SOFTY
l 26. decembra: 1. Rárik – 180, 2. P. Kozák – 140, 3. Pavlus – 110, 4. Bubla – 90, 5. – 6. Mrenica, P. Pápež – 70, 7. – 8. M. Bosák, Kanis – 50, 9. – 12. J. Bosák, Krasňanský, Mikuš, Bušík – 40.
l 2. januára: 1. P. Pápež – 180, 2. Buday – 140, 3. Rárik – 110, 4. Kanis – 90, 5. – 6. Bubla, Moško – 70, 7. – 8. Mrenica, Miniarik – 50, 9. – 12. J. Kvasnička, Gažo, Kršková, P. Kozák – 40.
l 9. januára: 1. Rárik – 210, 2. Buday – 170, 3. P. Pápež – 140, 4. Kvasnica – 120, 5. – 6. Nemec, Kanis – 100, 7. – 8. M. Bosák, Kucharová – 80, 9. – 12. P. Kozák, Marián Kvasnička, J. Kvasnička, Moško – 60.
l 16. januára: 1. P. Pápež – 180, 2. Buday – 140, 3. Rárik – 110, 4. Bubla – 90, 5. – 6. Kanis, Jantoška – 70, 7. – 8. Krasňanský, P. Kozák – 50, 9. – 12. Marián Kvasnička, Šujanský, Bušík, Murec – 40.
l 23. januára: 1. Jantoška – 180, 2. P. Pápež – 140, 3. Marián Kvasnička – 110, 4. Šulák – 90, 5. – 6. Rárik, M. Bosák – 70, 7. – 8. Mrenica, P. Kozák – 50, 9. – 12. Buday, Bušík, Kompaník, Kanis – 40.
l 30. januára: 1. Buday – 180, 2. P. Pápež – 140, 3. Nikolajczuk – 110, 4. Šulák – 90, 5. – 6. M. Bosák, Mrenica – 70, 7. – 8. P. Zvak, Bubla – 50, 9. – 12. Maroš Kvasnička, Jantoška, J. Bosák, P. Kozák – 40.
l Celkové poradie: 1. Rárik – 2490, 2. Buday – 2460, 3. P. Pápež – 1920, 4. Kanis – 1540, 5. P. Kozák – 1250, 6. Mrenica – 1180, 7. Marián Kvasnička – 1120, 8. Šulák – 910, 9. – 10. Kucharová, M. Bosák - 820, 11. P. Zvak – 810, 12. Bubla – 710, 13. J. Kvasnička – 650, 14.- 15. B. Kvasnička st., Teplan – 640, 16. Murec – 610, 17. Kompaník – 550, 18. Šujanský – 540, 19. P. Kvasničková – 530, 20. Nemec - 510.
STEELY
l 3. januára: 1. Rárik – 150, 2. P. Pápež – 110, 3. P. Kozák – 80, 4. Moško – 60, 5. – 6. Kanis, Maroš Kvasnička – 40, 7. – 8. J. Kvasnička, M. Kozák – 30.
l 17. januára: 1. J. Kvasnička – 120, 2. Marián Kvasnička – 80, 3. B. Kvasnička st. - 50, 4. Kanis – 30, 5. – 6. Moško, Rárik – 20, 7. – 8. Maroš Kvasnička, P. Pápež – 10.
l 24. januára: 1. Rárik – 150, 2. J. Kvasnička – 110, 3. P. Pápež – 80, 4. B. Kvasnička st. – 60, 5. – 6. Gažo, Moško – 40, 7. – 8. Marián Kvasnička, P. Kozák – 30.
l 31. januára: 1. Marián Kvasnička – 120, 2. J. Kvasnička – 80, 3. Maroš Kvasnička – 50, 4. Gažo – 30, 5. – 6. Rárik, P. Pápež – 20.
l Celkové poradie: 1. Rárik – 1320, 2. Marián Kvasnička – 1230, 3. P. Pápež – 1000, 4. Moško – 750, 5. P. Kozák – 700, 6. J. Kvasnička – 690, 7. Gažo – 600, 8. Kanis – 490, 9. B. Kvasnička - 350, 10. Maroš Kvasnička – 200, 11. – 13. Buday, Kanis, M. Kozák – 190, 14. Mrenica – 170, 15. – 18. Ďuračka, Šulák, P. Kvasničková, B. Kvasnička ml. – 150, 19. Bulica – 130, 20. – 22. Kršková, Šujanský, Ďurica – 50.
DRUŽSTVÁ
Trenčan – Visolaje 3:10, Podlužan – DRB 7:6, DCD – DC Biliard A 5:8, Visolaje – Trenčan 8:5, Bulldog – Priedhorie 6:7, DC Biliard A – Kiwi 8:5, DC Biliard B – Global extra 6:7, DC Biliard A – Global extra 8:5, Trenčan – Rainbow 8:5, Jambos – Podlužan 3:10, Rainbow – DC Biliard A 4:9, Priedhorie – Kiwi 8:5, Priedhorie – DCD 6:7, DRB – Kiwi 5:8, DCD – Global extra 7:6, Kiwi – Jambos 6:7, DC Biliard B – Trenčan 13:0, DC Biliard A – Trenčan 13:0, Global extra – Jambos 8:5, Podlužan – Jambos 9:4, DCD – Jambos 3:10, Rainbow – Kiwi 5:8, Bulldog – Jambos 13:0, Priedhorie – Visolaje 2:11, Visolaje – Bulldog 7:6.
1. Global 24 22 2 214:98 44
2. DC A 24 19 5 193:119 38
3. Visolaje 24 17 7 191:121 34
4. Bulldog 24 16 8 190:122 32
5. Podlužan 24 16 8 172:140 32
6. DC B 24 16 8 199:113 32
7. Kiwi 24 13 11 158:154 26
8. Trenčan 24 12 12 166:146 24
9. Priedhorie 24 7 17 119:193 14
10. Jambos 24 6 18 109:203 12
11. DRB 24 5 19 99:213 10
12. DCD 24 4 20 94:218 8
13. Rainbow 24 3 21 124:188 6
l Termíny štvrťfinále play off:
l 1. zápasy 4. 2.: Global – Trenčan, DC Biliard A- Kiwi team, Visolaje – DC Biliard B, Bulldog – Podlužan.
l 2. zápasy 11.2.: Global – Trenčan, DC Biliard A- Kiwi team, Visolaje – DC Biliard B, Bulldog – Podlužan.
l 3. zápasy 18. 2.:Trenčan - Global, Kiwi team – DC Biliard A, DC Biliard B - Visolaje, Podlužan - Bulldog.
l 4. zápasy 25. 2.: Trenčan - Global, Kiwi team – DC Biliard A, DC Biliard B - Visolaje, Podlužan – Bulldog.
l 5. zápasy 4. 3.: Global – Trenčan, DC Biliard A- Kiwi team, Visolaje – DC Biliard B, Bulldog – Podlužan.
l 6. zápasy 11.3.: Trenčan - Global, Kiwi team – DC Biliard A, DC Biliard B - Visolaje, Podlužan – Bulldog.
l 7. zápasy 18. 3.: Global – Trenčan, DC Biliard A - Kiwi team, Visolaje – DC Biliard B, Bulldog – Podlužan.
⋌(PK)