočtu 5 0 0 5 16:26 0
19. Los Taktikos 5 0 0 5 23:51 0
20. Fan club 5 0 0 5 19:51 0
6. kolo piatok 31. 10.: 19. h Silver - Vergnano, 19.50 h A3 Soft - RoLo, 20.40 h Jokers 69 – MPL Stavro, sobota 1.11.: 12.30 h Fan club - Asken, 13.20 h Hokejbalisti – Biliard Unitex, 14.10 h Armat Lumpi – Los Taktikos. ⋌(JŠ)