Zo súboja o prvenstvo v III. A triede odpadá Lednica, v III. B triede sa stále nedarí Praznovu. Trojbodový náskok stratili aj vedúci dorastenci Borčíc. V čele I. triedy starších žiakov je už Orlové, keď využilo zaváhanie Košece v Podmaníne. Mikušovskí žiaci si zmýlili hodinu zápasu a do vrchteplej neprišli.
II. TRIEDA MUŽI
20. kolo: Vrchteplá – Jasenica 4:2 (1:0), Vokel, Mičo, Slaninka, Šefara – Pavlík 2, D. Kočkovce – Prejta 9:2 (5:0), Blaško 2, Loduha 2, Eliáš, Filo, Kvocera, Pavlis, vlastný – Smolka 2, Podvažie – Tuchyňa 0:1 (0:0), Hrehuš, Orlové – Streženice 1:1 (1:0), Kolembus – Fúsik, Lysá – Košeca 3:0 (1:0), Baška, Martiško, J. Barninec, Šebešťanová – Bolešov 3:1 (3:0), K. Petrík 2, Baláž – Bednárik, Sverepec - N. Dubnica B 2:2 (1:0), Klužák 2 – Palček 2.
1. Tuchyňa 20 17 1 2 65:15 52
2. Podvažie 20 17 0 3 60:10 51
3. N. Dubnica B 20 12 3 5 52:24 39
4. Streženice 20 11 2 7 53:25 35
5. Sverepec 20 10 3 7 35:40 33
6. D. Kočkovce 20 9 1 10 45:38 28
7. Jasenica 20 8 3 9 44:40 27
8. Lysá 20 8 3 9 30:34 27
9. Košeca 20 7 5 8 43:38 26
10. Orlové 20 7 4 9 29:39 25
11. Šebešťanová 20 7 1 12 28:55 22
12. Vrchteplá 20 5 4 11 38:52 19
13. Bolešov 20 3 1 16 18:65 10
14. Prejta 20 3 1 16 20:85 10
III. A TRIEDA
11. kolo: K. Podhradie – Mikušovce 3:0 kontumačne.
12. kolo: Č. Kameň – Lednica 1:0 (1:0), M. Gajdoš, Kvašov - K. Podhradie 0:2 (0:0), vlastný, M. Puček, Mikušovce – Tunežice 1:0 (1:0), Vršata, Pruské – Kolačín 2:1 (1:0), V. suchánek, Kvasnička za domácich, Kameničany mali voľno.
1. K. Podhradie 11 8 1 2 31:12 25
2. Pruské 11 7 3 1 24:12 24
3. Lednica 11 5 2 4 27:12 17
4. Mikušovce 11 4 4 3 23:22 16
5. Č. Kameň 10 4 4 2 17:17 16
6. Kolačín 10 3 4 3 22:16 13
7. Kvašov 11 3 3 5 22:24 12
8. Tunežice 11 1 2 8 14:32 5
9. Kameničany 10 1 1 8 9:42 4
III. B TRIEDA
15. kolo: D. Breznica – Praznov 3:1 (0:0), J. Kresáň 2, Dorotčin – Bazala, Zubák – FC Púchov 1:5 (0:3), Kučera 2, Novosedliak, Kuchta, A. Kresáň za hostí, Trstie – Dohňany 0:7 (0:2), Pavlis, Roman Baška, Baďura, Bartoš, Radoslav Baška, Kozma, Michalec, H. Breznica – Podmanín 0:1 (0:1), Gardian.
1. Dohňany 15 11 1 3 50:16 34
2. D. Breznica 15 10 1 4 44:24 31
3. Púchov 15 9 2 4 45:28 29
4. Praznov 15 9 1 5 46:36 28
5. Podmanín 15 8 0 7 39:25 24
6. Trstie 15 5 1 9 24:52 16
7. H. Breznica 15 3 0 12 19:38 9
8. Zubák 15 2 0 14 21:69 6
I. TRIEDA DORAST
20. kolo: Domaniža – Pružina 3:1 (1:0), Rezák 2, Slyško – Dolinka, Prečín – Tuchyňa 3:0 (2:0), Pavlík, P. Dánek, Birošík, Orlové – Papradno 1:1 (1:1), Gulač – Fujaček, Lúky - H. Poruba 3:1 (1:1), Brun 2, J. Jancík – R. Staňo, Visolaje – Bolešov 2:2 (1:0), Trnka, Hlaváč – Dian, Vavruš, Lysá – Pruské 3:0 (1:0), Albert, Putala, Janíček, Praznov mal voľno.
