I. liga st. dorast
13. kolo: ŠKP – Bojnice 38:35, Modra – Bardejov 35:37, Trnava – Trebišov 19:34, Topoľčany a N. Zámky mali voľno.
11. kolo: ŠKP – Bardejov 10:0 kontumačne.
1. Pov. Bystrica 11 11 0 0 394:188 22
2. Košice 11 10 0 1 406:286 20
3. Trebišov 11 9 0 2 340:265 18
4. ŠKP 11 7 0 4 323:297 14
5. N. Zámky 11 6 0 5 329:319 12
6. Bojnice 11 5 0 6 361:332 10
7. Modra 11 4 1 6 283:337 9
8. Dubnica 11 4 1 6 256:316 9
9. Bardejov 11 4 1 6 304:368 9
10. Topoľčany 11 2 0 9 271:358 4
11. Trnava 11 1 1 9 229:338 3
12. Michalovce 11 1 0 10 250:343 2
I. liga ml. dorast
13. kolo: ŠKP – Bojnice 37:25, Modra – Bardejov 28:38, Topoľčany – Prešov 34:40, N. Zámky a Trebišov mali voľno.
11. kolo: ŠKP – Bardejov 10:0 kontumačne.
1. Pov. Bystrica 11 11 0 0 388:202 22
2. Prešov 11 9 0 2 393:246 18
3. Košice 11 9 0 2 406:281 18
4. Trebišov 11 8 0 3 399:289 16
5. ŠKP 11 6 0 5 327:324 12
6. N. Zámky 11 6 0 5 322:324 12
7. Bardejov 11 6 0 5 313:323 12
8. Dubnica 11 4 0 7 306:383 8
9. Topoľčany 11 3 0 8 317:382 6
10. Bojnice 11 3 0 8 273:353 6
11. Modra 11 1 0 10 298:436 2
12. Michalovce 11 0 0 11 202:401 0
I. liga ml. dorastenky
13. kolo: Nitra - ŠKP 36:27, Senica - Bytča 28:35, Partizánske - Inter 39:33, Trenčín - Brezová 27:25, Šaľa - Vranov 31:13 predohrali, Košice - B. Bystrica odložili, Michalovce a Púchov mali voľno. Z 9. kola: Púchov - Trenčín 10:0 kontumačne.
14. kolo: ŠKP – Púchov 32:24 (18:13), Sýkorová 5, Gašpárková 4, Mošková 3, Lapšová 3, Tretiaková 3, Urbanová 3, Valientová 2, Bujnochová, Michalovce - UDHK Nitra 26:15, Šaľa – Senica 29:26, Partizánske – Trenčín 20:35, Inter – Vranov 42:17, B. Bystrica – Bytča 14:29, Košice a Brezová mali voľno.
1. Michalovce 13 13 0 0 392:237 26
2. Bytča 12 11 0 1 382:273 22
3. Nitra 12 10 0 2 338:267 20
4. ŠKP 13 9 0 4 367:339 18
5. Púchov 11 8 0 3 299:223 16
6. Trenčín 12 8 0 4 339:270 16
7. Šaľa 12 5 0 7 345:352 10
8. Brezová 12 4 1 7 278:318 9
9. Inter 12 4 0 8 321:361 8
10. Partizánske 13 3 1 9 321:355 7
11. Košice 10 3 0 7 239:241 6
12. Senica 13 2 0 11 325:396 4
13. Vranov 12 2 0 10 196:364 4
14. B. Bystrica 11 1 0 10 193:339 2
Kraj starší žiaci
Turnaj v Pov. Bystrici: Pov. Bystrica A – Bojnice 10:0 kontumačne, Pov. Bystrica B – Bojnice 10:0 kontumačne, K. N. Mesto – Bojnice 10:0 kontumačne, Bojnice – Martin 0:10 kontumačne.
