Pov. Bystrica 1. liga
14. kolo: Celtic – Bunker 3:7 (1:1), Martinka, Petrík, Slovák – Almasy 2, Baláž 2, Barenčík, Štrbáň, Rosina, Fanatici – Norky 2:5 (0:2), Milo, Žilinský – Marek Gajdošík 2, Vicena, Kolembus, Vrtoch, Iwa/Mapei – Dragons 4:11 (1:8), Medvedík 3, Sýkora – Minarech 3, Pružinec 2, J. Gardian 2, Martin Gardian, Púček, Granát, Michal Gardian ml., Nový team – Salamander 3:4 (1:2), Kvaššay, Šumec, Lokšík – Pobijak 3, Abík, Sweet pub mal voľno.
15. kolo: Dragons – Nový team 6:6 (2:2), Marián Gardian 2, J. Gardian 2, Martin Gardian, Granát - Šimík 4, Lokšík, Kvaššay, Iwa /Mapei – Norky 0:12, Vicena 4, Michal Gajdošík 2, Marek Gajdošík 2, Vojtek 2, Vrábel, Kolembus, Bunker – Fanatici 7:4 (4:1), Varhaník 7 – Žilinský 2, Hluško, Červenec, Sweet pub – Celtic 6:0 (3:0), Mizerík 2, Čelko 2, J. Mišutka, Čupka, Salamander mal voľno. (JŠ)
1. Sweet pub 13 11 2 0 80:28 35
2. Bunker 13 10 1 2 98:49 31
3. Salamander 13 7 0 6 66:62 21
4. Nový team 13 6 2 5 65:51 20
5. Norky 13 5 3 5 61:54 18
6. Dragons 14 5 3 6 65:81 18
7. Celtic 14 4 0 10 55:85 12
8. Fanatici 14 3 1 10 45:84 10
9. Iwa/Mapei 13 3 0 10 44:85 9
16. kolo sobota 24. 1.: 8. h Sweet pub – Fanatici, 9. h Bunker – Iwa/Mapei, 10. h Norky – Nový team, 11. h Dragons – Salamander, Celtic má voľno.
17. kolo nedeľa 25. 1.: 8. h Salamander – Norky, 9. h Nový team – Bunker, 10. h Iwa/Mapei – Sweet pub, 11. h Fanatici – Celtic, Dragons má voľno.
(JŠ)
Púchov
15. kolo: Vergnano – Rowdies 2:1, Vavrík 2 – Baďura, Armat Lumpi – Legendy 2:5, Burdej 2 – J. Mužlay 2, Sviečka, Fulec, Václavík, Asken – RoLo 3:4, Lazor, E. Pagáč, Veng – Filiač 2, E. Medňanský, Svorada, Stratos – Hokejbalisti 22:4, Petrušek 7, Rosina 5, Kecík 5, Palme 4, Davidík – Majtán 2, Svorada, Jakub Mrocek, A3 Soft – Jokers 69 7:3, Urdák 3, Jurga 2, Rafaj, Zbudila – Bušík, Pišoja, Mikač, Biliard Unitex – Loss Taktikos 15:4, Mišutka 6, M. Mužlay 5, Šprta 2, Kováč, Ciesar – Staňo 2, Düres, Weissabel, Barabi – Silver 10:2, Hujo 3, Hudec 2, J. Váň 2, F. Váň 2, Porubčan – Kadlec, Bosák, Dopočtu – Fan club 7:3, Mokrička 3, Vavro 2, Kmošena, Geljen – Novosedliak 2, Blaho, Ragazzi – Halusáci a MPL Stavro – Hradčan boli odložené.
1. Armat 14 12 1 1 90:32 37
2. Biliard 13 11 2 0 94:37 35
3. Ragazzi 14 11 2 1 102:47 35
4. A3 Soft 15 11 0 4 90:54 33
5. Legendy 14 10 2 2 86:45 32
6. Halusáci 13 9 1 3 64:50 28
7. Stratos 14 8 2 4 108:65 26
8. Vergnano 15 7 2 6 89:66 23
9. Barabi 13 7 1 5 62:43 22
10. Hradčan 14 7 0 7 52:61 21
11. Asken 14 6 2 6 69:54 20
12. RoLo 14 6 1 7 55:55 19
13. Dopočtu 15 5 2 8 68:63 17
14. MPL Stavro 14 4 1 9 46:71 13
15. Rowdies 14 4 1 9 36:72 13
16. Silver 13 3 1 9 48:71 10
17. Jokers 15 3 0 12 59:90 9
18. Loss Taktikos 13 2 1 10 58:146 7
19. Fan club 14 2 0 12 56:131 6
20. Hokejbalisti 15 1 0 14 61:133 3
Púchov mládež
7. kolo: Jamaica – Turbína 7:4, Prekop 3, Pagáč 2, Košík, Kučiak – Ľ. Trník 2, P. Trník, Šlesár, FVC Cryptexos – Medium 1:2, Král – Michalec, Mikušec, Elektropark – Armat Lumpi Jrs. 0:4, Majerský 2, Petrušek 2, High five – Iuwe 4:1, Rosina 3, Michalík – Lacko, U 15 – MPL Stavro Jrs., Dentur – New Asken a Team America – Laci team boli odložené.
1. New Asken 6 6 0 0 51:6 18
2. High five 7 6 0 1 51:13 18
3. Jamaica 6 5 1 0 40:12 16
4. Armat 6 5 0 1 47:8 15
5. Dentur 6 5 0 1 43:13 15
6. Team America 6 4 0 2 29:20 12
7. Iuwe 7 3 1 3 19:24 10
8. Elektropark 7 3 0 4 24:14 9
9. Turbína 7 2 0 5 16:50 6
10. Cryptexos 7 1 1 5 13:26 4
11. U 15 6 1 0 5 9:26 3
12. Laci team 6 1 0 5 13:38 3
13. Medium 7 1 0 6 9:90 3
14. MPL Stavro 6 0 1 5 11:37 1
(JŠ)
Lednické Rovne
1. kolo: Ajax – Bluemen 5:5, R. Hanták, Provazník, Kucharík, Mokrička, Krajči – Bosák 4, Miko, Inter 6 – Reds 2:6, Dubový, Bujnoch – Gažo 4, Jurga, Dorotčin.
1. Reds 1 1 0 0 6:2 3
2. Ajax 1 0 1 0 5:5 1
3. Bluemen 1 0 1 0 5:5 1
4. Inter 6 1 0 0 1 2:6 0
(MIK)