1. Papradno 19 13 4 2 43:16 43
2. H. Poruba 19 13 0 6 61:35 39
3. Prečín 18 12 1 5 59:35 37
4. Orlové 18 11 3 4 43:23 36
5. Domaniža 18 11 2 5 57:34 35
6. Lúky 18 9 4 5 47:34 31
7. Bolešov 19 7 4 8 39:46 25
8. Pružina 18 7 1 10 27:42 22
9. Lysá 19 6 3 10 33:43 21
10. Praznov 18 5 3 10 22:44 18
11. Visolaje 18 2 8 8 29:50 14
12. Pruské 19 3 3 13 25:44 12
13. Tuchyňa 19 1 4 14 15:51 7
II. TRIEDA DORAST
12. kolo: Horovce – Kolačín 5:0 (2:0), Kováč 2, Žeravík, Poliaček, Floriš, Borčice - Beluša B 2:4 (1:1), Janiga, P. Mačina – L. Sviečka 3, Makas, Brvnište – Podvažie 4:1 (3:0), Hudek, M. Hároník, Vatolík, F. Hároník – Majtán, Šebešťanová – Jasenica 1:2 (1:1), Šesták – Janáček, Šibík, Udiča – Prejta 7:3 (5:2), Slávik 4, Matušík, Hudec, vlastný – J. Žiaček, M. Žiaček, vlastný.
1. Borčice 12 9 1 2 44:17 28
2. Brvnište 12 9 1 2 42:20 28
3. Jasenica 12 9 1 2 25:15 28
4. Beluša B 12 7 0 5 50:22 21
5. Horovce 12 6 0 6 38:28 18
6. Udiča 12 6 0 6 26:25 18
7. Podvažie 12 5 1 6 26:29 16
8. Prejta 12 3 1 8 24:51 13
9. Kolačín 12 1 2 9 23:50 5
10. Šebešťanová 12 1 1 10 14:53 4
I. TR. ST. ŽIACI
20. kolo: Streženice – Bolešov 1:2 (0:1), Rypák – Moško, Galko, Udiča – Papradno 1:0 (0:0), Furdzo, H. Poruba – Pružina 5:2 (2:0), F. Staňo 2, Smolka 2, Hudec – Baránek, Šebák, Orlové - D. Mariková 1:0 (0:0), Ščevko, Lúky – Prečín 1:7 (1:1), Ježovicz – Moravík 4, P. Oravík, Lagín, E. Tomáš, Podmanín – Košeca 5:4 (3:2), T. Gardian 2, Miškech 2, D. Pilár – Mihálik 3, vlastný, Prejta – Borčice 0:3 (0:1), Byček, Mojto, Floriš.
1. Orlové 20 16 1 3 55:11 49
2. Košeca 20 15 1 4 96:26 46
3. H. Poruba 20 14 1 5 62:17 43
4. Podmanín 20 13 2 5 69:27 41
5. Udiča 20 11 3 6 43:24 36
6. Pružina 20 10 5 5 48:29 35
7. Prečín 20 9 3 8 47:38 30
8. Borčice 20 8 3 9 36:29 27
9. Bolešov 20 8 3 9 41:46 27
10. D. Mariková 20 8 1 11 37:45 25
11. Papradno 20 7 1 12 29:45 22
12. Streženice 20 4 6 10 20:32 18
13. Lúky 20 2 0 18 20:81 6
14. Prejta 20 0 0 20 8:163 0
II. TR. ST.ŽIACI
16. kolo: Horovce - D. Kočkovce 0:3 (0:1), Vároš 2, Balcar, Dohňany – Lysá 5:2 (3:2), Bílený 5 – Košík, Pšenka, Pruské - Pov. Bystrica B 0:2 (0:0), Vadovský, Janek, Sverepec - M. Lednice 8:0 (4:0), Hogaj 3, Richtárik 2, Knapčík 2, Horečný, Vrchteplá – Mikušovce nehralo sa, hostia neprišli, Dulov mal voľno.
1. Pov. Bystrica B 15 14 1 0 94:13 43
2. D. Kočkovce 15 9 2 4 51:20 29
3. Sverepec 13 8 2 3 54:17 26
4. M. Lednice 13 6 3 4 33:23 21
5. Dohňany 15 6 2 7 30:34 20
6. Horovce 15 6 0 9 31:56 19
7. Pruské 15 5 3 7 21:24 18
8. Vrchteplá 13 5 2 6 31:33 17
9. Lysá 15 4 2 9 29:45 14
10. Dulov 14 2 1 11 12:76 7
11. Mikušovce 13 2 3 8 23:68 9
I. TR. ML. ŽIACI
15. kolo: L. Rovne B – Ilava 0:10 (0:4), Mihálik 2, Fábry, Bartek, Stareček, Hanko, Janco, Chudo, Haluštík, Poliak, Košeca – N. Dubnica B 2:2 (1:2), Fusko, Mihálik – Vojvodík 2, Ladce – Visolaje 15:0 (8:0), Zajac 7, Lukáč 7, Pravda, Prečín mal voľno. ⋌
⋌(JŠ)
1. Ilava 13 9 2 2 71:7 29
2. N. Dubnica B 13 7 2 4 36:31 23
3. Ladce 13 7 0 6 51:28 21
4. L. Rovne B 13 5 2 6 25:34 17
5. Prečín 12 5 1 6 23:25 16
6. Košeca 13 4 3 6 19:27 15
7. Visolaje 13 2 2 9 8:81 8