10. kolo: Pov. Bystrica A – Pov. Bystrica B 31:17 (16:6), Majbík 8, Rubala 5, M. Machač 4, Majstrík 4, Gardian 3, Valášek 3, Briestenský 2, Miškech, Hrenák – Strelec 8, Petričko 3, Dvorščík 2, Vaňko 2, Babiar, Zúbek.
1. Pov. Bystrica A 16 14 0 2 365:187 28
2. K. N. Mesto 16 11 0 5 289:213 22
3. Pov. Bystrica B 16 7 1 8 279:307 15
4. Martin 16 4 0 12 281:320 8
5. Bojnice 16 3 1 12 162:341 7
Kraj mladší žiaci
Turnaj v Martine:
Pov. Bystrica A – K. N. Mesto 12:9 (5:4), T. Dubec 5, Podsedlý 3, Przybylek 3, Mikudík, Bojnice – Pov. Bystrica B 15:9 (8:5), Rosík 4, Chalmovský 2, Lovíšek 2, Papšo, Bojnice – Pov. Bystrica A 6:15 (3:10), Przybylek 5, Podsedlý 4, Mikudík 2, T. Dubec 2, Bialoň, Zemko, Pov. Bystrica B – K. N. Mesto 12:17 (7:9), Chalmovský 4, Rosík 2, Lovíšek 2, Drienovský, Šaradín, Bystrický, Papšo, Martin – Pov. Bystrica A 7:17 (2:10), Bialoň 3, Zemko 3, Przybylek 2, Jánošík 2, Podsedlý 2, Mikudík, Štefina, T. Dubec, Blaško, Teplan,
Martin – Pov. Bystrica B 11:14 (6:9), Lovíšek 6, Rosík 3, Šaradín 3, Chalmovský 2,
Pov. Bystrica A – Pov. Bystrica B 20:11 (10:6), Podsedlý 5, Bialoň 4, Mikudík 3, Teplan 3, Štefina, T. Dubec, A. Dubec, Knížat, Przybylek – Šaradín 3, Rosík 3, Kocifaj 2, Papšo, Bystrický, Šandor, Bojnice – Martin 13:13, Martin – K. N. Mesto 17:14, Bojnice – K. N. Mesto 20:12.
10. kolo: Pov. Bystrica A – Pov. Bystrica B 38:13 (19:8), Przybylek 8, T. Dubec 6, Strelec 5, Vaňko 5, A. Dubec 4, Štefina 4, Teplan 2, M. Blaško 2, Mikudík, Podsedlý – Gajdošík 4, Čelko 3, Bystrický 2, Kostelanský 2, Šaradín, Šandor.
1. Pov. Bystrica A 16 16 0 0 393:177 32
2. Bojnice 16 9 1 6 245:233 19
3. K. N. Mesto 16 9 0 7 317:302 18
4. Martin 16 4 1 11 208:312 9
5. Pov. Bystrica B 16 1 0 15 214:347 2
Školské strediská
Turnaj v K. N. Meste: CVČ K. N. Mesto – ZŠ Slovanská Pov. Bystrica A 4:16 (1:11), Rosík 5, Mikudík 4, Zemko 2, Chalmovský 2, Lovíšek 2, Omasta, ZŠ Zborov – ZŠ Slovanská Pov. Bystrica B 8:14 (3:4), Dvorščík 5, Zigo 4, Šaradín 2, Drienovský, Šandor, Kocifaj, ZŠ Slovanská Pov. Bystrica B – CVČ K. N. Mesto 17:9 (7:7), Šaradín 6, Dudák 5, Zigo 3, Bystrický 2, Štefina, ZŠ Zborov – ZŠ Slovanská Pov. Bystrica A 5:10 (4:4), Lovíšek 4, Jánošík 2, Rosík, Chalmovský, P. Blaško, Omasta, ZŠ Slovanská Pov. Bystrica A – ZŠ Slovanská Pov. Bystrica B 17:12, Chalmovský 4, Teplan 3, Mikudík 3, Lovíšek 3, Jánošík 2, Rosík 2 – Šaradín 5, Bystrický 3, Kocifaj 2, Dudák, Drienovský. (JŠ)