5. SATES LIGA
20. kolo: Nový team – Celtic 6:1 (2:0), Šimík 3, Šumec 2, Socha – Belušík, Salamander – Sweet pub 2:5 (0:2), Abík, Zábojník – Čupka 3, Kozárik 2, Norky – Bunker 5:0 kontumačne, Dragons mal voľno.
21. kolo: Bunker – Dragons 2:6 (2:3), M. Zlatoš, Almasy – Lutišan 3, J. Gardian 2, Hošták, Sweet pub – Norky 5:6 (3:1), Mizerík 3, J. Mišutka, Čupka – Marek Gajdošík 4, Vojtek, Michal Gajdošík, Celtic – Salamander 5:5 (2:2), Petrík 2, J. Gáborík 2, Motošický – Bednář 2, Vaštík 2, Zábojník, Nový team mal voľno. Dohrávka 18. kola: Nový team – Sweet pub 4:5 (3:1), Socha, Šimík, Šumec, Galčík – Mizerík 3, M. Hrnčík, J. Mišutka.
1. Sweet pub 19 16 2 1 120:48 50
2. Bunker 19 13 1 5 126:85 40
3. Norky 19 10 3 6 97:75 33
4. Salamander 19 9 1 9 98:97 28
5. Nový team 18 8 2 8 90:73 26
6. Dragons 18 6 3 9 82:103 21
7. Celtic 18 6 1 11 71:100 19
22. kolo sobota 14. 2.: 11. h Dragons – Nový team, 12. h Norky - Celtic, 13. h Bunker – Sweet pub, Salamander má voľno.
23. kolo nedeľa 15. 2.: 9. h Sweet pub - Dragons, 10. h Celtic - Bunker, 11. h Nový team – Salamander, Norky majú voľno. ⋌(JŠ)
LEDNICKÉ ROVNE
4. kolo: Ajax – Bluemen 5:9, Provazník 3, R. Hanták, Krajči – Minarech 3, Bosák 2, Turiak 2, Janis, Žársky, Reds – Inter 6 2:9, Ďurčík 2 – Kučiak 3, Dubový 2, M. Janis 2, Zachar, Bujnoch. ⋌(MIK)
1. Bluemen 4 3 1 0 33:19 10
2. Ajax 4 1 2 1 22:21 5
3. Reds 4 1 1 2 21:31 4
4. Inter 6 4 1 0 3 14:19 3
PÚCHOV
Dohrávky: Hradčan – MPL Stavro 3:1, Kováč – Gabriš, RoLo – Silver 9:3, Blaško 3, Fusík 2, Filiač 2, Masaryk, Šimo – Žiaček, Strečko, Kupka, Biliard Unitex – Rowdies 4:5, Ciesar 2, Mišutka, Gáborík – Kračuník 2, Vrábel 2, Bilík.
1. Ragazzi 17 14 2 1 118:50 44
2. Armat 16 13 2 1 103:33 41
3. Legendy 17 13 2 2 116:55 41
4. Biliard 16 12 3 1 106:46 39
5. A3 Soft 17 12 1 4 100:62 37
6. Halusáci 17 11 1 5 84:72 34
7. Stratos 16 10 2 4 132:70 32
8. Vergnano 17 8 2 7 117:72 26
9. Barabi 15 8 1 6 70:54 25
10. RoLo 17 8 1 8 68:64 25
11. Asken 17 7 3 7 91:66 24
12. Hradčan 17 8 0 9 61:77 24
13. Dopočtu 17 6 2 9 77:69 20
14. Rowdies 17 6 1 10 55:85 19
15. Silver 17 5 1 11 79:99 16
16. MPL Stavro 17 4 1 12 50:92 13
17. Jokers 17 4 0 13 71:99 12
18. Loss Taktikos 17 2 1 14 63:214 7
19. Fan club 16 2 0 14 64:149 6
20. Hokejbalisti 17 1 0 16 67:157 3
PÚCHOV MLÁDEŽ
9. kolo: Elektropark – Medium 9:1, M. Zlocha 2, A. Zlocha 2, D. Gabčo, Ľ. Gabčo, Dundek, Marek Húževka, Marcel Húževka – Orgoník, MPL Stavro Jrs. – Armat Lumpi Jrs. 1:3, Topor – Baláž 2, Majerský, Turbína – Team America 7:17, Kováčik 3, Klukavý, Šlesár, Trník, Kopiš – Galánek 6, Mužlay 5, Luhový 3, Bárka 2, Majtán, U 15 – High five odložené, FVC Cryptexos – Dentur 0:5 kontumačne, Laci team – Iuwe 2:10, M. Šedý, Valášek – Huňačka 2, Fedor 2, Blaško 2, Šesták, R. Šedý, Kmošena, Kožuch, New Asken – Jamaica Prenosil 7:3, Štrbák 2, Milan Loduha 2, Chromý, Hoppan, Marián Loduha – Prekop, Mazák, Pagáč.
Dohrávka: Dentur – High five 3:7, Nosál 2, Štefanec – Janypka 2, Crkoň 2, Rosina, Urban, Pilát.
⋌(JŠ)
1. New Asken 8 8 0 0 69:10 24
2. Jamaica 9 7 1 1 63:25 22
3. High five 8 7 0 1 58:16 21
4. Team America 9 7 0 2 63:34 21
5. Armat 9 6 0 3 57:18 18
6. Dentur 8 6 0 2 51:20 18
7. Elektropark 9 5 0 4 37:15 15
8. Iuwe 10 4 2 4 33:40 14
9. U 15 8 2 1 5 16:32 7
10. Turbína 9 2 0 7 23:71 6
11. Cryptexos 8 1 1 6 13:31 4
12. MPL Stavro 9 1 1 7 18:45 4
13. Laci team 9 1 0 8 19:63 3
14. Medium 9 1 0 8 13:115 3