Streda, 12. máj, 2021 | Meniny má PankrácKrížovkyKrížovky

FUTBAL - II. LIGA

Púchov – N. Mesto 2:0 (1:0) Stretnutie svojou úrovňou divákov sklamalo. Domácim sa nedarila hra a hostia ani raz neohrozili brankára Pláničku.

Púchov – N. Mesto 2:0 (1:0)
Stretnutie svojou úrovňou divákov sklamalo. Domácim sa nedarila hra a hostia ani raz neohrozili brankára Pláničku. K úrovni zápasu neprispel ani slabý výkon rozhodcu. V 3. min Mrázek nedočiahol pred bránou ideálny center Chovanca. V 11. min Chovanec vypichol loptu obrancovi, obhodil si posledného zadáka a stihol loptu posunúť povedľa vybiehajúceho brankára do siete – 1:0. Po góle tempo hry upadlo a až v 28. min unikol L. Šebek, no Korený jeho pokus zablokoval. O štyri minúty Novisedlákovú krížnu strelu Kopčan vyrazil na roh a po jeho rozohraní Švec hlavičkoval prudko nad. Druhý polčas začal Púchov náporom a v 48. min mohol zvýšiť Luhový. Po Novisedlákovom centri, ktorý prešiel cez viace-rých hráčov, jeho strelu z desiatich metrov Kopčan vyrazil. V 53. min Mrázek pätičkou po Chovancovom centri mieril nad a v 56. min Švecova bomba z diaľky minula ľavú žrď brány hostí. Po futbalovej nude päť minút pred koncom padlo rozhodnutie. Hostia vystriedali dvoch hráčov, kým sa stihli zapojiť do hry, prebil sa cez dvoch súperov Chovanec a Ondrička sa nemýlil – 2:0.
Góly: 11. Chovanec, 85. Ondrička. R Žákech, bez ŽK, 450 divákov. Púchov: Plánička – Riška (77. Martinka), Korený, Radič, Švec, Chovanec, Novisedlák (89. Jurga), Vanák, Štefún, Luhový, Mrázek (70. Ondrička). N. Mesto: Kopčan – Gardian, Šupka, Marček, Vlado, Balocký, Ščepko, L. Šebek, Drahno, Rusnák (85. Osuský), M. Šebek (85. Hulínek).
⋌JOZEF ŠPROCHA
Výsledky 23. kola: Vráble - Nitra B 2:2 (2:1), 31. Nozdrovický, 36. Benca - 28. a 52. Gajdoš, Senec – Moravany 1:1 (1:0), 41. Koryan – 75. Kirka, Trnava B – Nemšová 2:0 (0:0), 85. Hlavatovič, 88. Železník, J. Bohunice – Vrbové 3:0 (0:0), 68. Švestka, 73. a 90. Machovič, Artmedia B - Topoľčany 0:1 (0:0), 64. Koroma, Slovan jun. - Dúbravka 3:2 (2:0), 38. Pires, 40. Kovács, 87. vlastný (Jankovič) - 50. Hybský, 79. Friga, Rača - Iskra Petržalka ne-hrali pre chorobu hostí.

Iskra Petržalka – Púchov
0:4 (0:3)
Hostia aj bez zranených Luhového a Brezničana prišli do Petržalky pre tri body, ale v 2. min mohli prehrávať, keď sa lopta odrazila od brvna nad Pláničkovou hlavou. O dve minúty prešiel po krídle Chovanec a Riška zblízka skóroval. V 6. min po Chovancovej akcii zvýšil Ondrička na 0:2. Púchov kontroloval hru a ich najlepší hráč Chovanec v 32. min predskočil obrancu a nedal brankárovi šancu. Po prestávke mohli hostia pridať tri góly, ale skóroval iba Mrázek.
Góly: 4. Riška, 6. Ondrička, 32. Chovanec, 61. Mrázek.
Púchov: Plánička – Korený, Švec, Radič, Vanák, Riška (62. Martinka), Ondrička (70. Jurga), Štefún, Novisedlák (72. Šimáček), Chovanec, Mrázek. ⋌
⋌(JŠ)
Výsledky 24. kola: Vrbové – Vráble 1:2 (1:1), 45. Jelšic – 7. a 88. Benca, N. Mesto – J. Bohunice 1:0 (1:0), 34. L. Šebek, Dúbravka - SFM Senec 1:2 (0:0), 71. Hamuľák - 56. Ducký, 82. Chorvatovič, Moravany - Trnava B 5:4 (1:3), 35. S. Otočka, 72. Vido, 87. a 90. Adamovič, 90. Piovarči - 26. a 38. Guldan, 45. a 87. Koro, Topoľčany - Rača 3:1 (1:0), 6. Vermeš, 81. Khadir, 88. Geleta - 77. Ďuriš, Nitra B - Slovan jun. 1:1 (0:1), 88. Boszorád - 24. Gaucho, Nemšová - Artmedia B 2:1 (0:0), 51. Suchý (11 m), 66. Bahno - 88. D. Urban.

4. Túžite bývať vo svojom za pár mesiacov? Realita s Variant-Haus®
  5. Toto je budúcnosť dopravy. Vyhrajú elektromobily, autá na vodík alebo hybridy?
  6. Chcete mať pasívny príjem vďaka investovaniu? Ako začať?