ŠKOLSKÁ LIGA
Ďalšími zápasmi pokračoval 2. ročník žiackej basketbalovej ligy základných škôl SBA v Pov.Bystrici.
l Mladší žiaci
8. ZŠ Rozkvet - 5. ZŠ Slov.partizánov 68:36 (15:6,32:15,44:28), Otradovec 14, Ma.Hrebičík 14,Bušniak 10,Drbúl 8,Mi.Hrebičík 6, Pekný 6,Valová 6,Valach 2,Bednár 2,Gardian 2 - Janiga 17,Červenec 10,Martiš 4,Urdák 3,Figura 2,Bašo 2, ZŠ Brvnište - 8. ZŠ Rozkvet 37:45 (14:6,21:27,29:29), Zelenák 21,Belej 8,Krasňan 6,Bundzík 2 - Žilinčík 23,Hrubo 8, Mi.Hrebičík 8,Ma.Hrebičík 2,Bušniak 2,Valová 2, ZŠ D.Mariková – Gymnázium Púchov 47:6 (14:4,22:4,30:6), Zemančík 19,Dráček 12,Drblík 6,Huličiak 6,Gabriš 4 - Veteška 4, Paliesek 2.
l Starší žiaci
8. ZŠ Rozkvet - 5.ZŠ Slov.partizánov 19:64 (5:26,11:32,15:54), - V. Michálek 26,Mištrík 14,Vondra 10,Butko 8,M. Péli 6, ZŠ Brvnište - 8. ZŠ Rozkvet 67:19 (14:5,27:7,39:17), Krajčoviech 22,Chovančík 17,Húdek 14,Šibík 8,
Smokoň 2, M.Hároník 2,Cigánik 2 -:Žilinčík 8,Šebesta 6,Mikušica 3,Hrabovský 2.
Juniori I. liga západ
IMC Slovakia P. Bystrica - Lokomotíva Sereď 87:67 (26:16, 48:27, 72:48), Pavlovič 31, Bezdeda 13, Tomáško 10, Hluško 8, Adrián Štefek 8, Cipciar 7, P. Kunovský 6, Kovačovič 2, Belás 2.
IMC Slovakia P. Bystrica - Karlovka Bratislava 81:56 (14:6, 39:22, 65:50), Pavlovič 18, Tomáško 16, Hluško 16, Bezdeda 15, Bačkovský 8, Adrián Štefek 5, Danižík 3.
Juniori majú po 18 zápasoch bilanciu 8 výhier a 10 prehier a sú na 8. mieste v DL Juniorov-západ.
Kadeti oblasť
IMC Slovakia P. Bystrica B - ŠKP Banská Bystrica 120:38 (29:8, 68:20, 94:36), Moravík 28, Butko 25, Martinček 18, Čekovský 14, Bacmaňák 13, Mištrík 8, Kopecký 8, Peťovský 4, Kukura 2.
Lučenec – Ban. Bystrica 74:87, Bánovce n/B. – Žilina 63:47, Prievidza – Dolný Kubín 64:56, Prievidza – Žilina 62:60 , Bánovce n/B. – Dolný Kubín 18:79.
1. D. Kubín 16 15 1 1328:782 31
2. B. Bystrica 16 14 2 1331:1065 30
3. Žiar 16 11 5 1181:1027 27
4. Pov. Bystrica A 15 10 5 1187:856 25
5. Pov. Bystrica B 15 9 6 1054:910 24
6. Prievidza 17 6 11 1061:1323 23
7. Bánovce 1 7 5 12 1058:1300 22
8. Žilina 16 5 11 966:1103 21
9. Lučenec 16 3 13 1141:1451 19
10. Handlová 14 1 13 694:1164 15
Starší žiaci oblasť
Lipt.Mikuláš – ACAD. Žilina 75:43 a 69:29 , Handlová - Lučenec 65:74 a 69:70 , Prievidza – MBK Žilina 54:19 a 62:32
1. Pov. Bystrica 10 8 2 959:622 18
2. Prievidza 10 8 2 598:436 18
3. Lučenec 10 8 2 769:633 18
4. Handlová 10 6 4 512:530 16
5. L. Mikuláš 10 4 6 584:565 14
6. Žilina 10 2 8 485:693 12
7. ACADEMIC 12 0 12 507:1077 12
Starší mini
IMC Slovakia P. Bystrica - ŠKP Banská Bystrica 84:5 (20:2, 43:4, 59:4), Otradovec 12, Ma. Hrebičík 10, Jančár 10, Belúch 8, M. Michálek 8, M. Červenec 6, Mi. Hrebičík 6, Valach 6, Janiga 5, Pekný 4, Drbul 4, Bušniak 3, E. Michalík 2. IMC Slovakia P.Bystrica - ŠKP Banská Bystrica 79:21 (9:13, 44:13, 48:21), Drbul 14, Pekný 13, M. Michálek 10, Otradovec 7, Belúch 6, Ma. Hrebičík 6, Bušniak 6, Janiga 4, Mi. Hrebičík 4, Valach 3, Možucha 2, Jančár 2, M. Červenec 2, Victoria Žilina - Martin 90:16 a 88:22 , Handlová – Prievidza 17:40 a 15:41. ⋌(JK)